4171
  • Sir Quno Jedi
    #2531
    Há ott benne alul lehet bővíteni gombbal meg másfél milka pénzzel. Azután ha kétlapos, akkor csak chantra itemmel lehet további lapokat venni.
  • Guillotine
    #2530
    Srácok! A safe keepernél hogyan lehet új oldalt kezdeni mert az 1 megtelt?
  • SzabolcsSzu
    #2529
    Human/archernek engedte a buffra+def potira......"bár ez questes def kaja volt...nem tudom számit-e"
    A hp-sat az nem engedi Gaint-al ...
  • Sir Quno Jedi
    #2528
    De végleg, vagy csak karácsonyra?!
  • Fayme
    #2527
    ugy hallottam ma hogy karácsonyi ajándékként szobákba lesz vezetve a net :D
    akkor majd fözök sokat...:)
  • Sir Quno Jedi
    #2526
    Nnna, akkor fejlőggyé még főzésből én meg alkalomadtán elkezdek gyűjtögetni a lovagommal.
  • Fayme
    #2525
    lizardman meetem meg asszem van még 100 db. csak medve vér kell. azokat khun alatt szoktam ölni, ott viszonlyag kicsik.
  • Fayme
    #2524
    van erősebb, de ahhoz még fejlődnie kell a fözésemnek. most csak 7es.
    defes kaját nemhiszem hogy ijász bffjára engedi feltenni. most +5 defeset tudok főzni. atackosat engedni fogja, azt midnekinek engedi.(tudtommal).
    a lényeg, hogy minél kisebb mobokböl gyüjtögessünk, mert jobban bejön és gyorsabb.
    igazából én egy negyed óra alatt összeszedek 99 akármit...
  • Sir Quno Jedi
    #2523
    Azaz:
    - ölni kell gyíkembereket ott Tullan-nál a hídnál és carving-olni őket?
    - ölni kell medvéket a King's Hunting Grdound-on és ransacking-olni őket?
    - spicy garlic meg van a cook-nál

    Tényleg, erősebb nincsen?!?!?? :D [telhetetlen vagyokám]
  • Sir Quno Jedi
    #2522
    Há, ha a legmagasabb vízsebzésűt tudnál főzni az jóak. Mond meg mi kell hozzá és kiből, megnézem hogy tudom kiverni belőlük (attack-os kaja is jó nekem, ha műxik, vagy a defes, de ezeket majd kipróbálom, mert ha lesz íjász buffkarim, lehet, hogy arra a buffra már nem megy rá valamelyik)! :D Sajnos a rangeremnek egyáltalán nincsenek gyűtögető skill-jei, csak a lovagomnak.

    Amúgy ahogy néztem AH-ban is lehet néha venni hozzávalókat. :D

    Semmiképpen sem várnám el, hogy a drága grind idődet az én főzeteimhez való alapanyagok gatherelésével töltsed. Te csak főzőcskézzél, az gondolom 10 perc alatt megvan (jó sok tyotyó kell! :D), ha megvan minden hozzá! :DDD

    De majd először kicsiben kezdjük el.
  • Fayme
    #2521
    nyah, olyant tudok neked sütni, hogy lizard toffee: water elemental atack +5 5 percig (játékban el van irva, két percet ir, de 5 percig marad fent...)
    szükséges hozzá: 4 lizardman meet
    2 bear's blood
    1 spicy garlic
  • Fayme
    #2520
    van persze! fözök szivesen max annyit kérek, hogy valamennyi hozzávalót te is rukálj ki hozzá. vagy rámbizod és adjam akciós egységáron? ^^
  • Ryleh
    #2519
    én ugyanigy jártam ,és utána pofátlanul megint nullárol inditotta a patchot...(mivel limitált vagyok netileg,azthittem frászt kapok)
  • at16
    #2518
    Van egy nagy problémám pls HELP ME!

