682
Küldd el a BRINGÁD képét!
  • 22Barna22
    #642
    szétzúztátok majd megszereltétek? o.O
  • leho94
    #641
    nem eladó .. Már megvan szerelve
  • bardocz
    #640
    Konkrétan a kona dörtbájkra gondoltam.
  • leho94
    #639
    camping felnije?
  • bardocz
    #638
    Legközelebb ha valamit szétzúznátok kérdezzetek meg,hogy nem-e kell nekem.
  • leho94
    #637
    camping az jobb volt :DD
  • Szabi84
    #636
    jó poén lehetett
  • leho94
    #635
    gumi milyen ? Maxxis ? :DDD
  • leho94
    #634
    mi nemrég hülyeségből egy Kona dirtbike-t zuztunk szét :DDD Fogtuk háztetejéről levágtuk a földre .. komolyabb baja nemlett :c
  • Tökíí
    #633
    Én csak leírnám : Csepel váz, valami orosz kormány, elöl nincs fék, hátul nincs fék, felni valami gagyi :) , markolat vas, hajtás nemtudom, most uj gumik vannak rajta, japán gyártmányok!:)
  • acsati
    #632
    hát csak ugy általában mer még nincs pénzem rá és érdekel hogy érdemes-e gyüjteni rá. a 2008as fehér jol néz ki :)
  • PyRex
    #631
    mármint eladó, vagy csak úgy általában?
  • acsati
    #630
    nincs vkinek egy polarx manual váza?
  • Krezga
    #629
    széép:)
    Zöld :)
  • leho94
    #628
    Új gép :

  • mateto7
    #627
    Nekem Hauserem van :) jó 1 éve van meg és semmi baja :) !
  • leho94
    #626
    Kona :)
  • KisPaintballer
    #625
    Sziasztok!

    Szeretek nagy távolságokat kerékpározni, városok között, nagyon élvezem. A jelenlegi kerékpárom viszont már elég régi és nem alkalmas erre. Szeretnék venni egy újat, amivel tényleg messzire merek tekerni, hogy ne kelljen félnem, valahol ottragadok két város között a pusztában.

    Tudtok valami megbízható márkát ajánlani? Milyen fajtát érdemes vennem?
  • zoliapu
    #624
    nem
  • zoliapu
    #623
    Az enyém olyan amik lent vannak,Bianchi XC, de jó szolgálatot tesz, szeretem, az a lényeg.
  • Ysti13
    #622
    privibe elment.
  • leho94
    #621
    Képt plz ^^
  • Ysti13
    #620
    Hali!Eladó Triál bicaj.A váz Mali Python.Több adattal kérdésre tudok válaszolni.Képet tudok rólla küldeni ha esetleg valakit érdekelne.
    Ára:42rugó
  • gordon 24
    #619
    Zsir ! Fasza lesz ez!!
  • leho94
    #618
    Nájsztos :)
  • PyRex
    #617
  • gordon 24
    #616
    Értem én.. Hát akkor várj vele. Vedd meg az agyat rakasd össze a kereket, és ha megvan akkor vegyél monoblokkot más tippem nincs. Vagy, beszéld meg a boltos emberrel ha nem jó cserélje ki.
  • PyRex
    #615
    köszi, acél de elég könnyű, kb. mint egy nehezebb aluváz
  • PyRex
    #614
    hát ugye elvben a láncvonal az azt jelenti, hogy elöl meg hátul a fogaskerék egyvonalba essen, nyilván hogy a lánc ny nyíródjon oldalirányba. Ugye az 51mm elvben azt jelenti, hogy a monoblokk közepétől, ami a váz közepe is egyben (mármint hosszában ha egy sikkal képzeletben kettévágod), szóval attól 51mm-re van a lánctányér. Ez eddig rendben is van, de nem tudom, hogy hátul is oda fog-e esni, mert nincs meg a hátsó singlespeed agyam. Persze ez elvben szabvány, de akkor sem akarok esetleg úgy kiadni 8 rugót a monoblokkra, hogy mégis az 56-osat kellene venni...
  • gordon 24
    #613
    szép GRAT hozzá!
  • gordon 24
    #612
    Mivel ha konuszon fogod hajtani, akkor csak az a lényeg hohy maga a kar ne érjen bele a vázba. Tehát akkorát vegyél hogy a lánc és a hajtokar része szépen elférjen. Legalábbis én igy gondolom.
  • PyRex
    #611
    Juteszembe, valaki segíthetne is, mert nem vagyok teljesen tisztában 1-2 dologgal. truvativ Hussefelt vagy Holzfeller hajtókart akarok, mind2 isis howitzer középcsapágyas. Namost a váz középen 68mm, hátul meg ugye 135mm és single speed-re lesz építve a bicó, akkor nekem UGYE az 51mm-es láncvonalhoz való monoblokk kell...? (Van még 56/57mm, illetve 66mm-es láncvonalhoz való is asszem)
  • PyRex
    #610
    Megjött a vázam (+ pedál, ülés... , meg már teló is van :)

  • istenostora03
    #609
    Kössz:D saját :D
  • gordon 24
    #608
    THX!! Logomühelyes srácok alkotása!! THX nekik érte! (tied is:D)
  • istenostora03
    #607
    Jó a lokód:D
  • bardocz
    #606
    looo,te vagy a 2. ember akivel egy napon születtem és ismerem:D
  • Gunnersboy
    #605
    16 :DDDd
  • bardocz
    #604
    köszi:)
  • bardocz
    #603
    am,úgy nekd hanyadik?hátha egy napon születtünk :-)