682
Küldd el a BRINGÁD képét!
  • istenostora03
    #318
    Most építem.
  • DannyL
    #317
    Ülés nélkül nem fáj? :DDD
  • istenostora03
    #316
  • cicai
    #315
    üléssel jobban nézne ki:D
  • gordon 24
    #314
    Azok Trial Bringák és arra nem is kell. Mivel nem ülnek rajta. Mivel hogy az egy más fajta stilus. Ne itélkezz ha nem tudod a részleteket!! Minden sportnak vannak jelegzetességei. A Downhill bringákon Dual Slalom Bringákon azért van alacsonyan az ülés hogy ugrások után, lejtmenetben ne verjen tökön. A Trial bringákon azért nincs ülés mert suly csökkentés és a pályákon nem ülnek. Szóval kb ennyi.
  • cicai
    #313
    sok olyan kerékpárt láttam már hogy nem is volt rajta, pedig kész voltak:D
  • gordon 24
    #312
    Ne!!! Komolyon ennyire nem figyeltek? Vagy mi van? Ott irja hogy ÉPÜL!!! MÉG NINCS KÉSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • cicai
    #311
    én nem értem. az ülést azért veszitek ki hogy jól bebasszátok a seggeteket?
  • matyi08
    #310
    Ez egy tabletop ugye? a haveromnak most törött el egy dirt közben, pedig nem nyomja valami durván, még kezdő. nem akarom szidni csak mondom.
  • gordon 24
    #309
    Wazzz!!! Most épiti. Még hajtókar sincs rajta... Majd egy két hét múlva lesz benne ülés is.
  • gordon 24
    #308
    Nagyon jó lesz!!! Csak ig tovább. Jó márka erős gép lesz!!!
  • PyRex
    #307
    az ülést mé veszed ki? :)
  • istenostora03
    #306
    Épitgetek.

  • istenostora03
    #305
    Valaki tud valamit a Magellan PolarX Table Top méreteiről.
  • istenostora03
    #304
    sztem is
  • matyi08
    #303
    hát elég ronda így... :D
  • istenostora03
    #302
    Firkáltam egy picit és megnézem hogy nézne ki a bike-od ülés&üléscső nékül IME:
  • matyi08
    #301
    ok, majd ha kész lesz rakok fel képeket
  • istenostora03
    #300
    engem is érdekel,képet pls
  • gordon 24
    #299
    Jahhh. Hát ugy könnyü. De azért képet majd csinálj, meg ilyesmit érdekelne milyen lesz.
  • matyi08
    #298
    szerencsére nem kézzel fogjuk csinálni, hanem hívunk gépet.
  • gordon 24
    #297
    Ez igy van.. Ez egyszerübb. Hát sok sikert hozzá. Azért pár km3 földet lápátolgathattok majd amire kész lesz. De ezt igy kell.
  • matyi08
    #296
    hát igaz, nincs benne kanyar, de szerintem nekünk jó lesz ez is. először ilyen kanyarodós pályát akartunk, aztán gondoltam ezt, mert én is úgy tudom, hogy ez az igazi dirt pálya, meg ezt sokkal egyszerűbb megcsinálni.
  • gordon 24
    #295
    Végülis nem rosz. Ezzel csak az a baj hogy nem kell kanyarodnod.
    Az Indító az tulajdonképpen egy nagy földkupac. Akkorát szoktak épiteni hogy kb 3-4 bringa ráférjen. Tulajdonképpen ezen megkapod a lendületet az egész pályához aztán minden egyes ugrás után a leérkező gyprsit rajtad majd hajtással tudod tartani a tempót. Én ugy csinálnám meg nagyából ahogy a képen van de annyi különbséggel hogy nem egy irányba. Ezt ugy gondolom hogy az inditon elindulszmegcsinálod az első ugrató sort aztán egy vissza forditó döntött kanyar aztán egy lejetőt ásni ami lejebb is mehet mint a földszin és egy ujabb ugrató csoport és megint kanyar. A dual slalom pályák igy vannak épitve. És szerintem ez nagyon jó. Nekem abba amit képen beraktál az a bajom hogy nincs kanyar. Igaz ez egy igazi Dirt pálya amiről én beszélek az meg kicsit más de nekem az jön be.
  • matyi08
    #294
    jó, köszi. akkor elmondom én hogy gondoltam. szóval van ez az indító (ezt hogy kell megcsinálni?) onnan elágazik 4-5 felé, és sorok vannak
    a sorokban vannak asztalos, dubla, és íves ugratók(tudod magasra dobnak, és egyben van a leérkezővel) is. és akkor mondjuk jobbról balra egyre nagyobb ugratók lennének, mindegyik sorban ugyanakkora ugratók lennének, csak más típusúak. és akkor amelyik neked bejön és meg tudod ugrani, arra mész. és akkor lehetne fejlődni normálisan. ez szted jó ötlet?
    valami ilyesmire gondoltam:
  • gordon 24
    #293
    De kicsit probléma hogy merev. De nem a szabadsághegyi pályákon. Itt nincsenek olyan nagy bazi dolgok. De pl az osztrák pályákra kevés. Voltunk tavaly kint hát nem mondom volt problémám rendesen. Szóval az a lényeg hogy itthonra elég. De persze jobb lenne ha full telós lenne csak ugye anyagi okokból merev van.

