2000
  • ugot2know
    #997
    ja,ez odabasz...6 fős rajongótábor,a BS kicsi lenne a rendezvényhez egy tali erejéig
  • prezi
    #996
    ez rajongói fórum ? jézusúristen......
  • desigo
    #995
    Felsőértelmiségi loooool
  • eper3333
    #994
    13. Voksán Virág
    May 27th, 2006 | 15:03
    Sziasztok,

    Voksán Virág vagyok, az IBS-re, a Nemzetközi Üzleti Főiskolára járok, 22 éves vagyok, íme a rajongói fórumom: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1148505403

    Felsőértelmiségi vagyok, közel 1 milliót perkálok a suliban évente, tehát nem vagyok se szegény, se csúnya, és mivel főiskolára járok, ezért hülye sem vagyok!

    puszó

    na ez az a beszolása ami miatt tök kiakadtam és kifejtettem a kis véleményem öszintén normális ember ír ilyet még ha pénze is van??????
    forrás:
    http://www.partyretard.com/2006/05/24/2006-04-22-hyperspace-pres-sven-vath-bed/

    a 80. hozzászóló
  • eper3333
    #993
    Hát igen, de tudod ezzel nincs is semmi gond mert mindenki nézhet ki szarul, de azért nem kéne annyira elájulniuk maguktól az ilyen csajsziknak akik agyonplasztikázták magukat, hisz amint a képekből is kiderült ő sem volt tökéletes sőőőőt! és hát mindenki tudja hogy "Az aki szép az reggel is szép"! egyébként nekem semmi gondom az ilyen csajszikkal ismerek egy jó párat a munkám miatt és nagyon jó fejek is vannak köztük, de még egyiket sem láttam party fotokon így enyelegni kivétel drága Anácska aki ha bárhova ha belép ráugrik az össes faszira és teszi-veszi magát. kb. egy kaptafa csak ő a partykon nyomul. Öszintén nézzük meg Vikit ő nyert mégsem láttam sehol így viselkedni és tudod miért? mert szorult belé némi ingelligencia és nem járatja le saját magát.
  • gregorg
    #992
    eper3333 megnéztem a videót.hát durvade ahogy elnézem a mostani médiában és divatvilágban szereplő nőket,meg utána egy két paparazzi fotón őket,már nem is tűnik annyira túlzásnak ez a videó,sőt...
  • eper3333
    #991
    ja megnéztem a playmate.hu-n a fórumot a legjobb, hogy letagadja az orrát meg a száját vajon miért? Nem sokat adnék a szavára!!!!
  • eper3333
    #990
    Hali gregorg,ezt nézdd meg szépségtunig
    http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=77a5xf07seC5p0lc
    és kösz az egyetértést Te legalább felfogtad mire gondoltam. Arról nem is beszéltünk, hogy a photo.s. milyen egy hasznos kis találmány
    na chao
  • ugot2know
    #989
    mit tudsz?csak nem intimpiercing volt az a gyűrű?
  • JGTC
    #988
    :)
  • szando
    #987
    nehogy elhigyjétek már hogy ez a sztori igazi...
  • gregorg
    #986
    Az meg sem fordult a fejében,hogy esetleg azt mondja "nem fogadhatom el a gyűrűt,mert nem tudom viszonozni azokat az érzelmeket,amik miatt te adtad nekem ezt az ékszert..." csles,inkább megkerülte a dolgot,és gy még a fux is megmaradhatott
  • jefferson83
    #985
    "...csak akkor tartom meg ezt a gyönyörű ajándékot, ha..."

