84
  • Monoton
    #84
    aha thx

    akkor kint nem vmi sikeres :(

    pedig jo volt a beharangozoja :)
  • winnie
    #83
    aa többi rész is bemutatásra kerül, de az elkészült 13-hoz nem forgatnak többet.
  • Monoton
    #82
    a the nine befucsolt vagy én nem találok részeket a 7 után

    ugy ősszel eltávolodtam a sorozattol ezért kérdem
  • winnie
    #81
    "Én nem nézem se a szökést, se a lostot, se a rejtélyek városát, se a döglött aktákat, se a helyszínelőket, mert ezek olyan futtatott sorozatok amiket tapasztalatom alapján csak a főszereplők "profilja" miatt néznek, meg mert amerikában ez vezeti a nézettségi listákat."

    ezt nem is értem, így hozzáészólásilag.

    1. ezeknek a sorozatoknak nem igazán ismertek a szereplői. csak azzé váltak.
    2. ezek a sorozatok nem mind nagyon nézettek. ld. szökés (40. legnézettebb sorozat odakint), a rejtélyek városa meg már az első évében vége lett az érdektelenség miatt.
    3. elég nagy sznobságra vall azért nem nézni valamit, mert néznek. a legjobb sorozatokat mind sokan nézik. (zömében) azért jók. x-akták (9 évad), dettó divat sorozat volt, a south parkról nem is beszélve. mindkettő a csatornájuknak zászlóshajója (volt.)

    "és az utolsó részük után 1 hónappal már nem emlékszik rá senki. "

    nyilván ezért vezeti mondjuk a lost a dvd-eladási listákat 1-2 évvel a premierje után.

    másik reakció.

    "a legelső teljesen ismeretlen szereplőkkel indult és már a 7. évadnál tart"

    ez nem igaz, természetesen. william petersen és marg helgenberger jól csengő nevek voltak, akárcsak jorja fox (vészhelyzet, elnök emberei)
  • mate317
    #80
    A miami helyszinelők tényleg nem rossz, nekem inkább a képi világa meg a színek tetszenek benne, de ezen kivűl még van pár ilyen helyszínelős sorozat
  • Maak
    #79
    helyszínelőkre ez pl abszolút nem igaz, a legelső teljesen ismeretlen szereplőkkel indult és már a 7. évadnál tart...és talán előtte nem is volt ilyen sorozat...az meg hogy valami futtatott sorozat, az csak egy dolog...tetszik nézem, nem tetszik nem nézem..én speciel így működöm :)
  • mate317
    #78
    Hi! Én nem nézem se a szökést, se a lostot, se a rejtélyek városát, se a döglött aktákat, se a helyszínelőket, mert ezek olyan futtatott sorozatok amiket tapasztalatom alapján csak a főszereplők "profilja" miatt néznek, meg mert amerikában ez vezeti a nézettségi listákat. Semmi eredetiség nincs bennük, sémára készülnek, és az utolsó részük után 1 hónappal már nem emlékszik rá senki. Zenében a tiszavirág életű cuki fiúcsapatoknak felelnek meg. Sztem ezek ellenttjei pl.: x-akták(nagyon eredeti, 10 évad, csomó rajongói site), vagy a south park ( ugye nem kell bemutatni).
  • REALista
    #77
    Jól mondod!:D
  • Kanál
    #76
    Heroes tökjó
  • winnie
    #75
    a vanished és a justice után kedden újabb sorozatpremire: a standoff.

    és nem sokára megindul, mintha csak dézsából öntenék...
  • REALista
    #74
    Kösz az infót!Tervezem hogy letöltöm csak szerintem még nincs hozzá felirat!
  • ellentengernagy
    #73
    Nem valószínű, hogy nálunk lesz. Amúgy elég érdekes, nekem bejön, bár Matthew Perry örökké Chandler marad:)

