4171
  • TreDoR
    #3971
    Pl. mert láma vagyok és amikor elkezdtem az Archlordot nem tudtam, hogy egy accounton több karakter is lehet.
  • vzajcev
    #3970
    Minek kell a több account? / nem kötekszik, csak kérdezi :) /
  • TreDoR
    #3969
    Becsípődött? Nem tudom te mit szólnál hozzá ha kibannolnák a lvl92-es accountodat ilyen indokkal. Igaz, hogy én közel sem játszottam annyit vele mint te, de a 4 hónap az 4 hónap.
  • attyspocak
    #3968
    Látom nagyon becsípődött ez neked. :)
    Szerintem sántít a hasonlat. Inkább ahhoz hasonlítanám, hogy ha az ellenőr leszállít. Mert egyéb joga nincs, ha nem működsz együtt vele és nincs jegyed, de simán leszállíthat, mert ugyi ha nem szállsz le szól a vezetőnek, hogy ne menjen tovább és a vége az lesz, hogy az összes utas téged köpköd, hogy miattad késnek. Tudod a BKV sem kötelező, meg az Archlord sem.
  • TreDoR
    #3967
    Ez kb. olyan mintha megtalálna a rendőr a BKV-n, amiért nem engedted át az ülőhelyedet egy öregembernek. Attól, hogy "úgy szokás" még nincsen leírva a BKV utazási feltételei között (ahogy a codemasters felhasználási feltételei között sem).
  • zoralgyerek
    #3966
    hi all
    tegnap kezdtem a játékot naon bejön eddig
    orc sorci vok vki tudna segiteni mien skilleket kell kifejleszteni
    nekem ezeket mondták: blaze wind,testamentum,endurance
    jók ezek, és az baj hogy ha már upgradeltem őket?
  • attyspocak
    #3965
    Egy ingyenes játék miatt én nem fizetnék fix ip-ért. Volt már olyna, akit bannoltak ip miatt és megoldotta. A több account viszont tényleg bann ok volt mindig is, bár ezt nem vették olyan szigorúan. Csak nézd meg a hivatalos fórumon, hogy némelyek hány karakterrel dicsekednek az aláírásukban és mégsem bannolják őket.

    A zsarolásra vissza térve: Mondom, hogy ez nem zsarolás. Ők üzemeltetik a játékot, ők szabják a feltételeket. Vagy elfogadjuk, vagy nem.
  • TreDoR
    #3964
    Ebben csak az a röhejes, először megtaláltak azzal, hogy több accountot csináltam ezért bannoltak (a Terms of Service-ben nem volt benne, hogy nem lehet), most meg ezzel... Mégha kérek is fix ipt (ami nem éppen olcsó dolog), akkor sem tudom, hogy legközelebb mit fognak kitalálni. Azért majd feldobom a netre valahova a kapott levelet, hogy mások is röhöghessenek a codemasters hogyan intézi az ügyeit.
  • TreDoR
    #3963
    Az accountomat bármikor törölheti, de meg nem zsarolhat vele.
  • attyspocak
    #3962
    Nekem is dinamikus IP-m van és még egyszer sem bannoltak.

    A zsarolás erőszakos bűncselekmény. Erőszak vagy akarat megtörő fenyegetés eleme a tényállásnak. A fenyegetés jogtalan hátrány kilátásba helyezése kell legyen, ami alkalmas arra, hogy lenyűgözze és így akaratának megváltoztatására, meghátrálásra, belenyugvásra késztesse a sértettet.
    Az pl. nem jogtalan hátrány kilátásba helyezése, ha egy ingyenes játék üzemeltetője (aki egyébként pont az ingynesség okán semmire sincs kötelezve) megvonja a játék jogát valakinek.
  • TreDoR
    #3961
    Azt mondják, bannoltak mert dinamikus ip címem van, meghogy kérjek statikusat a netszolgáltatómtól ha vissza akarom kapni az accountomat. Sztetek beperelhetem őket zsarolásért? Nyilván egy ilyen dolog súlya elenyésző, de egyértelműen annak számít.
  • TreDoR
    #3960
    Gondoltam előveszem ezt az izét, hátha kiszenvedek belőle valamit, erre megint bannolták az accountomat... Kezdem kicsit unni.
  • Marcinko
    #3959
    nm
  • Bobber
    #3958
    ez elszomorított egy kicsit mert nekem nagyon tetszik az elementalista és nagyon szivesen nyomatom ezt a karaktert viszont a cimborám meg midnenáron az ember lovagot akarja tolni és azzal játszik.
    Nem tul nagy szintekről van szó mert neki csak 33 körül van a lovagja nekem meg csak 23 az elementalistám de gondoltam ma holnap gyorsan felnyomom hogy kb azonos szinten legyünk és akkor átsétálok. de akkor ha együtt akarunk játszani akkro nekem is a human archerem kéne fejleszteni ami szintén 21-2 szint körül van de az annyira nem fogott meg:(
    viszont a barátság meg mégis barátság:)
    na majd meglátom
    azért köszi a gyors választ
  • Marcinko
    #3957
    szinte egyáltalán. A Questek-et általában a saját fajod városaiban kapod persze néha elküldenek a "föld" másik felére.

    Elementalista szinte semmit nem tud megtanulni humán földén. Szóval LEVEL UP után érdemes pontosabban kötelező a saját városban fejleszteni.

