4171
  • kyle007
    #2731
    Vennék 1 tüzijátékot itt a játékban az Evengarda szerveren aki tud eladni annak megköszöném
  • zsunyik
    #2730
    Mindenkinek békés,boldog Karácsonyt kivánok!
  • SzabolcsSzu
    #2729
    Elvileg már megy...
  • Horus25
    #2728
    Mikortól nyilík meg a Gaiahon server?
  • SzabolcsSzu
    #2727
    A mai restartrol tud valaki valamit?
    Semmi figyelmeztetö noitce....meg ki sem léptetett a játék..csak az auto potion regenem tünt el."majdnem meghaltam".azt offoltam a game-t
  • SzabolcsSzu
    #2726
    Gratz...
  • Marcinko
    #2725
    Boldog karit

    Illetve Marcinkohun néven játszom.
  • kyle007
    #2724
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!! ÉS JÓ FEJLŐDÉST!!!
  • Sir Quno Jedi
    #2723
    Gratu.
  • Duskorc
    #2722
    És ma megszületett az új archlolrd a Brumharton Yrroth személyében. WSS is részt vett a siegen ja és allyban vagyubk az archlorddal. :)
  • SzabolcsSzu
    #2721
    Kedves...neked is és minden forum olvasonak békés és boldog karácsonyt kivánok szintén
  • Ezustvihar
    #2720
    Kellemes, békés karácsonyi ünnepeket, és sikerekben gazdag boldog új évet kívánok minden fórumtársnak, és olvasónak! (lvlupljatok szorgalmasan )
  • Body007
    #2719
    oke, mi is ott toljuk :)
    én Cigányindián néven vok ha valaki látna irjon :)
  • nogre
    #2718
    semmi különbség :) csak a gaiahonon van a legtöbb magyar :)
  • Body007
    #2717
    mi a különbség a 3 szerver közöt? xp/gold rate?
  • Fayme
    #2716
    contribution: az kapja, aki alegtöbet sebezte a mobba.
    free for all: aki kapja marja
    round robin: sorban adogatja az itemeket a party között. de ez csak akkor érvényesül, ha a partytársak együtt ölnek, különben a cucc a földre szóródik.
    egyébként van róla leirás a party guild rovatban. asszem.
  • Marvi
    #2715
    ahha...és még valmai amire nem találtam semmi leirást.....bár lehet nem kerestem eléggé....mi a különbség a 3féle party loot között????
  • Marvi
    #2714
    KÖSZZI!:)
  • 0Fritz0
    #2713
    http://archlord.extra.hu/page.php?12

    Itt a lap alja felé: Aukciósház
  • Marvi
    #2712
    valaki azt meg tudná mondani hogy hogy tok cucokat aukciora bocsátani....az item tradereket már megtaláltam de nem tom hogy ott kelle...vagy hoyg müködik ez?:S:S
    előre is köszi
  • Body007
    #2711
    Hali!

    Fagyizik a játék! Van hozzá patch vagy valammi trükk mint a lineage2-hőz volt? X2-ön és HD3850-en futtatom
  • Sir Quno Jedi
    #2710
    jófiú! :D (vagy lány)
  • Pincebogár
    #2709
    Sziasztok!
    Tegnap találtam ide a fórumra! Üdv mindenkinek!
    Pincebogár(Ebonheart-Gaihon)
  • kyle007
    #2708
    én már szavaztam.
  • Sir Quno Jedi
    #2707
    Új szavazás! Uzsgyí szavazódni!
  • Exiliana
    #2706
    sziasztok!
    lenne egy nagy problémám.a gond az hogy elfelejtettem a guild jelszavam és nem tudok másikat csinálni amig ezt nem szüntetem meg.nem tudtok valami megoldást vagy valahol jelszóemlékeztetőt?
    előre is köszi
  • Fayme
    #2705
    kicsit hibás, inkább egérrel navigálj.
  • Marvi
    #2704
    hello mindneki....
    én tnap keztem el játszani ezzel a játékkal és eléggé bejön....csak van egy apro problémám ami zavar....az irányitsában....ha a gombokkal irányitom a karaktert sokszor van olyan hogy mikor felengedem a billentyük fogja magát a karakterem és megfordul....ez mindenkinél van vagy csak nálam van vele ilye probléma?
    egyellőre ennyi lenne:)
  • SzabolcsSzu
    #2703
    Szerintem csak az auto van....
  • agyhalál
    #2702
    A patchet lelehet tölteni máshonnan is, vagy csak az Auto Updaterrel?
  • Fayme
    #2701
    a mount nem döglik meg, max lejár az ideje, amit ujratölthetsz ott ahol vettem. olyan mint egy fegyver durationja. de hát nekem még eddig egy mountomnak sem ment le a 80 órányi ideje :D
  • kyle007
    #2700
    Hy! Én a gaia szeróról semmit nem tok de azt igen hogy állatot csak 35-től lehet venni 1.5-milláért ja és a karácsonyi zene csak úgy van szerintem.
  • finaltrekker
    #2699
    Hali! Most kezdtem újra játszani az Archlorddal (még kis lvl 18 vagyok Gaia szerveren) és lenne pár kérdésem:
    Melyik guildba lehet csatlakozni és mi a követlemény?
    Hanyas szinttöl vehetek lovat? Megfizethetö? Ha meghal, akkor újat kell venni?
    És mi ez a karácsonyi zene? Tudom már lassan az van:) de van ennek valami jelentösége a játkban? Mert csak úgy spontán elkezdett szolni.
    Elöre is köszi!
  • SzabolcsSzu
    #2698
    Meg csak akkor fogsz sellert látni ha valaki vesz goldot...vagy egy kezdö kari be szeretne ruházni a játék könnyitésére XD
    Szal minél több a magas szintü kari annál ritkább a seller...
    De ha csak magambol indulok ki...4hete hosszas várakozást követöen 60millányit vettem ....hogy ne csak arrol szoljon a játék hogy sellere vadászok...ezentul meg mindig ez lesz min 20milla vagy + cc vétel..
  • SzabolcsSzu
    #2697
    Evangardán is 2x vagy 3x-os az alap ár de volt aki 3.5-ért nyomatta
    Nagy a kereslet a cc-re és soha nem volt seller amikor 1k=1cc volt az ár...volt hogy 4napig nem is láttam cc-st vagy ha jött egy minimum 15-en állták körbe"3h-kat szoktam dekkolni cc-ért vagy amig meg nem unom"
    Bezzeg most hogy drágult...mindig van aktiv cc-s ;)
    Tegnap 4 db-volt 1kupacban...
  • Duskorc
    #2696
    A chantra kereskedelem a többi serveren is kezd tönkremenni vagy ez csak a Brumharton van? Ilyen például az hogy 1000 cc már 3 milla, vagy kb 4 naponta lehet cc árust találni. Ez mitől lehet lebukott néhány oldal vagy mitől lehet ?
  • warbar
    #2695
    mekkora nálatok a legmagasabb szintü magyar és mekkora az átlagszint?
  • warbar
    #2694
    ahajaahahaja :)
  • kyle007
    #2693
    Evangardán szerintem kb. 100-120-an vagyunk
  • TuxiBuxi
    #2692
    Gaiahon On meg kb 200-300 ha nem több