99
  • cévitamin
    #99
    egyébként zenehallgatásra legjobb a winamp, filmre meg a media player 11 vagy a classic. egyébként geciség, hogy eredetiséget is ellenőriz a telepítő újabban. persze van olyan is, ami nem.
  • BiroAndras
    #98
    Nekem eltűnik pár másodperc után. Nem hagytad rajta az egeret?
  • tom235
    #97
    sziasztok
    letöltöttem a media player 11 est. az lenne a problémám, hogy teljes képernyős módban nem tűnnek el a vezérlőelemek. valaki meg tudja mondani, hogy hogy kellene levenni?
  • Tercsd #96
    Én WMP párti vagyok, ügyhogy megnézem a bétát, mer' má unom 10 designját.

    Nekem amúgy a Winampból volt elegem, mégsem fikázom.
  • fapapi
    #95
    Nem nagyon érint a 11 es verzió sem még minig jobbnak tarom hogy legyen egy két pici progtam amivel zenét vagy videót tudok nézni.

  • Morden23
    #94
    Nem kell szemész, elbasztam. Természetesen nem neked szólt.
  • HuAn82
    #93
    Ezt szerintem mellé nyomtad. Ajánljak egy szemészt?
  • Morden23
    #92
    Az igénytelen zsíroshajú és a rocker között nemigen van összefüggés. Ne általánosítsunk.
    Ha jártál már elég szórakozóhelyen, akkor tudhatod, hogy nem unikum, ha valaki "diszkós" vagy akármi, és igényetelen + zsíroshajú... vagy repper. Vagy metálos. Vagy bármi... sorry az OFFért.
  • DjDano
    #91
    te biztos valami igénytelen zsíroshajú rocker vagy :DD
  • Morden23
    #90
    Attól, hogy valakinek több pénze van, mint neked, az sem azt nem jelenti, hogy apuci tartja el, sem azt, hogy büdös neki a meló. Mondjuk a Tiesto-t én sem szeretem :)

    Ha neki megéri fejleszteni a gépét, és nem akar kompromisszumokat kötni (nem annyira ilyen-olyan, de nem eszi a procit-memóriát, stb.) akkor ki áll az útjába?
    Arról meg tényleg nem beszélve, hogy ha nem csak videót nézel a gépeden, vagy szövegszerkesztesz, akkor kutya f*sza az 1G RAM. Mint ahogyan előttem már hozzáfűzték a kép/videoedit-ezésnél minden zabálja a memóriát meg a processzort. Még egy Corelnél meg Photoshopnál akkora nagy baj nincsen, mert ott még ügyeskedhetsz, de egy Premiere simán lefagy, ha nagyon basztatod. Arról nem is beszélve, ha esetleg Cg-zel, és egy LightWave render alatt próbálod túlhúzni a memóriádat, vagy a procidat. Olyan szép fagyásokat produkál, hogy öröm nézni.
    Ilyenkor mi marad? Go shopping...
  • HuAn82
    #89
  • greekboy
    #88
    Ezen egyébként sokat gondolkoztál???
  • greekboy
    #87
    Pontosan, én is így vélekedek erről.
  • greekboy
    #86
    Hú! Most aztán TE nagyon megmondtad.
  • Gerygrey
    #85
    Greekboy, szerintem Tiësto-t összekevered valakivel, bár nem elsőszámú kedvencem, de vannak egész kellemes muzsikái (Adagio for strings pl). Nem a zenei ízléstől lesz valaki értelmes ember (jó, mondjuk aki pussycat dollst hallgat, az már gáz) az hogy kis sutyerákok divatból verik a mellüket hogy Tiëstot/Death metalt/Tankcsapdát/bármimást hallgatnak, az nem von le egyik stílus értékéből sem.
  • Gerygrey
    #84
    Sith, nem 2G ram árával van itt a baj, hanem azzal ahogy ez a dídzsépalánta kezeli a dolgokat. Én nem tartom túlzásnak a két gigát 2006-ban (nekem is Photoshop meg Premiere miatt kell) de az egy kicsit erős hogy "dögöljön meg az a suttyó akinek nincs ennyi."
  • blackeagle
    #83
    Csodálatos ,de maradok a terminál + mplayer konbinációnál.
  • mikike007
    #82
    Nem baj ha szívsz, csak ne igyál rá, mert egész nap hülye vagy tőle!
  • greekboy
    #81
    muhahhaha lol
  • greekboy
    #80
    www.mplayerhq.hu -n is megtalálja. VLCplayer előnye szerintem az, hogy a streaming wmv-ekkel jobban elboldogul, mint az mplayer.
  • greekboy
    #79
    "áruld már el mibajdo Tiesto-val.."