    Kivétel talán az orc-humán ijász kasztoknál a burst shot , phoenix meg pár apróság.
  • Bobber
    #3956
    Kérdésem a következő lenneh
    egy barátom emberrel harcossal játszik én viszont elf elementalistal ha valameikünk átsétál a másikhoz ott ugyanugy tud az ember azokban a városokban questeket felvenni csinálni stb vagy mindenképpen a questes rész csak az adott saját városokban müködik?
    illetve a fejlesztéseket meg lehet e csinálni a másik faj városában is mondjuk a magic tranernél az elementalistnak vagy a miatt is mindig vissza kéne menni egy elf városba?
    szóval mennyire keveredhetnek a fajok?:)
    segítséget köszi előre is
  • Marcinko
    #3955
    lassan , és nem asylumban. Nekem is sorcim van de pld szerintem nem is kell neki giant poti. amikor már működni fog a assimilite akkor meg még könnyebb lesz.

    Ja és ha csak a buffokat rakod fel vele akkor tovább tart a lens is.

    Viszont lens és giant poti még messze van a full cc től.
  • hubayzoltan
    #3954
    Még soha nem vettem igazi pénzért cc item-et mindig in-game gold-ért veszek bár ez általában nagyon nehéz meg drága is (cc árust szinte lehetetlen találni és ezt az árusok is tudják)!!! Éppen ezért ha mégis találsz akkor kb 100-120 milla körül tudsz venni 1k cc-t!!!És ez még jó ár mert van mikor csak 200 milláért tok venni!!Nekem olyan segítség kell hogy hogyan tudnék a sorcimmal cc nélkül is jól fejlődni!!!!!
  • Marcinko
    #3953
    veszel igazi pénzért ?
  • hubayzoltan
    #3952
    Hali mindenki!!!! van gy 45 ös sorcim és az a probléma hogy full cc függő szegénykém!!! mármint lens stone meg giant poti nélkül nem tudok vele fejlődni!!! segítséget kérnék hogy hogy lehetne megoldani ezt a problémát!!!
  • Josku20
    #3951
    Köszi akkor belevágunk mlg csak lvl14 :D
  • lg911
    #3950
    mindn városba van Guild registar-annál tudtok.Követelmény Lv20 és 30k gold asszem :)
  • Josku20
    #3949
    Hali csatlakozom az előttem szólóhoz hogy tudunk klánt csinálni?
    Plz segítsetek!
  • xmogyix
    #3948
    sziasztok azt szeretném kérdezni,hogy hogyan lehet klánt alapítani.előre is köszönöm
  • Munszu
    #3947
    sziasztok
    most kezdeném a játékot, melyik szerverre érdemes menni, hol van több magyar?:)
  • bardo20
    #3946
    helló szívesen elcserélném a 10000cc -vel rendelkező 38 as orc archlordos accomat egy 9dragonsra min fdsre pliz pm
  • Marcinko
    #3945
    de nagy a csend :(
  • lg911
    #3944
    Gaihon szerón klán alakult Hazafiak- néven ! Minen olyan gamert-várnunk aki már betöltötte a lvl30-as szintet! Érdeklődni a játékban Horusz,illetve Afross-nál lehet!
  • TreDoR
    #3943
    Ha belegondolok, hogy ez a cucc valaha fizetős volt, pff. Senki nem vette meg azért lett ingyenes?
  • attyspocak
    #3942
    Az, hogy a másik játékossal szemben korrekt vagyok, adott esetben megmondom neki ha számíthat rám, vagy na nem, ez nem haverság és barátság kérdése, hanem tisztességesség, becsületesség. Ha ezek a szavak jelentenek egyáltalán valamit itt pár játékosnak.
  • TreDoR
    #3941
    Nemtudom, én ha megismereked valakivel játékban és együtt gamelünk, azokat még havernak sem tartom, nemhogy barátnak, szóval tök mind1 mit csinál.
  • attyspocak
    #3940
    Szerintem meg az ingame kapcsolatokban is illene őszintének és gerincesnek lenni. Ennyi!
  • TreDoR
    #3939
    Ha a játékban lettek "barátok" akkor az annyit is ér, ha meg a való életben, akkor meg sztem nem egy játékon fognak összeveszni.
  • attyspocak
    #3938
    :)
  • Marcinko
    #3937
    bocsánat megkaptam a PM et tekintsd az előző hsz t tárgytalannak.
  • Marcinko
    #3936
    Most minden baszogatás nélkül, de ironiával telve :) Van még ilyen életigazságod ? :)
  • attyspocak
    #3935
    Neveket szándékosan nem írtam. Nem hinném, hogy nevek nélkül nem érthető. A lényeg: Nem biztos, hogy az a barátod, aki annak mondja magát. :/
  • Marcinko
    #3934
    Te Pocak , ha ezt azért irtad hogy értsük akkor jól jönnének a nevek hozzá.
  • attyspocak
    #3933
    Ma megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor valaki lapul, mint sz@r a fűben!
    Farmoltam magyar (legyen "A" a neve) klántársammal, amikor megjelent a szintén magyar (legyen "L" a neve)egykori klántársunk. "L" most egy ellenséges klánba van. De pl. PK-nál mi "A"-val nem nyultunk hozzá. Kis idó múlva megjött egy másik ellenségünk, aki "A"-t támadta. Le is ölte, hiába avatkoztam be, mert az illető altimeglics. Aztán "A" felállt és buffolt, majd mindketten támadtuk a PK-st, de megint leölte "A"-t.
    A volt klántársunk "L", akiről úgy tudtuk, hogy a barátja "A"-nak, csak állt mint aki ott sincs. írtam is neki, hogy azt hittem barátok. Nem válaszolt, csak eltúnt onnan pár pillant múlva. Gratulálok neki!
    Még az is felmerült bennem, hogy vajon véletlen-e a PK-s megjelenése, amikor ott állt "L"? Őt pl. nem támadta meg.
  • Csaprago
    #3932
    huh.. ez szép köszi