905
  • LasDen #865
    kösz a segítséget....
  • LasDen #864
    akkor majd körülnézek....
  • Shiwo
    #863
    az..

    elvileg még 2 fele lehet menni...1ik irányba pofozkodás + dögdzsem, a másikba ha minden igaz, akkor a flipper..
  • LasDen #862
    a videó játék azaz amelyikbe Jean Grey-t kellett kiszabadítani??? me az megvolt.....
  • Shiwo
    #861
    a videójátékot is használd, ott is kapsz 1 érmét, meg vmelyik irányba egy óriás-flipperbe kerülsz, annak végén is van 1 érme..ha megvan a 3, akkor továbbtudsz menni elvileg.. (ha jól rémlik)
  • LasDen #860
    én most kezdtem játszani a gémmel és elakadtam Doom kastélyában a cirkuszban vmi a tököm az.....volt egy dodzsem ahol a rosszfiúkat legyőztem és összeszedtem egy arany jegyet és ha tovább megyek, akkor oda jukadok ki ahonnan indultam......és nemtom merre menjek....vki help plz...
  • Shiwo
    #859
    hülye kérdésre hülye válasz...

    de most komolyan...feltettél 2 kérdést 4féle képp, mégis mit vársz..
    amúgy nem vok itt a legnagyobb mester, 1szerüen sok marvel képregényt olvastam és tudom, mit hol keressek a neten..sőt, az az igazság, hogy a gémet még végig sem vittem...hely hiányában leszedtem, még Galactus bácsi elött..azóta meg még nem tettem vissza...
  • MF DOOM
    #858
    Kösz az érdekfeszitő segitséget =)
    ;)
  • Shiwo
    #857
    1. nem
    2. passz
    3. sok sikert
    4. nem
  • MF DOOM
    #856
    Basszameg most egy év mire valaki feljön ide....:D
  • MF DOOM
    #855
    1.Héj nem akar valaki multin jáccani?
    2.Honnan a retekből tunám letölteni az uj karaktereket amiket kinyomott a marvel?
    Megdobna valaki egy linkel az uj karakterek letöltési hélyről?
    Például te Shiwo itt te vagy a legnagyobb mester ugy is :D
    Amugy meg de kurva régen jártam a forumon... :D
    3. Kurvára kelle nének az uj karakterek...
    4.xD Valaki nem akar multin jáccani? ha igen az vegyen fel msn-re
    [email protected]

    Plíííz help míí :D
  • Kanál
    #854
    megmondod hol tartassz pontosan lefordítom emesenen .|
  • báttyó02
    #853
    angol végigjátszéssal sokra nem megyek,de megpróbálom akkor egy másik csávóval kinyitni :) köszi
  • Shiwo
    #852
    itt van angol végigjátszás...


    amúgy sztem arra gondolt, hogy esetleg valamelyik erősebb karival próbáld kinyitni az ajtót..én már nem emlékszem, régen játszottam vele ,)
  • báttyó02
    #851
    :<
  • Kanál
    #850
    erő izom tejet iszom ;( kell a póva
  • báttyó02
    #849
    sziasztok

    az atlantiszos résznél vagyok,a víz alatt kell nyomulni
    volt a térképen pár X,azokat letudtam,de most van egy ajtó amit nem tudok kinyitni :S azt irja h nyomjam a 6os gombot,de semmi,nem birja senki sem széthúzni az ajtót
    most iylenkor mi van? hogyan lehet átmenni?
    ittvan kép is róla

