4171
  • Bobber
    #4051
    én ehez egyáltalán nem értek de mi akadálya van annak hogy mondjuk a kóreai szerveren játszak ha ott már ep6-nál tartanak?
    van valami régiókód ellenőrző rész benne ami nem engedi hogy oda loginoljak?
    ebben a kérdésben teljesen le vagyok maradva:)

    na jó sokminden másban is:)
  • hubayzoltan
    #4050
    de ide is jön a többi rész majd valamikor asszem 2010 ben jön az ep4 de hogy a többi mikor azt nemtom.
  • Apocalipto
    #4049
    És "itthon" nem tervezi bevezetni a drágalátós codemasters? -.-
  • hubayzoltan
    #4048
    nem állt le koreában már az ep 6tal jáccanak csak mi vagyunk lemaradva sajna
  • Apocalipto
    #4047
    A játék fejlesztése leállt egyébként? Utolsó patch tavaly augusztusban volt, honlapon sincsenek új hírek..kár lenne ezért a játékért
  • hubayzoltan
    #4046
    Pocak!!! az aion-t már én is várom de én nem hagyom itt a kariaimat amik lv90 sorc lv77 knight lv75 elementalist meg van vagy 3-4 ien kissebb karim lv 40-50 között!!!
  • Apocalipto
    #4045
    A nevem nem sensation hanem Apocalipto :)
  • attyspocak
    #4044
    Sensation: két angol oldalt javasolok tanulmányozásra: és mmodata-taldb.info-t
  • Apocalipto
    #4043
    Melyik a legnagyobb magyar klán az Evengarda-n?
  • Apocalipto
    #4042
    17esen hol lehet öldökölni?
  • Apocalipto
    #4041
    WoW az eredete :D
  • attyspocak
    #4040
    A dungeon szó lefordítható angol kifejezés és börtönt, várbörtönt jelent. Az insta? Valami eredete csak van ennek is.
  • Fayme
    #4039
    van, 99 jelenleg max.
    itt az insta nem oylan mint pl. wow-ban. bárki bemehet, és ugyan vannak bossok, de senki sem öli őket :)
  • Apocalipto
    #4038
    Insta nálam a dungeon :)
    És max szint van?
  • attyspocak
    #4037
    Dungeonok vannak minde faj földjén. (mivel korábban más hasonló játékkal nem játszottam, azt, hogy mi az "insta" az nem tudom)
  • Apocalipto
    #4036
    Ebben a játékban vannak dungeonok vagy vmi insta féle?
  • attyspocak
    #4035
    az ION = AION :)

    (Miért nem lehet itt javítani a beírást)
  • attyspocak
    #4034
    Nos te neked nincs kedved olvasgatni, nekem meg írogatni annyit, mint ami infó már rendelkezésemre áll. Bocs.

    Sok nagy kari az mit jelent?
    Pl. én ha az ION bejön, zokszó nélkül hagyok itt egy 92-es, egy 88-as és egy 56-os karit.
  • hubayzoltan
    #4033
    más... miben más? új skillek vannak vagy új itemek vagy mi?nem nagyon akarok másik fórumon is olvasgatni szal pls írja le vki hogy miben más és megéri-e a sok nagykarimat itthagyni!!!
  • attyspocak
    #4032
    hubayzoltan: Fent kattints az "Új Magyar Archlord Oldal" feliratra és olvad ott a Webzenes fórumot. Azért nem elérhető, mert csak tesztidőszak volt, ami egyenlőre lezárult. Jobb vagy sem? Más.

