299
Gyorsulás bárhol, bármivel
  • otrosinka
    #219
    jaja, ott figyel az intercooler az elején.
  • otrosinka
    #218
    oké, ja ezt is fotóztamm.....
    aztszem a streetszamárral láttam menni...
    utánna meg benn kolbászoltam a box-ban.
    szép a gép.
  • ForzaInter
    #217
    Lada motor, 1,8as, 160-180 lóerő közt van... pontos adat nincs:d

    ja jobbos az etalon, tesóm haverja, az már kicsit jobb, turbós, több mint 300 lovas:d
  • desigo
    #216
    milyen motor van benne?
    hány lovas?

    gondolom a jobbos az etalon xD
  • ForzaInter
    #215
    multkori gyorsuláhról rakok képeket, de még nem lett felrakva gépre, héten felrakom.
  • ForzaInter
    #214
    rakétautóst felrakhatnád youtubra, tesóm kereste mert megakarta mutatni, de nincs fennt:c
  • ForzaInter
    #213

    baloldal
  • otrosinka
    #212
    A legjobb az volt, amikor a rakétaautó meg rakétamoci ment. ott voltam 10-12 méterre a hátuk mögött. Videóztam:) szal akkora volt a lökéshullám, hogy elborított a kordonnal együtt, amin a camot támasztottam. A videó egy katasztrófafilmhez hasomlít :D
    kellett már odaálnunk.
  • otrosinka
    #211
    jaja meikkel?
  • desigo
    #210
    milyen autóval,motorral?
    képet...
  • ForzaInter
    #209
    báttyám indult, sajnos én nem tudtam menni:c nyaralni voltam, pedig jó lett volna, előző is jó volt, most is 5 lett:D
  • otrosinka
    #208
    kunmadaras is jó volt ám...

  • otrosinka
    #207
    király, van mit nézni
  • carsandgirls
    #206
    Felkerült a videónk is:



    EVO Neo - video



  • carsandgirls
    #205
    Mi is kiraktuk a képeket:

    EVO Neo Gyorsulási Verseny - CarsAndGirls.hu






  • redbull0304
    #204
    Carstyling-on is fent van!
  • JGTC
    #203
    egy link róla, ebbe a topikba pont illik is
  • desigo
    #202
    nem akarok butaságot írni
    majd megkérdezem
    pénteken a lurdy parkolójában bandázó népek közül az egyiké
  • redbull0304
    #201
    7.9-et ment, mit lehet róla tudni? Mennyi volt, hány ló stb.?
  • desigo
    #200
    így vették japánból tuninggal együtt szal sok dolguk nem volt vele...
  • Smicy2
    #199
    köszi :)
    a limiteddel haveromék mentek, szép kis darab :)
  • redbull0304
    #198



    Volt még kint egy 2003-as fekete STi, meg egy ezüst 2006-os Limited STi!





  • Smicy2
    #197
    bubukról képet pls
    köszi
  • redbull0304
    #196
    Ment is, és nem szarul, ez tényleg jól össze volt rakva, 4-5száz ló tuti volt! :)
  • desigo
    #195
    Skylineal mentek is vagy csak álldogált?
  • redbull0304
    #194
    EVO Gyorsulás 2008.08.09.








  • otrosinka
    #193
    volt vki a ringen ?, képekkel ilusztrálhatna :)
  • Csabesz6
    #192
    jól tetted!:D én is elmennék már egyre
  • ForzaInter
    #191
    hát nem gyengén volt durva:d

    de volt olyan is hogy uyg ment körbe körbe hogy nem fogt a kormányt, bár azt nem ő csinálta, de az is vmi eszméletlen volt.
  • desigo
    #190
    nagyon kemény az a létrára mászós trükk
    semmi pénzért nem csinálnám meg
    mekkorát lehetne onnan esni OMG
  • otrosinka
    #189
    máriapócson voltam htennap driftet nézni
  • ForzaInter
    #188
    egyébként itteniek közül nem volt senki? korábban se?
  • ForzaInter
    #187
    hát jó kis nap volt tegnap Kunmadaroson, nekem eddig ez volt a legjobb (lehet báttám miatt:d) itt volt Suszter is Audival, hát nem gyengén tolta, 400 méteren gyorsultak, neki az volt a célja hogy 9 mp alá menjen de nem jött össze neki, asszem 10 hetven vmennyi volt legjobbja, 3* vagy 4* ment de abból asszem 2 lufi volt, mert vmi nem stimmetl géppel, volt két kispolák is egy fehér meg egy kék, hát nem volt semmi egyikse jól tolták, volt egy sárga opel corsa, az is asszem 10 végét ment... tesóm ahverja Kaszás is itt volt de gyorsulni nem gyorsult sajnos, vmi nincs rendben autójával... egyébként motoros és autos volt egyben, kb olyan 9-ig tartott, bár 8 körül eljöttünk, báttyám sajna kiesett elődöntőben 1,6-os kat.-ban egy Honda civicel került össze egy hajszálon mulott a továbbjutás, az elején kb 2 kocsi hosszal vezetett báttám zsigával, kb 350-ig vezetett aztán hodna befogta, azt mondta báttám hogy éppen sárvédővel előzte meg, nagyon kevésen mult, amugy legjobb ideje pont utolsó volt, 15.22 mp, slick gumival jobb lett volna, de azzal akadt egy kis probléma, elején "sima gumival" 15.68-at ment aztán 15.46-ot, felrakta slicket és 15-23-at de azt az idejét érvénytelenítették mert abba a kat.-ba nem volt engedélyezett az a gumi... érdekes módon, Tökölön,Nyíregyen vagy Debrecenben nem szólt érte senki... pedig 15 alá tudott volna menni slickel, kár érte, nem sokon mulott de ez van, volt egy dragster is, Erdős Csabáé volt, 7,3-at ment, az volt a legjobb ideje, volt streetfighter show, Szőlőssi Pepe volt a leghíresebb talán közölük aki fókuszban is volt már, hát az nem volt gyenge, mikor egy létrát rögzítette motottra, ő meg ment motorral és egyszer csak el kezdett felmászni létrára, mondanom semkell legfelső lépcsőfokra felmászott:| nem kicsit volt durva, közbe ugye motorral ment, elég meredek trükkököket bemuatott, nagyon durva volt... most így hirtelen más nem jut eszembe:D majd írok még ha vmi érdekes beugrik, mondjuk az fura volt hogy tesóm volt egyedül Ladával, korábban ez nem volt jellemző, így legalább övé volt legjobb, kommentátor össze is keverte Kaszással azt hitte ő az a turbos ladával:D majd képek jönnek, csak még nincs felnyomva gépre, meg lehet pár videot felnyomok youtubra vagy videára...
  • desigo
    #186
    persze jöhet az élménybeszámoló esetleg képek...
  • ForzaInter
    #185
    na most értünk haza, majd írok ha esetleg vkit érdekel.
  • desigo
    #184
    nagyon durva...
  • ForzaInter
    #183
    az a zsiguli a báttyám haverjáé:)
  • ForzaInter
    #182
    suszter audija nem gyengén gyaláz mindenkit:D
  • ForzaInter
    #181
    báttyámal ma megyünk kunmadarasra, gyorsul ő is:D
  • kismiki
    #180
    Szervusztok!

    Had invitáljak mindenkit május31-én a Tököli Reptérre egy fantasztikus tavasz záró gyorsulásra
    Európa leggyorsabb E-30as BMW-jével.

    Bővebb infó:
    Futam