49
  • grebber
    #9
    Akkor ez most irja a sima DVd-t is???
  • Cápafogxy
    #8
    Akinek van 1 felesleges belőle raktáron, szívesen elfogadom :P
  • Morden23
    #7
    Az sem lesz sokkal olcsóbb, gonolom... mármint a Pana.
    Amúgy fordult már elő, hogy 15-20 gigás dolgokat kellett ideoda vinni (video), de erre winchester, vagy laptop, végső esetben a darabolás:) Főleg, hogy amíg soksok embernek nincsen ilyenje, csak magadat tudod szórakoztatni vele...
  • Inquisitor
    #6
    A Pana jön 3 hét múlva, és kompatibilis sokkal több formátummal, meg ír kétrétegűt is.
  • Inquisitor
    #5
    Az első CD és DVD írókat is eladták ennyiért, egészen pontosan ennél sokkal többért is :)
  • BigPunisher
    #4
    valhogy szerintem is így van..ilyen meghajtókat kb. 1 év múlva szabad venni, és akkor sem ha 50e-nél drágább...
    kb. addigra lesznek kiforrottak a driverek meg elfogadható a sebesség!
  • Morden23
    #3
    Na ja, szerintem senkinek nem annyira sürgős az a 25 giga, hogy megrövidítse magát közel 200 lepedővel... arról nem is beszélve, hogy ilyenkor alapban érdemes várni. Ki tudja, milyen bugokat fedeznek fel a rendszerben, és hány termékvisszahívást fog megélni szegény új szabvány:) Jobb megvárni, míg beérik a gyümölcs...
  • dez
    #2
    Jól értem, hogy ez még csak az egyrétegűt ismeri? Akkor - bár a Pioneerek termékek nem rosszak - érdemes lesz kicsit várni (:P) a többi bejelentett márkákra, mert több másik is támogatni fogja kapásból a kétrétegűeket is (egyesek a CD-t is). Ráadásul olcsóbban.
  • Morden23
    #1
    Nagyszerű! A Pioneer úgyis a kedvenc márkám az optikai meghajtók terén... na nem mintha vennék ennyiért, csöppet drága még, és nem járnék vele jobban, mint a DVD-vel. De azért jó érzés látni, hogy fejlődnek a dolgok:)