    Gyááá, hát igen ilyenek ezek a nők.
  • szando
    #984
    úristenbazmeg ez a nyálas giccses szar duma.. beszarok.. ilyet a Románában se irnak le b+
  • desigo
    #983
    jó kép
  • a zsírkereskedő
    #982
    itt egyedül a kép jó:D
    a többi csak blahblahblah
  • Fido4life
    #981
    böö
  • ugot2know
    #980

    Blikk:
    "- Először egy levelet írt nekem, mennyire tetszem neki, és hogy már aludni sem tud, annyit gondol rám - mesélte lapunknak a playmate -, majd két héttel ezelőtt egy fővárosi szórakozóhelyen odalépett hozzám egy szál vörös rózsával a kezében. Bemutatkozott, és átadta a virágot.

    Virágot a Virágnak, ettől tovább azonban azon az estén nem jutottak, hiszen a férfi egyperces álldogálás után bocsánatot kért a hölgytől, hogy mennie kell. Azóta azonban levelek százait írja a hölgynek, az igazi meglepetést pedig az elmúlt hét vége hozta meg.

    - Ugyanazon a szórakozóhelyen ezen a hét végén egy másik férfi lépett oda hozzám, és azt mondta, hogy a kezében található kis ajándékot a legnagyobb hódolóm küldi nekem - emlékezett Virág.

    A zebramintás dobozban egy aprócska levél mellett egy közel 70 értékes kövecskével díszített fehérarany gyűrű lapult. Virág azt mondja, nem titkolja, ez az eddigi legszebb ékszere.

    - Azt azonban tisztáztam vele, sőt kikötöttem, hogy csak akkor tartom meg ezt a gyönyörű ajándékot, ha elfogadja, hogy barátságnál többet nem tudok nyújtani neki - mondta.

    A playmate-nek alig egy hete ért véget egy komoly kapcsolata, és egyelőre nem akar újba belevágni. De, mint mondja, ha valaki kitartó, és az élet is úgy akarja, akkor úgy sem tehet ellene semmit."
  • G_ArchAngel #979
    mind nem is tetszik, ettől függetlenül mindet +...:)
  • a zsírkereskedő
    #978
    egyetértek
    most néztem meg az újságot:D
    te jó ég csöcsök csöcsök és csöcsök meg seggek seggek és seggek
    nagyjából ennyit erről:D
    az összes induló ajjaj kategória és akinek ez nem tetszik azzal valami baj van:D
  • Ars3nal
    #977
    akkor szóld le ha megvótmá:D
  • JCSR ODIN
    #976
    jóvanmána... azért szemmel vagy tartva

  • gregorg
    #975
    nemtudom miből fakad az üldözési mániád,de ne legyenvalóban új vagyok a fórumon,bár egy ideje olvasgatom,és éppen ezért azt is tudom,hogy te sem épp a pozitiv kitikáiddal illeted legfőképp Virágot:)na de mindegy is,ez egy fórum,gondoltam én is leirom a benyomásaimat.ennyi.amit fontosnak tartottam azt már leirtam,mindenki annyit szűr le belőle amennyit akar:)
  • prezi
    #974
    jah... full levágós
  • JCSR ODIN
    #973
    hmmm kicsit nem feltűnő, hogy hirtelen megjelenő két újreg, csak úgy tök véletlenül egyszerre elkezdi leszólni a gádzsót?

