905
  • Szefmester
    #905
    köszi hogy megnézed. Láttam én is ezt a steamen, de az MMO-k nagyon kevéssé tudnak lekötni. Az ilyen f2p mmo-kkal meg csak akkor kezdek játszani ha már stabilan működnek egy jó éve.. mert akkor sikerült nem p2w módszert kialakítani.
  • Maak
    #904
    De amugy ha nem megy a gama, steamen most jelent meg egy masik Marvel jatek.Meg nem probaltam, de nem nez ki rosszul.
  • Maak
    #903
    Nekem is win7 64 bit van de sztem nem volt gondom vele, hazamyegyek meglesem ha fent van meg a gepen.
  • Szefmester
    #902
    üdv skacok lenne egy kérdésem egy probléma miatt
    Megvan eredetiben a game* magazinnak hála ez a játék, és fel is települ ellenben nem indul. win 7 64bit ultimate oprendszerrel próbálok életet lehelni bele.
    Elsőre a game.exe összeomlott a ntdll.dll miatt. Bemásoltam a gépem másik részéről az ntdll.dll-t és próbáltam örülni.
    Másodikra a mua.exe omlott össze miatta... másik verziót másoltam be...
    Harmadikra game.exe összeomlott a game.exe miatt.
    Eddigre már a kompatibilitási módban is elkezdtem próbálkozgatni többféle variációban. rendszergazdaként, anélkül, többféle rendszerrel, képi témák tiltásával... bla bla bla...

    A gépen frissített win7 van, friss dx, a játéknál bőven frissebb vga driver és ami nem béta, visual studio is 2012es van fent már, alaplap és miegymás driverek is megfelelően az utolsók. nod32 smart sec sys tűzfalam van.

    Ötlet a megoldásra? (lehetőleg mindenféle win reinstallt kerülnék mert csak ezzel van gond)
  • bekasybalazs
    #901
    üdv! van egy kis gondom...mitől lehet az, hogy nem látom a karaktereket teljesen? pl farkasnál csak a karmokat, thornál csak a kalapácsot, pókembernél csak a lövedékeket. tudom ezt valahogy orvosolni? köszi előre is.
  • Rotcsa
    #900
    Avangers Alliance a facebook-on
  • Gábor3
    #899
    Kösz! Ugy tudom, hogy a konzolos változatban (XBOX 360) több szuperhős is bent van, de lehet keverem a 2-vel. Ha benne van akkor kik, illetve alapból benne vannak már?
  • ratgab
    #898
    És Sabretooth honnan? (Mivel tudtommal az Ultimate Allince 1-ben nincs benne)
  • ratgab
    #897
    Nem!
  • Gábor3
    #896
    Jean Grey és Árnyék (Nightcrawler) feloldható? Szóval majd lehet velük játszani?
  • SolBadguy
    #895
    Awe! xD



    Én is jaccom eszt a zsir gamet nehéz(hard) szinten vagyok,az én csapatom

    Deadpool
    Sabretooth
    Hawkeye
    Thor


    Deadpool a favorit nálam ^^





    Csáó
  • Krapszika
    #894
    Sziasztok!

    Eladó Marvel és DC képregény figrua gyűjteményem. 16-17cm körüli méretkategóriájú bábuk (csomagolás nélküli, de jó állapotú figurák) érd.: kjk.tx.hu [KUKAC] gmail.com

    Marvel Legends Megtorló 2500
    Marvel Legends Fekete Macska 2500
    Marvel Legends Kraven 2500
    Marvel Legends Venom (korai) 3000
    Marvel Legends Carnage 3500
    Marvel Legends Amerika Kapitány 3500
    Marvel Legends Daredevil 3500
    Marvel Legends Green Goblin (légdeszkával, bombákkal) 4000
    Marvel Legends Dr Octopus 3800
    Marvel Legends Rozsomák (Weapon X, Mozis) 2500
    Marvel Legends Rozsomák (Age of Apocalypse) 3500
    Marvel Legends Higanyszál 2500
    Marvel Legends Bestia (macskaszerű) 2000
    Marvel Legends Küklopsz (x-faktor) 3500
    Marvel Legends Beta Ray Bill 3500
    Marvel Legends Kardfog (Age of Apocalypse) 3000
    Marvel Legends Yellowjacket (Hank Pym) 2500
    Marvel Legends Thing (képregényes) 3500
    Marvel Legends Thing (mozis) 2000
    Marvel Legends Gambit 3500
    Marvel Legends Sólyom 3500

