4171
  • Ezustvihar
    #2851
    Gratula Duskorc! Akkor, én is csatlakozom a 76-os magyarok közé ezzel a házi sárkánnyal. http://archlord.extra.hu/e107_images/ezu.jpg
  • Fayme
    #2850
    Egy barátom szeretné eladni Archlord accountját. Van rajta egy 38as ranger full uniq felszerelésben, két uniq fegyóval (water és atack köves), 3500 chantra credittel és közel 2 millió arannyal, és egyéb kövekkel a safe keepernél. Akit érdekelne pm itt rám, és megadom a srác elérhetőségét. :)
  • attyspocak
    #2849
    Valaki nem tud egy megoldást arra, hogy ne a kliens szedje le a patch-eket? Mert biza reinstall után 242 daraot szed le és most nem a leggyorsabb epóban. Eze közt igen csak sok több mint 100MB és van pár ennél is nagyobb. :( Vagis a kérdés az lenne, hogy lehetne külön leszedni és tárolni és külön útvonalat megadva telepíteni a patcheket?
    Azt már próbáltam, hogy a patchelt game-t dvd-re kiírom és azzal felül írom a friss telepítást, nem ért semmit valami oknál fogva.
  • Fayme
    #2848
    XD
    ez nagyon jóóó :D
  • csapblue
    #2847
    Jó a kép, bár én nem tudtam, hogy rákkal is lehet játszani :)
  • Fayme
    #2846
    grat nagyon komolyan néz ki:)
  • Duskorc
    #2845
    http://photohost.extra.hu/up/gallery.php?entry=images/1201723450.jpg
  • Duskorc
    #2844
    végre ez is megvan :)
  • cucmurgány
    #2843
    Sziasztok a játékban nem látom magamat se másokat nem tudtok segíteni nekem?
  • attyspocak
    #2842
    Valamint ismét lehet a COG oldalán CC-t vásárolni hivatalosan!
  • Kiado
    #2841
    Megy a cd key generálás már a honlapon.
  • Sir Quno Jedi
    #2840
    Jaja, mi is jártunk így az Infinity-vel. Sima győzelem... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #2839
    Esetünkben a nagyobb attack power-ű a jobb. Lovagnak van elementális támadás pluszt adó képssége (én is sokat használtam), de a fegyóban lévő +4 az pite a fizikaihoz képest.
  • attyspocak
    #2838
    Miért nincs itt szerkesztés funkció?
    Tehát ismét!

    Csata elötti ima


  • attyspocak
    #2837
    Csata elötti ima:


    [IMG]http://web.t-online.hu/attys/temp/csata elotti ima.jpg[/IMG]
  • attyspocak
    #2836
    Szia Tuxi! Pocak vagyok. :)

    Igen érdekes volt várni az elszánt ellenségre bent a várban. Csak azt nem értem, hogy mi okozza azt a förtelmes laggot, amikor még a várható gamerek fele sem volt jelen. Mert ugye valóban nem jött el az ellen. :)

    Duskorc: Köszönöm a tanácsodat.

    Jelenleg én is all elementálos fegyot használok.

    Megfigyeltem, hogy pl. ha elementál mob-ot ölök akkor a fegyó csak azt az elementál sebzést használja, ami az adott mobnál mulla resistanc értékű. Mert ugye a sárga nevű elementál mobok egy tulajdonsága 100%, míg egy 0%. A több ált. 50%. Szóval így elsőre van értelme, de majd meglátom két és fél szint mulva. :) Mert mások a csapás fizikai erejébe hisznek lovag esetében.
  • Ezustvihar
    #2835
    Itt Gaiahon-on Aryane lett az új archlord, a lvl91-es noob... :DD
  • TuxiBuxi
    #2834
    Viszont az eheti Siege nagyon Vicces volt. a Rebirth és a Ph0enix Full Buffba bent a várban . Csak mi nincs ? Hát az ellenség :)
  • Duskorc
    #2833
    Én mindig all elementalos fegyot használok :) tudom hogy nem annyira fontos de én valahogy mindig olyat szoktam de másnak a véleményét is hallagasd meg
  • attyspocak
    #2832
    [color=#ff0000]SEGITSÉG!!!! [/color]
    Kaptam egy ajánlatot, de nem tudom mit tegyek. A lényeg, hogy a két fegyver közül melyik a jobb?