    Ezzel gyakorlatilag mindent elmondtál az agykapacitásodról. Egyébként nem rossz ez a Tiesto, pont olyan mint amikor a Csepel művekben kalapál a több száz dolgozó.

    Igazad van, irigy vagyok a gigabájt ramodra, az agyon dizájnolt legfaszább Vidózmédiaplajeredre.

    Szerintem pedig neked büdös a meló, de örülök neki hogy az a sok pénzt amit megkeresel, azt arra költöd hogy a media player 11-est futass. Egyébként a 10 megáról annyit, hogy tudod mi az hogy proci terheltség stb, indíts már egy nagy felbontású videót mplayer-rel és látni fogod hogy mi a különbség. Ennyit a media player alacsony gépigényéről, szerinted pedig az... Ez el is árultad, hogy milyen eszeveszetten okos vagy. Ha szaggat, akkor vegyél gyorsabb procit stb....

    Szóval te vagy a vérbeli magyar, totál homályzóna vagy de minden ostobaságot beszélsz és azt hiszed, hogy nagyon-nagyon értelmeset böfögsz.

    A Tiesto pedig nagyon ott van, kb. olyan minőségi zene, mint amikor egy platós ifa defektet kap megrakodva. Ez kell neked a médiaplayeredhez.
  • Max Damage
    #78
    Ööö... Használj MPlayert, javaslom... Win alá is van olyan Mplayer átirat, ahol a GUI nagyon faja, sokkal átlathatóbb úgy mint a VLC, és ugyanúgy kodek független meg minden.... Úgy keress rá a gúglén hogy "MPlayer on win32" és megfogod találni :)
  • Darth Sith
    #77
    "- Ezen neked kéne elgondolkozni milliomos kis pszichokám! Más kép mondva: Te egy pszichopatás állat vagy!"
    mér milliomos az aki tud venni 20 rugóért 1GB RAM-ot? :)

    "Én nem herdálok 1 giga ram-ra pénzt, hogy dizájnós médiapléjert használhassak."
    Senki sem tesz ilyet, ugyanis a WMP 10MB-ot ha eszik, max. :)

    "apuciból élő kis suttyó újgazdag paraszt."
    ne tagadd, vérbeli magyar vagy. Aki nyáladzik más pénzére, helyzetére, de melózni azt már luxus de a fikázás az megy. :)

    "Aztán ma csapj egy fergeteges bulit Tiesztóra jó"
    áruld már el mibajdo Tiesto-val..? :D
  • Darth Sith
    #76
    nekem is van 2GB és én is szándékozom még venni mert videószerkesztés eléggé zabálja, és az After Effects nagyon betud laggolni. nem tudom miért kell fikázni valakit csak azért mert ő megteheti, te nem, és ezért most a földig lehordod... Ez parasztság és irigység. Ha valakit itt lehet fikázni, az szerintem nem ő.
  • Darth Sith
    #75
    WOW greekboy te tényleg ilyen primitív vagy? :D
    Mikor kellett valaha, bármelyik WMP-hez 1GB RAM? A legújabb is max ha 10MB-ot eszik. Továbbá 1GB RAM 2006 közepén tényleg nem sok. Te is csak azért fikázod mert vagy primitív vagy és nem értesz semmihez vagy egyszerüen irigy.

