4171
  • attyspocak
    #3931
    Ha sima PVE ruhát akarsz és nem elemental mobokra, akkor Physical Resistance, Skill Block és Stamina Increase követ a felsőbe. Ha négy slotos felsőt találtál jó stattal, akkor plusz egy def kő.
    A gatyába Physical Resistance, Skill Block. Cipő kesztyű adott speciális kövek. Kesztyű Critical Hit és Light Speed kő, csuka Quickness és Lucky. Sisak és ékszerek tetszés szerint HP növelő ujféle stamina vagy erőt adó szintén EP3-as might kő.
    Ha elementál mobra mész, akkor meg kell lesni az aldb.info oldalon az adott szörnyet, hogy milyen támadása van és mivel szemben nincs védelme. Amire nincs védelme ilyan elementál kő a fegyverbe és amilyen támadása vna olyan elementál a ruhába. Elw mobok ellen nem kell se skill block se physical resistance kő, mert ele mobok igen csekély fizikai támadást adnak és nincs skilljük.
    Ha normál mobokra gyursz, akor a fegyóbs attack kövek és ha 8 slotos a fegyód, lehet 5 attack (vagy hat, ha ügyi vagy) és 2-3 ele kő. Olyan, amilyne támadásod is van. Zerknél főld asszem.
    Ezen a képen láthatod, hogy milyne minősébű tárgyba (A-b.C stb.) milyen szintű kövek tehetőek.
  • Csaprago
    #3930
    abban még tudnál segíteni, hogy milyen köveket tegyek a fegyverbe/ ruhákba/ékszerekbe?
  • Csaprago
    #3929
    ok. köszi
  • attyspocak
    #3928
    Szerintem (ha nem akarsz pvp-zni és nem zavar, ha más player kicsit könnyebben pk-z le) kétkezes bárd. Iszonyat ereje van, de kevés lesz a blokkod, mert nem tudsz vele pajzsot használni. Mobozáshoz mégis ezt ajánlanám.
  • Csaprago
    #3927
    sziasztok!
    a orc berserkernek milyen fegyverrel érdemes grindelni?
  • attyspocak
    #3926
    Ettől azért bonyolultabb a dolog, mert a CM oldalán kell regisztráli egy accountot, amiben azután aktiválni is kell az Archlordot. Ha ez megvan, azt követően az account adataival tudsz belépni és karit generálni valamelyik szerveren.CM oldalán
  • Guillotine
    #3925
    Szeva! Érdekes nekem nem volt sosem azonosítom csak simán regisztráltam és játszottam.
    Próbálj meg Te is simán bejelentkezni a játékba és játsz.
  • securefb
    #3924
    sziasztok!

    Még el sem kezdtem játszani a játékkal, és máris gondjaim támadtak.
    Tudnátok segíteni, hogy miután lementettem a M8M4R-DAKQJ-TVP6M-EAC7X-.... azonosítót és letöltöttem a játékot, mi a következő lépés?

    Előre is köszi!
  • TreDoR
    #3923
    Azt hol lehet kikapcsolni, hogy a jobb egérgomb kétszeri lenyomására mozogjon a karakter? Eddig nem sikerült megtalálnom.
  • attyspocak
    #3922
    Úgy csiálják, hogy előre fizetsz aztán bízol benne, hogy a game-ban rádírnak, hogy tessék a goldod és tradelik.
    Vélhetően működik, mert sok olyan player van akikről tudható, hogy soha nem farmoltak szinte mégis tele vannak goldal. :P
  • TreDoR
    #3921
    Ezt akkor sem tudom, hogy lehet kivitelezni. Bankkártyával, Paypal-lel a játékban nem lehet fizetni, viszont csak gameben tud goldot hozzád vágni. Max. ha megadod az accod adatait és ő rárakja az aranyat, de sztem akkor már vissza sem adja...
  • attyspocak
    #3920
    Sajnos csak részben van igazad. Egyébként nem Cc-t árulnak, hanem goldot. Amit bot programokkal futtatott karijaik farmolnak össze. Többek közt ezért is ártalmas, o meg nem tett jót a játék gazdaságának sem. Ahogy bejöttek az EP3 tárgyai, megszaporodtak azok, akik gold sellerektől vettek százmilliókat, így felverték a CC és egyéb árakat.
  • TreDoR
    #3919
    Sztem az összes ilyen archlord cc, gold, item vásárló oldal kamu (van belőlük jópár), nem hiszem, hogy a hivatlos cogaccounts.codemasters.com-on kívül máshol is lehetne cc-t venni.
  • persil
    #3918
    MadeInHell-nek írtad válaszba, ő meg reg problémákról beszélt. De, ha én értettem félre, akkor bocs.
  • attyspocak
    #3917
    Amiről beszélsz, az illegális és árt a játéknak.
  • AngelStar91
    #3916
    Hali!
    Szeretnék venni játék "pénzt" venni eredeti pénzért az archlordgold.com-on és a fizetési módnál van olyan hogy Paypal és MBook!Mit jelent a Paypal és az MBook?
  • TreDoR
    #3915
    Szóval ha nem farmolok blode-ot akkor törölhetem a karimat, mert nem lesz pénzem hp potikra? Zsír
  • attyspocak
    #3914
    Amikor lvl 50 volta akkor én AH-ba eladtam a jobb broppokat és abból vettme Healinget, de akkoriban (ep2) nem voltak ilyen elszakadt árak. pl. a nagy rózsaszjn is kb. 600K volt egy 99-es csomag. A CC meg max 10M volt egy k. Uique mi? Mert akkor még nem volt unique ékszer, csak pár ugynebvezett preorder item. Egyébként 6x-en volt egy xbow broppom, amit 30M-ért adtam el, ami a mai árfolyamon olyna 200M lehetne.

