4171
  • morvaigaben
    #2771
    Köszi! És ő Arnochville-ben van?(vagy hogyiskell leírni )
  • elftom
    #2770
    Ha jól emlékszem, akkor az Adventerer NPC-nél tanulhatod meg a ransacking skill-t, amit a crafting killek közül berakhatsz az alsó gyorsmenübe. Lecsapod a célpontot, majd egyszerűen megnyomod a gyorsmenü számát, amelyikbe a ransacking skillt raktad vagy egyszerűen jobbkatt rá és már megy is a turkapiszka :).
  • morvaigaben
    #2769
    Hello!
    Azt szeretném megkérdezni h hogyan lehet ransacking-olni. Mert ha megölök egy szörnyet az élete alatt megjelenik egy kis ikon, de ha rákattintok akkor elindul ahova kattintottam. Már egy kést is vettem amihez oda volt írva h jó a ransacking-hoz. Új vok még plz segítsetek!!!!
  • SzabolcsSzu
    #2768
    De a tisztán látás véget csak itemet tudsz venni creditet nem...."ha csak nem fizeted be rendes lovéért"
  • SzabolcsSzu
    #2767
    Na wazze te azt nem vagy 1xü..."lehet elöbb szinteket kéne lépni"
    A ládákat kizárolag goldért tudod eladni.....a gold-bol lehet venni kulcsot
    Mondtam nagyobb városokban keressed öket"pl Tullan" ....azt /w név meg amit szeretnél venni"ha sikerül kapcsolatot létesiteni vele ami nem mindig 1xü akkor trade azt te adod a lét ő meg amit venni akartál volna creditért" vagy /s WTS plat box xy gold/each"lehetöleg városban"

    Másik karitol... trade funkcio vagy AH..."AH=item trader NPC"
    Visz a leg1xübb ha belépsz egy guildba ami lehetöleg magyar és ott bizti minden kérdésed válaszra talál "vagy a falra másznak töle"
  • husi
    #2766
    Hi

    http://gamepix.digimedia.hu

    Ha van kedvetek, ide lehet képet feltöltögetni :D

    Üdv.
  • fattila21
    #2765
    Vagy hogy tudom eladni a ládákat kreditért?
  • fattila21
    #2764
    Hol találok ilyen kredit sellereket, és hogyan tudok tőle vásárolni? Hogy tudok más karaktertől vásárolni?
  • SzabolcsSzu
    #2763
    Szép kis fogás az a 9 ref...a def gondolom lvl 1-es..
    Én kb 300+ db harangot alakitottam zoknivá....2 psy volt az 1ikben lvl 1-es a többi emlitésre sem mélto.
    Gondolhattak volna a nagyobb lvl-ü karikra is..DD
  • SzabolcsSzu
    #2762
    Vagy adjad el.....az uj szeron 300-tol 500k-ig terjedhet 1 plat láda ..a gold ezüst nem emlitésre mélto meg nagyon ingadozik az áruk
  • SzabolcsSzu
    #2761
    Vegyél kulcsot gold-ért...minden nagyvárosban vannak credit sellerek...állt lvl1-es karit keressél
  • fattila21
    #2760
    ha nincs kreditem és nincs visa vagy masrercard kártyám, mit csináljak a platinum, gold és ezüst ládákkal?
  • fattila21
    #2759
    Ha olyanom nincs, másféleképpen nem lehet? Játékon belül vagy valahogy?
  • Fayme
    #2758
    csak dombornyomottal lehet, sima visa vagy mastercard.
  • fattila21
    #2757
    Sehogy sem sikerül Visa elektron kártyával!
  • fattila21
    #2756
    Hogy lehet krediteket vásárolni?
  • Marcinko
    #2755
    KÖszönöm.

    Tudom csak keresni meg olvasni kell tudni :)
  • Duskorc
    #2754
    Az oldalon alul van egy ilyen kék gömb Refinery névvel olyat keress
  • Duskorc
    #2753
    Ezt a cuccot keresd a városban ide tudod berakni amit craftolni akarsz
  • Marcinko
    #2752
    kösz.
    De hol van refinery ?