    Divat a M$-t fikázni, ha valaki divatot követ, az te vagy. Nincs még egy olyan Office program ami veri a M$ Office-t. Ez tény. Az Open office a közelébe sem ér, ráadásul tetü lassú. A Office 2007 meg BETA, és aki BETA verzió alapján ítélezik... no comment.

    Nem vagyok M$ fan, egyaránt van XP és Linux is a gépemen. Mindenből csak azt használom ami a legjobb. Netezésre, és MSN-ezésre tökéletes a Linux, de Corel/Photoshop/Premier stb.. rendesen csak WIN alatt valósítható meg. Ergo, nem igazán van olyan OS amivel ezeket használhatnám. Linux alatt a Wine nagyon jó, de még nem mindenre.

    Amúgy mibajod Tiesto-val? :)
  • kbupdate
    #74
    hülye aki azt hiszi 1GB RAM kell WMP11-hez.
  • DjDano
    #73
    muhahhaha lol
  • asysoft
    #72
    Végülis felraktam a bétát:) Én nem vagyok hasraesve a designtól, szerintem a WMP10-é sokkal jobb volt. Mondjuk ez egy sokadlagos szempont, úgyis a tálcán van lejátszás közben... A műsortár viszont remek lett, úgy lehet keresni benne, mint a Tigerben (iTunesban).
  • greekboy
    #71
    Ezt bóknak veszem. :))
  • HuAn82
    #70
    Kész vagy...
  • Benedicht
    #69
    Most sikerult jobban leegetni magadat mint o tette magaval. Gratulalok. ;)
  • moonman
    #67
    Akkor lehet, hogy nálad van valami, mert nálam semmi gond az ffdshow-val.

    Ja és már magyarul is elérhető:

    Link
  • dez
    #66
    Lehet, hogy direkt? Az ffdshow túl jó, már konkurencia...
  • dez
    #65
    Jó az a VLC, csak nem HD-ra (ha nincs 5GHz-es procid - később talán elég lesz egy gyors dualcore, ha valaha lesz többszálú codec mindenhez). A külső codecek egy részében van hw-es dekód-gyorsítás is. (DivX/XviD-hez még nincs, csak egyes playerekben beépítve, pl. WinDVD7.)
  • DjDano
    #64
    Idegbeteg vagy? Sajnállak hogy egy ilyen kis hülyeségen felhúzod magad :DD lehet hogy kicsit erősen fogalmaztam megesik, de a lényeg akkor is ugyanaz.... :DDD

    Talán ha dolgoznál pofázás helyett, neked se lenne luxus megvenni 1 giga ram-ot,, vagy bármit ;)
  • ensomhet
    #63
    A több MB-os codec-pack-szörnyetegeknek nem sok értelme van. Jó kell megválasztani mit rak fel az ember, és nincs káosz. ffdshow + ac3 codec - ezzel már majdnem mindentle tudsz játszani. Esetleg ha valami elborult ritka dologgal alkotott filmhez jut az ember, akkor azt beszerzi külön.
  • ximian
    #62
    Nekem tetszik a WMP11, bár remélem még tovább kódolnak rajta, ugyanis egyelőre nem működik ffdshow-val.
  • Ma2ska
    #61
    Aszittem 1 giga ramommal én vagyok a khirály, az még játékra is elég manapság. De többet nem rakok már bele, amire ez nem elég az el van baxva.
  • greekboy
    #60
    Nem irigykedek, nekem nem kell 2 giga RAM. Én 256 megával is tudok filmet nézni. Inkább az a magyarszokás, hogy az újgazdag életében soha semmit nem mellózú, apuci pénzéből élőskődő kis suttyú niemandok, okoskodnak, hogy azok az emberek, akik nem olyan hülyék, mint ők, azok ássák el magukat, mivel nem vesznek 2 giga ram-ot.
  • Major
    #59