92
Országos Kompetenciamérés
  • Cat 02 #92
    Elvileg kint vannak az eredmények... csak már nem tom melyiknek :D
  • Cat 02 #91
    Jaja, meg a Nobel-díjas is bejövős volt ^.^
  • Verseghy
    #90
    Én csomoszór visszamentem az előző órai feladatokba, mert a másodikat hamar be tudtam fejezni, az elsőt meg nemtudtam befejezni. Viszont az első magyar szövegértés 3. szövege az kurvajó volt:D A favágós:D
  • Cat 02 #89
    Engem idegesített valahogy :S
  • Verseghy
    #88
    Kicsit mintha nehezebb lett volna, mint előzőleg nem?
  • Cat 02 #87
    Nekünk kellet előző héten hétfőn is írni egyet, top 10 es lett az osztályunk tavaly :D
  • Verseghy
    #86
    Szerdán a 10dik évfolyam ír mérést.
    Én azt tartom furának, hogy én, aki végülis a 9dikes tananyagot tanulom, mégis 10dikes vagyok. Mert ugye 9dikbe csak nyelvet tanultam, ilyen előkészítős osztály és mégis megírom a 10dikesekkel a felmérőt. Elméletben olyan mintha a 9dikesekkel iratnák.
  • Cat 02 #85
    ki lett osztva
  • Verseghy
    #84
    Nem, de le is szarjuk:D
  • Cat 02 #83
    ti megkaptátok már ?
  • Cat 02 #82
    lehet nálunk is nem tom :S tanár nem mondott semmit
  • Verseghy
    #81
    Nekünk azt mondták, hogy amit általánosba tanultunk azt mérik fel, hogy melyikn általános suli a jó/jobb..
  • Cat 02 #80
    bnem csak ők :P 9 a,b,c,d írt és nálunk az "a" 8 osztáylos szal sztem összehasonlítás [reméli hogy kirugjáka matek tanárt]
  • Verseghy
    #79
    Pénteken a 9dikesek irtak felmérést, hogy mit tanultak az általános iskolában. Ennek megint mi értelme volt?! Amugy meg aki 8 osztályos gimibe megy, vagy 6, az mit szoljon? ott két vagy négy évet nem általánosba tanult..
  • nyami
    #78
    nehéz lehetett rájönni, hogy az országban nem mindenkinek egy háromjegyű szám az azonosítója ;c
  • nyami
    #77
    te valami nagyon okos ember lehetsz

    ám nekem egyedül kellett kitölteni :c
  • Dj Faustus #76
    "De te vmi felmérő-kutató tanár vagy v talán még javitassz is???"
    Nem, csak tájékozott vagyok e téren.
  • PESK
    #75
    De te vmi felmérő-kutató tanár vagy v talán még javitassz is???
  • Dj Faustus #74
    Valószínűleg az iskola is kap egy azonosítót. Így lehet, hogy több azonos sorszámú lap van.
  • Cat 02 #73
    145 :D

    itt vmi nagy kavarodás van x]
  • PESK
    #72
    150 es voltam
  • Realtibi
    #71
    én is 203 as voltam:D

  • moralosan
    #70
    kifejezés.
  • Mr_no_NaMe
    #69
    203
  • degenerator
    #68
    he, matekból h ogy áll a magyar ijfúság?
  • bld
    #67
    remélem is:D
  • Random work
    #66
    Majd később rájön, hogy nem csak móka és játék az élet. Szépen szarrá szivatják őket. :D
  • Random work
    #65
    Na igen a kis kölkök mindenhol próbálják játszani az eszüket érdekes mi azért egy ilyen tesztet komolyan vettünk volna anno.

    Bár azt is elképzelem, hogy az itt hozzászólók egy réteg képviselői és nem ez az általános arány.
  • Random work
    #64
    Az oktatás folyamatosan romló színvonalt mutat a mai gyerekek egyre butábbak. (ha ez helyes kifelyezés) Sokat emlegetett probléma, hogy pl keveset olvasnak ezért a szövegértésük a béka segge alatt.
  • Verseghy
    #63
    Na már igy mindenki beirta én 296:P
    Ez a kérdősív amit utána adtak.. Elég érdekes:D [Csak egy kockát jelölj be] :D
  • Slayerboy
    #62
    Hülyeség volt szvsz...
    228 :)
  • ERykk
    #61
    Szerintem nagyon könnyú volt:)
    160:P
  • moralosan
    #60
    8.-ost írtam... Én nem hülyültem el, meg úgy senki az osztályban... Mivel nem láttam értelmét miért-NE írjam meg jól.
    Aki szintén most fejezi be az általánost, igazán írhatná ly-nal az olyan-t.
    xy21: mivel ez országos dolog, szerinted mások nem kaptak olyan "kis füzetet" ? Azért ennyi logikád lehetne :].

    Egyébként 276.
  • Cat 02 #59
    figy a szülői kérdőven ne mengedéylezed :P
  • nyami
    #58
    omg enyémet is továbbküldték.

    erősen gondolkodtam rajta h beleírom, h a kitöltés helyett föcit tanultam és ennek köszönhető a lesúlytó eredmény és h ne vegyék figyelembe, de rájöttem h a tanárok simán belenézhetnek szal nem éltem a lehetőséggel :c

    egyébként csak én érzem így, vagy télleg alacsony a színvonal a topikban?
  • CseNo
    #57
    Nálunk anno még 5-ös járt a 3 legjobbnak, amiért a tanév végén igen csak megérte jól teljesíteni. Amúgy tényleg senki nem vette komolyan.
  • Fyrex
    #56
    206os Pözsó vótam -.-
  • bld
    #55
    sztem eleve már az is hiba h idáig eljutunk, amúgy h kajak egy gyerek nem bír egyetlen dolgot komlyan venni egész évben röhöghet csak egyszer nem kéne mert oylan dolgok is múlhatnak rajta amelyek igazán fontosak és felette állnak.....csak egyszer..
  • McGrady
    #54
    hm, gyerekek, az a gond, hogy a kormány azt feltételezi hogy mindenki szépenügyesen fogja csinálni, de a legtöbben beleszarnak azt fake lesz az eredmény. túl naivak, a gyerekek meg beleszarnak, azt télleg pézpocsékolás :)
  • Cat 02 #53
    mik derülnek ki x]