    Az egyik rendelkezik [color=#009933]All elemental +4, Attack Accuracy +2%[/color]-al, de csak [color=#0099cc]112-124[/color] közötti az ereje.



    A másik [color=#009933]Attack Accuracy +3%[/color]-al és [color=#0099cc]120-132[/color] közötti az ereje, de nincs [color=#009933]All elemental[/color] tulajdonsága.



    Kaptam olyan tanácsot, hogy knight-nak nem kell az all elemental. Nem tudom, lehet. Viszont amikor Elemental mobokat ölök, akkor a mostnai (szintén van benne all elemental) fegyóm azt a támadást használta, amelyik elementál resist 0% volt az adott mobnál.

    Tehát segítség kéne. Melyiket ajánljátok és miért?
  • Sir Quno Jedi
    #2831
    AZt gyakran csinálta régen. Ha egyszer kiestél, max. a siege után engedett vissza. Mondjuk ilynekor próbálkozni kell, néha sikerál.
  • Duskorc
    #2830
    Volt több ember nálunk aki kiesett sige alatt ami nem szokatlan csak az volt a vicces hogy utánna kb 50 percig nem negedte vissza a server érdekes volt :)
  • Ezustvihar
    #2829
    Gaiahon-on múlthéten egész jó volt a siege! Szinte semmi lag nem volt, csodálkozott is a nép.
    Nem tudom, talán a többi szerver lefagyott vagy mi volt? :D
  • Duskorc
    #2828
    Akadnak azért más magyar guildek is akik siegeén részt vesznek. Szép és jó lenne a siege ha nem lenne az az iszonyatos lagg ami tönkreteszi az egészet és 3-4 végiglaggolt siege után már néha meggondolom hogy van e értelme végigszenvedni akövetkezöt. Na de majd a holnapit meglátjuk milyen lesz.
  • morvaigaben
    #2827
    hello mindenkinek!
    mi van most a szerverrel? felraktam egy másik gére de nem akarja patchelni!! :
  • elftom
    #2826
    Thx a linkeket, érdekesek, nagyjából azért már kezd körvonalazódni, hogy mi az amit mindenképp érdemes kifejleszteni ;)
  • Sirhuba
    #2825
    Szia elftom!
    Én is épp most kerestem, iderakok egypár linket...
    http://forum.mmog.ro/lofiversion/index.php/t1128.html

    Meg két alternatív út:
    http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=HKaaaafFffaY4fakaaa1a

    http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=HKfaaaf4fYaa4faaYaa4Y

  • sermonizer
    #2824
    hát ahoz az otthoni gépem kell...

    rég toltam a lovagot, nem emléxem már, hogy hová mennyit raktam...
  • elftom
    #2823
    Kihasználva az alkalmat, ha van rá időd közzétehetnél egy(szerinted jó) knight skill buildet, mert eléggé megoszlanak a vélemények szegénnyel kapcsolatban és még nem láttam két egyformát.
  • sermonizer
    #2822
    Nem haragszom én rád. Nehogy félreértsd.
    A legnagyobb karim a játékban lvl46os. Messze vagyok még ahoz, hogy pro legyek. Mire a játék alapjait elsajátítottam 3 karit huztam fel kb harmincas szintig. Gyakorlatilag használhatatlanok voltak. Lenyugdijazásra kerültek. De mostanra már tudom, hogy mi hogy müködik, mitől lesz jobb, ütőképesebb.
    A mostani karim előtt egy lovagot futattam lvl48ig. Annál már tudtam, hogy mit miért csinálok és mit várok el tőle:-DDD Csak meguntam szegényt...

    A mostani Sorcerernél ugyanez a helyzet....Tisztában vagyok vele, hogy hogyan müködnek a dolgok.
    De most is vannak még szürke ügyek. A guild mostanában kóstolgatja az Ostromokat (büszke vagyok rá, mert szerintem talán első színmagyar guild aki tevékenyen részt vesz ostromokon--> ugyan most még csak segítünk a nagyobbaknak, de látom már ahogy a Főnök feje felett ott világít majd valamelyik vár neve)

    Na itt van még mit tanulni....
  • Marcinko
    #2821
    Igen
  • Madmano
    #2820
    Szevasztok.Silkroad-oztam,Cabal-oztam....Ezek után érdemes kipróbálnom ezt a játékot?
  • elftom
    #2819
    OMG, de szerintem senki sem kötelez arra, hogy a feltett kérdésekre válaszolj, ha nem tudod, vagy nincs kedved utánanézni, akkor ne válaszolj és ennyi. Másrészt gondolom te sem Archlord-guruként születtél, úgyhogy ami most neked hülyén hangzik, az egy kezdőnek valószínűleg probléma. Persze nyilván az értelmesebbje először megpróbál saját maga utánajárni, de előfordul, hogy első nekifutásra nem találja a választ és felteszi a kérdést egy közösségi oldalon.