    BÚÉK.
  • TuxiBuxi
    #2751
    Boldog Kuckulásban gazdag Újévet kivánok :)
  • Duskorc
    #2750
    10 db christmas bell kell meg egy christmas socks combination manual azt berakod a refinery hez ott az item comination kell utánan refine és kapsz egy piros zoknit amit simán ki tudsz nyitni mint egy chestet
  • Marcinko
    #2749
    Megkerestem a Guild vezért és leütöttem :)))

    Na jó ez nem igaz. Meghajoltam ( csak udvariasan nem vagyok Bunkó :D ), majd megkértem , hogy rúgjon ki úgy, hogy a lábam se érje a földet.
    megtette

    Aztán balra el

    Kérdés 12 db. Christmass bell-em van
    és bármit csinálok a fánál nem lesz ajándék ! Biztos marha egyszerű de mi a megfejtés ?
  • TuxiBuxi
    #2748
    Én elösszőr ugyaníyg jártam mert a CRUSEDEGREEK hez joinoltattak :) aztán kiléptem kidobott a Guild vezér és azóta Galopp-Ba vagyok és nincs ilyenekkel Probléma :)
  • zsunyik
    #2747
    B.Ú.É.K.Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!
  • Marcinko
    #2746
    thx
  • Fayme
    #2745
    valós idejű. nem lehet megyorsitani, csakha a guild vezér kirug. mert az rögtön megvan :D
  • Marcinko
    #2744
    Szevasztok !

    kéne gy kis segítség.

    Épp nagy harcban voltam, amikor felbukkant egy kérdés ablak, mondom jó kis autoloot party nem kell tenyerelnem a space-n. A következő pillanatban már egy ismeretlen guild tagja voltam. Szeretnék kilépni de azt irja, hogy 24 óra.
    Kérdések:
    1, Valós idejű vagy a játékben töltött időt számolja ?
    2, Meg lehet ezt gyorsítani valahogy ?

    Tanulság most már elolvasok mindent mielőtt az okra klikkelek.

    Előre is köszönöm.
  • petrcorp
    #2743
  • petrcorp
    #2742
    A reklámok tényleg marha idegesítőek, bár Evengardán még nem olyan vészes a helyzet. Vagy lehet, hogy csak felénk...
  • kyle007
    #2741
    Duskorc de rohadt mákos vagy!!!
  • Ezustvihar
    #2740
    Lehetőségek:
    1. Kihagyod Tullant, nem mész oda.
    2. Kikapcsolod a shoutot (én ezt használom)
    3. Uninstall
  • Stonius
    #2739
    Hali! Elért minket a freegamek réme! Gaiahon szeró Tullanban szaporodnak a reklámkarakterek! Csupa 1. szintű kö..g, csak állnak, osz kiabálják a nyüves reklámot, biztos valami progi csinálja. Luckyboc, Luckybov, Luckybos, Lucky k...a anyja, meg a többi.. Nem lehet ezekkel valamit csinálni, kitiltatni, bármi? Tönkreteszik a játékot, televágják a chatszervert, amit írok fél óra mulva látom. Tele a t...!!!
  • Duskorc
    #2738
    Atomzokni :)
    http://images.netbag.hu/20071228/19150623214.gif
  • SzabolcsSzu
    #2737
    Hát a lényeg benne van de sok mindentöl függ....
    Meg én mindig cserélgetem a skilleket siege ...elött
    A legujabb bonám hogy kiiktattam a Rock skin skillt és evasion potionnal helyetesitem"szerintem nagyon jo csere volt" csak elég költséges "kizárolag hentre" ..!! Alacsonyabb szinten nem bizti hogy jo a csere hisz a def a mérvado.!!


    Lvl 71 human /archer Pokolfajzat uj szerver
  • agyhalál
    #2736
    Ez mennyire használható?
  • shader00
    #2735
    nah sikerult regleni...be is tudtam lépni ..most megint nem enged be
  • shader00
    #2734
    helo
    nemtudja valaki mért nem lehet regelni vagy belépni accounttal az oldalra ?
  • agyhalál
    #2733
    Valaki magasabb szintű íjjász megosztaná velem, hogy milyen skilleket érdemes fejleszteni?
  • kyle007
    #2732
    PLS aki tud eladni SZÓLJON!!!