4171
  • Fayme
    #2491
    nilván neked van igazad, mint mindig a férfiaknak :D
  • Sir Quno Jedi
    #2490
    Ja de, én vagyok hülye, az attack nem nő csak 2-vel! :D
  • Sir Quno Jedi
    #2489
    Azé nem csak 2-vel nő a védelem, mint láthatod:

  • SzabolcsSzu
    #2488
    Az ujabb félreértések végett ...a +8 -as up az még sima..
    ettöl felfelé használok fortunát."elenyészö a back to zero +7 nél"
  • SzabolcsSzu
    #2487
    Lehet félre értettél....
    Gondoltam az unique droppolo erösebb mobok is bosznak számitanak"olyan pirosas barnás névvel"
    A sárkány dropja meg mint mondtam nem érdekel mivel hamar kinöttem azokat a szinteket.Meg mint ha emliettem is hogy segitség képpen meg quest miatt vertem be!!
    A fegyorol meg csak annyit hogy 16 szinten keresztül használtam a 47-es unique bowot a lvl 1-es ijam meg 20+ szintig mert nagyon is megfelelt és gyorsan öltem vele igy nem tudom mit is akarsz evvel mondani "meg mint ha nem 1x emlitettem volna ,hogy elenyészö a különbség a különbözö szintü fegyverek sebzése lvl 47 kontra lvl 63 80 -100hit az az kb 25+attak okozza a sebzés +ot baromi sok de igazán "...állt kétszintenként "uniba vagy rare-ba" cserélem csak a páncélt mert hogy máshogy nézzek ki annak nincsen értelme....mikor ugyan azt tudja ha nem jobb a kisebb lvl !!
    Pl ma tuningoltam fel egy lvl 60-as unique armort +12-re +/- 7millábol a max-a +14...sok szerencsét a +13 hoz akár elit akár nem .
    De mintha ugy rémlene ,hogy te irtál olyasmit hogy nem merem tovább uppolni"ha nem te irtad elnézésedet kérem"
    Nem 1x elöfordult hogy 5-6-7 csomag fortuna ment el 1 itemre 200+ ref potival a vége meg csak +10 lett "maxa +12-+13" szal olyan kicsi a random max up-ra hogy az eszméletlen.Az elit meg csak +1 up ami nem mutatkozik sem a támadásodban ....sem a védelmedben az a +2 mert tök mind 1 110-et ver beléd egy lvl 66-os mob vagy 108-at...
    Ahoz meg hogy a saját kasztodbol dropoljon "mint irtátok baromi nehéz csak 1et is " és jobb legyen mint egy rare vagy unique "annak ellenére hogy tovább lehet upolni " ..Majd szolj ha megöregedtél vagy ha még is sikerül töltsél ki nekem egy lottot!!
    Azért meg nem inditok még egy ijászt mert taliztam egy elitet de nekem nem lesz már jo mert ha lépek egy szintet a sima zöld jobb mint az elit...na ennyit a kis szintes boss vadászatrol.
  • tibi1987
    #2486
    a fog elemental sztem a lvl2es air ha valamilyen kiegészitöt csinálsz
    csak rossz a CM fordítása...mily meglepö lenne ha valamit megtudnának csinálni...
  • bocikacsa
    #2485
    Fog Elemental-okat honnan lehet szerezni?
  • kyle007
    #2484
    Kössz SzabolcsSzu.
  • Fayme
    #2483
    hát nemtudom, de nekem érződik az atackomon, ha rajtam van egy +5ös kaja meg egy +4es ele atackos kaja.
    az archernek def-je van, az a speckója ami a másik két ijásznak nincs.
    nem tudom a bossoláshoz hogy jön hozzá hogy hány mobot tudsz magadra huzni...bossbol csak egy van.
    az meg hogy 60ason leölöd a 30as sárkányt, nemcsoda hogy nincs dropja.
    van aki meg nem fejlődik olyan gyorsan, és pl. egy 52es ruhát vagy 55ös fegyvert sokáig el bir használni, és nem mindegy, hogy az elitet tovább fel lehet +olni pl.
  • Sir Quno Jedi
    #2482
    közeledsz...
  • SzabolcsSzu
    #2481
    Vagy ök nem is játszanak csak kerskednek az igazi pénzel a játékon belül..?
  • SzabolcsSzu
    #2480
    Az uj szeron nincsenek horibilis értékü tárgyak AH-ban"klánon belül elképzelhetö"
    Állt mindig 1 -2 kereskedönél vásárolok...azt csak én ott hagyok több 10milkot.Én sem tudom sokx mire is költsem ....ezek meg minden nap jönnek venni
  • SzabolcsSzu
    #2479
    Ha tudnám ...bizti értesitenélek rola.
    Szerintem a dungeonokon belül lehet eljutni a teleportokkal mikor nyitva van,
  • Sir Quno Jedi
    #2478
    Nekik arany kell, neked chantra cucc. Mármeg miért ne érné meg nekik?!
  • SzabolcsSzu
    #2477
    Ezeknek a sellereknek megéri megvenni ezt a rengeteg goldot?
    Nem mintha nem repesnék a boldogságtol ...hogy nincs szükség igazi lére a cc-hez."ugy sem vennék"
  • kyle007
    #2476
    De ki tudja hogy hol vannak a SECRET DUNGEON-ok???
  • SzabolcsSzu
    #2475
    Nekem is összejött tisztán egy 17-es...meg amit elköltöttem dupla alatt..
    Igaz AH-ban is eladtam 1-2 cuccot.
    Azt dupla elött majd kétségbe voltam esve ..elköltöttem minden lémet "meg nem figyeltem lejár a 14. nap 3 itemen"
  • tibi1987
    #2474
    vagy 20 milliót költöttem dupla xp alatt 12 ról indultam és most van 22 körül:)
  • Sir Quno Jedi
    #2473
    Behonyám én 4milcsit összegrindeltem csak úgy zöld tárgyakból a double alatt. ÉS semmi értékeset nem AH-ztam el és a köveket stb. megtartottam!

