682
Küldd el a BRINGÁD képét!
  • cenobite
    #558
    Ez volt amúgy az alap, amit egy kicsit átépítettem:

  • bardocz
    #557
    az ilyen bicók tök jól néznek ki ;)
    camponánál volt valami rendezvény,ahol chopperbicók voltak,sajna túl hoszu volt nekem,és nem tudtam kényelmesen hátradőlni:D
  • cenobite
    #556
    Nekem ilyen van.





    Alig várom, hogy jó idő lehessen és krúzolhassak vele szépen. :)
  • istenostora03
    #555
    de kidöglöttünk:]
  • bardocz
    #554
    én nem tudnám enyémet enyire letisztítani:) volt hogy 2 napig mostan róla a sarat:D itt a házban nincsen semi amivel lehetne,rendes slag sincsen,ujjammal piszkáltam ki a sarat mindenhonan,ezért jó hó,berakom melegre és leolvad:D
  • DaniX14
    #553
    karácsonyra kaptam de oktoberbe már megvolt és a szobába tartom és igy mindig tiszta kell hogy legyen :)
    2 napja voltam vele hóba kenetni komoly volt :D
  • bardocz
    #552
    tényleg,karácsonyra kaptad azért ilyen tiszták a kerekei?:)
  • gordon 24
    #551
    Fasza!! Gratula hozzá!
  • bardocz
    #550
    szép;)
  • DaniX14
    #549
    hali
    ez az enyém
  • Krezga
    #548
    :D szép is lenne:D
  • PyRex
    #547
    lool :)
  • Szabi84
    #546
    Na mivan senki nem kapott kona stab-ot???
  • istenostora03
    #545
    [szin=red]Boldog Karácsonyt
  • Z
    #544
    Atyaég...milyen bringák vannak itt. Az enyém képe szerintem szentségtörés lenne itt.
  • tary688
    #543
    Üdv srácok. Eladó egy UMF Hardy 4-es gép. jó állapotba cserélt jobb-bal hajtókar + új monoblokk. Irány ár: 75.000- 80.000 HUF. Érdeklődni: [email protected] (MSN) vagy 06/20-919-24-70-es számon.
  • istenostora03
    #542
    Ilyen volt a boltba..xD
  • gabber_saviola
    #541
    elég ütősen néz ki, gratula
    (markolatban miért nem veszel rá narancssárgát?)
  • bardocz
    #540
    na ma vettem rá vázvédőt de nem tudok képet pakolni nem otthon vagyok,majd valamikor:)
  • istenostora03
    #539
    Új fékekkel:

  • Szabi84
    #538
    énis így vagyok velem, az a biztos
  • bardocz
    #537
    én sem kötöm le sehova:)
    egyszerüen nem hagyom ott:)
  • Amse
    #536
    nah akkor gyere pinarelloval és megismerlek :) nekem lakatom sincs így nem kerülök olyan helyzetbe, hogy lekössem a bringám pedig ez nem az a drága fajta...
  • gabber_saviola
    #535
    alap, hogy u lakat, de nem merném sehová lelakatolni :D

    Millin kb. egyszer voltam egyik haverral, mivel dél-budai vagyok és nekem az a város másik vége. De most hétvégén a pálya ob-ra kilátogatok, mert egyik ismerösöm indul a profik között.
  • gordon 24
    #534
    Hát keresnél vele 100-at.:D Persze az egész tárgyatalan ugyse annyi az sajna.
  • SimaSuna #533
    szüljek vagy izzadjak 150e ftot? :D
  • gordon 24
    #532
    250 és megbeszéltük!
  • SimaSuna #531
    jóh...gyere holnap is :)
    ha megvenném 145ért..adnám 300ér :)
  • SimaSuna #530
    tudom..
    bár már most nem lesz olyan dága nekem :)
    van eszterga gép..lehet monoblokkot..tengelyt gyártanom 1000el :)
    2éve láttam lánc-merevítőt..vmi 3e ftért áruéták..óóóó mondom deh..
    hazajöttem..előkotortam a régi hátsó váltót..kivettem a műanyag kereket belőle..lemezből csináltam neki 1 "nyerget"...gyorskötegelővel a vázhoz..szigetelőszallaggal 2x körbetekertem....és azóta működik..
    1xsem esett le a láncom..és még jól is néz ki :)
    viszont megvannak halva a bowdenházamtól..nem láttak még narancssárga színüt xD
  • Szabi84
    #529
    drága hobby ez
  • gordon 24
    #528
    Elhiszem de nem tudom hogy lehet.. Valamit nagyon elbasztak ott. Viszont ha annyi akkor holnap vedd meg.. Nagyon nagy boltot csinálsz vele. Vedd meg holnap annyiért és 200-ért add tovább nekem adok érte annyit!
  • SimaSuna #527
    hát nemtom..
    kajak 145e ft-ra emléxem...
  • gordon 24
    #526
    Talátam még egy linket! Ez a magyarországi forgalmazó ára. Ez a bico ráadásul csak 2005-ös. Már nem kapható. A váz: 260000ft

    x-factor
  • SimaSuna #525
    nah ha lesz időm kimegyek és lefképezem
  • gordon 24
    #524
    Az én bringám ami fele ilyen van kb 290000ft-be az nagyon nem stimolos ár..
  • gordon 24
    #523
    Sőt!! Ha még használt akkor sem hiszem:

    300000ft 4 éves
  • gordon 24
    #522
    Nem nagyon hiszem.. Én is ilyet akartam venni. Kb 2 hete jártam utánna. Sajnos ez a kemény valóság. Ha annyiért adják akkor kb 100% hoy használt. Az uj 519000ft az x-factorban . Csak ezt a Linket találtam. 10% árengedményben 450000ft. Amit te linkeltél az egy 2007-es Stinky. Ha szerencséd van és miskolcon egy 2005-vagy 2006-ost találtál lehet. De 2007-est sose veszel meg annyiért. Ha igy lenne már én is azon ülnék. Sajnos ez a helyzet:
    Kona Stinky
  • SimaSuna #521
    valamit nagyon elnéztél barátom...

    én ő rá gondoltam..
    miskolcon van is 1 belőle.. 147e Ft-ért enyém is lehetne..
    Szebb verzió
  • gordon 24
    #520
    Hátőőő. A Stinkyt nem tudod annyiért megvenni. Csak a váz 260000ft a komplett bicó 590000ft szóval azt biztos nem jól nézted. Annyiért össztelóst jó minőséget magellant tudsz venni. De magellanból sem a dh vagy freeride gépet hanem a dualra szánt Polarx fst. És az is csak a váz!

    Egyébként az ez:


  • Szabi84
    #519
    Pont ma nézegettem ezt a bringát nagyon tetszik, de ha lovém lenne rá akkor sem vennék ilyet! Kurvaszép!