378
  • DJ RUSH99
    #298
    max baltával a gépben fogom befejezni a cuccost
  • adam first
    #297
    És még mennyi ilyen küldi lesz, ami nagyon nehéz. Én most járok a játék vége fele de állandóan szop..k valami miatt. Ez a legnehezebb rész a GTA3 óta, ennél a SA,VC 100X könnyebb.
  • DJ RUSH99
    #296
    pff.. de hülye küldetés,az ilyenek kiakasztanak!

    Köszi:)
  • Lizardman
    #295
    hhát igen az elég gázos küldi, és az a poén, hogy erre igazábol nincs is jo mod, csak az a lényeg, hogy probáld meg a hát tetejére spriccelni a vizet, és egy idö után ha elkapja a fonalat, akkor majd elalszik a tüz... Sajna ezt probálgatni kell...
  • DJ RUSH99
    #294
    Srácok segítsetek!

    van az a küldetés amikor ribancok vannak vmi égő házban és a lopott tűzoltóautóval kell(ene) megmentenem őket! Odamegyek,spriccelem a házat megállás nélkül mint a hülye,de semmi..a ház csak ég,a ribik meghalnak én meg mission failed-et kapok:S
  • Fido4life
    #293
    én végig se vittem a GTA-kat csak a 3-mat na és ott igen a végén használtam Action Replay-t :(
  • Prince of Máté
    #292
    én szokás szerint ezt is kód nélkül kezdtem el játszani, de a vége úgyis kód lett...
  • Fido4life
    #291
    csalással szerény véleményem szerint elveszik a játék értelme, hangulata.. miután végigviszed a játékot, poénból ellehet hülyéskedni a kódokkal, de első végigjátszásnál istent játszani totál nonszensz
  • Prince of Máté
    #290
    Én CSAK gta-ban szoktam csalni
  • dinomano
    #289
    Hmmm... Nem is tudom kinek adjak izagat..Én ugy vagyok vele; h. utalom a cheateket, viszont a GTA-ban gyakorlatilag neha durvanagyokat lehet szöszmötölni... Küldeteselbaxas utan, ill. ha korhazban kötsz ki; elszednek mindent; es neha eleg idegesitö elölröl kezdeni mindent; ujra fegyverert menni, felvenni ujra a missiont stb... Én legalabbis (ha neha-neha) PS2 elé jutok, szeretem azt érezni hogy haladok, és nem szüttyögök... :-| ettöl függetlenül nagyon jo a game+ a sorozat; csak füstölögtem egyet...
  • DJ RUSH99
    #288
    Hát ha neked az elbaszás,hogy lusták vagyunk elmenni stukiért és inkább benyomjuk akkor legyen igazad:P szerintem ez nem sokat oszt/szoroz a játékmenetben...
  • DJ RUSH99
    #287
    Fegyvereket én is kóddal szoktam,ha elveszik vagy ilyesmi.. mert ha van 1 valag pénzem akkor úgysincs benne kihívás,hogy legyen fegyverem,mer pénz van,csak el kell menni érte.. na ezaz amihez lusta vok:D De most egyenlőre nem használtam kódot,mert van stukim mindig vhonnan:D
  • lamase
    #286
    nem jön a lehurrogás, ti dolgotok hogy elbasszátok a játékot ilyen hülyeségekkel
  • Prince of Máté
    #285
    és holnap már jön is a lehurrogás hogy mi mekkora kis*****k vagyunk:)
  • sheva94
    #284
    ezzel én is így vagyok :)
  • Prince of Máté
    #283
    Én már így szoktam hozzá, GTA 1 óta kóddal játszok:)
    nekem kód nélkül nem nagyon élvezetes.
  • ldavid
    #282
    úgy tényleg van értelme...
  • sheva94
    #281
    nyugi én is :) csak én azér vettem mer ha beírtam volna a fegyvercsomag kódot akk 1 csomó jó fegyverem elveszik.
  • Prince of Máté
    #280
    vásárol a fene én minden GTA-t kóddal játszok:)
  • sheva94
    #279
    Na sikerült végig vinnem nem volt túl hosszú de jó volt. 1 tipp: az utolsó küldetés előtt vásároljatok jó sok m4-et, szükség lesz rá.
  • Code92
    #278
    nekem még 2 szívatós lance küldi és irány a 2.ik sziget...igazából én első szigetnek hívnám:D vájsszitis megszokásból:D
  • Prince of Máté
    #277
    én most jutottam át a 2. szigetre, de ott még nem csinálok küldetést hanem csak úgy játszok.
  • sheva94
    #276
    ki hol tart a játékba? Nekem még 6 küldetés és ki van játszva
  • Hasan01
    #275
    ok

