905
  • SNAKE01
    #705
    hali!
    játszok ezzel a gammával énis és nagyon tetszik.
    lenne egy pár kérdésem.
    na szóval:mitől függ amikor megkapom az embereim többi kostümét?
    ja és lessz benne batman meg ilyenek?
    ja és időnként kapok új embert vagymi?milyen időnként?htx a válaszokat...
  • Dino16
    #704
    Kössz. De már megtaláltam.
  • C7
    #703
    van vhöol ledugva 1 hely ahova be lehet rakni
  • Dino16
    #702
    CSá all!

    Csak azt akarom kérdezni h lehet-e ezt a játékot gamepad-dal játszani mert nekem nem engedi?
    Ja és ha vki tudna segiteni mert elakadtam a viz alatti pályán és ott járok amikor 1 Poseidon a szigonyával kiüti a falat és bemegyek és nem tom h nyissam ki az ajtót.Egyet már sikerült kiyitni de a másikhoz nem megy. És az ajto előtt van azthiszem 2 db. vmi amibe bele kéne rakni a gyöngyöt de olyat meg nem találok!! Már az egész pályát átnéztem és nem tom h mit csináljak, pls vki segitsen! Előre is kössz!
  • Shiwo
    #701
    nyomkodni köll vmellik gombot
  • TheBerzerker
    #700
    Kurvajó a játék csak az Omega Missioon pályán amikor azt a fém dobozt le kell lökni az emelvényről, hogy betörjön az az üveg szar hogy lemehessek nem lehet megcsinálni. Nekem mindig megáll a rámpa végén a fém doboz és onnantól kezdve meg sem lehet mozdítani. Ötletek?
  • joe1980
    #699
    tényleg jó game.nagyon király.
  • raven505
    #698
    jah, játékosok száma 1-4-ig lehet nyomulni.
  • joe1980
    #697
    ez a játék lehet kooperativ.(ketten viszitek a pályát).mint az xmen legends?
  • roblee
    #696
    Hali!
    A hétvégén nekiestem a gammának és nagyon tetszik,alig tudtam abbahagyni. Egyébként szinte ua, mint az X-Men:Rise of Apocalyps II.
    Csak itt nagyobb a választék. A movie-k kifejezetten szépek, főleg amelyiken Árnyék szerepel, az tetszik.
    A Galactus elleni résznél hagytam abba, ott meg is akadtam. Nagyon gyenge megoldás ez a fajta küzdelem.
    Azér mindenkinek ajánlom, aki szereti vagy fiatalabb korában sok képregényt olvasott. Én már nem, de ezt sem hagytam volna ki.
  • Shiwo
    #695
    meghal
  • shamboy
    #694
    Csá all a Mephistos pályán aho lválasztani kell Jean meg Nightcrawler közöt akkkor az egyik mindenkép meghal vagy meglehet menteni?
  • Shiwo
    #693
    pedig jó néha nosztalgiázni :)
  • Piedon
    #692
    Köszönöm, kicsit régen volt, hogy képregényeket olvastam (felnőtt fejjel már nem olvasok) és jővő év elején lehet, hogy szükségem lesz rájuk egy fordítás gyanánt.
  • Shiwo
    #691
    itt szinte az összes marvel-szereplőt megtalálod.. eredeti angol nevük is szerepel, tulajdonságaik, élettörténetül, stb...
  • C7
    #690
    ahaa, értem. én nem szeretemv a cheatet, kivéve 1es játékkoknál, de ezt már kibeszéltem veled
  • C7
    #689
    nem aktuális
  • C7
    #688
    ez nem naon idevaló, de tud vki mondani nekem 1 moderátort?
  • C7
    #687
    aha, de télleg megcsináltad? már csak azér is, mer még normalon is meg kell csinálni hozzá, de ha megcsináltad, kösz az infót
  • Piedon
    #686
    Esetleg ha valaki leírná, vagy adna egy oldalcímet ahol ezeknek a szereplők neveinek a magyar fordítása megvan, akkor azt megköszönném.
    Pl: Nightcrawler = Árnyék
  • Skylime
    #685
    császtok!
    probálta vki neten hamachival játszani? 2 haverral megprobáltuk de a host meg még 1 player-ig jó volt, de amikor a 3. player akart becsatlakozni akkor nem volt már jo és a 3.at kidobta
    van erre vmi megoldás?
  • bokarota
    #684
    Nincsen semmi extra, ugyan az, mintha easyn nyomod végig.
  • C7
    #683
    biztos? hardér mit kapsz? kipróbáltad? mer ha nem, ne mondd ezt.
  • bokarota
    #682
    Így egy idő után unalmas lesz.
  • bokarota
    #681

