4171
  • ILLNeo
    #3811
    Csatlakoznék. Tegnap a bányában voltam két 30 farkassal nykamba zsenvedek amikor jön egy ijjász és a negyedik lővésre sikerült leterítenie. Azt is csak azért mert előszőr azt hittem nekem segít (Gondolom hasonló szinten lehetett mint én) Pedig rendesen bent voltunk a darázsfészekben.
  • ILLNeo
    #3810
    Jah ok bocsánat.
  • ILLNeo
    #3809
    Hamár a PK -ról volt szó. Képzeljétek tegnap olyan 22:00 körül mintha egy szempillantás alatt ellepték volna szervert a k. A bányától kezdve Tullan összes kapuján át mindenhol beteg kis hulyegyerekek azt várták mikor jon alacsonyabb karakter, hogy le PKzák.
    Nem tudtam kimenni a városból! Ez gyakran előfordul? vagy csak nekem volt ilyen szerencsém..
  • TreDoR
    #3808
    Én knighttal még alacsony szinten sem tudok fejlődni, mivel az összes szintembeli pk-s íjász/varázsló kaszt 2 lövésből/varázslattal lekap. Archereknek 3 olyan skilljük van amivel lelassítanak, mageknek szerencsére csak 5. Benyomom sprintet, utána a w betűt és hátrafelé futok, de fő a balansz. A védelmem meg tökéletesen hárítja a sorcerer varázslatait (mintha tudná). PvE-re is tökéletes a knight, rengeteg italom elfogy, na persze ha leütnek akkor egy csomó pénzt megspórolnak nekem. Az ijjászok meg vesznek egy szárnyat, quickness prayer stone a csukába, kifejlesztik a dash-t és semelyik mob nem éri őket utol.
  • TreDoR
    #3807
    Inventoryban sell gomb, utána okzod, a felugró ablakba belehúzod a tárgyat és begépeled az árát.
  • Marcinko
    #3806
    Ja még egy dolog ebben "Misel" v. Hűtlen is meg tud erősíteni magas szinten nagyon nehéz fejlődni az archerral és PvP ben is gyenge mert pillanatok alatt elfogy a manája.
  • Marcinko
    #3805
    Hát most nagyon vitatkoznék veled.

    A knight szinte leüthetetlen , magas szinten pláne
    Archer marha jó egész addig amig nem jönnek a combo skillek és akkor a mana hiány miatt annyi. De addig sokkal jobb a Ranger.

    Az EP3 igazi nyertese a sorcerer. "Rémálom" olyan kemény, nem véletlenül öket aprítják előszőr a siegen.

    Persze ez csak egy vélemény.

    Ui. Amire rájöttem,a PvP ben legjobban az armor, fegyver , cc-zetség és skillezettség számít.