    A pálya kérdés. Hát az nem egyszerü. Szerintem ha tanulni akartok akkor mindenképpen elsőre asztalos ugrató kell. Mertha elbaszod az ugrást nem törik a gép és nem esel nagyot. Ha abból indulok ki amiket itt látok. Akkor ugy szokták csinálni hogy egy nagy indítót épitenek, ez álltalában magassabb mint az ugratók. Aztán az ugratokat duplára épitik, de van egy két pálya ami asztalos. Az első ugrató kb 10 meterre szokott lenni az inditótól. Aztán onnantól kezdev a képzeletedre van bizva hogy milyen és mennyi kanyart raksz bele. Az biztos hogy döntött kanyarokat kell csinálni hogy a leérkezés után nagy tempóval tudj fordulni és rákészülni a következő ugratóra. De igazából én sem épitettem még pályát.Sajnos fényképet nem tudok adni mert nincs saját gépem. A családét meg nem hordom magammal.
  • matyi08
    #292
    és ezzel a konával nyomod? nem gáz, hogy nem fully?
    én dirt/street-ben nyomom, vagyis fogom nyomni, de lehet, hogy egy-kétszer hegyre is kimegyek. most akarunk csinálni egy dirt pályát. nem tudsz segítséget adni ahhoz, hogy milyen legyen? kellenének bele kezdő ugratók, de olyan is, amin majd később trükköket is lehet nyomni. mivel és siófoki vagyok és itt nincs pálya, nem tudok mihez hasonlítani. Budapesten nincs valami profi kis dirt pálya, amit le tudnál fényképezni nekem, vagy elmondani?
  • gordon 24
    #291
    Én Budapesten lakom. És Down Hillezek. Régebben versenyszerüen most csak hobbi stilusba. Szabadsághegy normafa stb. Ott toljuk a Downhillt.
  • matyi08
    #290
    ja. egyébként te hova valósi vagy? és milyen stílusban nyomulsz?
  • gordon 24
    #289
    Akkor jobb az neked!! De tetszik.. Jól néz ki!
  • matyi08
    #288
    én kb egy 15-10 centivel alacsonyabb
  • gordon 24
    #287
    Lehet,én nagyon magas vok. Kb 1.85.
  • matyi08
    #286
    ez is jó, de nekem biztos nagy lenne.
  • gordon 24
    #285
    Nekem 16.5-es. De akkor berakom megint: (ilyen):::


  • istenostora03
    #284
  • matyi08
    #283
    törölt hozzászólás
  • matyi08
    #282
    kösz, eddíg nagyon tetszik, és nem csak nekem, a haverjaimnak is. egyébként neked mekkora méretű vázad van? mert nekem M-es (15,5-ös)
  • gordon 24
    #281
    Grta hozzá!!! Az nagyon jó. Nekem Shredem van elvileg ugyan az a váz csak a tied gyárilag nagyobb felszereltségű. Nekem nagyn bejött nagyon szeretem.Kép van a galériámba.
  • matyi08
    #280
    Nekem most lett meg az új Kona Scrapem. Később majd rakok képeket is.
  • Subw00fer
    #279
    kellys