    Feltelepítettem meg minden és amikor patchelmé le magát, mikor letöltött egy elég nagy javítást 178mb osat azután kilép elindítom megint elindul a patchelés és egyszerüen 15 mp után kilép ismét. belelépek megint és megint le akarja tölteni a 178mb os fájlt. egyszerűen nem akarja frissíteni magát. :(
  • bocikacsa
    #2517
    A Vital Conversion nevű buss a Sorcnál az azt csinálja hogy ha manát használok azt tölti HPba?
  • at16
    #2516
    letöltöttem a játékot és 99% nál crc hibát ír ki. mi a baj? már 3 szor letöltöttem. :(

    amugy köszi az infót
  • sermonizer
    #2515
    a játék szines
    van varázsló, nyilász, lovag, berserker,elementalista, vadász és ranger
    van: kard, balta, kalapács,íj, nyílpuska, varázsbot, wand, meg kataria
    van pvp

    elég tömör?

    Ha bővebben szeretnéd kattogj a fenti linkre.

    A készítők srácok nagyon szépen leírták ott, hogy mit kell tudni az Archlordról.
    De ha gondolod ide kopipásztolom neked:-DDD
  • at16
    #2514
    sziasztok!

    kipróbálom ezt az MMO-t is :)

    légyszi vki tömören elmondaná hopgy milyen játék? pl: milyen kasztok választhatók, milyen fegyverek vannak meg van e PVP. stb.. köszi
  • Sir Quno Jedi
    #2513
    Jaja, kb. annyira értelmetlen cuccz, mint a hülye támadó scrollok a maguk vicces kis sebzésével!

    Tényleg Fayme, tudsz te +vízattack-os kaját főzni nekem?! Vennék!!! Ranger-nek jóaz, nagytételben!
  • Sir Quno Jedi
    #2512
    Jaja, főleg, hogy cégtől úgysem tudnék bejelentkezni, így jó! :D
  • warbar
    #2511
    2 órája ledobál a játék 5 10 percenként,nektek megy rendesen?
  • Fayme
    #2510
    vicces ez az antidote potion. igazából semmire sem jó csak questbe :D
  • zsunyik
    #2509
    Köszi,megnézem :)
  • Duskorc
    #2508
    merchant legalul zöld üveg
  • zsunyik
    #2507
    Hali!


    Szintén kérni jöttem!Mégpedig a segítségeteket!Elválaltam egy küldit aminek a neve Knife Blade.Valami Antidote Potion-t kéne szerezni,de nem tudom honnan.Az AH-ban nincs.Lécci segítsetek!

    Köszike! :)
  • Fayme
    #2506
    jajam :)
    másrészt meg nem mindeki a saját igazád hajtja, vannak akik kritikusan szemlélik önmagukat :P
  • sermonizer
    #2505
    Egyet értek Faymel.

    Én egy játékban mindent szeretek kiprobálni. Addig a mértékig, amíg szórakoztat. Nem csak az fontos, hogy hasznos legyen, hanem az, hogy szórakoztasson.
    Bár mindenkinek más fontos a játékban(máshogy érzi jól magát benne) Lehet mondani, hogy ez vagy az a játékstilus a tuti, a többi szar. De ha Te igy érzed jól magad, Fayme meg úgy, akkor mindenki örül és boldog az Archlorddal és máris okafogyottá vált a lenti vita.

    :-DDD
  • SzabolcsSzu
    #2504
    Pont az elöbb irtam,hogy kiprobáltam mind a 2-öt és semmire sem tartom.
    A pvp-t még csak csak...de guild war nem megy csapat nélkül "2klánbol huztam mert csak én voltam OL max 3 kari mivel szerettem volna magyar klánt erösiteni.
    Nem vagyok erös angolos....
    A többit meg nem is tudtam volna kiprobálni klán nélkül....
    Hozzá teszem 55-60 lvl a minimuma annak hogy max kapacitással müködjenek a skillek ..szal igy látod mit is ér valojában a kari...
    Nekem nem fontos hogy 3honap alatt 70-en legyek...ami hajt hogy minél jobb tárgyakat szerezzek"de ezekböl is olyat ami jo 6-10 lvl-en keresztül vagy tovább...vagy csak meg tudjam venni amit árulnak AH-ban .
    Ha ez meg avval jár hogy 3honap alatt lvl 70 ..akkor nem fogom bánni ..
    A dungeon sem jött be nekem ....ha már itt tartunk.Ja hogy rare meg uni esetleg elit a drop meg több az exp...hát erre csak annyit hogy gyorsabban fejlödök a prérin sokkal több a drop kevesebb poti fogy meg ha partyban 9-11 unit talizok max 2h alatt ...akkor felesleges lemennem dungeonba