  • AngelStar91
    #3804
    Hali!
    Azt szeretném megkérdezni hogy, hogy lehet az Auction House-ba berakni tárgyakat?
  • TreDoR
    #3803
    Ahhoz képest, hogy mindenhol azt írták a knight szinte leüthetetlen, meghogy kezdő karakternek ezt ajánlják, eddig úgy látom egy kalap sz*rt sem ér ijjász/varázsló kasztok ellen. Én kretén, hogy pont ezzel kezdtem...
  • harder85
    #3802
    na meg egy kérdés az ArchLord ep.3 ugyan ezeket a szervereket hasznalja vagy az teljesen mas?
  • harder85
    #3801
    ha ez most egy újabb búg akar lenni. vagy előtte valami küldetést is fel kell vállalni?
  • harder85
    #3800
    a barlangokba hogy lehet be menni? ?) mert én legalábbis sehogy sem tudok. rá kitintok elő jon valami 0 gold al és arra klick
    és nem történik semmi
  • TreDoR
    #3799
    Vagyis az a neve return orb, nem reverse orb.
  • TreDoR
    #3798
    Csak 1×, utána márcsak reverse orbbal lehet őket törölni, amit chantra shopban vehetsz.
  • TreDoR
    #3797
    Egy mage-nek adott segítséget, nem knightnak.
  • harder85
    #3796
    resetelni a skill eket csak egyszer lehet ?
  • ILLNeo
    #3795
    Utána néztem ennek Skillnek de nem találom az adatbázisban...
    Archlord Database
  • ILLNeo
    #3794
    Viszont meg van a magyarázat az Invertory kiterjesztési problémádra! PvP server nem a fejlődésedet szolgálja! Tehát sztem ha tényleg játszani akarsz a kkor átmész egy másik serverre!! Mert se fejlődés se se invertory és csak a kedved megy el tőle ha "itt" folytatod a játékot.
  • harder85
    #3793
    Hat igen. ha csak az a baj hogy akkor előröl kell kezdeni :)
  • ILLNeo
    #3792
    Ez melyik serveren? ugyanazon a Cyripuson? De az elvileg CSAK PvP server. Nem? TreDoR tudja jobban tudja, de szerintem biztos. Szerintem egy normál serveren kellene hogy játszál...
  • ILLNeo
    #3791
    akkor ez skillpoint pofára megy vagy mi?
  • harder85
    #3790
    Amúgy meg én nem akarok pvp zni de fojtón támadnak sajnos sokszor olyankor amikor magamra hívok valamilyen lényeket és ilyenkor pld. az lv 31 - 35 Playerek lesből jönnek
  • harder85
    #3789
    én elejétől kezdve csak annyit kapok
  • ILLNeo
    #3788
    Én lvl 18 óta 1 skill pontot kapok szintentként...
  • TreDoR
    #3787
    Lvl 71-től márcsak 1 skill pontot kapnak a playerek szintenként?
  • TreDoR
    #3786
    Nem tud kimenni Tullanból, mert mindig levágják.
  • ILLNeo
    #3785
    Ez olyan fura, hogy Knight létünkre 62 felett staffot használunk
  • ILLNeo
    #3784
    Ebben igazad van... csak azt nem értem miért pazarolja a fejlődési idejét PvP-re amíg ilyen alacsony szintű. lvl 80 felett ugyse lesz nagyon más szórakozása ha csak nem kezd bele egy altkariba.
  • TreDoR
    #3783
    Sztem tök mindegy milyen skilljei vannak, lvl 70-esek ellen esélye sincs...
  • attyspocak
    #3782
    a PvP szerveren droppolhatsz tárgyakat magadról és az inventoridból is tudtommal, ha legyőznek.
  • konen
    #3781
    62 felett mindenképp staffal menj, mert akkor kapod meg a Superior Evocation nevű combo skillt, ami pontosságot és támadó erőt ad, de csak akkor működik ha staffod van
  • harder85
    #3780
    nos egy aki legyőz el tudja venni a páncélom? mert sajnos úgy tűnik legutóbb valaki meg támadott és azóta nincs meg a páncélom:(
  • ILLNeo
    #3779
    Tullantól nem messze van egy bánya. Az jó kis hely. Ott gyorsan lehet fejlődni. (szerintem)


    U.i: az előző Hardernek szólt (bocs)
  • ILLNeo
    #3778
    Tullanban vagyok én is, szépen egyenletesen fejlődök. és általában csak a saját hülyeségemnek köszönhetem ha halok... vagy túl sokat akarsz 1x-re vagy pedig vmi nics rendben a skilljeiddel.

    Van egy nagy könnyítés ebben jatékba (a többihez képest) ha elértél egy szintet az alá nem eshet XP-ed. Tehát szintet nem süllyedhetsz. (Rappelzbe volt srác a klánunkba aki elkezdte behúzni a kicsiket. lvl 10 lenyirtuk a srácot (32 volt) aztán visszadattunk vele mindenkinek mindent)
  • TreDoR
    #3777
    A városi teleport?
  • harder85
    #3776
    ahogy látom itt aki eléri a Lv30 - a az elég nehezen megy ki Tulanbol
  • harder85
    #3775
    hat oly annyira hogy pvp hogy a Lv 70 es is örömmel le csap egy Lv 30 as ra :)
  • TreDoR
    #3774
    Cyripus a pvp szerver, szóval...
  • harder85
    #3773
    3 - 4 el magasabb mobokat de itt a playerek ölnek meg :( szinte ki sem tudok menni tulan-bol
  • ILLNeo
    #3772
    nálad mennyivel magasabb mobokat írtasz?