4171
  • attyspocak
    #3891
    Igen.
  • TreDoR
    #3890
    Poison/Lightning-ben működik a roundtrip passport?
  • attyspocak
    #3889
    Twinket keresek Poisonba. Vigyázz én ugye egy rigolyás "öregember" vagyok (Sőt! Páran simán bunkónak tartanak! Bár nem az számít mit mondanak, hanem hogy KI mondja :P ) akinek vannak apróbb elvárásai.
    Ha egyszer summonáltam valakit, az legyen szíves és legalább aznap ne pazarolja el a lehetőséget, mert a summon orb CC-be kerül. :)
    Nem túl praktikus, ha rohangálnak a twinkek, mivel így is van lagg és a mobok is megtalálhatják. :P
    Illetve nincs vita a drop kapcsán. Azé a drop, akinek én szánom, ha már én ölöm a mobokat.
    Nem szeretem azt sem, amikor a twink mellé oda sodródik egy-két ismerőse és elvárják, hogy ők is részesüljenek a zsákmányból. Ha valaki jönni akar azt illik megkérdezni, aki öl a spoton és nem az ácsorgókat. É is vagyok néha ácsorgó más mellett, és ilyenkor - páran tudják - én sem hozok a spottal kapcsolatban semmilyen döntést.
    Ha tehát poisonba vágysz ácsorogni drop-ért és türelemmel viseled rigolyáimat, akkor írj rám /w Pocak. Megbeszéljük.
  • attyspocak
    #3888
    Az AH-ban a főzéshez és egyebekhez való dolgok árát (tollak, bőrök stb.) néz meg és ami a szindednek megfelelő mobbol kiszedhető és a legdrágábban eladható material, azokat charvingold a mobokbol. Pl. griff tollak 10db kb. 650k-800k.
  • Crokin
    #3887
    17-es mage guildet keres, karakternév: Razaak.
  • Guillotine
    #3886
    Nézz körül az Item Trader-nél mit árusítanak és mennyiért és próbáld meg olcsobban eladni ott. Vagy droppoéj egy Unique ékszert és add el.
    Jó áraik vannak. 300000000-tól billió-ig bár a max határ a csillagos ég. Bár ehhez szerencse is kell.
  • AngelStar91
    #3885
    El szoktam adni de igy is ***** kevés pénzem van!Valami más tipp?
  • Guillotine
    #3884
    Öld le a mobokat és amik kiesnek belőle add el.
  • AngelStar91
    #3883
    Hali!
    azt szeretném kérdezni hogy a küldetéseken kívül hogy lehet még pént szerezni?
  • attyspocak
    #3882
    A legrosszabb esetben egy szinten 25% az összes küldetésért. +70 után asszem nincs már küldetés.
  • TreDoR
    #3881
    Kezdetben így van, de lesz olyan szint is ahol 1 küldiért kb. 25%-ot kapsz. Utána sajna ez gyorsan vissza is esik.
  • Jaffa 2843
    #3880
    egy hirtelen kérdés :D
    érdemes questelni vagy csak mobgyilok?:S questekért nemsok XP jár :S
  • TreDoR
    #3879
    Azért az a 15 skill sem gyenge amit kap.
  • attyspocak
    #3878
    A három vár ura minden hónap utolsó vasárnapján mérkőzhet meg a címért. Aki nyer, egy hónapig birtokolhatja, ha csak nem öli meg valaki.
    Átváltozik és testőrei lehetnek, akiket ő jelöl ki.
    Az illető ura a napnak és a holdnak, tud esőt és havat varázsolni és kevesebb bevétele van a klánjának, mintha egy sima váruk lenne. :P
  • Csaprago
    #3877
    köszi a válaszokat:) amúgy azt meg tudnátok még írni, hogy az hogy valaki archlord az mit jelent pontosan?
  • attyspocak
    #3876
    99-es a max szint játékosnak. Mobban 90-es.

    Hogy nagyobb szinten mennyi egy lvlup? Attól függ, hogy mikánt játszol. Kockán de nem sokat költve és nem full twinkel egy hét. Ha full twink és CC és kocka, akkor kevesebb. Azoban kaszt függő is a lvling sebessége sajna.
  • fityere
    #3875
    Hát tucat mmo-ról beszélünk grind várostrom küldik és ha szerencsés vagy akkor te lehetsz az Archlord(na ez az ami más mmorpg-ben nincs).Szociális részre vagy nagyobb dologra ne számíts,ez nem az az mmorpg,ez egyszerű és nem bonyolult.Nem tudom mekkora most a max szint én lassan kb 1.5 éve abbahagytam,akkor nem volt ennyi magyar kb 10-15 magyar játszott.Nem rossz,hangulatos és van benne kihívás de ennyi.Amibe én belekötök az a karakter generálás,az egyenlő a nullával és lehetne több kaszt.
  • Csaprago
    #3874
    sziasztok!
    most kezdtem el én is a játékot. szeretném megkérdezni, hogy mennyi szint van, meg hogy milyen lehetőségek vannak szórakozásra (grinden és questeken kívül) ja és hogy nagyobb szinteken mennyi idő egy szint:)
    előre is köszönöm a válaszokat ^^
  • WorldTorrent
    #3873
    Tudnatok adni valami Human Archer buildot?:(
  • attyspocak
    #3872
    Minden szeró között alapvető különbség, hogy mások játszanak rajta.

