10
  • csuszi
    #10
    [spoiler] akkor igy?:D
  • csuszi
    #9
    /spoiler csak kiprobalom hogy kell
  • argento
    #8
    Én láttam MI 3-at és nagyon jó film. Tom szépet alakít - mint mindig - és a film is jól pörög. Akik meg kritizálják Tom-ot meg a filmet biztosan azért teszik, mert ők tuti sokkal jobb filmet készítenének. De egyszer én úgy megnézném azt a filmet amit a kritikus emberek csinálnak, hiszen ők sokkal jobban tudják. Vagy tévednék ... ? :)
  • kandeláber
    #7
    A végleges adatok alapján kicsivel jobban muzsikált az első két helyezett: MI3: 25M, Posseidon: 22,1M. A MI3 össz. világbevétele 213M-nál jár, tehát abszolút nem jár egyre biztosabb úton a bukás felé.
  • Blasta
    #6
    "Vannak filmek, melyekről nehezen gondolná az ember, hogy a bukás szele is elérheti. Számomra ilyen volt Sean Connery A szövetsége"

    Pedig nem meglepő. A filmtörténet egyik leggyengébb alkotása, ami mesének túl akciódús/kemény, akciófilmnek túl mesés/gyerekes, a kutyát nem érdekelte.
    (és nagyon nem értem Connery ilyen filmvállalásait, a másik ilyen überbuktája a "Bosszúállók" volt, amiről kijöttem a moziból)
  • bertino
    #5
    speciel nekem egyikse teccett egyébként se, bár ezt még nem láttam
    történelmet nem fog írni az biztos :-)
  • bertino
    #4
    én nemtom miért várják az emberek, hogy ez egy atomjó film egyébként is
    mindenkit akit kérdezek ugy áll hozzá, hogy huuu biztos jóóó, mert tom krrúúz, meg mert harmadik rész, csak jó leheeet

    valami hihetetlen szánalmasak
    ja, és akkor kiderül, hogy nem véletlenül bukta ennyire, talán azért, mert az is a film ?
  • winnie
    #3
    az nem nyereség, csak egy mutatószám. kell vagy 400M, hogy igazából nyereséges legyen. ottthon nem szerepel jól az MI3 - világviszonylatban javíthat még. (csak arra célzok, hogy igazából semmit nem jelent, hogy a készítési költségnél többet hoz-e)

    a poseidon csúnya bukta viszont.
  • fawcet
    #2
    Érdekes a matek benne. 150 milka szerintem felfele kerekített összeg.
  • totya4
    #1
    Szegények, 150 millió volt az előállítási költség, 154 millió az (eddigi) bevétel, tehát csupán 4 millió dollár a nyereség. Tényleg, ennyit egy hétvége alatt megkeresek... :D