4171
  • attyspocak
    #3851
    Minde CC-s itemet lehet tradelni tudtommal, amíg nem haszáltad. Értem ez alatt, hogy van mellettük egy lakat ikon. Ha nyitva (kivéve az On/Off itemek) lehet tradelni. Arra figyelni kell, hogy bár a CC tárgyak nem az inventoriba vannak, ha nincs legalább annyi hely hely az inv-ben, mint amennyit elfoglalnak a tradben, nem megy a trade.

    Az On/Off tárgyak Lucky és az XP növelő ToA csak akkor tradelhetőek, ha még egyszer sem kacsoltad be őket. Ezekél ugyi a lakat nem azt jelzi, mint atöbbinél.
  • TreDoR
    #3850
    Return Orbot lehet tradelni?
  • attyspocak
    #3849
    A felső eleve ad +2 rankot, az már akkor (ha minden ruha adna a sacrificere) +7. Luke nyaki +1 shuta vagy blode gyűrű +1 darabonkánt. Vagyis elviléeg (de persze csak elvileg) +15 a max egy skillre, ha arra minden ruci ad sárgát és két ranko gyűrű meg rankos láncod van.
  • TreDoR
    #3848
    Jah, hogy csak max. +5 lehet, akkor nem is olyan jó XDDD
  • TreDoR
    #3847
    Szóval az a legjobb infinity armor set egy knightnak, amelyik +17-et ad a sacrifice-hoz (+125% hp). XD
  • attyspocak
    #3846
    Félreértések elkerülésére:
    Egy infinity ruci egy skillhez egy pontot ad, és maximum három skillhez adhat egy ruhat. Azonban öt ruhadarabod van, és nem kizárt, hogy az ötből több is adjon egyre +1-et darabonként.
  • TreDoR
    #3845
    Visszatérve a duplázáshoz, azt valóban nem tudtam, hogy az infinity armorok sárga statja adhat +1-nél többet is 1 skillhez. Viszont, ha valóban algoritmussal oldották meg a skillek szintjeit, az az ő hülyeségük, tudják, hogy egy csomóan dupláznak és megsém cserélték le egy patchben a skillek szintenkénti scriptelésére. Kicsit röhejes, hogy a cheatereket (najó csak buggereket) az összes játékszabály védi, aki meg nem csal, azt kibannolják XDDDDDD
  • Gubberx
    #3844
    GZ :D
  • TreDoR
    #3843
    Nah, az volt a válaszuk, hogy bannoltak mert több accountot hoztam létre. XD Én meg megírtam nekik, hogy account regeléskor nem jelezték sehol, hogy nem csinálhatok 1-nél több accot, másszóval nem tudtam róla. Úgyhogy levették a bannt XDDD
  • TreDoR
    #3842
    A gameba és a cogaccounts.codemasters.com-ra nem tudok belépni, viszont a cogsupport.codemasters.com-ra igen. Most ez, hogy a f*szomba van? Na m1, küldök nekik egy ticketet, azzal, hogy bannoltátok azt az accountot amiről most levelet küldök...
  • TreDoR
    #3841
    Jah, dupláztam az 50 blode-omat
  • Gubberx
    #3840
    biztos rosszfát tettél a tűzre :D
  • TreDoR
    #3839
    Hát, mostmeg bannoltak, besz*rok XD
  • attyspocak
    #3838
    Ez alatt azt érted, hogy a +11 feletti szinteket nem is kellett volna leírni a programban? És az infinity ruhák sárga statjai? El sem lehet képzelni, hogy valaki egy skillre több sárgát is kap?

    Sőt mást mondok. Nem feltétlen kellett a +11 feletti szinteket leírni, hiszen elég egy olyan algoritmustmegadni, hogy mennyi a szintek közötti növekedés.
  • TreDoR
    #3837
    Sztem az egész game egy k*rva nagy csalás. Pl. ezt a duplázást sem értem. Az nhn-esek "véletlenül" scriptelték a skillek lvl 12, lvl 13, lvl 14. szintjét? Érdekes...
  • attyspocak
    #3836
    Tegnap azt mondta nekem egy klántársam, hogy egy hofitársunk beszélt egy GM-el és az azt állította, hogy lehet az eventen kívülről healelni a versenyzőket.

