10030
  • hpx68tl
    #9670
    Nem értem miért nem szoktam olyan árnyharcosokkal találkozni, akik ezt az erősítést is tuningolják? Én most vagyok 158-as szinten,s a kisérőim most 240-en. Elég jol tolják a csontvázharcosok is.. így harmadik erősítésnek kiválóak..
  • hpx68tl
    #9669
    a sebzéstípusokra mint pl a tűz,jég,méreg, az AKARATERŐ tulajdonság való...
  • hpx68tl
    #9668
    szia! Hát a varázslat ellenállás nem feltétlenül ezt jelenti,mert nem csak méreg,fagy,tűz... sebzés van.. a varázslat ellenállás olyanokra valo mint pl.: a mozgást korlátozó varázslatok, vagy a gyengítés varázslat, vagy ilyenek. még sok hasonlóval fogsz találkozni... az ilyenekre való a varázslat ellenállás
  • monya1
    #9667
    Sziasztok!

    Néhány tárgy tulajdonságál fogalomzavarba estem szerintetek mit jelentenek ezek:

    Sebzés mérséklés (Fizika, Tűz stb...) + x %
    Állandó sebzést (Fizika, Tűz stb...) - x %
    Ellenfél esélye (Sérülés, égetés stb...) - x %

    Szerintem nagyábból ugyanaz jelentheti mindegyik, de hátha közületek valaki pontosan tudná

    Ja és képességek közül a Varázslat ellenállás is ezt jelenti (persze fizikai kivételével)?


    Még egy: Esély értékek találására tulajdonság ér valamit? Most 40-es szintű elfel vagyok ez a tulajdonságot 30-40% között tartottam, plusz alkum is van kb. szintemnek megfelelő, eddig kb. 10 zöld, és 20 narancs (uniq)cuccot dobot, ez most jó arány, vagy felesleges ilyen cuccokat használni?

    Köszi a válaszokat!!

  • hpx68tl
    #9666
    Melyik szerveren szoktatok játszani? Vagy a 2.43-as szerverekkel már senki sem játszik?
  • hpx68tl
    #9665
    ha tudom hogy így meghal a fórum akkor nem rakom fel a képeket....
  • MrTwister
    #9664
    :-)
  • hpx68tl
    #9663
    És még mielőtt lehordanátok szegény kis karimat, ...jóóóóó,tudom hogy elég kevés az életereje,de hát mit tegyek,másra tápoltam szegénykét.... /én is szívesen látnék ám hasonló,sőt még sokkal jobb képeket is idefennt/
  • hpx68tl
    #9662
    Na így már mindjárt jobb... csak feltaláltak azok a fránya képek...
  • hpx68tl
    #9661
  • hpx68tl
    #9660
  • hpx68tl
    #9659
    hát a kép sajna nem jött fel,pedig nem volt több 20kb-nál... na mindegy, 456 küldi volt rajta,meg néhyány érdekes számadat... sebaj,ez van...
  • hpx68tl
    #9658
    Hát így fejeztem be az arany fokozatot... már nem volt kedvem a driád sziget küldijeihez. nem tudjátok mennyi küldi lett volna még a szigeten + a pusztákon? De azt hiszem így is kihoztam a maximumot az arany fokozatból.. irány a platina... ott már legalább 20 szinttel vannak felettem... az az igazi móka.. ..ti hogy vásároltatok be ékszerekkel? Hány minden képesség plusszos gyűrűitek vannak???
  • garaib
    #9657
    Igazán jó a BFGs Seraph, pokoli nagy sebzésre képes. Csak arra kell vigyázni, hogy ne tükrözzék vissza a lövést, pl. a végén a fő Inkvizitor.
  • hpx68tl
    #9656
    Titkon reméltem is,hogy ez lesz a válasz...
  • bega82
    #9655
    OK. És mi van, ha mondjuk egy shadow warrior-t próbálok íjászkodásra nevelni? Olyat próbált már valaki?
  • MrTwister
    #9654
    Ja és ha jelentkezel akkor ugye te leszel a tesztelő:-) Szóval mi a probléma? :-)
  • hevesike
    #9653
    Inkvizítorral íjászkodni nem fogsz :D De energiapuskát meg revolvert használhatsz, azokból is lehet elég jókat találni...és többnyire jobban sebez mint az íjak csak kicsit lassabbak. Én személy szerint szeráffal és driáddal íjászkodtam...driád legyűrhetetlen vele(mivel ő annak készült), de a szeráf is be tud durvulni ha jól fejleszted(a driádnál is jobb lehet, csak türelem kell)...nekem személy szerint ő jobban bejött:D
  • hpx68tl
    #9652
    Tényleg írtam ilyet.... és kösz a tippet,majd tőle kérdem meg. /mondjuk ha jól emlékszem azt írta,hogy csak tesztelőknek dobja a magyart...
  • DORSANAX
    #9651
    "Arra nem válaszoltatok hogy eredeti ice-ot csak eredeti angol játékra lehet feltenni?"
    Te kérted a választ...

