682
Küldd el a BRINGÁD képét!
  • bardocz
    #478
    akkor keress rá arra hogy freeride:) van egy videó talán az a címe hogy magic of freeride na az a durva:)
  • gabber_saviola
    #477
    megvan :)
    bazz ilyenre használni egy kerékpárt, hát a pofám leszakad :DDDDDdd
  • bardocz
    #476
    földből épített ugratók,keress rá youtuben fogsz találni jó pár videót;)
  • gabber_saviola
    #475
    és az a "dirt" az mit takar?
  • bardocz
    #474
    dirt/street,dirt-ön csak két hét múlva lesz kipróbálva mert elutazok:)
  • gabber_saviola
    #473
    ez milyen stílust képvisel?
    sajnos én egy csőlátásu országútis vagyok, így többi stílushoz fingom nincs :(
  • bardocz
    #472
    tényleg,az normális hogy a teleszkóp becsúszócsövein ott marad az olaj,miután benyomódott?szép kék meg minden csak nem tudom hogy egészséges-e:)
  • bardocz
    #471

    na ma megjött a bicó,gyönyörű,kényelmes,jó a mérete,könyü:) próbaút is megvolt már:)
  • bardocz
    #470
    nem azt mondom amikor gördülékenyen tovbbmész hanem amikor akad a hátsó kerék,az jólvan nagyobb ütés,mint amikor 2 méter magasról leugrasz és tompítasz,dirtnél ilyen esetben nem túl hatékony a tompítás
  • lmarko
    #469
    szerintem simán lehet rá használni.
  • lmarko
    #468
    szerintem egy 2méteres leugrásnál amikor egy helyre érkezel, vagy 3 méteres távugrásoknál kicsit naggyobb ütéseket kap mint dirt ugrásoknál ahol gördülékenyen tovább gurulsz,
  • bardocz
    #467
    szerintem dirt-nél nagyon felütöd és már roppan,trialba nem kap akkora ütéseket
  • PyRex
    #466
    mondjuk befér és mondjuk tárcsafék.
    de pl. extrém ugrálások, dirt / street használat? (inkább street)
  • lmarko
    #465
    Mire gondolsz? Sok vázba be se fér rendesen, ha meg be is férne akkor szétállna a fék ha v-féket használsz.
  • PyRex
    #464
    kösz a választ!
    és ezek a felnik más használatra nem is jók?
  • lmarko
    #463
    Ha arra gondolsz hogy miért vannak rajta lyukak, akkor hogy könnyebb legyen, ha a szélességre, akkor hogy erős legyen, ha a színére, akkor hogy feltűnő, egyedi legyen.
  • bardocz
    #462
    hogy könyebb legyen
  • PyRex
    #461
    a trial bicóknak miért ilyen a hátsó felnijük??
  • gabber_saviola
    #460
    uhh
  • istenostora03
    #459
    TrIaL BiKE!;)
  • lmarko
    #458
  • Gunnersboy
    #457
  • istenostora03
    #456
    My bike:(mostani)

  • Amse
    #455
    Peremes, de nem sokáig lesz rajta ez a felni, mert marha nehéz. amúgy most tök alap (van ami szar is) cuccok vannak rajta, de lassan azt is lecserélődik. A fékváltókarok azok tényleg jók és qrva kényelmes.
  • gabber_saviola
    #454
    amúgy szingós vagy peremes a jószág?
    a fékváltókarok elég komolyak rajta
  • Amse
    #453
    Igen. Pénteken lett összerakva azóta minden nap vele járok és hétvégén egy 120km-es körre is elvittem szóval kezdünk összeszokni :)
  • gabber_saviola
    #452
    Sajátod a jószág?
  • Amse
    #451
    Nah már ilyen is van ^^
  • Gunnersboy
    #450
  • bardocz
    #449
    hasonlóra gondoltam,de miután elolvastam ti üzeneteiteket,már nem írom le:D
  • Krezga
    #448
    Jaja:D:D
  • gordon 24
    #447
    :D Nagyon egyfelé gondolkozunk:D
  • gordon 24
    #446
    Ez marha egyszerű..

    Miért éri meg egy P4 3.9 GHZ 2048 DDR2 Kingmax X1950pro512Gddr3-as gépre elkölteni 130000ft körüli összeget? 2 év mulva szart sem ér. Ugrott a pénz?

    Egy Bringára azért kell ennyi pénzt elkölteni mert különböző felhasználási terülteke vannak és ezekre a felhasználási területekre különböző minőségü biciklik kellenek. Egy 30000ft tesco bikeal nem tudsz olyan ugrásokat örültködéseket végre hajtani mint egy 300000ft-s bicóval. Ennyi a magyarázat. Ha extreme felhasználásra kell extreme árat kell fizetni érte. Ez van.
  • Krezga
    #445
    miért éri meg egy számítógépre sokat költeni? Lehet, hogy leég..
    És egy autóra...lehet hogy összetöröd...
    Mindenki arra költ sokat, amit szeret csinálni. Meg azért egy bicaj teljesen nem törik össze, inkább egy alkatrésze, aztán akkor csak azt kell cserélni.
  • timantes
    #444
    de most tényleg srácok mért éri meg egy bicajra sokat költeni ??? és mivan akkor ha összetörik ? ugrott a pénz ?? ^^
  • PyRex
    #443
  • Chester1
    #442
    Ő lenne az:


    Scamp Goat
  • Krezga
    #441
    ohh, Cannondale váz, régen mindig ezt a márkát kerestem, csak sosem volt rá pénzem:)

    Amúgy az éjszakai bringázás marha jó dolog, tavaly nyáron én is voltam párszor.
  • Amse
    #440
    éjszakai bringázáson...
  • gabber_saviola
    #439
    ebben a pillanatban lettem kész az új TUFO szingók felrakásával:)
    elsőn s22-es, hátul s33 pro-s papucsok :P