365
Windows Media Player 11
  • superman544
    #244
    hello
    tud valaki a 11.0.5721.5145-ös magyar verzióhoz cracket ?
  • Picar77
    #243
    hát én még nem találtam rá semmilyen megoldást
    úgy hogy el kell viselned ,
    de ha találsz rá valmit ird le mert engem is érdekellne
  • nesto
    #242
    heló, valaki tud megoldást arra, hogy mikor indítom ne mindig egyből a Műsortár jelenjen meg, hanem a MostJátszott ablak? Eddigi verziókba nem volt ez a rendszer, és felesleges hogy akárhányszor indítom mindig plusz egy kattintás hogy átlépjek a most játszottba
    köszi
  • Máté94
    #241
    Sziasztok!
    Nekem az problémám hogy miután egy .avi formátumú videót szeretnék megnézni csak a hangot nyomja a képet nem és nem tudom mit csináljak?
    Segítséget kérnék.Valaki írjon privit!Köszi
  • Apus
    #240
    Meg is van csesszem. Bocsesz :)
  • Apus
    #239
    Sziasztok. Sikeresen eltűntettem a Now Playing ablakban az oldalsó panelt, ahol a számokat mutatja. Hogy a rákba hozzam vissza? Végignyomkodtam már mindent.
    Előre is köszönöm!
  • Kata
    #238
    Sziasztok

    Van egy kis gondom, nem tudom ki találkozott vele. Updatelni akartam a media playerem, el is kezdett mindenféle installálást, azonban úgy tűnt, megállt a végtelenben. Sebaj, cancel. Azonban ha most el akarom indítani a WMP-t, helyette egy ablakocska közli velem, hogy érvényesítési vizsgálatot végezzek a windózomon (XP). Kedves mikrofos oldal ezt pár perc alatt elvégzi, és közli, hogy nem érvényes, vegyem meg a szoftvert 141 euróért (anyádpicsájátazt...).
    Igazán nem érdekel, hogy a windóz akarja magát érvényesíttetni, csak a media playerem azóta baxik elindulni is. Tudtok valami gyógyszert a problémára azon kívül, hogy vegyek egy windózt?
  • agyhalál
    #237
    Tényleg egyszerű vagy. Gratulálok, hogy beismerted.
  • Picar77
    #236
    te vagy egy nagy ...
    eddigi legjobb sokkal stabilabb és nálam fele annyit eszik mint a 10
  • Balazs15
    #235
    csak monmdom hogy nehogy mások is iylen hibába keveredjenek hogy letöltik ezt a szart
  • Picar77
    #234
    ki kérdezett?
  • Balazs15
    #233
    egyszerü leszek a Windows Media Player 11 EGY KURVA NAGY RAKÁS SZARRRRRR
    a media player 10 ezerszer jobb pl mutatja az összes számot mig a 11 albumokat rakos össze visszsa
  • Picar77
    #232
    igen
    ffd show-t
  • imei1
    #231
    Felraktam a bsplayert,de most az avi-s filmek többségének még hangja sincs.Rakjak fel valami codec pack-ot?
  • imei1
    #230
    Köszi!
  • Picar77
    #229
    codec hiba...
    de sztem avihoz bsplayert használj sokkal jobb rá
  • imei1
    #228
    Sziasztok!

    Miért lehet ,hogy mp11-el egy avi lejátszásakor a hang siet a képhez képest.Légyszi valaki segítsen
  • Picar77
    #227
    nekem még eddig nem sikerült (lehet hogy nem lehet :( )
  • zoltang
    #226
    Hogy lehet egy videó lejátszásakor eltüntetni az alsó "információs" sávot.? Hiába teszem teljes képernyőre a lejátszóból az alsó sáv megmarad.
  • Picar77
    #225
    Lehet hogy az omega driver lesz akkor a ludas mert már más is panaszkodot ilyenre (probálj meg egy másik drivert hogy azzal csinálja-e,
    vagy esetleg probálj ki egy másik codec packet
  • csibi1979
    #224
    Igen, mp3-akkal nincs gond és mostanában játszok a Test Drive-al és az se fagy. Meg összességében, ezt leszámítva, stabil a gépem.
  • Picar77
    #223
    De ez csak akkor van ha videót játszol le?
  • csibi1979
    #222
    Hello!