    bár lehet csak üldözési mániám van
  • gregorg
    #972
    jól látod nagyon elfoglalt:Dkb semmi dolga azon kivül,hogy bulizzon meg a konditeremben legyen...nem csak az itteni kritikákat reagálja le mindig gyorsan,hanem a playmate.hu oldalon lévő fórumán is ha visszanézed,látod,szinte mindig pár órán belül reagált bármilyen beirásra,(kivéve az utóbbi időben,mert már nem kap annyi nyalós dicséretet)mert hát ugye ét nappalá téve dolgozik,meg minden:D..amúgy meg tényleg van rá oka,hogy elszálljon magától,hiszen mindenért megdolgozott eddig amit elért:Dés nagyon sok oka lehet rá,hogy kilegyen feküdve attól,hogy ő milyen igényes,mikor semmi dolga azon kivül,hogy a kondi teremben edzen meg a kozmetikusnál töltse az idejét....mindezek mellett nagyon intelligens is a hölgy,ez ma teljesen kiderült,mikor megnéztem iwiwen mit irt ki:D íme->Kérem CSAK az jelöljön be ismerősnek, akiket valóban ismerek! Ez nálam egy exclusive baráti lista, nem a mennyiségre megyek! Ha mindenkit visszaigazolnék, akkor már 10000 felett lenne az ismerőseim száma, aminek sok értelme nincs!!! Írj egy pár sort, honnan ismerjük egymást! A többiek hiába jelölnek be, sajnos nem igazolhatom vissza őket!
    úgy látszik Virágnak több mint 570 barátja van(mert hogy ennyien vannak nála megjelölve)Ez a nem semmi teljesitmény,570 BARÁT...no comment:d
  • gregorg
    #971
    eper3333 abszolút egyetértek veled.sőt,szerintem nem is az a gáz,hogy valami csináltatott rajta,az még szerintem elfogadható lenne.Ha valakinek pici a cicje,és megcsináltatja,mert így jobban érzi majd magát vagy ha valakinek eláll például a füle és megműtteti mert sokat csúfolták érte az is rendben...de ezen a nőn,már semmi nem termszetes.semmi nem önmagától szép rajta.talán pont ezért annyira vissza taszitó a viselkedése,mert bár nem az ő érdeme-sokkal inkább a szülei pénztárcájáé meg a plasztikai sebészeké-mégis totálisan elvan tőle dőlve,hogy milyen jó nő.valóban csinos,de hát mégis csak,nem az ő érdeme...sőt ezeken a képeken az is jól látszik,hogy 10tonna smink nélkül még a bőre sem szép...
  • eper3333
    #970
    Ezek a képek a műtét elött készültek no comment, mindenkiből lehet jó nőt csinálni... nem kell hozzá csak sok pénz és egy jó plasztikai sebész. A szeme pedig mindent elárul akkorák a pupillái, hogy már nem is látszik a szép zöld szeme
  • Landren
    #969
    van pár kép ahol jól néz ki,
    meg rengeteg ahol nem...
  • JCSR ODIN
    #968
    pfújj de gányul néz ki ezeken
  • Voltan
    #967
    Pfff. Szánalmas.
  • KeKKSZike
    #966
    Virág szerint Ő az igazi PlayMate
  • Lacika 79
    #965
    Uccsó két képen eléggé gyerekgyilkos feje van, nem beszélve a szeméről. Kólázik, vagy gyorsul a kislány? Biztos nem a pezsgőtől néz így ki.
  • vg
    #964
    Undoritó ez a csaj még mindig, a csücsöritő szájával együtt!
  • eper3333
    #963
    Véletlenül találtam ezeket de szét kellett darabolnom, hogy fel tudjam tölteni de érdemes a galériában megnézni az eredetiket.
    Szerintem ma Magyarországon divat lett a "kurválkodás" Csodálkoznak a nők, hogy nem veszik őket komolyan pedig ezzel csak saját magukat járatják le.
    Kérdezem én milyen ember az olyan aki a szülei pénzére veri magát kiráz a hideg az ilyenektől kiváncsi lettem volna,hogy mit csinált volna anyuék és a műtétei nélkül. Valószínűleg nem tud mit kezdeni magával jó dolgában.
    Az emberek élnek a saját kis burkukban a világtól elzártan és nem tudják milyen is lett volna egy szegény árva családban felnöni és igen aki onnan kikerülve lesz valaki az el is lehet magától szállva.
    Bitosan nagyon aranyos kedves lány és megvan az oka, hogy így viselkedik de-e mögött szerintem valami más ál...
  • eper3333
    #962
    [IMG][/IMG]
  • eper3333
    #961
  • eper3333
    #960
    Hi van pár kép a galáriában de nem tudom feltölteni felrakhatná valaki
  • eper3333
    #959
  • eper3333
    #958