    Igaz költöttem is gyorsan 6.5milát :DDD!
  • tibi1987
    #2472
    nem értem mér nem tudnak az emberek megélni a lábukon én ma nem dupla xpztem hanem a dupla dropot használtam ki 2 óra alatt kerestem 10 milliót +még rengeteg követ itemet...nem kell mindig fejlödni a lényeg hogy önállóan
  • SzabolcsSzu
    #2471
    Nem nagyon...piros jelzése van a server statusznak
  • Guillotine
    #2470
    Jelenleg Ti sem tudtok fellépni a szerverekre?
  • kampo30
    #2469
    nyakas igen volt róla szó de elmúlt nyugi knightommal nem leszek online vmit szeretnél keresd fel campecet ő a másik karim

    nem fejezem be a játékot tehát nyugalom
  • SzabolcsSzu
    #2468
    Asyhunban még nem öltem bosst az igaz...de Questezni szoktam ha irdatlan nagy a lag.Küldi meg sárkányölésre kötelez.....amit már isten tudja hányx vertem le segitség képpen..;)
    Az elején meg feleslegesnek tartom az Elitet....ugy is hamar kinövi a kari..Ha már kinylodok avval az 1m:1-hez akkor legalább legyen értelme .
  • sermonizer
    #2467
    nincs baj a kisklánnal. Egész egyszerűen annyi magyar csapodott össze, hogy nem fértünk el egy klánban.A vezérkar ezt találta ki, kicsik az egyikbe nagyobbak a másikba. Müködik rendesen, van élet, időnként pörög a cset. Nincs vele semmi baj.Nem jellemző a kunyerálás. Ha van az is inkább whisperben folyik. Néha van aki Potit kér, mert épp nincs pénze, de egyáltalán nem zavaró.Segítséget én is szoktam kérni, és adni is ha kér valaki. A magam részéről ezerrel ajánlgatni szoktam az értékesebb cuccokat olyanoknak akinek kell, ha én ugyis csak eladnám.

    Úgy látom, hogy semmi gond nincs ezzel a kisklán-nagyklán rendszerrel. Még mindig jobb igy, mintha hagynám a 61.,62.,63,......-dik játékost a levesben. Én ugy látom, hogy a kevés számú aktiv magyar játékost csak ugy lehet "maradásra" birni, ha összefogunk és együtt játszunk....

    Campec.

    Azért ide írtam mert kb 2 napja nem láttalak online a Knightoddal(ami lehet az én hibám)és tegnap komoly eszmecsere volt a Kisgalopp jövöjéről.