    Van 1 kis gondom media player 11-el. Amióta felment a hivatalos windowsomra (de a genuinet már nem engedem felrakni, mert asszem túl sok helyen használták a serialt) néhány perc (változó) lejátszás után elsötétül a monitorom és nem kap jelet resetig. És azóta minden lejátszóval ezt csinálja.
    Már megpróbáltam újrarakni a k-lite-ot is, de még mindig csinálja. Geforce 6600 GT-m van, Omega driverrel. Elképzelhető, hogy azt nem szereti? Lehet hozzá vmi köze?

    Ha vkinek volt hasonló tapasztalata és még esetleg a megoldást is megtalálta rá, pls írja meg.

    Előre is köszi!
  • Picar77
    #221
    nm
  • nfs world
    #220
    kössz kössz kössz!
  • Picar77
    #219
    igen lejjeb van linkelve pár olyan amihez nem kell eredeti xp
  • nfs world
    #218
    hell mindenkinek!!
    van egy nem eredeti 11-esem és emiatt nem engedi hogy telepitsem.ki lehet ezt valahogy vagy valamivel cselezni??
  • human1
    #217
    igazad van, elírtam a linket bocsi :)
    http://www.free-codecs.com/K_Lite_Mega_Codec_Pack_download.htm a jó link!
  • sn00b
    #216
    megnéztem az url-t amit adtál, de azt nem találta, viszont az oldalon találtam olyat, hogy k-lite mega codec pack (url akinek kell: http://www.free-codecs.com/K_Lite_Mega_Codec_Pack_download.htm), azt leszedtem és jó a filmeeeem! :D kösz a helpet
  • human1
    #215
    Általában a legtöbb gondot a codec hiánya, vagy a rossz beállítás okozza. Javaslom a K-Lite Codec Pack FULL verzió telepítését. (http://www.free-codecs.com/K_Lite_Codec_Pack_download) Nem olyan őrült nagy mint az AceMega meg a társai, de minden lényeges codecet tartalmaz, és telepítéskor könnyü beállítani 5.1-re, vagy amilyenre akarjuk. Tartalmazza a Media Player Classicot, ami lejátszik minden féle formátumot és nincs túlcsícsázva. A cocec pack telepítése után minden lejátszónak vinnie kell a filmeket gond nélkül.
  • sn00b
    #214
    én wmp10et frissítettem 11re és most egy egyszerű avi filmet nem tud lejátszani (nincs kép csak hang), egy másikat meg még elvisz, de annak meg remeg a képe, valaki help?
  • Anor
    #213
    Nekem a WMP 11.0.5721.5145 van fent és az Alt+F4 -re nem záródik be hanem megnyitja a Súgó menüpontot ez miért van?? :(
  • Picar77
    #212
    az XD
  • pekka2
    #211
    Dahaka az jó csávó :)
  • pekka2
    #210
    codec újratelepítés megoldotta a problémát
  • Picar77
    #209
    (windows....)
  • pekka2
    #208
    Sziasztok,
    mért van az szerintetek, hogy egyik napról a másikra nem tudom lejátszani az mp3 fileokat? Eddig minden ment símán, most meg mindig kiírja, hogy codec hiba. De előtte miért nem volt hiba?
  • Picar77
    #207
    nm
  • Japep
    #206
    Köszi, megoldódott!
  • Picar77
    #205
    Hát én az FFDShow használom és még nem volt vele bajom (Bsplayert ajánlom lejátszonak én nagyon szeretem)