    Itt egy kritika
  • REALista
    #72
    Úgy tudom hogy lement az első része a Studio 60 on the Sunset Strip-nek!Látta valaki?Mi a véleményetek róla?Egyébként szerintetek fogják nálunk is adni ezt a sorozatot???
  • winnie
    #71
    nem minőséget vizslatok, hisz szerinted igen, más szerint nem - csak arra célzok, hogy egy az egyben a csi-módszerekkel tömte tele JB
  • ellentengernagy
    #70
    Azért a CSI ennél kaliberekkel jobb...de majd eldöntik a nézők.
  • winnie
    #69
    jaja. de aki szereti a csi-t azok nagy részének tetszeni fog, szerintem. én nem foglalkoztam az üggyel, azzal nem érdemes. itt a körítés volt a hangsúly. a csi-ben is azonnal kideríthető, hogy kia a gyilkos.
  • ellentengernagy
    #68
    A Justice? Meglepő...de hát ízlések és pofonok.
  • winnie
    #67
    az eddig kikerült 18 pilot rangsorolása részemről

    nincs mese.

    traveler. the black donellys. the nine. justice. jöhetnek.
  • ellentengernagy
    #66
    Leírás 1.
  • mukika
    #65
    Traveler-t és a Heroes-t megcsekkoltam. mind2 nagyon bejött. :]
  • Kanál
    #64
    Psych nagyon jo lett, nezzetek buzgoan megfele
  • humaninsect
    #63
    jericho
  • KnightRider
    #62

    Tud valaki valamit a tervezett Jericho c. sorozatról?
  • RaveAir
    #61
    4400
  • The FlashBack
    #60
    huhh, ezt már nem kezdem el:-)
  • Kanál
    #59
    ja és minisorozatnak indult csak, de mivel nagyon sikeres lett mára már a 3. évadnál jár! :)


    csak olvasni kene...
  • The FlashBack
    #58
    hm
    ez a 4400 hol jár?
  • Blasta
    #57
    Most csak azt próbálom kideríteni, hogy melyikkel kezdjem ;)))))
  • Gabe18
    #56
    PB,egyértelműen.
  • mukika
    #55
    nagyon más stílus, de ha választani kell akkor a PB-re szavazom. de sztem, nézd meg mindkettőt. :)
  • Blasta
    #54
    Értem, és kösz!

    Akkor az 5 forintos kérdés: Prison Break vagy 4400? :D
  • mukika
    #53
    persze. :)

    eltűnik 4400 muksó, más-más időből, különböző korúak, különböző neműek. senki nem tudja, hogy mi lett velük, hová tűntek...

    egy nap egy "üstökös" tart a föld felé, és "rajta" utazik az eltűnt 4400 ember. az elmúlt évekből(van akinek 50 év telt el az eltűnése óta, van akinek "csak" pár év) semmire nem emlékeznek, és egy napot sem öregedtek. és minden embernek lett egy sajátos képessége.

    azt hiszem ez eléggé spoiler mentesre sikeredett. :)

    csak ajánlani tudom a sorozatot, nálam egyik beszteszt scifi. ja és minisorozatnak indult csak, de mivel nagyon sikeres lett mára már a 3. évadnál jár! :)
  • Blasta
    #52
    Valaki lenne olyan szíves és leírná nekem SPOILERMENTESEN a 4400 sorozat rövid lényegét, hogy miről szól?
    Köszi előre is!
  • The FlashBack
    #51
    winniék:D
  • humaninsect
    #50
    nem csak winnie blogja :P
  • humaninsect
    #49
    a CBS trailereit bizony kihagytad, ők volt az elsők
  • angelus
    #48
    Ősszel az 5 nagy csatornán 15 dráma és 11 sitcom indul... egy rész nekem mindegyikből bőven belefér... utána meg majd sszelektálok :D

    A Day Break és a Raines csak januártól lesz, de Jericho-t csekkolja mindenki!!
  • winnie
    #47
    elkezdtek csorogni az előzetesek is, amik spanolhatják egyes sorozatokra a várakozást vagy erősíthetik a közönyt:)

    Eddig: Az NBC előzetesei és az az ABC előzetesei.
  • seriesfanatic
    #46
    Ja, én is eléggé sokat olvasom mostanában.
  • The FlashBack
    #45
    egyébként énis rákaptam winnie blogjára, nagyon jó:-)