4171
  • kyle007
    #2611
    Hol van itt forum?
  • kyle007
    #2610
    kössz
  • Fayme
    #2609
    a megoldást, vagy a feladványokat?
    feladványok: archlordgame.com -- forum --- in game events--- winer riddles.
    a topik nem frissul, mert nindir csak átirja a december 1-ei postját, ugyhogy ugy keresd.
  • kyle007
    #2608
    Ezeket te hol találod?
  • kyle007
    #2607
    Kössz a "magyarosítást"
  • Fayme
    #2606
    winter ridles task 7 (ma este 7ig kell megoldani)
    "Ha szereted a szép drágaköveket, mikt csillognak és fénylenek,
    Gyere, ássunk a virtuáis bányámban!
    Az első lila, királynak való,
    A második zöld, ahol Dorothy tette dolgait,
    A harmnadik piros, Július köve szintén,
    A negyedik fűzérben látható és kagylóban találják,
    Az ötödik kemény, tiszta Carbon és sokba kerül,
    A hatodik "crocodolite", csikos mint a macska szeme,
    Hetedik az két szó, egy ember csinálta hamisitvány Április kövéből,
    Nyolcadik meg nagyon sötét, és egyedül találták "Lightning Ridge"-en.
    Na most minden drágaköböl vegyél l egy betüt, ahogy következnek,
    És megtalálod a dolgot, amiért még az istenek is epedeznek."

    [email protected]
  • Fayme
    #2605
    a winter riddlest? nem lesz könnyú mert ezek kisebb versikék, de megpróbálhatom.
  • Fayme
    #2604
    ez szép volt :D
  • warbar
    #2603
    A klánommal a napi xp-és után eljárogattunk levezetésként pvp arénázgatni.Egyik este annyira bekempeltünk oda 3 high guild jelent meg hogy kipakoljon minket. mi 6-7-en voltunk ők össz vagy 30-an.Nálunk a legnagyobb kari 68 volt náluk 3-5 70-71-es.elöször megleptek minket de utána ugy elvertük őket hogy rá két napra kaptunk egy felkérést hogy támogassunk egy szövetséget Siegen. Nem rossz egy olyan klántól ahol 12-en vagyunk,persze mindenki aktív :)
  • kyle007
    #2602
    Nem írnád le magyarul mert ami van fordító progim nem képes rendesen lefordítani.
  • kyle007
    #2601
    Ez a kis külön cucc amit meg nyertél mindegyik szerón van???
  • Fayme
    #2600
    Megint nyertem winter riddlesben:) már harmadszor, és msot valami Santa's gift boxot :))))

    Ryleh: gaiahonon vagyunk többen szerintem.
  • Ryleh
    #2599
    Nahát:))ez is csúcs:)))
    Sikerült beröffentenem a játékot:))
    Melyik szerveren vannak legtöbben honfitársaink?hol érdemes kezdenI??
    És..és mellik MMORPG-hez lehet ezt hasonlitani??
  • kyle007
    #2598
    Kössz Fayme de nekem azzal valami problémája van vagyis nem engedi.
  • SzabolcsSzu
    #2597
    Köszi ....
  • Sir Quno Jedi
    #2596
    Ostrom előtt nagy népvándorlások vannak, szal. ha elismerten jó vagy, simán bevesznek nagyobb klánok az ostrom idejére, ha összebratyizol vele. Manapság sok a vendégjátékos, aki csak ideiglenesen köti le magát!
  • Duskorc
    #2595
    Mit tegyek akkor ha siegre szeretnék menni, de a klánunk kis létszámmal rendelkezik és a többi nagy klánnal nem avgyunk túl jóban a serveren ?
    Lépjek át a siege iedjére msáikba ? mert szerintem ne mnagyon örülmének egyik oldalon sem ha kb 6-7 emberrel megejlenünk a siegen a klánból .
  • Fayme
    #2594
    winter riddles task 6:
    Ez a bekezdés valamiért szokatlan. Mi a "baj " vele?:
    "Gatsby was walking back from a visit down in Branton Hill's manufacturing district on a Saturday night. A busy day's traffic had had its noisy run; and with not many folks in sight, His Honour got along without having to stop to grasp a hand, or talk; for a mayor out of City Hall is a shining mark for any politician. And so, coming to Broadway, a booming bass drum and sounds of singing, told of a small Salvation Army unit carrying on amidst Broadway's night shopping crowds. Gatsby , walking towards that group, saw a youg girl, back toward him, just finishing a long, soulful oration ... "


