4171
  • warbar
    #2691
    brumharton van vagy 40
  • Sanko
    #2690
    melyik serveren van a legtöbb magyar?
  • SzabolcsSzu
    #2689
    Mutatnék képet is csak nem tudom itt hova kell bemásolni ....
  • SzabolcsSzu
    #2688
    :) na ja....sokkal ;)
  • Cat 02 #2687
    ennél csak jobb lehet :)
  • SzabolcsSzu
    #2686
    Siege-t követöen meg léptem a lvl 68. szint ;) "nyertünk"
    Hát nem a legszebb az uj set unibol....a csuka ugy néz ki mit egy bohoccipö meg a sisak még hijja a set-nek."a pánt meg viselésre nem alkalmas...nem ad resistet"
    De mindent egybevéve tök örülök neki ;)
  • SzabolcsSzu
    #2685
    Tegnap találtam 4pajzsot :) lvl 71-es 2soket 1blok ebböl 2db-ot,1db 4blok 1 skill blok-osat két sokettel meg egyel rosszabb lvl-est 6 skill blokkal 1 soket ;)
    A 6 skill blokk az elég durva egy bersénél :((
  • Cat 02 #2684
    http://archlord.extra.hu/ ?
  • waible
    #2683
    Tegnap kezdtem el a játékot és eddig teteszik. Nincs ennek valami kézikönyve vagy valami hasonlo?? Ahol leirna pár alap dolgot??
  • agyhalál
    #2682
    Nem megy az update szerver? Nem sikerül patch-cselnem a játékot.
  • waible
    #2681
    ok sikerült reggelni
  • waible
    #2680
    miután kitöltöm az a tos hülyeséget a regnél mindig ezt irja ki!!
    It appears you already have a COG account.

    Have you forgotten your password? Click here
  • waible
    #2679
    probálom de hova kell itt a kód??
  • nogre
    #2678
    A Játékot innen töltheted le ==> Archlord

    ott majd ad egy reg kódot ami a regisztrációhoz kell azt másold ki!

    itt meg tudsz accountot regisztrálni ==> COG acc reg
  • nogre
    #2677
    én találtam AHban egy 5%Block 5%Skill Block lvl11-es pajzsot, és van még benne egy 8%os skill bolck. még sose láttam ennél jobb pajzsot. meg is érte a másfél millát :)
  • waible
    #2676
    hali hol kell registrálnom hogy mennyen??
  • SzabolcsSzu
    #2675
    Tegnap visz volt egy érdekes dolog a játékban....:
    Lvl 71 -es pajzsot kivettem AH-bol mondom hát ha elöbb elkel ha rakok rá stont 1soketes 3% blok-os volt"AH ban best hent pajzs"
    Bekapcsoltam a manualt lvl 3-as blokot akartam rárakni ...mire fail lett ....mondom nem számit ugy sem használok blokos követ rakok még rá 1-et....mire legnagyobb meglepetésemre az uj pajzs 2soketesé vált a failt követöen ;)
    Volt is rá érdeklödő rendesen ;))
  • SzabolcsSzu
    #2674

