682
Küldd el a BRINGÁD képét!
  • istenostora03
    #438
    aki akar csinálhat bannert!várjuk az ötleteket
  • istenostora03
    #437
    Haveromnak defektje volt,ezért betette a bátyja Tyax-ból a kerekét!:D komoly
  • leho94
    #436
    ekkolákkó!
  • istenostora03
    #435
    cső MáTé!!:)
  • leho94
    #434
    régebbi:


    új:
  • Dorel0
    #433
    Kíváncsi lennék a véleményetekre a Fuji kerékpárokról. Egy régebbi model a UTAH a kiszemelt. Mennyire jó/rossz gép ez mai szemmel?

    http://www.epinions.com/bicycles_2003_Fuji_Utah ezt tudja.

    +szerintettek egy 187 cm magas férfinek hány collos váz az ideális? köszönöm a segítséget
  • bardocz
    #432
    hát igen öszerakni sokkal drágább bár én ránézésre jobbat néztem ki 78k-ért,arra csak majd agyakat meg tárcsákat kell vennem de az még várhat bőven,vázat meg remélem nem fogok törni mert akkor magam alá s***ok
  • PyRex
    #431
    most nemazért de miért ne érne?
    csak a váz újonnan 40
    villa 20
    30 meg nehogymár ne legyen a többi ami rajta van :)

    báár tudja franc...
  • bardocz
    #430
    akkor jól gondoltam :D az a baj hogy alkatrészekből drága lenne megcsinálni,és most így sincsen biciklim,régimről meg nem lehet egy dirt vázba átraknia telómat,pedig azzal hirtelen sokat spórolnék
  • istenostora03
    #429
    NEM


    tök alap
  • bardocz
    #428

    ez szerintetek ér 90k-t?
  • r4hu
    #427
    nem, :D
  • istenostora03
    #426
    nem cserélnéd el az enyémre?x)
  • r4hu
    #425
  • bardocz
    #424
    a bicajt nem ismerem,de avázméret tőled függ,melyika kényelmesebb azt vedd meg ;)
  • Demeter
    #423
    Hi!

    Srácok mi a véleményetek a Schwinn 2007-es Adrenalinjáról? Ár/teljesítmény
    aránya milyen szerintetek? Kb. ennyit 50-60e körül költenék rá és nekem tetszik. Vkinek vmi tapasztalata ezügyben??

    Előre is köszi!

    Ja és még vmi 16"-os vagy 18"-as vázzal volna érdemesebb vennem?
  • shenaz
    #422
    Author ezt hasznalom nem olyan regota valaki mondan velemenyt vagy megosztana tapasztalatait?
  • istenostora03
    #421
    nájsz
  • bardocz
    #420
    ez szerintetek milyen?
  • istenostora03
    #419
    Valaki tudja hogy a monoblokkra szerelhető váltó és a lánfeszítő bírja-e egymást?
  • matyi08
    #418
    thx! most büszke vagyok rá :P
  • gordon 24
    #417
    Ez meg tutti!!! Nagyon szép!!!
  • gordon 24
    #416
    Azértz van ez mert viuszonylag olcsó. És nagyon birja. A tesomnak egy Roastja van kb 6 éve keményen küldjük semmi baja. Nekem egy Shredem van 1.5 éve kb és semmi baja.
    Szarból nem lesz divatmárka. Azért divat mert jó.
  • istenostora03
    #415
    Valaki tudja hogy a monoblokkra szerelhető váltó és a lánfeszítő bírja-e egymást?
  • bardocz
    #414
    nekem haverjaim azt mondtákl hogy kon inkább divatvá és hogy könyen törik ha felakad vele az ember de én ezt nem akarom elhinni :S szarból nem lesz divatmárka szerintem

    a bicaj meg
  • PyRex
    #413
    Sorry, nem leszólni akartam, de Bp-en tele van konásokkal az utca :)
  • matyi08
    #412
    Itt ahol én lakom, csak 3 KONA van, és nem nagyon szoktam velük találkozni...
  • PyRex
    #411
    10-ből 9 embernek KONA-ja van :)
    Amúgy fasza!
  • matyi08
    #410
    Itt van egy kép az enyémről, várom a véleményeket!
  • DannyL
    #409
    Na végre egyhangúan azt mondjátok, hogy jó a cucc. Király, akkor ez lesz, ha megvan majd mesélek. :)
  • mononoke
    #408
    Hello mindenkinek,

    gyors kérdésem van: most megyek sisakot venni városi és egyéb nem túl komoly túrákhoz. milyet, és hol vegyek? előre is naggyon köszi.
  • gordon 24
    #407
    Na ez korrekt... Szerintem mehetsz vásárolni..
  • Me0w
    #406
    En is egy meridat nyuzok, igaz nem mtb hanem trek, de bajom meg nem nagyon volt vele :)
  • istenostora03
    #405
    jah,ez jó.
  • DannyL
    #404
    Egy hozzáértő barátom EZT ajánlja. Szerintetek?
  • DannyL
    #403
    Már más is azt mondta, hogy ebben a kategóriában a tárcsa fék paraszt vakítás. Végülis le tudok róla mondani, csak megörültem neki, hogy ennyiért már ilyen is van. Ebből is látszik mennyire amatőr vagyok. :) De legalább nem rohanok bele semmibe. Most már ezt is tudom és nem adtam ki pénzt szarra. Csak még mindig nem tudom mit is akarok, de majd kitalálom. :)
  • gordon 24
    #402
    Nem rosszak. De az hogy valami 80 rugó az semmit nem jelent. Ezek a gépek az ugymond alap kategóriához tartoznak. Azok amik a profi kategóriához tartoznak 200 ezer és felette vannak. Egy jó tárcsa fék annyi kerül mint ezek a bicók. Én a magellanra adnám a voksom. De ennyiért ezek vannak.
  • DannyL
    #401
    Semmibe én csak kirándulni szeretnék vele meg mászkálni. Nem versenyző vagyok csak citizen. :)))
  • DannyL
    #400
    Ezek 80 rugós biciklik.
  • PyRex
    #399
    Hát ha olyat veszel belőle, amiben van visszaút-csillapítás is (lehet, hogy már csak olyat lehet kapni, nemtom) akkor szerintem elég jó átlagos-közép teló. Enyém mondjuk kicsit kemény, mert olyan rugó van benne.