682
Küldd el a BRINGÁD képét!
  • Tetsuo
    #682
    Elnézést, de sürgős lenne, ezért teszem fel a kérdést itt is:
    http://sg.hu/forum/uzenet/1076443069/21440
    Köszi.
  • gordon 24
    #681
    Nem tudom mennyien vannak köztetek Dh-s arcok..

    De árulom a vasat.. Ha esetleg kell valakinek írjon.




    http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=182279
  • gordon 24
    #680
    Hát igazából, akkor majd kiderül.

    Nekem meg olyan hangja van mint egy aqvárium levegőztetőjének:D

    Szóval nem kell parázni, de azért ha gondolod, nézesd meg.
  • dragonboy
    #679
    a 4mm csak tipp volt...(sorry a túlzásért) ez cseppet megnyugtatóbb (lemérve kb enkem is max 1,5 milit mozog), csak idegesít hogy amikor fékezek van egy halk koppanás
  • gordon 24
    #678
    Hátha nem tud kiesni belőle, és ilyenek akkor jó.

    De nem természetes. A 4mm az azért elég sok. Minden tárcsafékbetét mozog az én Hayes Stroker ace-emben is mozog, de max 1 mili.

  • dragonboy
    #677
    az lenne a kérdésem hogy nem rég vettem egy 2010 es kona calderát. nagyon penge jószág. ez az első komolyabb biciklim és nem tom hogy minden kalppol-e benne. shimano m575 ös hidrós fékem van, gyári tárcsával. és a gyári fékpofák kicsit lötyögnek. értem ezalatt hogy ha behúzoma féket, akkor a tárcsát fogó fékpofák kb 4mm elmozdulnak forgásirányba majd megakadnak. nagyon jól fognak csak kicsit frusztrála dolog hogy ennek így kéne lennie vagy toljam vissza a szerízbe? (tom hogy nem a legjobb fék...de nem fogok vele túlzottan durvulni) köszi a válaszokat.
  • Aquir
    #676


    Szeged Szereld magad nap December 10-11-12 Árpád tér

  • Megtörhetetlen
    #675
    Dede annyiba amennyire kiírták, pl most már a merci is kinn van az 50 ezer, akkor annyi csak azt nem értem hogyha bercié, akkor hogy kötnek adásvételit...noh mind1 ez nem az a topic...
  • mamutvadasz
    #674
    De ha fix áras akkor nem annyiba fog kerülni?ezt most nem értem..
  • Megtörhetetlen
    #673
    Igen, de nem lehet tudni, hogy mikor oldják fel... Addig is látogassák csak az emberek az oldalt... Kivan ez találva okosan ;) De nem kell aggódni nem jutsz hozzá sokkal olcsóbban... Vannak rajta jó aukciók is, de nem ezek a reklám fogás keretén belüliek lesznek..
  • supperlevi
    #672
    De a könyv az fix áron van...
  • trabiubi
    #671
    Azért kerül annyiba hogy itt beszéljünk róla. Ha 50 ezer lenne, akkor senkit nem érdekelne. Az a bicaj se lesz annyira olcsó mire véget és az aukció.
  • supperlevi
    #670
    Engem inkább az érdekelne, hogy miért kerül 1000 ft-ba az Obamás könyv... szerintem legalább annyira kamu, mint a sztori a profiljánál... :)
  • Birvin
    #669
    Ha jól tudom akkor 60-70 ezer újonnan. Most olyan 50-en áll, ennyiért nem rossz vétel.
  • Jimboo23
    #668
    Erről mi a véleményetek mesterek?
    http://www.vatera.hu/kona_lanai_mountain_bike_kerekpar_1ft_rol_nma_154673031.html
    Megéri?
  • Blum
    #667
    Fémig.
  • Gabo
    #666
    Szerintem ha rendes munkát szeretnél végezni, akkor fémig illik lepucolni. Utána pedig mehet a festés.
  • Cindas
    #665
    ahoi! csak annyi a kérdésem hogy most elkezdtem felújítani egy régi bicót ,és a vázon van pár rozsda és sérülés, a festéket fémig csiszoljam le vagy csak elég átfutni rajt csiszolóval?
  • zoli999
    #664
    Nekem ilyen van.
  • gurubefree
    #663