    RaveAir-t keresd majd, mert ő adhat jogosultságot a magyarítás hozzáféréséhez.
    Biztosan segíteni fog.(Címe a #9568-as HSZ-ban.)
  • hpx68tl
    #9650
    Én csakis eredeti alap játékot szeretnék kiegelni,csak hát ugye még nem t.om honnan szerzem majd be az eredeti angolt. A letöltött angol alap nem vonz igazán... Viszont ha 1-2 hónapig nem találok original alap angolt, akkor megvárom uncsi tesót a Gold-dal... az lesz a legjobb,de az még odébb lesz. Majd ha az megjött,akkor lehet hogy megkereslek a magyarítás ügyében.. Mit szolsz?
  • DORSANAX
    #9649
    Válaszoltam, de...
    Csak azért, hogy érthetőbb legye az első probléma:
    1.Telepíted a letöltött angol alapjátékot.
    2.Telepíted az eredeti Ice & Blood kiegészítődet, de kérni fogja a kódodat.
    3.Ha el akarod majd indítani, akkor az első indítás után kérni fogja az alapjáték kódját is.
    4.Ha törést alkalmazol majd a teljes játék elindításához, mivel nincs érvényes kódod, akkor szerintem megy a levesbe a legális kiegészítőd és esetleg nem fogod tudni később használni...
    Megpróbálhatod, ha nem mész a netre, akkor esetleg nem veszted el a legalitását a kiegészítődnek.
    Ez viszont a te gondod, hogy kockáztatsz, vagy sem.

    Ha idegesít, akkor ott van a megoldás, ami a SPAM/OFF/WAREZ-ben figyel...
  • hpx68tl
    #9648
    Idegtépő,hogy nem találok sehol eredeti angol sacred2-t. közben meg itt szemez velem a kiegészítő a polcon... Már úgy kipróbálnám az új karaktert,az új helyeken..
  • hpx68tl
    #9647
    Arra nem válaszoltatok hogy eredeti ice-ot csak eredeti angol játékra lehet feltenni?
  • DORSANAX
    #9646
    Felrakhatod, de nem regisztrálhatsz a kódjával, ezért semmi értelme.
    Arra ott van a virágbolti megoldás...

    Egy konfiguráción csak egy bejegyzett játék lehet, viszont a virágboltival szerintem megoldható.
    Tehát egy eredeti magyar alapjáték és egy csúnya verzió.
    Amennyiben az angol alapjátékot telepíted a magyar után, akkor a rendszer "nem érzékeli" szerintem a magyar verziót.
    Én ugyan nem próbáltam, de szerintem lehetséges, bár én nem igazán kockáztatnám az eredeti játékomat ilyen vegyes telepítéssel...

  • hpx68tl
    #9645
    semmiféleképp sem lehet összehozni azt hogy egy gépen egyszerre legyen fent mondjuk a [C:]n a magyar játék, a [D:]n meg az angol alap + ice & blood.... Lehetetlen igaz??
  • bega82
    #9644
    Köszi szépen. Igen, egyetértek, az őrült ötletek vonzanak engem is, de akkor most mellényúltam, mert íjász inkvizítort akartam... :D
    Na akkor mást kell kitalálni: mivel éri még meg íjászkodni, ami nem driád?
  • hpx68tl
    #9643
    Ha az ice & blood eredetiben van meg,akkor ezt csak eredeti alapra tudom felrakni igaz? Akármilyen letöltöttre nem is???
  • hpx68tl
    #9642
    Hol tudnék olyan angol alapjátékot beszerezni leghamarabb amire felrakhatnám az ice & bloodot?
  • hevesike
    #9641
    Minden karakternél megjelenik ez a probléma...egy vagy több fegyvert nem tud használni (szeráf természetesen itt is kivétel), pl.:pajzsot sem tud, driád és elf kétkezes kardit stb.
    Egy régebbi kérdésedre válaszolva, én már próbáltam mágus driádot, közelharcos elfet, íjász szeráfot és mind életképes...és néha olyan meglepetéseket tudnak okozni h besz*rsz :D:D Ilyen pl.:drád indás képessége...1900 sebzés meg elf leüti az előtte álló 6-7 ellenfelet egyszerre, vagy éppen a drád vudu szelleme leöli helyetted a bossokat...meg folytathatnám :D Ez az a játék ahol az őrült ötletekre érdemes időt szánni és érdemes őket kipróbálni...csak türelem és kitartás kell.
  • bega82
    #9640
    Inkvizítornak mér nem tudok íjat adni a kezébe? Nem lehet neki? Mert nem ír semmi olyasmit, hogy az más karakterosztályhoz tartozna vagy ilyesmi, mégse engedi... :(
  • DORSANAX
    #9639
    Elnézést, 2 egyforma kép van.
  • DORSANAX
    #9638




  • garaib
    #9637
    Szerintem igen, csak nagyon kell arra figyelni, hogy mikor és hogyan osztod a skill és az attributes pontokat. Én mondjuk soha sem próbálkoztam hibrid karakterekkel, mindig a kitaposott fejlesztési ösvényeket választottam. :)
  • garaib
    #9636
    Szerintem a kard bonuszért kár egy skillt elpazarolni.
    Helyette inkább válasz valami védelmi skillt (Combat Reflexes, Spell Resistance, Constitution, Toughness) vagy támadó skillt (Combat Discipline, Damage Lore)
  • bega82
    #9635
    Másik dolog... ebben életképes az, ha valaki hibrid karaktert fejleszt? (Még a sacred 1-ben szórakoztam ilyesmivel. :D ) Tehát ha pl. egy inkvizítort elkezdek közelharcosnak fejleszteni, vagy egy driádot mágusnak stb. stb.
  • bega82
    #9634
    Köszi, igen nézegettem ezt is, többek között itt olvastam valahol, hogy dual wield mellé felesleges a sword weapons-t felvenni, csak nem értettem, hogy pontosan miért, azért gondoltam, hogy egy magyar fórumon rákérdezek! :E
  • garaib
    #9633
    Karakterfejlesztési tippeket itt találod:

    http://darkmatters.org/forums/index.php?showforum=357
  • bega82
    #9632
    Na de pontosan miért? Ott van most is 2 tök jó kard a kezemben, és piros bónuszok vannak, mert nincs sword skillem. :(
  • garaib
    #9631
    Én innen szoktam mazsolázni (videók, tipek, karakterfejlesztések, stb.):
    http://darkmatters.org/forums/index.php?act=idx