378
  • Fido4life
    #258
    ezt hogy semmi átverés, majd akkor mond amikor a kezedben tartod az ott kapott PS3-mat pl
  • sheva94
    #256
    #253 pls valaki válaszoljon fontos lenne!!!
  • dinomano
    #255
    Nah, godfather kitolva, állok neki masnak..talan ennek...
  • DJ RUSH99
    #254
    Hát igen,nem árt biztosítani:P másképp fél évig 1 küldetést fogsz újra és újra csinálni:D
  • sheva94
    #253
    hol lehet tűzoltó vagy mentő helikoptert szerezni?
  • dinomano
    #252
    a) ne kezdj bele,ha tudod,hogy nem lesz időd befejezni

    b) ne menj melóba

    c) hagyd bekapcsolva a gépet

    :DDDDDDDD

    Ehhh, ebböl szamomra ami legkevesbe motivalo, az a melo...Belekezdek game-ekbe; mivel szeretek game-ezni... Az idöhiany meg nalam alapdolog, mááá' kezdem megszokni...Jo amugy a Godfather; az mas kerdes, h. ugy kell leulni elé, hogyha az ember biztosit pár szabad orat maganak... Mondjuk ez minden game-re igaz...
  • Fido4life
    #251
    én tök bírtam, lehetett rajta nagyokat röhögni :)
  • DJ RUSH99
    #250
    Diaz.. azt a köcsögöt de utáltam:D
  • ldavid
    #249
    úgytom van/lesz Domestobot küldetés Diaz-nál
  • DJ RUSH99
    #248
    a) ne kezdj bele,ha tudod,hogy nem lesz időd befejezni

    b) ne menj melóba

    c) hagyd bekapcsolva a gépet

    :DDDDDDDD
  • sheva94
    #247


    ilyen robotot látott má valaki? hol lehet ilyet szerezni?
  • dinomano
    #246
    Uh, én most tolom a godfathert; mondjuk jol felkurtam magam... Az a gáz, h. 1 oram ill. neha csak fél-1 oram van game-ezni, és az uccso mission kurvahosszu... Reggel toltam ma, és el kellett indulnom meloba..termeszetesen kb. a mission 95%anal kellett abbahagynom; ugyhogy elegge felbaxtam magam..nem nehez a game; de a vége mission kb.1ora mókázás... Faxomkivan, amikor ujra kell kezdeni valamit...ÉS tudom, hogy 10percért fogok ujranyomni 1 oras missiont, ami idegesitö... Eh...
  • Code92
    #245
    kipróbáltam, ez k..........a jóóó tiszta splinter celll anyázs ez utcai bunyó hátv ez nagyon ottvan:) meg amúgy az egész játék kira teccik benne ez a godfatherers sztájl h. lehet üzleteket foglalni (és fejleszteni) nagyon nagy gamma még jó ideig elleszek vele sztem:)
  • DJ RUSH99
    #244
    Nana,eleinte én is azt hittem.. de én már kezdek a szopatós részbe menni,jönnek az újrakezdős missönök:)
  • Prince of Máté
    #243
    és próbáld ki azt hogy hátulról fogod meg a nyakát és nyomd meg megint a háromszöget!!
  • Code92
    #242
    nem nehezek missönök sőtt sztem talán még túl könnyűek is a vcs ben a san andreashoz képest és sokkal rövidebbek, én ma kezdtem a vcs-t és nagyon bejön eléggé stílusos és megvan benne a gta hangulat meg pláne bejön h. bunyó közben meg lehet fogni a nyakánál az embert háromszöggel:)
  • dinomano
    #241
    Nekikezdek szerintem; remelem nem lesz tul nehez..nalam mindig az vett vissza a lelkesedesböl, hogy (szerintem)eleg bena vagyok ilyen game-ekben; és frusztralo volt 10X ujrakezdeni 1 missiont az elejetöl GTA-ban... :-D Most a G.father 4-5missionje van még vissza; oszt proba a GTA VCS-t...
  • DJ RUSH99
    #240
    Ez LOL:DD