    ps2-őm van azé nincs

    köszi
  • sheva94
    #274
    ha psp-n van meg a játék akkor nem tudom mi a gond de ha ps2-n akk azér nem találod mer nincs.
  • Hasan01
    #273
    sziasztok!!

    a multiplayer módot én nem találom.

    lehet azért mert nem eredeti a gém.

    lécci vki segítsen
  • sheva94
    #272
    hát pontosan nem tudom merre van de közel van ahhoz a helyhez ahol phil küldetéseit vetted fel. Van ott 1 lista is amire ki van írva a többi autó
  • Lizardman
    #271
    szerintem a repülőtér fele lesz, ahova a sima vice city-be vitted utolso küldik között a kocsikat, meg ahol versenyre jelentkezhettél...
    Bár igaz ami igaz, nekem még eddig sose irt ki ilyet:D
  • Prince of Máté
    #270
    Amikor krosszmotorra ülök v egy Cuban Hermesbe akkor kiírja a sarokban hogy ez kéne egy autó szalonnak.
    Azt merre találom?
  • DJ RUSH99
    #269
    én mostanában autót takarítok orrba-szájba szal nem nagyon tolom a gametde majd pótlom
  • scorpeeon
    #268
    Érdemes elfoglalni az összeset, viszont van 1-2 amit nem tudsz elfoglalni csak úgy, hanem majd egy küldetés keretében lehet csak. Ha megtámadnak, csak rohanj a legközelebbi save-hez gyorsan és mentsd el. Ezután csak meg kell javítani a helyet. Eleinte én is mindig rohantam védeni a területeimet, de amikor zsinorban kb 6-ot védtem meg és sosem akart vége lenni, kicsit ideges lettem tőle... Amióta megvan az összes terület és mindegyikben a legjobb üzlet, 126ezer dolcsi bevétellel már nem szorulok adományokra :)
  • sheva94
    #267
    hi!
    Má én is a 2. szigeten vagyok és azt szeretném megtudni hogy ha az összes birodalmat elfoglalom akk a többi banda eltűnik?? Mer idegesítő hogy 5 percenként támadják vmelyik területem
  • ldavid
    #266
    az nem vízen járó repülő, hanem hidroplán
  • macselek #265
    jaja az nagyon komoly xDDD én sokat röhögtem rajta
  • Prince of Máté
    #264
    Na kipróbáltam az óriáskereket :D
    Tök jó ez a 2. sziget
  • Prince of Máté
    #263
    ÉS A HÁZUNK MELLÉ NEM KROSSZMOTORT LEHET VENNI HANEM SKIMMERT!
    (vízen járó repülő)
  • Prince of Máté
    #262
    Na és már át is jutottam a 2. szigetre!
    Óriáskerék, jetski stb. már alig várom!!!!!
  • Prince of Máté
    #261
    Találtam végigjátszást!!
    ITT
  • Prince of Máté
    #260
    Most volt egy olyan küldetés hogy Umberto apját kellett elszállítani, hát az elég nehéz volt, de sikerült!
    Végigjátszás még nincs?
  • DJ RUSH99
    #259
    ? ez mi volt? nincs bent a hozzászólás