104
  • rigidus
    #9
    AutoCAD, 3D Studio MAX, es meg sokan masok akik nem szaladnak wine felett. :-(

    IMHO, jo az a wine, csak meg van hova fejlodni...
  • strogg
    #8
    mert az 1 bites user elhullik rogton a konzol szó hallatán:))
  • rigidus
    #7
    Igen, ez a szokvanyos. Viszont errol az uj MS-aranykopesrol azok sebezhetosegek jutnak eszembe amiket mar kb 3 eve nem akar kijavitani az MS.

    Mindegy, ennyit megert. Megcsinalta a delutanomat.
  • sonicXX
    #6
    "Mivel a magánfelhasználóknál problémát okozhat, hogy a Linux használatával eltűnnek a Windows alatt használt néhány program futtatásának lehetőségei"

    Én ezeket a hasonló mondatokat nem értem. Már legalább 7 éve kezdték el fejleszteni a WinE környezetet, azóta ha jól tudom igen szép eredményeket értek el vele. Láttam már linux alatt futó Windows-os Counter-Strike-ot, MS Office-t, stb-t. Nem értem mire gondolnak az emberek, amikor a szoftverveszteségről beszélnek a Linux esetében.
  • strogg
    #5
    huh. MEgnéztem a figyelonet-es linket. Hát ez a cikk copy&paste -val szuletett ide az sg-re:)
  • roliika
    #4
    Hopp 1 Linuxos hír...nahát...
  • strogg
    #3
    Igen. sokszor 1-2 nap a hiba javítása:)) Nem fél év:)
  • rigidus
    #2
    "A Windows szállítójának állításai szerint továbbá egy biztonsági rés felfedezése és kijavítása között az ő terméküknél sokkal rövidebb idő telik el, mint a Linux esetében. Továbbá a Microsoft szerint sokkal több a kritikus hiba a Linux esetében, mint a Windowsnál."

    nem tudom abbahagyni a rohogest

    ez meg a "lenyomjuk a google-t"-nel is jobb volt
  • strogg
    #1
    Hm. Jó cikk lett. Tényleg kérdéses, hogy ez az új kiadás mennyire fog újat mutatni a usernek. Egyébként valszeg semennyire:) De a legfőbb szvsz az, hogy az irodákban, és szerver piacon vívja ki a linux a baromi erős poziciót. Én biztosan nem fogom magamat a földhöz csapdosni, ha a desktop szegmensben marad a win.De a lényeg. Egy ideje tényleg lehet már választani, hogy wint, vagy linuxot akar-e az ember. (esetleg mindkettőt):)