    Aztán az EP3 bevezetése után már pl a ruhák ráragadtak az emberre, nem lehetett eladni a 83-as +8 sisakokat, csak potom pénzért. Elötte egy ilyen akár 50-60M is volt. Azóta.....
  • TreDoR
    #3913
    Mikor írtam, hogy van köze hozzá?
  • persil
    #3912
    #3910 Nem azért de az account kreálásnak az ég egy adta világon semmi köze nincsen a játékon belüli laghoz...

    MaidInHell:
    Nem elég, hogy regisztrálsz és aktiválod, utána lépj be az account-oddal és nyomass egyet a create new subscription gombra. Ott állítsd be az archlord-ot, a köv ablakban pedig írb be a letöltésnél kiírt aktiváló kódot és kész.
  • TreDoR
    #3911
    Te lvl 50 körül miből vettél healing potikat? Vettél cc-t, eladtad és abból, vagy unique?
  • TreDoR
    #3910
    Nagy a lagg.
  • MadeInHell
    #3909
    rájöttem márt kösz. De vagy az én gépem a trágya vagy nagy a lagg vagy talán mind 2
  • MadeInHell
    #3908
    hali azt írja aktiválva van az accoundom de a gameba nem fogadja el!a viszaigazolásra rámentem és aktiváltam vagy mi de nem jó esetleg valamit elrontottam ? sőt tuti ! van valakinek vmi ötlete mit hagytam ki?
  • TreDoR
    #3907
    "Johnny, ha levágsz 10 sárkányt kapsz egy szaftos pörköltöt"

    - Kur*a any*d...

    Szeretem amikor egy tag kajával "jutalmaz" meg egy küldiért.
  • attyspocak
    #3906
    Amíg nincs, kár is figyelni a kritikál ütés erejére.
  • TreDoR
    #3905
    Jah, ha lenne elég skill pontom...
  • papa444
    #3904
    hát pedig az kéne
  • TreDoR
    #3903
    Az nincs.
  • attyspocak
    #3902
    És a Supreme Damage passzívod hanyason van ?
  • TreDoR
    #3901
    Lvl 4-es paint with blood-om van, de a criticalom nem üt nagyobbat, mint a lvl 3-as hookom.
  • Marcinko
    #3900
    archerral lvl 60 ig egy álom utána rémálom, merz nincs manája.
    Ranger detto avval különbséggel,hogy pár rankos cuccal még könnyebb vele az élet.
  • attyspocak
    #3899
    1. Minden szerveren vannak magyarok.
    2. A pvp szerveren magasabb (1,5x) a tapasztalati pont arány, így gyorsabb a fejlődés, ám itt ha egy játékos leöl magadból inv-ből tárgyakat dobhatsz el, amit a másik értelem szerűen fel fog venni.
    3. Nincs legerősebb kaszt. Mindegyiknek van előnye és hátránya. 1vs1-ben nézve a dolgot.
    agasabb szinten a sorcval könnyebb fejlődni, de ha egyedül van, akkor a nagy lassításai ellenére leölhető. A Knight alig ölhető le, de nehéz vele fejlődni és a criticalt leszámítva ne üt nagyokat. Stb. Stb.
  • MadeInHell
    #3898
    még 1 kérdés csak cypruson van pvp a többin pvp ground? és meLyik kaszt a legerősebb,mivel érdemes tolni?
  • MadeInHell
    #3897
    lent olvasom a patch problémát, az megoldva márt csak szeró meg magyar klán kéne kösz
  • MadeInHell
    #3896
    volna még valami nem akarja szedni a patch eket:-( és a setup se elérhető hogy servert váltsak vagy valami HELP!!! kösz
  • MadeInHell
    #3895
    Sziasztok új vagyok a game be most telepítem és volna pár kérdésem:melyik serveren játszak? ahol van valami magyar klán és mikortól tudnátok bevenni?mert nem akarok nooboskodni.kösz
  • TreDoR
    #3894
    Sikerült vennem egy toa controlt, lol... Márcsak 400cc kell.
  • TreDoR
    #3893
    Egyáltalán melyik városban lehet itt cc-s cuccokat szerezni, mert már 2 hete csak azért járok fel "játszani", hogy cct szerezzek. Tullanban próbálkozom, de eddig csak olyanok találtak meg akik át akartak b*szni, vagy a cc árfolyamát akarták tudni...
  • attyspocak
    #3892
    Eladó: