682
Küldd el a BRINGÁD képét!
  • bardocz
    #358
    szééép
  • istenostora03
    #357
    köccikehh
  • PyRex
    #356
  • istenostora03
    #355
  • PyRex
    #354
  • istenostora03
    #353
    Csá all!
    Mi a véleményetek a Single Track-rol?
  • bardocz
    #352
    bmx-nél az már anyira nem,haverom a tengelyeket,kormányt,villát meg ilyeneket cserélt le hogy könyü legyen a bicója,ha jól emléxem 8 kiló körül van(HA jól emlékeszem...) de az övére nem lehet tenni peg-eket mert olyan vékony a tengely
  • 22Barna22
    #351
    Ha 4/4 akkor is nehéz lenne a bringám :( 11 kiló :(

    az nagyon durván nehéz? :S
  • istenostora03
    #350
    Asszem 4kg,4 db.
  • Krezga
    #349
    lekapod őket, aztán megméred:D
  • 22Barna22
    #348
    a 4 kilépő mennyit tehet ki súlyban? :S
  • gordon 24
    #347
    Hátőő!

    Egy ezen nincs semmi ezért nem igazán tudsz levenni róla semmit.
    Ha zavar a sullya akkor: Bolt, uj bico valami könnyü uj, de ebbe a BMx-esek jobban tudnak segíteni.

    2: Nekem egy Kona Shredem van (galéria) ez a bringa kb 15kg. Lehet vele bany hopozni sőt ugrálni is, sőt manuelezni is. Szóval ezzel azt akarom mondani hogy tök mind1 a sullya. Igaz én DH-ra használom.

    Szóval én ebbe nem tudok segíteni..

    Üdv:
  • 22Barna22
    #346
    légyszi ha tudtok segíteni akkor tegyétek meg mert gyorsan kéne a segítség... :(

    leírom egy üzenetben az egészet mert így elég szétszórt... bocsi







    szal van ez a BMX-em... minden gyári és 15,7 kiló!!! :( Elég nehéz és bunnyzni is alig tudok vele... bunny hopp meg lehetetlen vele... pls segítsetek mit kaphatnék le róla! KÖSZ ISTENEK!
  • 22Barna22
    #345
    ha a kerekeket leszed akkor jó lesz? :D
  • 22Barna22
    #344
    15,7 kiló :(

    pls nézzétek meg: #329

    mit kaphatnék le róla? :S
  • 22Barna22
    #343
    nem hiszed el :D megyek és ráteszem mérlegre XD
  • vegicsek
    #342

    Ugyanilyen enyém, csak szebb színben
  • dogfish
    #341
    szep kereplo hang az igazi :)
  • PyRex
    #340
    Szerintem alap trial dolgok mehetnek ezzel is. Én pl. a 17-es Speckómmal elég szépeket tudok bunnyzni, stb.

    Én alapból lekapnám a váltó(ka)t és a felesleges fogaskerekeket róla. Csináld meg Single Speed-re. De ez csak egy tipp. Én nem bántam meg.
  • Szabi84
    #339
    Szép!
  • dogfish
    #338
    ezzel trial? :D
    eros csavo lehetsz... ezzel egy bunny hopp es kesz meccs :)
    no meg V fekekkel kicsit bonyolult.
    a polarX vaz, az kicsit nehez, de pl dh, cc, es freestyle-ra fasza.. trialra kevesbe...
    ha konnyiteni akarsz, akkor azzal a geppel mar rizikos lenne bevallalni kemenyebb ugrasokat, stb... de amugy fasza gep! (Y)
    csak nem trialra van kitalalva... :)
  • istenostora03
    #337
    Dört/Sztrít/Triál
  • dogfish
    #336
    attol fugg, hogy mire hasznalod
  • istenostora03
    #335
    Háát, nekem is lenne ez a kérdésem hogy mit tudnák könyíteni rajta mert igy 10kg.Várom az ötleteket!
  • istenostora03
    #334
    Haveromnak csak lelehet tekerni!
  • PyRex
    #333
    a nehéz az mit takar? hány kiló?
  • 22Barna22
    #332
    szal annak aki nem akar visszaolvasni:

    van ez a bringám, de a bajom h állatnehéz... mit tudok csinálni h ne legyen ennyire súlyos?

    új vázat nem akarok... ez egyébként gyári... a 4 kilépőt akarom leszedni de nincs hozzá kulcsom... kb 18-as kéne hozzá mennyivel lehet könnyebb a bike ha ezeket leszedem?

    vagy akkor gyúrjak kicsit inkább? :D megoldható
  • hókulláré
    #331
    nekem

    márkája: HUSZONNYOCAS TANYABÁJK EREDETI GYÁRISZÁMMAL O)

    ITT A KÍP A CSIBÉRÜL:

  • 22Barna22
    #330
    csak sikerült :)
  • 22Barna22
    #329
    bocsi megpróbálom...








    aztán szóljatok ha a segítséghez további képek kellenek de mondjátok meg miről! :D
  • 22Barna22
    #328
    nem jók a képek :S

    akkor küldöm linkben... légyszi nézzetek rá h mit tudnék cserélni rajta h könnyebb legyen! a hajtás bal oldalt van :D

    kép1 Haro Bikes
    kép2 Haro Bikes
    kép3 Haro Bikes
  • 22Barna22
    #327




    Van ez a bike-om... a gond az h állatnehéz... le akarom szedni a 4 kilépőt, de nincs hozzá kulcsom... esetleg nem tudja valaki h milyen kell bele? én asszem 16-ra tippeltem...

    jah és nincs valakinek egy szelepsapkája? fizetek érte... az enyémet a hátsóról lelopták és leeresztették a gumim
  • PyRex
    #326
    Én NSX vázat vennék, csak amit kinéztem az 95 rugó lol :) de acél és mindössze 2400g....
  • lipio
    #325
    csá minden bicósnak !! én most vettem egy stp 06' os vázat, és szerintem nagyon jo küldök rola képet is....van msnem ha kell valakinek:[email protected] csak bicos vegyen fel..:P...:D...xd...nah csá....
  • gordon 24
    #324
    Jé van rajta ülés!!! DDDDD:::

    Jó lesz..
  • istenostora03
    #323
    Tavaszra csak kész lesz?
  • Z
    #322
    BCA márkájú régi országútim van. Alig fog a fék, fogatlan fogaskerekek, váltani a szorzóval nem lehet, de mindenhova elvisz... :D
  • gordon 24
    #321
    Sajna nincs mert nem ismerem a BMX-eket ezért nem tudok se jót se rosszat mondani róla.
  • istenostora03
    #320
    #316:Véleményt!!
  • Gunnersboy
    #319
    veddészre h hajtokar sincs rajt....