    most már sorsolnak santa's gift boxot meg karácsonyi zoknit is, kiváncsi vagyok mik azok :D
  • Fayme
    #2593
    a chantra inventorybol behuzod, mint anormál itemeket.
  • DagadtNinja
    #2592
    a videokartyad! szerintem...
  • kyle007
    #2591
    Bocsesz de ki tudja hogy hogyan kell be tenni a trade-be a kulcsokat???(fontos lenne)
  • Ryleh
    #2590
    hali...
    igaz,nem egy mai darab-
    nVIDIA GeForce3 Ti 200 (Inno3D Tornado GeForce3 Ti 200)- Videokártyám van..nos a creacios kepernyonel nem latom a karaktert:)9(lehuztam rendesen minden effektet,stb-t....
    mi lehet a gáz?
  • Fayme
    #2589
    szerintem az ele mobok is jobba dobnak. volt egy küldim, amiben azokat kellett turkálni, és elég sokat megöltem, és elég jol dropoltak.
    pirosas mobokat nem tudok magasabb szinten sajnos.
  • Fayme
    #2588
    egyeteértek. ezeknek már közük sincs a régi 'rpg'-khez.
  • DagadtNinja
    #2587
    Egy oldalon olvastam valaki velemenyet, amivel nagyjabol egyetertek. Ezek a jatekok inkabb tovabbfejlesztett Chat-ek, mint RPG-k.
    En most unom az archlordot is, es a perfect worldot is. Most inkabb az izgalmas porgos COD 4 rpg-t tolom:D:D:D Mar 23-as szintu vagyok, es meg rengeteg dolog all elottem.
  • SzabolcsSzu
    #2586
    Én pl visszanéztem a lvl 60-as mobokhoz "pirosas nevük van"...mindenki azt mondta tull nagy a szint különbség lofa...t nem fognak droppolni...
    Ahoz képest 2db psy resist ston lvl 3 ,2db 10% hp armorra ,+80hp 4db,3 attak ston meg még vagy 10+ kölönbözö lvl 3-as,10+ lvl 4 element ston...vagy 40 unique item"közötte lvl 63 bow 8 soket alap 6 all elem 3attak 1% acc....fel is nyomtam +12-re ;)
    Ez az utolso lvl hogy irthatom öket ...6 szint az tényleg sok..
    Nagyon jol elszorakoztam velük...;)
    Bezzeg mikor 1 full lvl-t léptem ott nem dobtak ennyi stont..

    Valaki tud még ilyen helyet nagyobb lvl-el?
    Mert körbejártam egy kicsit a térképet de nem láttam hasonlot sem..
    Meg lenne még egy az az két kérdésem...max limit van-e element attakban...meg a sárga"nem arany" mobok is jobban dopják az unique-t?
  • Fayme
    #2585
    kb minden játék erről suol nem? ma ennyi ez., holnap annyi maaz, néha klánwar, pk, vagy siege, vagy éppen petet nevelsz, vagy alkotsz valamit, vagy küldizel..
    szerintem az mmorpg-kben az a lényeg, hogy van egy társaság, akikkel csevegni tudsz közben :)
  • sermonizer
    #2584
    Legyünk öszinték, a nagy többségnek nem szól túl sokról.

    Ma leölsz 600 Vampírt, holnap leölsz 250 kutyát. stb-stb.
    Néha egy-egy klánwar Egy-egy pk akció és kb ennyi. Én most például egészen unom.....

    Mondjuk ma reggel egészen elszórakoztam. Öldöstem az Ellore környéki Botokat. Egész jól eboldogultam a lvl48as rohadékokkal lvl46osként.....tökre élveztem:-DDDD
  • Sir Quno Jedi
    #2583
    Ejnye, bénítgatjuk a lángolószárnyút buzigánnyal! Miylen dolog ez mán! :DDD
  • Duskorc
    #2582
    Csak én öltem mert haver próbálta megkötni a kezét de kihalt 2 ütéstől. De amugy 1 medium healing potit dobott meg 850.000 xp-t.

  • Fayme
    #2581
    winter riddles 5 task:
    The three wisest sages in the land were brought before the king to see which of them were worthy to become the king's advisor. After passing many tests of cunning and invention, they were pitted against each other in a final battle of the wits.

    Led blind-folded into a small room, the sages were seated around a small wooden table as the king described the test for them.

    "Upon each of your heads I have placed a hat. Now you are either wearing a blue hat or a white hat. All I will tell you is this- at least one of you is wearing a blue hat. There may be only one blue hat and two white hats, there may be two blue hats and one white hat, or there may be three blue hats. But you may be certain that there are not three white hats."

    "I will shortly remove your blind folds, and the test will begin. The first to correctly announce the colour of his hat shall be my advisor. Be warned however, he who guesses wrongly shall be beheaded. If not one of you answers within the hour, you will be sent home and I will seek elsewhere for wisdom."

    With that, the king uncovered the sages' eyes and sat in the corner and waited. One sage looked around and saw that his competitors each were wearing blue hats. From the look in their eyes he could see their thoughts were the same as his, "What is the colour of my hat?"

    For what seemed like hours no one spoke. Finally he stood up and said, "The colour of the hat I am wearing is . . ."
  • Fayme
    #2580
    hih dobott valamit Balor King fia nektek? ^^
  • Duskorc
    #2579
    Reggeli bemelegítés :)

    http://kepup.ingyen.org/viewer.php?id=4820SC071206-103922_2.JPEG
  • DagadtNinja
    #2578
    mar akinek egyaltalan szol valamirol.
  • Sir Quno Jedi
    #2577
    Naugye! :D
  • Fayme
    #2576
    ezek a forumon közölt feladatok, nem mind játékkal kapcsolatos, ahogy a lovas sem :D
  • Ezustvihar
    #2575
    Nem mindenkinek csak a lvlupról szól ez a játék.... :)
  • DagadtNinja
    #2574
    vagy ezek csak ilyen altalanos gondolkodj rajta es idegesitsd fel magad relytvenyek?
  • DagadtNinja
    #2573
    De a naplo hogy kapcsolodik a jatekhoz? Lemaradtam valamirol?
  • Fayme
    #2572
    közbe rájöttem, szerintem napló.