    Ilyen van ( lesz ha mar ossze lesz rakva )
  • Gabo
    #662
    Maximális tiszteletem a hozzá hasonló embereknek. Ők bizonyítják, hogy valójában korlátok csak a fejünkben léteznek.
  • leho94
    #661
    kis off :



    respect
  • Gabo
    #660
    Valószínűleg csak állítani kell a váltón. A Shimano oldalán kis keresgéléssel meg lehet találni a váltók használati útmutatóját. Abban le van írva, hogyan tudsz a váltón állítani.
    Ha nem boldogulsz vele, érdemes eltolni a bringát egy rendes bringabolthoz, ahol a szerelő sec-perc alatt be fogja állítani neked.

    Amúgy kerüld a keresztbe váltást! Azaz azt az állapotot, mikor elől és hátul az egymással ellentétes oldalon lévő szélső lánckereken van lánc. Ez se a láncnak, se a lánckerekeknek nem tesz jót.
  • matthias92
    #659
    olyan van, hogy hiányzik egy sebességem? 3*7es shimano váltó, a "hatodikat nem veszi", legyen az 1*6 2*6 vagy 3*6.
  • Rayden14
    #658
    megéri ez a bringa?
    http://www.vatera.hu/mali_mamba_kerekpar_151976097.html
  • Gabo
    #657
    A téma a másik topikban már ki lett tárgyalva.
    Amúgy a recsegést egyáltalán nem biztos, hogy a laza küllők okozzák. Lehet az oka az, hogy a küllők a fűzés után nem lettek teljesen feszültségmentesítve. Illetve minden új kerék igazodik valamennyit, mire a küllők megtalálják a végleges helyüket. Ilyenkor az egymásra felfekvő, egymást keresztező küllők elcsúsznak egymáson és ez is okozhat egy-egy roppanást.
  • belisz
    #656
    Lazak a kullok...told vissza oda,ahol vetted..
  • timexxx
    #655
    sziasztok szakik!

    valaki megtudja nekem mondani hogy egy vadonat új ( 1 napos) biciklinél miért van az hogy terhelés alatt (IS) recseg ropog a küllő?? nagyon idegesit engem.

    a bicikli Skarpea S250. váltó shimano Altus. kerék.... ha jol tudom akkor kenzel
  • satomas
    #654
    hogy kell menni az egykerekű biciklivel gyakorolok de hogy tudnám tökéletessé tenni?
  • Gabo
    #653
    Told el szerelőhöz!
    Vagy a monoblokkal/középcsapággyal lesz gond, vagy a hajtókar lazult le. Szétszedik, átkenik, összerakják, meghúzzák és valószínűleg jó is lesz.
    Nálam is voltak hasonló problémák és a fenti karbantartással tudták orvosolni.
  • bardocz
    #652
    Nekem is ilyen a hajtóművem.
  • DannyL
    #651
    Sziasztok! Kéne egy kis elméleti segítség.

    Páromnak van egy Magellan Draco-ja és ha tekeri, akkor kattog valami a pedál vagy a hajtómű környékén.

    Nekem Polaris van és sosem hallottam még ilyet.

    Nincs valami tippetek, hogy mi lehet? Javítsam, vagy cseréljek valamit?

    Köszi előre is!
    Dani
  • nika01
    #650
    Mennyire ismeritek a Genesis márkát? Mert kinéztem egy ilyen bringát, de sajnos nem értek a "lovakhoz". Jól jönne valami okosság már...
    Előre is köszi.
  • cargame
    #649
    a kicsikem :D
  • gabber_saviola
    #648
    tegnap óta
  • gordon 24
    #647
    Hm.. A Kona jó!! Mintha az enyémet látnám::DD
  • Gunnersboy
    #646
    kona mióta van meg?

    amugy szépek, főleg az első 2 tetszik :)
  • gabber_saviola
    #645
    [center]





  • Randy Orton
    #644
    Nekem BMX Mali Gravitym van
  • PyRex
    #643
    milyen okos gyerekek vagytok, grat!