    Én is nagyon csípem,eltalálták megint! Zenék is baromi jók
  • dinomano
    #239
    EZ nem bug, az egyik X-men szereplö (az "anyagtalanna" válo csaj) rossz helyen materializalodott...vagy az egy Enterprise tagot rossz helyre sugaroztak le... :-D
  • léri16
    #238
    Íme egy kis bug!!de ettől senki ne rémüljön meg!ugyebár köztudott hogy a gta-kban van bug dögivel!!ébből a réxből sem meradt ki!:S:Dmondjuk nagyon jó ez a game!nekem nagyon tetszik!már múlt hét péntek óta tolom vele!és nem tom megunni!!:D:):)
  • ldavid
    #237
    a 4? 3 hét és kiderül, de szerintem nem (ha mégis akkor mellette lesz más is)
  • dinomano
    #236
    en arra leszek kivancsi, hogy az uj ("NAGY") rész hol jatszodik majd... Ujra Liberty city?
  • DJ RUSH99
    #235
    hát az elején persze,hogy nem.. nekem már 3-4ezrem van pedig csak 6%nál tartok:P
  • timantes
    #234
    elég kevés pénzt hoznak a küldetések , 8%nál tartok
  • DJ RUSH99
    #233
    Igen,ha van pénzed,bárhol ahol van eladó ház:D Ruhákat gondolom lehet venni mint san andreasban,ezt még én sem tudom pontosan
  • Prince of Máté
    #232
    mind1 már meg van a válasz rá
  • Prince of Máté
    #231
    kérdéseim:

    Lehet venni házakat?
    ha igen mikor és hol.
    Hogy lehet ruhákat szerezni?
  • DoNorBi
    #230
    na átjutottam a sziget másik oldára,mit mondjak még mindig nagyon bitang a játék,alig várom hogy folytathassam:)
  • DJ RUSH99
    #229
    6%-nál tartok a játékkal.. és küldetésről küldetésre egyre jobban teccik:)

    Ráadásul megjelent egy új ótó: ( sry a rossz képért:P)

  • DJ RUSH99
    #228
    sajnos nem
  • Prince of Máté
    #227
    Valyon mi lesz a következő GTA PSP-re?
    San Andreas Stories ? :D:D
    GTA:SAS rövidítés kicsit hülyén hangzik :D
  • dinomano
    #226
    Meg jelenik-e... Nem, ez csak PS2, és arra is csak azert, mert PSP-atirat... PS2 tulajoknak kedveskedik vele a Rockstar; igaz atportolasnal nem eröltetik tul magukat(hmmm... mondjuk a VCS jóóó lett)
  • Pikler
    #225
    Nemtudja valaki meg-e jelenik PC-re?
    Köszi!
  • dinomano
    #224
    El van nézve amugy(mivel jóó a game), h. megint egy négerrel vagyunk...eh... :-P
  • dinomano
    #223
    Belekukkantottam; tetszik..szerintem jobb port lett sokkal mint az LCS; az tulsagosan ronda volt grafra...it az elmosás valamivel szebbé teszi a texturakat; és szépek a fények nagyon... Az elsö küldit lenyomtam.. SZép a game; nagggyonjóóó! :-) Ilyesmire vártam...
  • DJ RUSH99
    #222
    Jaja:)
  • ldavid
    #221
    a csipogót?
  • DJ RUSH99
    #220
    Hmm.. nekem teccik a játék:) Jah és visszahozták azt a pittyegő kis üzenőfalat ami előjön.. még régen volt gta3-ban:))
  • dinomano
    #219
    Köszi infot, lassan lent lesz, adok a game-nek egy eselyt... Bizti jo, az IGN-en most ertekeltek 7,5-re; GOOD minösitest kapott...allitolag a sztori nem tetszett nekik+ a pop-up...de az meg alap GTA-gamekenel...
  • DJ RUSH99
    #218
    mi rosszat csináltam mámegen?