    Moon Knight-ot és Colossust csak úgy kapod meg, ahogy már leírtam.
    mondtam már, hogy ez a PS3 , XBOX360 sajátossága, de ügyes emberek megcsinálták, hogy te is tudj vele játszani pc-n. Ennek a game-nek az a baja, hogy túl lassan lehet fejleszteni a karaktereket és kevés a karakterek kombói közötti különbség. Sokkal több fajta kombó kellett volna a játékba.
  • Shiwo
    #680
    hogy nem volt türelmed? < összes kari cheat...
  • C7
    #679
    hogy nem volt türelmed? mégis meglett. sztema maúgy hardon biztos meglesz moon knight, talán colossus, nemtom. megfogom hardon is csinálni
  • Shiwo
    #678
    ss-hez ne gratulálj..nem volt türelmem kivárni

    a Ghost Rider filről rég tok, topikja is van..speciel felőlem nem baj, hogy Nicholas Cage jácca..még mindig jobb, mintha valami kevés szinészi érzékkel megáldott emberke játszaná el..(pl akciófilmek tucatjaiban szereplő, kevés mimikai érzékkel rendelkező, izomagyu szinészek..)
  • C7
    #677
    neked is megvan a silver surfer? grat!!! látom, ruhákat is használsz. nkem nem naon teccenek, csak Elektránál cserélem le. és 1 nagy hír, marvel fanok! lesz Ghost Rider film! nálunk csak márc. ba jelenik meg, de az is jó. csak az a kár, hogy nicholas cage jácca majd johnny blaze-t
  • Shiwo
    #676
    szeressük az érdekes bugokat...







  • tréj
    #675
    hi all lenne egy kérdésem van a marvel ua-nak az a play online modja az lenne a kérédsem hogy már szerot is találtam de amikor rá akkarok menni ezt irja ki egy kevéss idö után hogy
    :This game sessionis not avilable.és hogy nyomjam meg az entert.na ijenkor mi a gond?
  • bokarota
    #674
    Háááát.... Ennél a játéknál pedig nem nagyon kell agyalni...
  • steweee
    #673
    mindegy, uninstall volt. én játszani szeretek és nem mérgelődni meg félórákat tölteni hogy rájöjjek mit kell csinálni. tudod, ha logikai játékkal játszok akkor az legyen logikai, ha meg bunyós lövöldözőssel, akkor az meg legyen agyatlan menjelőre viddvégig üsdazösszeskombóthogylássmindent éskész
  • C7
    #672
    na, azér ennyire nem kéne szidni. ha nemtod mit kell csinálni egy többé-kevésbé, és legtöbbször többé egyértelmű játékban, magadra vess, ne a játékot szidd. ha nem teccik, ne a játékot szid, fogadd el! ha még1x vki ilyeket mond a kedvenc gamemre, levadászom!!!
  • steweee
    #671
    köszi a választ. most már értem. nem fogok új gamepadot venni mert a régi tökéletes, bár igaz nem az ilyen játékokhoz. microsoft 10 gombos, de nincs rajta a két iránygomba. amikor vettem még elég drága volt így is vagy 4 éve és azóta bírja a "nehéz" kezemet. de a következő ha ez elromlik olyan lesz amit mondtál

    viszont mindegy, mert nem játszok vele, eléggé idegesítő hogy már rögtön a második pályán nem tudom mit kell csinálni, pont egy ilyen játékban, ahol a pálya elejéről kell eljutni a pálya végére, de nincs ott semmi
  • Bucser
    #670
    Dual Analog padot szerezz be.

    Bal stick karakter irányít jobb stick kkamera d-pad pedig karajterváltás és van rajta 10 gomb amivel minden funkció elérhető. Ráadásul nem is hatalmas beruházás és ha szereted az ilyen gamekat mindenhol sokkal könyebben használható mint a Keyboardal szarakodni.
  • steweee
    #669
    kipróbáltam, fasza de nem vmi jó az irányíthatósága. miért vagy bill vagy gamepad? paddal jó nyomulni de kevés a gomb, viszont akkor nem műxik a bill. ráadásul nem tudtam paddal karaktert váltani, meg csak az assistot tudtam behívni a bal felső sarokban a menüből és nem jöttem rá hogy kell a többit.

    vki segítsen plíz, mert nagyon jó különben
  • C7
    #668
    lesz 3? nekem amcsi kapcsi nem teccik annyira, Hanknek meg vooltak beszólásai legalább, de én se kedveltem annyira. van vmi infó a 3. részről? mikor jön ki?
  • bokarota
    #667
    Majd 3. részben megtudod :-)
    Hank Pym meg egy gagyi karakter, szerintem. Az az egy tag nem tetszik a filmben.
  • C7
    #666
    az ultimate avengers 2 irtó jó, de rossz is. mi lesz hulkkal???????? Thor mér nem élesztette fel Hanket is? szal értelmetlen edléggé! de azér még mindig iron man meg black widow az ász!