299
Gyorsulás bárhol, bármivel
  • desigo
    #259
    micsoda lovak xD

    jöhetnek még képek és leírások több autóról ,hogy melyik mit tud
    mekkora motor,hány ló stb...
  • redbull0304
    #258
    10.0-10.1... Nagyobb turbo van rajta mint a kéken! Még nem állt össze az autó rendesen, az is 9-es idő gyanús! :)

  • desigo
    #257
    Mi lett a fekete régebbivel?
    az is elég jókat lépett régebben...
  • redbull0304
    #256
    Jaja, megkapta a slick-eket! :D Mondjuk nem a legszebb így... :)
  • desigo
    #255
    durva kerekeken gurul...
  • redbull0304
    #254

    9.4 @ 248km/h


    A világ 3. leggyorsabb Audija, és Magyarország leggyorsabb "utcai" autója!
  • desigo
    #253
    kösz!
  • otrosinka
    #252
    köszömm szépen, le is mentem :)
  • redbull0304
    #251
    Tegnapi EVO gyorsulás képek!
  • desigo
    #250
    mondtam :(
  • edisonson
    #249
    Itt vannak a legújabb infók a tököli banzájról, sajna az évben az utsó :(
    De nem keseredek mert legalább 2 napos lesz és a nevezés 25-én INGYENES :)

  • desigo
    #248
    persze ringre megint elromlik az idő :/
  • otrosinka
    #247
    a capriszosat ismerem, miskolci. jó arc. mondta h nagy futam volt. pedig az asztfalt hidegebb, mint nyáron...
  • Borg
    #246
    Vagy ha kifogynak a csodaötletekből, akkor itt is felnyalatják a pályát ilyen gumi szerű anyaggal mint amerikában, aztán itt is jönnek a soha nem látott csodarajtok meg idők :)
  • redbull0304
    #245
    Új Magyar rekord

    9.8 @ 200km/h ( Fékezéssel, mert a kerek bele ért a karosszériába! Mit mehetett volna hiba nélkül... :) )


    Civic turbo 10.0
    Audi 90q 10.0
    Audi Coupe quattro 10.0
    Viper 10.1
    Caprice 10.4

    Jézusom, mi lesz itt jövőre! Egy pár 9-es autó tuti lesz még! :)
  • desigo
    #244
    jó béna videó...
  • tommyg
    #243
    ö
  • techgirl
    #242
    gyorsulás

    erre kimentem volna mondjuk
  • edisonson
    #241
    Gyorsulási Futam - Drag Wars 2008!

    Ez háború lesz a javából! Szeptember 27-én négyhónapos szünet után, újra ellepik az autók a Tököli repülőtér kifutóját!

    Emlékeztek még május 31-re, amikor a BMW (Gerd Habermann „D”) és a Corvette (Grzegorz Staszewski „PL”) küzdelmétől volt hangos a versenypálya? A háború folytatódik, mégpedig egy szinttel feljebb, a csőrös dragsterek kategóriájában!

    Itt lesz újra Gerd Habermann, aki most a 126-szoros (!) német bajnok 1000LE-s super competition dragsterével érkezik, hogy megmutassa, milyen a német virtus. Ellenfele nem más, mint Grzegorz lesz, aki most a Corvette-je helyett a lengyel kétszeres bajnok 950LE-s super competition dragsterével érkezik, hogy megvédje a veretlenségét! Titkon reméljük, hogy Erdős Csaba is kilátogat hozzánk, és nem pedig egyedül futja az időrekordokat, hanem végre igazi ellenfelekkel is meg akarja mutatni a tehetségét!

