4171
  • sermonizer
    #2811
    A legegyszerűbb ha veszed a fáradtságot és elovasod a legfelső linket a játék bejelentkező képernyőjén (asszem patchkliens a hivatalos neve)....Ott a válasz a kérdésedre...



  • elftom
    #2810
    Hi!

    Lehet, hogy én vagyok a fogyatékos, de sehogy sem találom a Purchase in game credits linket a cog-on belül, csak ilyenek vannak, hogy :
    # Cancel
    # Enter bonus item code
    # Redeem game time card
    # Convert box to credits

    Szóval légyszi akinek van ötlete, hogy hol tudok CC-t venni az írjon! Thx!
  • Yosimicu
    #2809
    CANNONT ACCES THE LOGIN SERVER WÁÁÁÁÁÁÁ
  • Yosimicu
    #2808
    Kilőtték a szervert egy órára kb.
  • kyle007
    #2807
    Mi van most az Archlord-al már vagy fél órája nem enged fel. Vagy csak az én gépemmel van valami?
  • Marcinko
    #2806
    Szóval senki nem játszik proxys gépről :((
    Ez kár.
  • Fayme
    #2805
    oda asszem email cimmel lehet bejelentkezni.
  • Fayme
    #2804
    nagyobb városokban találsz egy olyan npc-t hogy guild register vagy vmi hasonlót. ahhoz odamész, 20ason tudsz némi pénzért csinálni egy klánt.
  • GoKu x
    #2803
    ezt kifejtenéd bövebben is? :) vagy bárki aki tudja
  • Marcinko
    #2802
    Szevasztok !

    Tudom, hogy mindennapra jut egy kérdésem de, hogy lehet Archlordban beállítani a proxyt ?

    Előre is köszönöm.
  • warbar
    #2801
    hmm
  • Sirhuba
    #2800
    Sziasztok!
    Kissé szívok a bejelentkezéssel... A játékba simán bemegyek, viszont az CGA Account-omat (itt: https://cogaccounts.codemasters.com/)valamiért nem engedi ezzel a jelszóval és felhasználó névvel, pedig némi cc-t szeretnék venni tolük. Namost azt sem tudom, hoy ez ugyanaz-e, mint a játékba bejelentkezés, valamint még azt is elszartam, hogy nem biztos, hogy a jelszóemlékeztetonél jól lottem-e be a szülinapomat(már tele lett a cipom szerintem, hogy ezt mindenki tudni akarja), namost meg kiderült, hogy ez is feltétele, hogy megkapjam... Grrr.
    Namost próbáljak szerintetek írni nekik, hogy csináljanak valamint, vagy cseszhetem az egész accountomat, és csináljak egy újat, mivel még úgysem vagyok nagyobb 20-asnál? Hm?
  • GoKu x
    #2799
    Szasztok! valaki segitene nekem a clán csinálásban , hogy tudnám elkezdeni??előre is köszike.Sziasztok!!
  • Fayme
    #2798
    csak egyszer resetelheted le az egészet egyszerre. de chantra shopban vehetsz olyan itemet, ami egyesével lenullázza a skilljeid, kicsit drága mulatság. szvsz 46on érdemes ujrarakni a skilleket.
  • Marcinko
    #2797
    Szevasztok !

    A játék során ugy olvastam , hogy egy karakternek a skill-jeit csak egyszer lehet resetelni,de az Archlord magyar oldalán "az exp/óra rátánk elég magas (ezt minden szinten és buil-del újra ki kell kísérletezni" ez mondat részlet alapján mintha többször is meg lehetne tenni.

    ha egy resetem van akkor azt nem akarom még elhasználni, mert még korai ( 35 lvl vagyok ) de ha több akkor lenne mit változtatnom.

    Előre is köszönöm a segítséget.
  • SzabolcsSzu
    #2796
    Ezért irtam "HA jol emlékszem"..nem vettem a fáradságot hogy vissza lapozzak..!!
    OFF forum.....ha adsz egy konkrét cimet ahol megtalálom ..igérem azt is elolvasom."Ha meg nem magyar megprobálom leforditani"
  • Fayme
    #2795
    azért látszik, hogy nem olvasgatsz off forumot... ott leirják a 'nagy' karik, hogy hogy is van ez a karizma dolog.
    és nem random, hanem bugos. és senki sem cáfolt rám. emti irta hogy neki mennyi, de ő nem 'régi ' kari.
  • SzabolcsSzu
    #2794
    Én nem alkalmaztam amit leirtam...MERT van egy haverom akinek szerencséje volt és 21-es karizmát osztott a gép.Az én karijaim 0-10-10..De ha igy nem sikerül..irtam is hogy uj reggel valoszinü jobb lesz a dolog csak KOMPLIKÁLTABB lesz.Az az miután meg van az uj reg ....belépsz a karidhoz ALT-TAB-bal kilépsz a játékbol a win-be ....a sajátgépen belül kikeresed a játék exe file-t és avval inditod megint el a játékot"másik gondolom alap parancsikonnal megy"....nem árt hozzá min 1 G memoria.Azt a saját kariddal party a sajátra meg trade közben meg ki be az ALT-TAB-al ......."de a guild raki is jo erre a célra csak az még ennél is körülményesebb"
  • SzabolcsSzu
    #2793
    A Bug-ot meg nem is javitják ki a közeljövöben.....mivel ekkora bolt nem lesz mint a tuning.Minden jo up item megy a levesbe mert vajmi kevés esélyed van rá ha használsz hozzá Fortunát "600cc / csomag" akkor meg gazdagitod öket.....szal szarnak rád hogy kinlodsz meg nem gyözöd anyagilag.Ha csak fikarcnyi az esélyed arra hogy sikerül ...akkor is nyomod a fortunát mert nem mind1 hogy kidobsz -e egy 10+ millos playerkövet az ablako ugy hogy esélyt sem adtál magadnak arra a 0,001% + ra
  • SzabolcsSzu
    #2792
    Meg ha jol emlékszem valaki rád is cáfolt a régi karik közül ...hogy nem mindenkinek lett 0-lázva PP
  • SzabolcsSzu
    #2791
    Vagyis ha az uj karik össze-vissza kapják akkor RANDOM!
    Már te is emlitetted elötte hogy szint függö lenne ha nem lenne BUG-os..
  • Marcinko
    #2790
    Akkor megnyugodtam, hogy még csak 2 órát feccöltem ebbe charismás kari kreáló buliba
  • Fayme
    #2789
    a karizmát nem random kapod. elvileg. szintlépéseknél kellene nőnie. ep 1-ben még működött, aztán az ep2-vel teljesen elromlott. régi kariknak lenulázódot, az ujak emg összevissza kapják :D
  • Marcinko
    #2788
    Köszönöm a segítséget.