    Nyakoncsaplak voltam....
  • Guillotine
    #2466
    Mire jók a skull tekercsek?
  • SzabolcsSzu
    #2465
    Meg a nyakláncok resist agility maxa is érdekelne...eddig resist +10 agility 12 volt a legjobb amit láthattam."nem sok szokott AH-ban lenni"
  • SzabolcsSzu
    #2464
    Valaki segithetne másik szeron mennyi is a max all stat amit a rare ring adhat?
    Eddig +9all volt a legjobb amit láttam AH-ban.
  • SzabolcsSzu
    #2463
    Na most cserétem le az ijamat"amit 6szintel ezelött készitettem" ég és föld a 2ö....le is teszteltem azon nyomban max 80-100 hit különbség van a 2 között ami elég lehangolo mert 47 az 1ik a másik meg 63."8soket inferno van mind a 2ben az attak különbség is elég jelentös "+11 uppal"
    Szal az attakrol ennyit.
    A resist meg a bosshunt..az a karimmal kibaszás számban megy a lag miatt mivel a human ijjásznak nincsen specko skillje meg dodgeja...igy nagyon minimális bosst tudok 1xre huzni.Bár észrevételem szerint nincs is nagy jelentösége a dropra viszonyitva.
    PL ...ork sorci meg knight berse...6-10+ mobot huz magára sima ügy pici laggal mig én ha magamra rántok 5-öt pici lag azt kampec.
    "hozzáteszem minden cc itemet használok folyamatba az AH-ban vehetö legjobbat veszem meg min +10-es armorban nyomom lvl 2-3 -as kövekkel,+8 all statos ring "2" ,helm ,nyklánc van rajtam"" azt még is kampec. :(
  • Fayme
    #2462
    én is azt csinálom. lv 1-10ig carvingolom a mobokat. egy mob, egy ütés, egy turkálás, ami midnig bejön ezekre. ennyi. nem nagy kunszt.
  • Fayme
    #2461
    jo, de szerintem pl. atackos cc item nincs. kaja viszont van. elemental atackos meg csak a köpeny. ami meg drága.
    de persze izlések és pofonok. sokan csak fejlődnek veszettül, és ki sem próbálják a játék adta egyéb tök jó lehetőségeket, mint pl. főzés, nyúzás, mobbá változás és ugy rioogatni midnekit, vagy bossolás (mert ha gyorsan fejlődsz biztos sosem ütsz bele ignatiusba, vagy a 30as sárkányba) és még sorolhatnám...
  • kampo30
    #2460
    nem rosz ötlet XD
  • SzabolcsSzu
    #2459
    Kiskarikat beállitani zsákmányolni itemet...azt te meg NORMÁLIS áron megveszed.Nekik hamar lesz pénzük te meg jol jártál a lvl cooking up-al ;)
    Mindenki happy...Vagy mint én tettem ...rászántam még anno az elején 2 napot és max lvl 5-ös mobokat ölve felnyomtam +8 ra...hogy ne legyen uncsi közben TV-ztem .
  • kampo30
    #2458
    carving és skinning
  • kampo30
    #2457
    amúgy fayme a főzés lehet hogy értelmes de azt megelőző varving meg skning meg mit tom én micsoda van még na az rohadt uncsi
  • SzabolcsSzu
    #2456
    Észrevételem szerint szinte felesleges a kaja skill....cc-s potionokkal egybevágoan ugy sem lehet használni."mindig a nagyobb érvényesül"
    Visz a resist az jo dolog...bár még nem használtam.
    Meg minek kinlodni 5min-el ha 30min-ig nem is kell ránézni semmire sem
  • Sir Quno Jedi
    #2455
    Jah, summon orb chantra item, veheted a cc seller-ektől is. Szerinted a kiskariknak van olyan?! Hameg megkezdtél egy 10-es pakkot, azt már nem tudod átadni, tehát vagy fűnek fának osztogatod a summ orbot, vagy beleőrülsz.

    Én mindig mindenkinek segítek, de ha megkérdezel, akár nálam magasabb szintű magyarokat, hogy hány másik kicsit felöltöztettünk és feltápoltunk és hogy azokból hány hagyta szó nélkül abba, meglepődnél.

    Én a saját klánom cuccaiból sem használok SOHA semmit és nem lejmolok a klántársaktól sem, de sajnos még az Infinity-be is beférkőznek ilyen alakok néha (legutóbb is), jól lehúznak mindenkit, aztán lelépnek egy másik klánba. Nekem ettől fordul fel a gyomrom. Én érdekes mód mindig meg tudom oldani a gondjaimat magam, sőt másokét is, de úgy tűnik ez sokaknak nem megy. Én is szoktam segítséget kérni, ha muszáj, de vissza is szolgálom azonnal, vagy előre fizetek, de pl. kölcsön nem szoktam kérni soha semmit.

    Ennyi. Sokan egyszerűen NEM önállóak és teljesen életképtelenek. Még én is jártam úgy nem 1x (1 hete is), hogy még potira sem volt pénzem, de akkor nem álltam neki sírni, meg "Szervusz magyra vagy? Adnál 200k-t?!" lejmhadjáratba, hanem kínkeservvel, szépen, lassan feljöttem mint a talajvíz (csak óvatos grindeléssel). ÉS pár nap múlva már sokmilkával császkáltam megint.

    Tegnap pl. megint túl kellett költekeznem, de leboltoltuk Ezüsttel (ő kapott 5db lev3 attack prayer stone-t, én meg 3.5 milát).

    Az miért van, hogy a legtöbben úgy kezdik, hogy szeva, de jó fegyód van! Oda tudnád adni ezt, vagy az előzőt, meg akkor már a felszerelésed is és adj pénzt is hozzá! Mondom! Önállóság ZÉRÓ!

    Áhhh...
  • SzabolcsSzu
    #2454
    Persze summon....de állt azért sirnak mert nincsen pénzük "szal summon sincsen" én is szoktam segiteni mert miért is ne alapon...de egy két karitol a falra tudnék mászni mikor beköszön.Mert azt hiszik ha nagyobb a lvl akkor több a lé...ez részben igaz is ..DE nagyobbak az igények is napi 1-2 milla cc -t veszek amit ki is kell termelni a potionokrol meg ne is beszéljek napi szinten 4-5k+ hp meg a mana amit egyenesen zabálok!!

    Lvl 63 human/archer....Uj szero
  • kampo30
    #2453
    csak azt nem értem rengetegenorolják zt a kis klánt de meg magyarázná vki hogy fér el 110 tag 1 klánba?
  • Fayme
    #2452
    az archernek van def buffja, azért nem megy rá a kaja, rangeredre rá fog menni, sőt a hp-s kaja is rá fog menni. asszem a rangerre mindenfélle kaja rámegy.