    De ez még mind semmi, újra találkozhattok a magyar nemzeti válogatottal, és a profi magyar mezőnnyel – no és persze a lengyel gépcsodákkal; Kukival és Krysióval, avagy a dobhártyagyilkos hondásokkal!
    Itt lesz Morten a Chevelle-lel, hogy Káldy Peti (Chevy Nova) orra alá törje a borsot, és Marcin a Typhoon-nal, hogy lobogtassa a hátsó ajtóját a közönségnek! És reméljük most már tényleg kifogások nélkül Witold is megérkezik Európa egyetlen funnycar Civicjével!
    A szlovén fronton is keményebbé vált a helyzet, (ahogy azt Taszáron is láthattátok), mivel újra 10 fős versenyzői delegáció érkezik, hogy megmutassák magukat a pesti közönségnek is! Idén újra a román szomszédaink is képviseltetik majd magukat; reméljük nem utoljára!

    A kapu reggel 10-től nyílik, és 11-órától már a Fusion éves hangnyomás verseny utolsó fordulójára kerül sor, mely mellett a carstyling.hu állandó szépségversenye, és forgószínpaduk budapesti premierje lesz! A Taszáron bemutatkozó Happy Dj Crew újra zenél majd, hogy visszahozza a nyár hangulatát az őszi napsütésben!

    És nem utolsó sorban, októbertől új részekkel indul az East Block! Kíváncsiak vagytok, hogy mi történt velük a nyáron? Milyen autókat építettek? Ők is itt lesznek, és forgatnak… tehát a hangulat adott!

    A zenéről Kincses gondoskodik majd, a döntők pedig 16:00-tól kerülnek megtartásra, nem kérdéses tehát, hogy hol a helyed ezen a hétvégén!

    A belépőjegy ára változatlan!

    Tehát szeptember 27-én szombaton, egy időben tuningcsodák és dragsterek a Tököli repülőtér kifutóján!

    Ahogy a régi szlogenünk mondta:
    „Kihagynád? Kétlem!„
  • desigo
    #240
    best
  • redbull0304
    #239
    Új Magyar rekord 9.84 @ 243Km/h


  • otrosinka
    #238
    uhh.........
  • vorrel
    #237

    nemvolt rossz
    http://www.videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1586/date/count
  • JGTC
    #236
    akkor Józsi :)
  • otrosinka
    #235
    majdnem, az eleje jó :)
  • JGTC
    #234
    Hadnagy Laci ha jól tudom.
  • redbull0304
    #233
    Én ezen most elképzelve hangosan felnevetem...
  • otrosinka
    #232
    ez igaz :)
  • GhostRider1 #231
    Ő mindig így viselkedik :D
  • w77d
    #230
    én azon csodálkozok, hogy nem szaladt oda valamelyik másik rendező, hogy leállítsa....
  • redbull0304
    #229
    Lehet ő az atyaúristen is, de akkor is nevetségesen viselkedett!
  • otrosinka
    #228
    szal nem kis ember.
  • otrosinka
    #227
    hát őőőő, ha a kunmadarasi verseny szervezője és kivitelezője jelző értékű, akkor ö a szervező-rendező-speeker.
  • w77d
    #226
    miért nem ütötte le vki???
  • redbull0304
    #225
    Tiszta Palik Laci 2...
  • desigo
    #224
    looool
    ekkora idióta xDD

    el is élvezett szerintem ...
  • redbull0304
    #223
    Ki ez a GYÖKÉR?
  • ForzaInter
    #222
    itt nézegesd turbo ladás videokat, amelyikben piros megy, ott ír párszor srác, fárasztó:c
  • redbull0304
    #221
    Muti a videót/kat...
  • ForzaInter
    #220
    Youtuben van egy srác aki nem veszi be hogy jobbos kocsiba lada motor van, elég szánalmas hogy minde gyorsulá-si video alá odírja, hogy nem az van benne, mert ő tudja mert autoszerelő, még az is írt neki a ladát tuningolta és még így sem hiszi el, pedig valószínűleg Domokosnak több fogalma van tuningolásról, több ladát,lanciát stb tuningolt már, pont az a léynege ezeknek a ladáknak hogy ne egy opel motor legyen benne ha nem lada motor legyen feltuningolva, de még mindig vannak akik nem hiszik el...