    Cirip szeró nem csak annyiban különbözik, hogy PvP szerónak hívják, hanem abban is, hogy 1,5X XP arány van, vagyis kicsit gyorsabb a fejlődés. Azonban itt ha leölnek, akkor magadról és az inventoridból is droppolhatsz ki tárgyakat, amit az ellenfél örömmel felvesz. ykit és gyűrűt állítólag nem droppolhatsz és CC-ért vehető olyan item, ami véd a droptol.
  • TreDoR
    #3871
    Köszi!
  • papa444
    #3870
    valószinűleg örökké ingyenes marad :) igy is sok pénzt kaszálnak hidd el.
    a szerók között nincs különbség, kivéve azt hogy a cirypus kifejezetten pvp szeró. a többi ugyanaz.
  • WorldTorrent
    #3869
    Orokke ingyenes lesz a jatek?:D jah es a szerverek kulomboznek valamiben egymastol vagy csak a nev mas?
  • papa444
    #3868
    hát brumin nemtudom menyibe kerül 1k cc, de gaiahonon kb. 80-100 millát is elkérnek érte. persze vannak olyan cc-s tárgyak amiket nem ilyen árfolyamon árulnak, pl. 14 napos toa vagy lucky charm. ezek 1k-ba kerülnek, de én még 30 millánál többet sosem fizettem értük, bármennyi is legyen az árfolyama a cc-nek.

    lentebb kérdezte valaki hogy a package-ket lehet-e egyben tradelni. sajna nem, csak ha előtte felbontják.
  • piti1
    #3867
    Mennyit érnek a különböző chest-ek?
  • TreDoR
    #3866
    1000 cc-t kb. mennyiért szoktak adni, 40M-ért? Vagy ez is szerverenként változik? (Brumharton játszom)
  • fityere
    #3865
    Sziasztok eladnám Archlord játékom díszdobozos tudom ingyenes de gyűjtőknek hátha kell.Kérésre képet küldök.
  • Jaffa 2843
    #3864
    hát ez elég nagy baj :S
  • attyspocak
    #3863
    Én a betöltő max felbontására állítottam a játékot és így használom hiba nélkül. Saja nem tudom natív 1920x1080 felvotáson játszani. Nekem /wide kapcsoló nélkül is tökéletes a kép, de elvileg /wide kapcsolót beírod és máris beállítottad. Natív 1680x1050 nem lesz.
  • attyspocak
    #3862
    Ha eg városban két csapat öli egymást, az a GvG Guild vs Guild, vagyis klánok közös megegyezés alapján egymással vívnak harcot. Ezt a klánvezérek egyeztetik.
    Azt, hogy egy szerveren hányan vannak, a fene sem tudja.
  • Jaffa 2843
    #3861
    hali

    valaki meg tudja mondani hogyan lehet 1680x1050-es felbontásra varázsolni a játékot, ugy hogy még a kezelöszervek is jo helyen legyenek a játékban?
    a launcher setupjában nincsenek wide felbontások, igyhát csak ini-ben tudtam átirni :S
  • WorldTorrent
    #3860
    Atmentem valami masik varosba, mostanaba ott szoktam lenni ott voltak vagy 50+on es oldostek egymast:D:D az mi volt ? ja es hanyan szoktak lenni egy szerveren ? tegnap delutan PL. High volt a szerver
  • attyspocak
    #3859
    Menyi játékossal találkoztál a kazdővárosban?
    Gondolom kettőél többel. nos az a legnéptelenebb település általában. :P
  • WorldTorrent
    #3858
    nah ma kiprobaltam es nagyon jo jatek , mar 16os vagyok!:D vagy csak szerintem? mert eleg inaktiv a forumja a jateknak:|
  • WorldTorrent
    #3857
    Nah mindjar kiprobalom en is ezt a jatekot tudtok adni valami magyar klant?:)
  • attyspocak
    #3856

    WT: Lassu amikor már bele jönnél akkor lasul igazán. De vannak trükkök. Pl. az egyébként ingyenes játékban van a CC. Ez pénzárt vehető kredit.

    Konen:Jogos a petek nem. Packot nem vettem még. :P

  • konen
    #3855
    a petek nem tradelhetőek pl ... meg a pack-ok sem amíg ki nincsenek nyitva
  • WorldTorrent
    #3854
    ha letoltom a jatekot kell meg valami pach hozza?
  • WorldTorrent
    #3853
    az lenne a kerdesem hogy ez free jatek ? menyire jol lehet benne fejlodni silkroad-hoz kepest es kb enyi:D silkraod-ba csak a lassu fejlodest nem szeretem !
  • TreDoR
    #3852
    Köszi!