    Most utánanézek Charismámnak. ( Rámosolygok a monitorra )
  • SzabolcsSzu
    #2787
    Ha igy sem sikerül elérni a kivánt eredményt regelj uj IP pass-ot
    Ugy körülményesebb lesz...de az eredményen rengeteget lehet sporolni.
    Még egy észrevétel ...ne egy nap akarj mindent rárakni az adott tárgyra PL fegyo elem vagy attak..!
    Lehet csak nekem nem volt szerencsém...de ha nem egy nap alatt raktam bele mindent sokkal jobb volt a succes rate
  • SzabolcsSzu
    #2786
    Sajnos igen ...de körülnéztem meg infot gyüjtöttem erröl..:
    Szal az up-ért a karizma felel...amit random kapsz kari kreálás során.
    Ez lehet PL 0 , 10 , 21 ezeket láttam eddig.Tehát készitesz egy olyan karit amit csak raktározásra és tuningolásra használsz
    Ha nem megfelelö az értéke a karizmának törlöd majd re....addig amig nem sikerül elérned a kivánt eredményt.Nagyban hozzásegit a max közeli tuninghoz ha fortuna manualt is használsz...de gondolom az is %-os alapon mükszik ...igy min 20 karizma kell ahoz hogy megfelelöen hasson a CC-item.
    "A 10-es karizma is kevés fortunával...tapasztalat..pl 32meteor +fortuna AAA kategoriás fegyora 3 succes-al :(...vagy 200+ ref potik/item +fortuna 12-es upra"
  • warbar
    #2785
    kb ezerszer
  • kyle007
    #2784
    Én már igen sajnos
  • Marcinko
    #2783
    Szevasztok

    Valaki tapasztalt már olyat hogy unique cuccos upgradelése során ( reinforc potival ) hogy kinullázza fegyvert , visszamegy nullára de nem semmisül meg ?
  • SzabolcsSzu
    #2782
    Na végre....megtaliztam a szerver legjobb xbow-ját
    Lvl 71 Elit +12 6soket "még csak 3 meteorral a 32-ből :(" Based:+7 attak 4% acc és 4 all ele...Ha netán nem a legjobb xbow-ja a szervernek...tuti dobogos helyen van :)

    Éredekes különben...mert tegnap az Archlord honlapján nézegettem a forumot amig nem lehetett belépni és pont egy hasonlo xbow képén akadt meg a szemem csak az 7 soketes meg 9 attakot ad alapra...annyi a baja lvl 4-es kövek vannak benne.
  • SzabolcsSzu
    #2781
    Tegnap elött taliztam egy full gatyát....elit lvl 76 3 soket 5%psy resi meg ad defet és manát ...kár hogy moonelf ranger item.Igy ment AH-ba horibilis áron
  • SzabolcsSzu
    #2780
    Lehet a karácsonyi harangokat meg hozzá valo papirokat tüntetik el ;)
    Idelye lenne ...hátha jobb lesz töle a drop
  • SzabolcsSzu
    #2779
    Elvileg restart után menni fog....szal 14.15-öt követöen.Valami frissités folyik vagy ilyesmi "annyira nem vok jo angolbol"
  • Marcinko
    #2778
    Miért van behalva a szerver 12 óta ?

    Morcos vagyok
  • elftom
    #2777
    A játékban a nevem Elfyyy, az Evengarda szerveren vagyok.
  • warbar
    #2776
    ha nemtudod mit akar az élet tőled gyere el te is jegyellenőrnek
  • morvaigaben
    #2775
    Melyik szerveren vagy?
  • morvaigaben
    #2774
    Elftom neked ugyanez a neved a játékban is?
  • morvaigaben
    #2773
    oké köszi már megtaláltam
  • elftom
    #2772
    Minden városban van úgytudom.