378
  • Fido4life
    #338
    na még csak az kelett volna
  • ldavid
    #337
    amiért xbox-ra sem: sony
  • campy
    #336
    Hallod Április óta nem tudod?:D www.torrentspy.com írd be VC stories soundtrack
  • campy
    #335
    miért nem adták ki PC-re?
  • lamase
    #334
    vicecitystories.hu -n van pár cikk
  • LeryStar
    #333
    na hello
    van magyar nyelvu gameguide a neten ehhez a jatekhoz? :O nemtalalok..
  • LeryStar
    #332
    na ez is megvan..jövök sírni ha elakadtam benne ^^
  • Prince of Máté
    #331
    Zenét hogy kell berakni a PSP-s változatban?
  • Gil1975
    #330
    Megvan a 99 lufi:DDDDD
  • Gil1975
    #329
    egy nyavajás kivételével...de dolgozom rajta.Nem találom azt az egy rohadt dögöt.
  • scorpeeon
    #328
    Vki kilőtte már a 99 ballont? :)
  • tyler82
    #327
    Ja persze. Az nem gáz. Mindegyik kocsit hamar megszereztem Csak a Strech-et nem akarta generálni a gép sokáig Vercatte Estate-nél.
    Amúgy megcsináltam már mind a 4 listát és be is pakoltam a jutalomverdákat a garázsokba.
  • ldavid
    #326
    Caddy van a világítótoronynál is, a híd utáni bokorban elrejtve
  • Prince of Máté
    #325
    azt ugye tudod hol van?
    A golfos sziget környékén járkálnak vele
  • bubi07
    #324
    VCS-ben a listákért csak pénzt kapunk, vagy itt is vannak kocsik amiket kapunk?
  • tyler82
    #323
    Ja megvan már.
    Most már csak a golfkocsi kell Leaf Linksen vagy hol...
  • ldavid
    #322
    csak ott lehet megtalálni, felváltva jelenik meg egy Admiral-al
  • bubi07
    #321
    Ja ezt próbáltam kifejteni csak már régen játszottam. Nekem úgy rémlett mintha a lépcső mellet ált volna egy. De lehet hogy tévedek.
  • tyler82
    #320
    Igen az van Starfish Ilanden (Vercetti Estate) erre gondolsz szerintem.

    De én ott (is) keresgélek és semmi. :(
  • bubi07
    #319
    Diad villája előtt (ott a középső szigeten ami később megkapunk) azelőtt áll egy ha jól emlékszem.
  • tyler82
    #318
    Üdv.
    Gondoltam mielőtt elkezdem a VCS-t előtte befejezem a sima VC-t.
    Szóval nem tudja valaki a sima VCben a Sunshine Autos nál amikor a listákat kell teljesíteni, hogy a limót honnan lehet beszerezni?? (Strech) Elmegyek Starfish Ilandra és ott járkálok de csak nem jön...Nem generálja a progi és anélkül nem enged a következő listára. :(

    Előre is thx.
  • ldavid
    #317
    szerintem nézd meg itt és itt, hogy szállítanak-e külföldre. hátha..
  • xido
    #316
    Pc-s vagyok...azon játszottam a GTA-kat...de mikor kezembe kaptam kölcsönpsp-n a VCS-t...kis idegenkedés után rendesen visszajött minden hangulat..iszonyat jó..minden...csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni,mint a többi részről is,egyéb platformokon:)
  • szavulyzsolt
    #315
    minden vaágyam megszerezni a játékot. a sima vice cityt már rakásszor végigvittem és már kezdem unni. Honnan tudnám megszerezni a vice city storiest? amugy erdelyben lakok, marosvasarhelyen ill. Kolozsvaron, ha ez esteleg segit
  • DJ RUSH99
    #314
    Nemkösz
  • ldavid
    #313
    sehonnan :)
  • DJ RUSH99
    #312
    Srácok száundtrekket honnan lehet szerezni?
  • bubi07
    #311
    Aztán rakjam ki a napra száradni
  • lamase
    #310
    tarsd langyos viz alá
  • Prince of Máté
    #309
    költözz el :D
  • bubi07
    #308
    Ezzel az a baj hogy Nyíregyen lakok és errefelé nemigen van ilyesmi, sajnos.
  • Prince of Máté
    #307
    szervízbe vidd el, házilag kockázatos
  • bubi07
    #306
    Hét vagy 5 hónapos a gép ugyhogy még nem nagyon volt. Azt mivel érdemes tisztítani esetleg?
  • DJ RUSH99
    #305
    Lehet,hogy a gépedben van a hiba.. de csak lehet! Fejtisztításon mikor volt legutóbb?
  • bubi07
    #304
    Játék közben néha küzépen kiírja hogy loading és teljes mértékben meghal. A lemezt pörgeti a lézer is viágít. Elég idegesítő mondjuk küldetés közben. Valaki nem tudja mi lehet a baj?
  • Prince of Máté
    #303
    a grafika nálam jobb mint PC-n mivel elég gyenge a gépem, de a képélesség az nálam mindent jelent.. sajnos..
  • DJ RUSH99
    #302
    Hát igen,a grafika kicsit gyengébb,de valahogy én mégis jobban szeretek konzolon gta-zni:P Igaz jó lenne egy jobb tv... de pl multizni isten pc-n:)
  • Prince of Máté
    #301
    San Andreast 1 hét alatt toltam ki, mert az PC-n volt és baszott hosszú, ez meg PS2-n van és sokkal rövidebb, de nekem konzolon nem élvezet GTA-zni sajnos :(
    Nekem kibaszottul sokat ront az élményből hogy nem 1280x1024 a kép PS2-n.
  • DJ RUSH99
    #300
    A san andreas-t lazán ( lazán.. jólvan a repülős küldetéssel kb 1 hónapot szenvedtem:DDD) végigvittem,szal ez sem okozhat fejfájást
  • scorpeeon
    #299
    Ugyan, ha nekem egy PSP-vel sikerült, csak megy nektek PS2-n is valahogy :) A végén tényleg van pár eléggé nehéz, de összességében nem nehezebb sztem az LCS-nél. Abban is volt pár szopatós küldetés.