    DCUC Wonder Woman 3500
    DCUC Flash 3500
    DCUC Batman (kék-szürke kosztümös) 3000
    DCUC Shazam! / Captain Marvel 3000
    DCUC Big Barda 3000
    DCUC Mr Miracle 3000
    DCUC Green Lantern (Hal Jordan) 3500
    DCUC Green Lantern (John Stewart) 4500
    DCUC Red Tornado 3000
    DC Direct Batman (fekete-szürke kosztümös) 3500
    DC Direct Joker 3000
    DC Direct Ra's Al Ghul 4500
    DC Direct Mr Freeze 3500
    DC Direct Scarecrow 2500
    DC Direct Bane 4000
    DC Direct Black Adam 3500
    DC Direct Plastic Man 3500
    DC Direct Elseworlds Wonder Woman 3500
    DC Direct Superman 5000
    DC Direct Hawk Girl 4500
    DC Direct Sinnestro 4500

    Képet mailben tudok küldeni, érdeklődni a kjk.tx.hu [KUKAC] gmail.com címen lehet. Ha bármi szimpatikus írj nyugodtan!
  • Shiwo
    #893
    konzol-verzióhoz van asszem
  • NiGhTM4R3
    #892
    Srácok, Hulk-ot hogy lehet beletenni a játékba?
    Láttam képeket, és ott benne van Cyclops-szal pl.

    Külön lekell tölteni?
  • SolBadguy
    #891
    Hi! Help xD elakadtam a vikingeknel ... ott ahol 2 embert ki kell szabaditani,az egyik fel van kotve a masikot pedig villamok tartjak fogva .....ha vlki tud segitene annak thx.


    Csovi
  • Shiwo
    #890
    hát, már régen játszottam a játékkal, csak sejtésem van merre jársz, arról a részről az angol végigjátszás a következőt írja:

    lekell verni Baron Mordo-t és Ultront..utána valami 4 lándzsát kell felszedni (ha az első területen felszedted Volla gyűrűjét, akkor világítani fognak a lándzsák), azokkal kell valahogy megszüntetni Loki pajzsát, s utána betudsz menni Lokihoz..

    ha nem itt tartanál, akkor írj valami pontosabb utalást, hogy hányadik pályarésznél vagy, esetleg printscreent linkelj
  • ateszolo
    #889
    Hali! Az lenne a gondom hohy mikor körtöt kén kiszabadítanom , ott mordor nál nemtudok a démoniknál tovább jutni. Mi lehet a gond? segítsetek köszi!
  • Shiwo
    #888
    kaloz20 :)
  • bigbigle
    #887
    ki játszik még ezzel?
  • Shiwo
    #886
    a kék emblémás helyeken (check-pointokon), ahol a csapaton is variálhatsz
  • kaloz20
    #885
    sziasztok nem tudjátok hol lehet menteni a marvelban ?
  • Prince23
    #884
    De ott mit kell csinálni? h kell nyomkodni azt a 6-os gombot?? nekem sehogy se akar összejönni
  • Shiwo
    #883
    amúgy elég régen toltam, nem rémlik a dolog, de esetleg nem elég egyszer megynomni, hanem nyomkodni kell vagy elkapni az ütemet, esetleg lassú voltál..
  • Shiwo
    #882
    Logan, alias ROZSOMÁK !!!!!!!!!!!

