4171
  • SzabolcsSzu
    #2331
    Hát nem tom.....
    1milla /random az is elég nagy luxus a semmire
  • Fayme
    #2330
    elitet dropoltatni sem könnyű, luxus lenne lyukasztani is.
  • SzabolcsSzu
    #2329
    Köszi...kár :( igy esélyem sincsen elitre :(
  • Fayme
    #2328
    mivel bugos, csak nulla sotos tárgyat képes kilyukasztani és csak zöldeket.
  • Fayme
    #2327
    szerintem ezek a premium itemek. régen vagy msot is nemtudom, lehetett olyan csomagot venni, amihez tartoztak itemek. ezek ékszerek voltak, ilyenek amik defet, hp-t, resistet adnak.
  • SzabolcsSzu
    #2326
    Meg lenne itt még egy dolog ami nem vili....a destey ston ...az csak zöld cumot készit?
    Már elbasztam 2x1millát és nem szivesen fektetek bele több lét ha nincsen értelme :(
  • SzabolcsSzu
    #2325
    Az nem lehet magasabb szinteken dobnak a mobok ilyen fajta comb papirt?
    Csal mert csicseregték a verebek...de én sem láttam ilyet
  • Ezustvihar
    #2324
    Egyébként fórumokon olvasni def meg con ringről, árulják egymásnak ilyen 100-200milliós árakon. Na most én még ilyet nem láttam AH-ban, illetve, ami defet ad az is +4-es nem túl drágán... szóval, miféle gyűrű ez, tud valaki valamit róla bővebben?
  • Ezustvihar
    #2323
    60-on nekem +7-es lett két sockettel, meg egy +6-os. Majd még csinálok párat, elegendő anyagot gyűjtöttem össze hozzá. :)
  • SzabolcsSzu
    #2322
    52-es szinten összejött egy +8 statos ;) .meg egy valog +5-ös +6 -os
    AH -ban max +9-est láttam az uj szeron.Még várok 5lvl-t ha tényleg szintes cucc a randomja...60-on csak dob egy +9 est :))

    Vagy esetleg minden uj uni set szintjén érdemes reckirozni?
  • Luminitre
    #2321
    megnézem ezt az all stat gyűrűcskét :)
  • Sir Quno Jedi
    #2320
    Power az a force. Fizikai támadáshoz kell.

    A strength-ből meg a hp-d jön.
  • Sir Quno Jedi
    #2319
    Knowledge és intelligencia (a kettő ugyanaz, csak hülyén fordították).

    Amúgy pl. gyűrűkből sokkal jobb akár már egy +5 all stat-os is, mint bármék alacsony szintű egyéb gyűrű. Kettővel érdemes mászkálni ugye. AH teli van vele, ring of transcendence a neve, de lehet csinálni is. Viszont hogy mennyi pluszt ad, az keményen szintfüggő, így olcsóbb venni, mint gyártani alacsony szinten.
  • Luminitre
    #2318
    Azt hiszem meg van. A lényeg a knowledge mivel az intre rak és zöld tulajdonságban is az INT a lényeg. A power az strength -re ad.
  • Luminitre
    #2317
    Szóval akkor milyet vegyek? :D van ami Knowledge -re ad van ami Power van ami Force van ami Phisycal Strength alapból. Varázslónak melyik kell?
  • kyle007
    #2316
    Na ez jó kérdés, mongyuk lehet hogy bejönne a reinstall.
  • Fayme
    #2315
    szerintetek mit csináljak? tullan és a vár környéke teljesen texturahibás. egy területen foylton a föld alá esek. előszőr azt hittem csak a siege miatt van,de másnap mikor odamentem, megint ugyanolyan volt. installáljam ujra a játékot hátha?
  • Fayme
    #2314
    wisdomra felesleges, az manát ad csak. arra van mana poti. vagy ha hp-t is akarsz meg defet, akkor all stat.
  • kyle007
    #2313
    Wisdom-ra és Intelingecia-rá Vegyél mert nekem tesóm haverja nagyon érti ezt a game-et és ő mondta.
  • Luminitre
    #2312
    Kérdésem: Orc sorci vagyok. Mindjárt lvl 30. Vehetek lvl 30 -as ékszreket.
    Milyet vegyek? Alapból ugye +10 -et ad valamire. Mit növeljen nekem az ékszer? Wisdom vagy Power vagy mit? Nem tudom melyik mire ad :S és egyáltalán a sorcinak mire van szüksége? És a Hunlords klán beindult az Evengarda szerón akit érdekel az join ;) :p
  • kampo30
    #2311
    hupsza bocsi rossz helyre töltöttem már megvan
  • kampo30
    #2310
    Sziasztok!