    Ebből nem ez tűnik ki.

    Egyébként az egész event a csalók versenye volt.
  • attyspocak
    #3835
    Kattints azÚj Magyar Archlord Oldal feliratra és olvass ott.
  • netmester
    #3834
    helo
    regeléssel vannak gondjaim, tud valaki segíteni,vagy van valahol valami leírás?
  • Guillotine
    #3833
    Meg kell tanulnod a ransacking ( kifosztás) ismeretet. Miután meg ölted a mob-ot ransackingolnod kell. Ransackingoláshoz kést kell használnod amit az Adventurer-nél tudod megvenni és ott is tanulhatod meg ezt a képességet.
  • acsati
    #3832
    helotok

    kéne egy kis segitség. az a feladatom hogy szerezzek 5 broken tollat path of glorybol. na most én már vagy 2 orája ölöm itt a small broken-eket de még egy tollat nem szereztem és ez gyanus. mit csináljak?
    légyszi vki adjon tippet. köszi
  • Jumeogi
    #3831
    Egész jó ez az Archlord.:)
    Gahaion szerveren vagyok: Jumeogi néven Ork Berserker kaszt.
  • TreDoR
    #3830
    Nah, egy időre befejezem a gamet, talán majd valamikor folytatom bb.
  • Jumeogi
    #3829
    Nevetséges.(371kb..XD)
    Ez az, amit a kliensnek automatikusan frissítenie kellene.
    RF Online magától frissített...^^

    Köszönöm szépen a segítséget.
  • TreDoR
    #3828
    Olyan patch-ről nem tudsz, ami a "server connection ended" féle hibát javítja? XD Rengeteg xpt megspórolna nekem.
  • attyspocak
    #3827
    Ha jobban tudod, minek kérsz segítséget?

    Egyébként van egy külön patch ami javítja a letöltés hibát. Van egy másik, ami pedig egy logi szerver problémát javít.

    login patch

    fontos frissítés
  • Jumeogi
    #3826
    Kikapcsoltam a tűzfalat is, de mondom itt nem nálam van probléma...
  • TreDoR
    #3825
    Tűzfal?
  • Jumeogi
    #3824
    Tévedsz.
    Magától kéne frissítenie a kliensnek, de nem csinál semmit...
    Na mindegy, keresek más ingyenes MMO-t.XD
  • kyle007
    #3823
    van egy hír a kliensen ami az új patch-et írja azt is le kell szedned, de még a hivatalos oldalon is le van írva.
  • Jumeogi
    #3822
    Letöltöttem a kilenst, de indításnál hibát ír ki, méghozzá ezt:

    Client was not abble to the Patch server
    1.Patch server is curretly being checked
    2.Inter connection
    3.Please make sure Archlord has access trough you Firewall.

    Archlord is döglődik?XD
  • harder85
    #3821
    A barlang ügyemről annyit hogy att mentem orc földre és ott be tudtam menni a barlangba, na meg mon földön is
  • TreDoR
    #3820
    Ma megfuttattam egy rangert, 3 percen keresztül teleportálgatott utánam mire le tudott szedni, idegességében már beírta: "fight me noob" . Szegénynek meg kellett dolgoznia az xpért, a k*rva anny*t...
  • TreDoR
    #3819
    Semmit, 22:00 környékén csak ritkán játszok, de akkor is inkább az AH-ban nézelődök.
  • harder85
    #3818
    Foriben mine be se tudok be menni
  • harder85
    #3817
    szoval gondolom ha a 28 asok be tudnak menni akkor nekem is be kellene tudnom
  • ILLNeo
    #3816
    #3809-esre tudsz valamit mondani Tredor...?
  • ILLNeo
    #3815
    Forbidden mine?
  • harder85
    #3814
    egyikbe sem a hüllő embereknell se na meg a van meg egy tulan mellet abba se
  • TreDoR
    #3813
    Milyen bányába?
  • harder85
    #3812
    hat sajnos én meg a banyába se tudok be menni :(((( . van annak valami feltétele h be tudjak menni ?