    (új generációs x-men rajongók kíméljenek ,-)
  • Prince23
    #881
    Sziasztok!
    Sztem ez a játék elég jóra sikerült, amolyan akció-rpg. Csak kevés jellem fejlődéssel. Pozitívum mindenképpen a játszható marvel hősök, többek közt: Iron-man (na itt legalább faszán néz ki, nem mint a mostanság kiadott szutyokban), Thor, Elektra, F4 team, Logan alias Farkas, stb.
    Na szal most jövök én, elakdtam. vagy is nem, de na...
    Atlantisban vok, és a kriptát nem tudom kinyítni. ugyebár kell nyomni egy F-et, és utána 6-ost. a 6-ossal gondok vannak ám nálam:( nem megy, nem tom kinyítni:(
    valaki segítsen h kell?
  • Shiwo
    #880
    hú, így régről passz.. linkelj képet, esetleg írd le hányas chapter, volt e valami fontosabb momentum, ami alapján betudjuk határozni, hogy hol tartasz (pl vmi szupergonosszal vívott csata), ilyesmi
  • lama king19
    #879
    vki segítsen pls! a játék elején van 1 tűzzel teli pálya. Ott hogy és mit kell csinálni????vki írjon pls!!!!thx
  • C7
    #878
    nekem megvan, négy cd, mindjárt küldök torrent linet privátba róla. (persze csak ha nem bánod) a legeslegeleje nem megy? ott csak menjél az egyetlen úton, menni fog az.
  • boben94
    #877
    helosztok kinek van meg a fantasztikus négyes játékba!
  • boben94
    #876
    jah és a MArvel -ultimate Aliance játék-ról beszéltem!
  • boben94
    #875
    sziasztok ! Nem tudjátok megmondani hogy hogy kell még majdnem az elején hogy mit kell csinálni annál a résznél amikor ugye ott vagyok a karakter választásban és mindenhol tűz van és nem tom mit kell csinálni hogy tovább mennyek ! Jah és még annyi hogy hogyan kell pályát lépni vagy ilyesmi
    !
  • C7
    #874
    na msot kaptam elő újra. a Spider-Man Friend or Foe után nagyon jó aza játék semmit sem ér
  • C7
    #873
    szevasztok! elég rég jártam itt, pár hónappal és sok filmmel/játékkal ezelőtt:) arra gondoltam talán hardon is meg kéne csinálni mert annak még nem ugrottam neki... elég rég játszottam vele.... az új játékok meg dedósak a karib-tenger kalózi 3 nevetségesen kevés, a shrek 3at látva meg el se kezdtem. az egyetlen kemény game mostanába a Spider-Man 3, meg várjuk a Hellgate Londont. úgy látszik, mégis ez meg a fantastic four marad az örök király
  • Shiwo
    #872
    elvielg az a vége..ha van kedved, végigtolhatod egy nehezebb fokozaton..
  • bere93
    #871
    a doom kinyírása után mit kell csinálni?(a hosszú videó után)
  • MF DOOM
    #870
    jah
  • Lacc 88
    #869
    Semmi az új karakterekről? Jó lenne velük tolni.

  • MF DOOM
    #868
    Jah és még egy valami.
    Ha valaki tényleg tudna sugni valami háttér információt az uj karaktereket illetően, az sikitson....
  • MF DOOM
    #867
    Mi az hogy hülye kérdésre hülye válasz?
    Én nem értem mit kell szívózni...
    Egyszerűen csak hülyülni akartam de látom hogy te túl komoly vagy ahoz hogy megértsd az ilyesmit.
    Nem azért tettemfel ugy a kérdéseimet mert én átlagosan igy érdeklődöm, hanem mert kicsit "jófejkedni" akartam.
    Nah de mind1 nem nagyon érdekel mások véleménye...
    Bocs ha ezzel megsérettem a lelki világodat...
  • Frank27
    #866
    sziasztok!

    Hol lehet letölteni a 8 új karaktert?
    Hulk kellene nagyon.