    emti ahogy kérted felraktam a képeket az Infflaméról majd vki(nem tom ki)aktiválja plz köszi
  • kyle007
    #2309
    Hmm...tényleg kössz
  • warbar
    #2308
    hivatalos oldalt olvasgasd néha
  • kyle007
    #2307
    Mi a f.sz van? Nem enged be a játékba már vagy 2 órája.
  • tibi1987
    #2306
    nem értem miért izgul mindenki:) élvezzétek a játékot:D
  • Fayme
    #2305
    ha olyan lila tárgyad van amiből egy sincs ah-ban akkor baromi sokat ér :)
  • Sir Quno Jedi
    #2304
    Majd ha egy órán belül 6x halsz meg szóljál! :D
  • csapblue
    #2303
    Én meg találtam egy lila tárgyat, de nem tudom megnézni, mennyit érhet, mert nincs egy sem az árusnál felrakva :(
  • hokibot
    #2302
    Ma délutáni termés: 2 akkora lagg hogy kb 30-35 másodpercig a karim meg sem mozdult ( lehet a netem szarakodott, nem fogom a játékra 100%-ban :) ), mindennek eredménye 2 halál volt...de komolyan nagyba vonatozok mögötem 50000 szörny erre kép megáll, közbe természetesen rámjöttek, következő kép meg már a földön vagyok és -3% xp...és mindez 2-szer. Ezzel be is felyeződött a mai Archlordozásom :D
  • warbar
    #2301
    Brumhart szerveren várunk magyarokat akik aktívan játszanak keressetek engem,Warbaro néven megtaláltok.
  • Sir Quno Jedi
    #2300
    már elég régen megy ablakban
  • Fayme
    #2299
    most nézem, már lehet ablakban futtatni a játékot :)
  • kyle007
    #2298
    Mostmár nem nekem van klánom hanem Luminitnek mert a Thekillers is megszünt mert elegem volt ebből az egészből mostmár az lessz, hogy a klán oldalát viszem(és viszi Gaudior) és 1 klánab leszek nem fognak érdekelni mostmár a külön klánok jelentlezek a Hunlords-ba[(remélem ti is)(és remélem bevesz Luminite)] és nyugodtan játszani fogok.
  • kyle007
    #2297
    Ezt most nem értem azt mondod hogy estére keresel 1 kláűnt és hogy Human archer vagy?
  • SzabolcsSzu
    #2296
    Szia ...érdekes elmélet a full ork klán"ad valami +ot???"
    Csak mert ma meglépem az 53at és estére jo lenne egy másik interaktiv guildot taliznom"24h"

    Amugy human/archer...;)
    Már a 2. guildomat eszegetem...de mikor a vezir nem OL 2 hétig az elég lehangolo."a tagokat meg nem is emlitem"
    A két vezetö guildba mehetnék...de "genesis ,warlock" nem akarok nem magyar guildot..1enlőre
  • Sir Quno Jedi
    #2295
    Mivelhogy daily restart van és kb. 3x szóltak.
  • blade001
    #2294
    xD meghaltak a szerverek:D
  • kyle007
    #2293
    Van 1 klánom az Evengarda szerveren mindenkit aki orc szviveves várunk. A neve Thekillers mert az Orksereg megszünz aztán lett Hunlords az Luminite lenyulta ezért a Thekillers klán van. Jelentkezni Join-nal vagy Buldozer-nél lehet.
  • Vermathis
    #2292
    hmm jól hangzik Duskorc :P csak jöjjön is be az elképzelés O_o