  • C7
    #848
    asszem az az amikor jönnek az ellenségek, és ha belegórod őket a lávába lejön az oszlop
  • Icarros
    #847
    A pokolban vagyok, van 4 oszlop középen 1 még nagyobb oszlop körülötte láva. Mi a francot kell csinálni??
    Már vagy ezerszer nekimentem de nem tudom.
  • Shiwo
    #846
    remélem tudsz angolul...
  • Icarros
    #845
    Sziasztok, nincs valakinek végigjátszása véletlenül a marvelhez köszi
  • Szolnokboy1
    #844
    nekem nincs meg a game, és speciel engem csak az érdekelne hogy a Blur által készített renderelt átvezető animációk milyen formátumba vannak beépítve? valaki pls mondja meg, kellenének a videók! köszi
  • grayfox
    #843
    !!!!!Akinek nem indul a játék!!!!!

    uninstallálja a gamepad/joy drivereit, registryből irtsa ki, azzal akad
    össze.

    http://www.saitekforum.com/archive/index.php/t-10493.html

    Sima microsoftos driverrel elvileg megy.
  • C7
    #842
    nekem is elindul, talán gépgond vagy béna verzió... Miisi nemtom melyik liftre gondolsz. amikor jönnek az ellenfelek és néha leesik egy bomba?
  • MF DOOM
    #841
    Nekem elindul sp 2n
  • joe1980
    #840
    sziasztok.pliz segitséget kérek.ez a játék windows xp servise pack 2 -őn elindult -e valakinek mert nekem hibát észlel.szeretnék választ várni köszönöm
  • MF DOOM
    #839
    Nállam is megált.

    Bőven 10percen bellül.
  • Shiwo
    #838
    én passzolom...nálam megállt...
  • Miisi
    #837
    Egy kis segítség kellene, ACT 1-ben, amikor másodjára vagyok a liften, már vagy 10 perce megyek felfele, de nem akar megállni. :\

    [/quote]
  • C7
    #836
    április???? kb mikor????????
  • Lacc 88
    #835
    Scátok, érdekes hírre figyeltem fel.
    8 Downloadable Heroes and Villains Coming To Marvel Ultimate Alliance in April
    Expanding on the experience of controlling the world's largest army of Super Heroes on the Xbox 360™ video game and entertainment system from Microsoft, Activision, Inc. (Nasdaq: ATVI) announced plans to release Marvel: Ultimate Alliance Heroes and Villains. The expansion packs feature eight new playable characters: The Incredible Hulk, Magneto, Hawkeye, Sabretooth, Doctor Doom, Cyclops, Nightcrawler and Venom


    Azt veszem ki ebből hogy lesz pár új kari. Volt korábban 2 ami nem volt PC-re, Kolosszus és Holdlovag de sikerült őket is berakni, köszönet érte egy korábbi tagnak. Tudtok ezekről a mostaniakról vmit? Belehet majd őket is tenni?
  • Shiwo
    #834
    és minden bizonnyal igazad is van...
  • Calinde
    #833
    Szevasztok!
    Lenne egy kis problémám. Szépen elnidul a játék fut is meg minden, csak a hősöket nem jeleníti jól meg. Csak pár nagyvonalaiban az eredetire hasonlító izét kapok fekete és szürke színekben. A videókártyára gyanakszom. A laptopban egy intel video accelerator 950 van.
  • C7
    #832
    lehet többen jáccani, lehet úgy, h gamepad, joystick, billen meg lehet osztozni 2en
  • Shiwo
    #831
    hát, ami erősen ilyesmi, az az x-men legends 2: rise of the apocalype (vagy vmi ilyesmi a címe :) ... azt viszont nem tom, hogy azt lehet-e többen játszani...
  • robi12
    #830
    Sziasztok.
    Nem ismertek, valamilyen játékot, ami ilyesmi mint a Marvel. A haverjaimmal végigvittük,és szintén olyan játékot keresünk,ahol többen lehet egy gépen vandálkodni.
  • C7
    #829
    mondtátok, hogy írjak kisregényt?:P
  • C7
    #828
    hát igen...
  • Shiwo
    #827
    ez tényleg csak a lényege :D
  • C7
    #826
    én nagyjából értem, az a lényeg h a hajóját Furynak megtámadja Doom aki a Gonosz Mestereivel világuralomra akar törni...