    P!cur: Kell. Ha van már Archlord Subscipted, annak opennek kell lennie ahhoz, hogy játszhass. Ez pénzbe nem kerül.
  • Csibusz
    #4031
    őő akkor azt kapcsoljam vissza? vagy azért nem kötelező?
  • hubayzoltan
    #4030
    JA ÉS MIKOR LESZ MEGINT ELLÉRHETŐ MERT MOST NEM MŰKÖDIK
  • hubayzoltan
    #4029
    TUD VALAKI VALAMIT A WEBZENES ARCHLORDRÓL????MIÉRT JOBB AZ MINT A SIMA HA EGYÁTALÁN JOBB ÉS MIBEN KÜLÖMBÖZIK????
  • hubayzoltan
    #4028
    Picur!!!! A subscription azért kell mert a codemastersnek nem csak 1 online játéka van és hogy ne tudj 1 subbal belépni minden játékba azért kell minden játékhoz külön sub. nem jár semmien hírlevéllel vagy iesmi csak azért kell hogy a cm tudja hogy te a kiválasztott gémet akarod tolni!!!és nem is adományozás subscription=előfizetés...ez még abból az időből maradt így mikor a gém még fizetős volt sztem!!!
  • Csibusz
    #4027
    Nah, azt megszeretném kérdezni hogy a a codemasteres oldalon a profilomnál aktív volt a Subscription ... na ezt kikapcsoltam, mert ez az adományozás nem? vagy a hírlevél? de lényegtelen most ez van:
    Reactivate Subscription ergo lényeg ami lényeg ki van kapcsolva ugye?? :)
  • hubayzoltan
    #4026
    Háááááát mindegyiken vannak magyarok de én Evengardán vok ott van nem is egy magyar klán szal ha gondolod gyere hozzánk Evengardára!!! : )
  • xmogyix
    #4025
    melyik szerveren van több magyar??köszi mindenért :D
  • attyspocak
    #4024
    Kicsit kevesebb a haszon, de (Triangle willage embereknél) a mana potit mindenki használja, hp-t pedig csak alacsony szinten. Vagyis a mana nagyobb sebességgel fogyhat. 3-4k hjaszoin csak egy pakkon, de soikkal többet tudsz eladni belőle. No jó hp poti is elmegy 40-42K-ért.
  • hubayzoltan
    #4023
    Úgy is szerezhetsz sok pénzt/bár ez több időt vesz igénybe/ hogy a kezdő falutól nem messze van egy kisebb település ott 29900 goldba kerül egy pack(99) extra-large life poti. a nagyobb falukban ez már 40k körül van szal veszel egy csomó extra large potit 29900 ért és felteszed ah-ba 35-38 ezerért így minden packon keresel kb 4-5 ezret.1-2 nap alatt kereshetsz pár millát!!! :)
  • attyspocak
    #4022
    Farmolás a mobok ölése. Az unik ékszerekért is mobokat kell ölni, csak elementál vagy boss mobokat.
  • xmogyix
    #4021
    köszi.bocsi de nagyon low vagyok és nem tudom,hogy mi az a farmolás. elmondanád,hogy mi az és hogyan kell?
  • attyspocak
    #4020
    Alacsonyabb szinteken egy csomó olxan mob van, amiből ki lehet szedni különféle tárgyakat, melyeket aztán el lehet adni AH-ban. Valamint egy-egy jobb drop is sokat hozhat. Végül: Nekiállsz pl. Shutát farmolni, ha van hely és ha szerencsés vagy esik is és eladod. A többi módszer illegális.
  • xmogyix
    #4019
    hogy tudok sok gold-hoz jutni??mert amíg a mobok dobáltál a reinforcement potiont addig nem volt nehéz sok pénzt szerezni de így...vagy lehet valahol reinforcement potit venni item traderen kívül??előre is köszi
  • Csibusz
    #4018
    ja és akkor te fizetsz érte? vagy te is ingyen játszol? mert én azért nem adok ki pénzt, de hát csak yoo úgy is, és akkor biztos megadhatom az adataimat is:)
  • Csibusz
    #4017
    hát akkor én is megadom xD
  • attyspocak
    #4016
    Nem kell a valósat megadni, csak ne látszodjon róla, hogy egyértelműen kamu. pl. 222222222 telefon. Vagy aarrrrr utca.
    Egyébként én megadtam és még egyszer sem jártak betörők nálunk, nem hivogat CM ügynök. :)
  • Csibusz
    #4015
    de telefonszám?:S meg házszám? ti megadtátok a valósat? őszintén? :/
  • attyspocak
    #4014
    Full ingyen is játszhatod, csak ingame igen drága már minden az ilyen csalók miatt, mint ez az Itemdupernevű gyökér.

    A regisztrációnál lehetőleg olyan adatokat adj meg, amik legalább valósnak látszanak, de mindenképpen valódi e-mailt, mert ugyi azon tartják veled a kapcsolatot.
  • attyspocak
    #4013
    Szia! Te már próbáltad?

    Nem hinném, mert különben tudnád, hogy előbb utóbb ráfázik, aki használja!

    Biztos vagyok benne, hogy keyloggert rejt a program. No és persze nem csak simán csaló vagy, ha ilyet használsz, de tolvaj is. Hiszen a dupolt itemeket eladva, a vevőketmegkárosítod nem kicsit. Büszke lehetsz magadra! :(
  • Csibusz
    #4012
    és bocsi a dupla hsz-ért, hozzá teszem nagyon kezdő vagyok. Szóval azt megszeretném még kérdezni, hogy olvasgattam vissza fele, hogy fizetős is a játék, de ugye az nem kötelező? szóval full ingyen is játszhatok vele ugye?