  • SzabolcsSzu
    #2503
    Euriale Guardian - Level 65 valoszinü bug os a neve kicsit
  • tibi1987
    #2502
    Szabolcs véleményem szerint a szint nem minden mit ér egy játék ha nem használod ki nem probálsz ki dolgokat?nem muszály felnyomni az alkimiát me g a többit de egy dologra jó ha kiprobáltad el tudod mondani a tapasztalatodat másoknak és nem ott vagy hogy 3 hónap alatt felnyomtad magad 70re de semmit sem tudsz a játékról... habár igazad van mindenki saját oldalát nézi jónak:)
  • SzabolcsSzu
    #2501
    Biztositalak rola nem fogok siránkozni.
    Csak optimálisan nézem a dolgokat és nem látom értelmét...visz ha neked örömet okoz...."remélem megosztod velünk tapasztalataid élményeid"
    Gonodolom ezért nyilt ez a topik...
    Hogy nem probáltam ki az alkimiát meg a cookinget az nem takarja a valoságot...véleményem szerint az alkimia egy nagy humbuk "meg bugos is"
    más értelmét nem látom mint hogy felnyomod az 1ik kariddal az alkimitát"vagy csak veszel AH-bol"
    Azt a frissen kreált kariddal hentelsz mint állat...minden gond nélkül.
    De csak addig amig nem lesznek értelmes buff,skilljeid...mert onnantol nincsen értelme"leszámitva a speed potikat questekhez de ez is elhanyagolhato"
    Riogatni karikat.. hát nem tudom...érdekes ;)

    Végül pedig minden ember szereti ha neki van igaza,ö a legjobb a játékba stb.....DE ha értelmes és elfogadhato indokokat felhozva rácáfolsz a véleményemre "fejet hajtok elötted" majd mérlegelem és lehet használom is a késöbiek folyamán.
    Véleményem szerint erre valo ez a topik...
  • tibi1987
    #2500
    Episode IV: Moonelf Rising
    Episode IV: Prelude to Power
    Episode III: Return of the King

    elvileg ezek a címek
  • tibi1987
    #2499
    de lehet hogy a titkos arénában vannak a hideback villagebol nyilik teleportnál valamilyen aréna ott is vannak valami hasnoló nevü mobok
  • tibi1987
    #2498
    Euriele az Lufut land silanciumban:)maggot bullants me ga másik nem rémlik
  • Duskorc
    #2497
    Mit lehet csinálni akkor ha a questben leírt mobok nem léteznek ?
    Ilyenek lennének Maggot Bullants, Eurlie Guardian,Walker Bullants az egész sivatagot átnéztem, minden oldalt megkerestem aldbn semmi sincs róluk cska annyi hogy lehet hogy léteznek( se kép se hely),más magasabb karikat kérdeztem ők sem találták. Szóljak Gm nek ? aldbn csak a Walker buulantsra dob ki vmit de az meg nem az a mob külselye megeggygezik hely is de a mob nem az Walker Blunt vagy hasonlo néven van csk de az nem dob semmit amit kéne.
  • TuxiBuxi
    #2496
    Bakker elmegyek Koreába Gamelni !
  • Fayme
    #2495
    most olvastam, hogy episode V. -ben kiválaszthatod a karaktered személyiségét is: gonosz vagy jo lezel-e :D
    nemsemmi XD
  • Fayme
    #2494
    hát tudom én...csak ha már vannak játékadta elhetőségek, kihasználom, és igy biztos nem fogok majd siránkozni lv 80on, hogy jaja, én egyszer sem öltem le ignatiust pl :)
  • Sir Quno Jedi
    #2493
    Nyugika, van aki pl. úgy tolja, mint egy Diablo-t, megy előre és tápol és öl, aztán előlről! :D Van aki meg bóklászik kedvére, na de az nem is fejlődik... :D
  • Fayme
    #2492
    de én inkább arra gondoltam, hogy nem fejlődésből áll az egész játék, és még ha nem is droppol semmit egy boss, mégis nagyon jo élmény lezúzni egy fullpartyval, vagy hülyéskedni a városokban, vagy csak beülni beszélgetni, hiszen azért mmo, mert sokan játszák, és ha csak egyedül ölném mindvégig a mobokat, mennék inkább valami nem online rpg-t játszani.