    Öszintén...le szar...m a fegyo betörését majd veszek másikat "bukok rajta 25m-et" de most tök mind1 hogy betört a fegyo vagy nem birom feltuningolni attakal...igy se ugy se jo használatra.
    Bezzeg az element up sima ügy volt eddig max 30 element köböl"lvl4" mindig felment rá a 8 soket és 1x nem nullázta le csak szimpla failok voltak" Bár azt tetszett mikor kapásbol 0-la upal 9x kezdett failal szal ja...de legalább felment minden rá.
    Csak az attak kövel vannak bajaim...hihetetlen.Haverom csak annyit mondott :beteges dolog már amit müvelek az up terén.
    A pláne benne az nem is biztos ,hogy jobb lesz a pvp xbow...
    "a mostani fegyom lvl 63 ij +12 ref up 8 soket inferno based 6 all elem +attak ,acc"
  • Exiliana
    #2673
    sziasztok!Meg tudja valaki mondani hogyan lehet klán nevet változtatni vagy még egy klánt léltrehozni?mert nekem még nem sikerült
  • waible
    #2672
    Hali szeretneém kiprobálni ezt a játékot!! Tudna nekem valaki segíteni hogy hol töltsem le meg hol kell reggelnem??
  • TuxiBuxi
    #2671
    Amúgy tud valaki valami konkrétat hogy mikor és mi lesz az Ep III ban ?
  • warbar
    #2670
    haveromak a fegyver is betört szóval tedd össze a két kezed hogy csak a kö tört ki belőle
  • hokibot
    #2669
    Jah sztem is elég nehéz tuningióolni a dolgokat...legalábbis nekem se akar összejönni túl sűrűn...én haonlóan szívtam csak lvl2-es attack kövekkel...4 db ment volna a fegyóba erre a 4.-nél szépen lenullázott...szal ujra venni 4-et amiből csak 2 ment bele. vettem + 2-őt a 3.-nál ujra lenullázta mndom ez LoL a köbön.
  • SzabolcsSzu
    #2668
    Most csak bennem van a hiba vagy tényleg ilyen nehéz tuningolni a pvp-s fegyot...7soketes minden up fortunával...eddig kb 60+ attak player lvl 3 -as követ basztam el a semmire most van rajta 2db...állandoan lenulláz..ebböl AH ban vettem 1x 23-at azt még 2db-ot 3milla/db az ára vagy +....Az alap lvl 63 xbow based attak +8 2%acc..+11-es ref up.
    Eddig 1x engedte fel 6 attak pl-re azt mikor a poisont akartam nyomni ismét zero ...komolyan mondom hihetetlen
  • Duskorc
    #2667
    Nekem 2-3 lvl 2 es elmental köveket dob egy adag meg szokott level 1 es stonekat dobni, skill block, hp ... ja meg a hp potik különböző variávója az erősségéhez képest :) hasznos cuccok a Brumharton 30 k ért megy
  • SzabolcsSzu
    #2666
    Vannak ezek az eventes harangok....az rendben van hogy 10+1 papir kell hozzá de hogy 26 extra large poti legyen benne ....háááát ez akkora meglepi mint állat.
    Valakinek volt már más is benne..?
    Csak mert látom /s -ben vesznek 80-100k-ért /db ...gondolom nem adnak ki 1millát 26 potiért..
  • Ezustvihar
    #2665
    http://www.coghelp.com/
  • kyle007
    #2664
    Mivel én nemtom erre csak azt lehet mondani hogy "Ez e jó kérdés".
  • Duskorc
    #2663
    Lenne egy érdekes problémám a játékkal kapcsolatban. Éppen csináltam az egyik uccsó questet mikor Orsilian terület mellet szaladtam el. Ekkor a játék hírtelen feket képernyőre váltott és kifagyott, a kép egyfolytában ugrált a fekete kép és a kifagyott kép között.
    A gépet restartolom belépek a kari halott és nem lehet semmit cisnálni mert egyből kimerevedik a kép se feléledni se semmi. Ha nem indítom újrra gépet henm alt f4 el kilépek és újra indítom a gamet " Error opening engine " és utánna az "error opening Render Ware" felirat fogad.
    Az egészben az a legjobb hogy csak bersekeremmel van ez ua. az accon belépek másik karival és simán fut a játék. Sőt ez a hely egy másk gépen ugyanígy kiakadt de restart után megjavult. Mit lehet ilynkor tenni ? :)
  • Zarache
    #2662
    en ma kezdtem a gamet de tudom miert nem latod bealitasoknal van egy tips azt ha kikapcsolod nemutatja a targyak tulajdonsagait nalam is eltunt mert a hulye help mar idegesitett es kiakartam kapcsolni de a tips a targyak tulajdonsagait tunteti el azt ha vissza alitod akkor latni fogod
  • SzabolcsSzu
    #2661
    A multkor másoltál ide egy táblázatot.....na ez BUG-os de rendesen
    "lehet hogy az uj szeron nem mükszik a dolog" de az AA kategotiás "meg néztem AAA kat..is " csak annyi attakot ad a player mint ami rá van irva :((
    Tegnap gyártani akartam pvp-re fegyot "az más kérdés hogy 17 attak pl..ment el a semmibe mert manualal zero.zott 3x azt van rajta 1db"
    A lényeg az hogy nem ad 5 attakot/pl....:((
    Szal nem tudom hogy megéri-e attakra rámászni...majd ha elkészül az xbow kiderül....de most 3 attak vagy 6element"lvl5 megfizethetetlen" hát elég elgondolkodtato.
  • SzabolcsSzu
    #2660
    Ja ja kinai....legalább egy képet rakhattak volna"ott lesz a mikulás ruha XD"
    Amugy meg a player-eknél is elég régota vannak uj rovatok még sincsen semmi uj a game-ban
  • SzabolcsSzu
    #2659
    Az nem lehet hogy nincs is ott a tárgy ...hisz nem látsz semmit sem belöle ami fontos
    Amugy le lehet tiltani dolgokat az opcio menüben...nekem is meggyült vele a bajom 1-2x meg elég sok mindennek van gyors b-je szal lehet elnyomtál valamit....de elég érdekes az eset.
  • Duskorc
    #2658
    A gameban lesz új set mert 83 as set után van vmi zagyvaság?
  • kyle007
    #2657
    Szerintem ez megoldás lenne
  • Bispo
    #2656
    Arra hogy ha inventroy ban van a tárgy akkor nem látom azt hogy mekkora a sebzése vagy hogy mikortól lehet használni meg ilyenek.Valaki azt javasolta telepitsem ujra most megpróbálom.
  • kyle007
    #2655
    A neveit úgy fogod látni amikor kiesik a mob-ból hogy nyomsz 1 alt-ot. Az értékenél nem értem mire célzol.
  • Bispo
    #2654
    Sziasztok, meg szeretném kérdezni van e valakinek ötlete hogy miért nem látom a tárgyak nevét,és az értékeiket?A válaszokat elöre is köszönöm.
  • kyle007
    #2653
    Tényleg mondjuk tök jó az a megoldás hogy a magyart is leíród meg az angolt is.
  • warbar
    #2652
    óra.van a svájci ami 2000 darabból is álhat és van a napóra amihez elég egy bot :)