    És itt jönnek képbe a "prőők" akik rögtön abból indulnak ki, hogy ez a kis hülye nem próbálkozott utánanézni a dolgoknak és jól kiosztják a fejét.
    Akinek nem kabátja ne vegye magára, de véleményem szerint egyszerűbb volna három sorban leírni amit tudsz a kérdéssel kapcsolatba és akkor talán fele annyi fölösleges hozzászólás lenne.

    BTW: Azt tényleg nem írtam, hogy a "miértre" vagyok kíváncsi, de szerintem ez is hozzátartozik a "lényeghez" :D.

    Szép napot!
  • sermonizer
    #2818
    Roppant módon fáraszt időnként, hogy nagyra becsült játékostársaim, a legkisebb fáradtságot sem veszik (pl egy linkre történő rákattintás) hogy saját maguk nézzenek utána egy felmerült kérdésükre adandó válasznak. Hanem a legtriviálisabb kérdésekkel spammelik tele az archlordos témákkal foglalkozó összes oldalt, meg a létező összes ingame chatet.

    Nyilván bennem van a hiba és anyámért vagyok ilyen türelmetlen és birka módra kéne válaszolgatnom non-stop az ilyen típusú kérdésekre pl:
    " Te figyelj, miért nem lehet kicserélni a kardot nyilpuskára, most vettem egy fain lilát?"
    (ez egy nemrég whisperben nekem feltett kérdés volt ingame....)

    Na ekkor lett elegem. Nem vagyok sem FAQ, sem szótár sem semmi ilyesmi...

    Nyilván vannak kérdések, amelyekre sehol sincs válasz és én is kérdezősködtöm. pl: Annak a chantra shop itemnek a müködéséről ami plus random statokat ad a fegyverekre. Mivel az online környezetemben senki sem ismerte, fogtam magam és kiprobáltam...

    De nyilván az én hibám, hogy kitapasztalás helyett nem itt meg minden más "archlordos" helyen sirtam volna, hogy mér nem válaszol senki....


    Bocsánat a szar kis monologom miatt....



  • sermonizer
    #2817
    Nekem sem jött le.

    A lentebb feltett kérdésedre te magad adtad meg a választ...

    Nyilván ki akarják vágni a cc sellereket.....

    Bár a Botokkal csinálnák ugyanezt
  • Sir Quno Jedi
    #2816
    Ja, az nem jött le a hzsz.-eidből, hogy az ok érdekel. Sry! :D
  • elftom
    #2815
    A lényeg az, hogy azért nem lehet hivatalosan CM-től CC-t venni, mert egy új "biztonságosabb" fizetési rendszert építenek be és amíg ezzel nem végeznek, addig "STOP" van. Remélhetőleg hamarosan befejezik és erről elvileg mindenkit e-mailben értesítenek. Ennyit szerettem volna megtudni :D, tehát az OKOT, hogy miért nem lehet venni. Thx!
  • Sir Quno Jedi
    #2814
    A lényeget leírt, mégpedig, hogy NEM tudsz hiavatalosan CC-t venni, mert egyelőre be van fagyasztva. Ebből kifolyólag másoktól sem tudsz venni, mert azok sem tudnak. Ennyi. Majd idővel...
  • elftom
    #2813
    Szívesen utánaolvasnék, ha olyan gép előtt ülnék, amin fent van a játék, de ez nem olyan és így fejből nem tudom azt a linket. De ugyanakkor ha szépen megkérlek, vehetnéd a fáradságot és leírhatnád ide a lényeget vagy azt a linket és akkor talán mindenki láthatná. Thx!
  • sermonizer
    #2812
    mindamellett tök vicces hogy hogyan jön ki az embereken a CC elvonási tünet....
    egyre elkeseredetebb mindenki...ha véletlenül meglátnak valakit még szárnyakkal arra le is csapnak, hogy " pliz sell me 400 cc i pay well"

    :-PPPP

    visszarakhatnák már egyébként....