4171
  • attyspocak
    #2891
    Vagy csak összekevertem a PH-val? :)
  • attyspocak
    #2890
    Jé mintha eltűnt volna egy-két hozzászólás!
    Pl. az is, ahol leírtam erre a választ. :P
  • dante3
    #2889
    Megvan!
  • dante3
    #2888
    Ismét segítséget kérnék, hogyan lehet használni a nyúzás, szeletelés, és kifosztás képességet, vagy hogyan kell fejleszteni?

  • attyspocak
    #2887
    téves, vagy valótlan adatok megadása miatt lettél bannolva szerintük.
    Belépni be tudsz a COg oldalán és akkor ott ki tudod javítani egyes adataidat, ha kell.
    adatokhoz nem mindegy, milyen e-mail, vagy telefon illetve irányítószám formátumot adsz meg. Valamint értelmetlen karakterek tömegét sem fogják értékelni. Biztosan nem fognak kételkedni benne, hogy e Lenin körűton laksz, de feltehetően a 000000 irányító vagy telefonszám nem fog tetszeni nekik.

    Idézem Ezustot a extrás oldalról:

    "Küldened kell ticketet, vagy email-t miszerint elnzést kérsz a hibás adatok megadásáért, aktív játékos vagy, kijavítottad az adatokat és most már szeretnéd használni az accountodat. Ennyi.

    Trágár levélért tuti nem kapod vissza soha, értelmesebb dolog nyelni egyet... "
  • Ashtyra
    #2886
    "Your account has been suspended due to the provision of false/invalid account details". Hát ezt írták nekem is.Hibás adatot adtam meg,stb..Csak azt nem tudom a levél szövege mi legyen...
  • attyspocak
    #2885
    Én vajmi keveset tudok angolul, de ha nem mondod el, hogy ők mit írtak, akkor nem tud segíteni neked más sem! Azt tudod, hogy miért bannoltak ki téged?
  • Ashtyra
    #2884
    Tudna valaki segíteni mégis mit írjak az e-mailbe amit a Codemasters-nek kell küldeni?
  • attyspocak
    #2883
    Igen ingyen lehet vele játszani a neten. Igen kell egy regisztráció is hozzá és ha értelmetlen adatokat adsz meg, nem fogsz tudni játszani. :)
  • TopGun
    #2882
    Sziasztok! nekem az a kerdesem, hogy ez ingyenes jatek? ingyen lehet jatszani vele a neten? gondolom regisztracio kell hozza?
  • Marcinko
    #2881
    Mennyi idő míg visszavonják a bant ?

    vagy egyáltalán nem vonják vissza ?
  • Marcinko
    #2880
    ok, köszönöm javítom
  • attyspocak
    #2879
    Dante3 : igen!
  • attyspocak
    #2878
    Heveny fordításban annyit tezs, hogy kaka adatokat adtál meg a regisztrációnál. Pl. értelmetlen karakter sor a név helyén. Nem létező város, ország, vagy telefonszám. Azt írják, hogy ha tévedés volt, vagy javítanád??? Akkor küldj e-mailt nekik.
  • Marcinko
    #2877
    Szevaztok !

    Asszem tökön döföm magamat,mert bannoltak

    Your account has been suspended due to the provision of false/invalid account details. If you feel this has been done in error or wish to appeal against the action, please send an email to the appropriate email address below:

    Mit irjak nekik vagy mi lószöszt csináljak ?
  • dante3
    #2876
    Prohardver=PH! Uezt a hsz-t olvastam ott is!
  • attyspocak
    #2875
    Mi van?
    mit jelent az, hogy PH?
    Nekem még sok rövidítést kell megtanulnom ebben a netes világban. :)
  • dante3
    #2874
    ph!?
  • attyspocak
    #2873
    Bár engem nem érint (még) de sokan panaszkodnak, hogy bannolva lettek a játékbol, holott tudomásuk szerint nem csináltak semmit, ami okot adna erre. Ki tud valamit arrol, hogy mi oka lehet? Illegál Arany és CC vásárlás neten, botolás, kettős belépés egy gépről?
  • kyle007
    #2872
    Öcsém nekem már megy a patch-elés és sztem nektek is menni fog
  • kyle007
    #2871
    Én meg remélem h. kettőtöknek van igaza :)
  • Duskorc
    #2870
    Remélem igazad van kolléga
  • Iziraider
    #2869
    a harmadik rész jön remélem
  • dante3
    #2868
    Ok, már vágom!thx

  • Fayme
    #2867
    két slotos, és még mindkettő üres.
  • dante3
    #2866
    Én kérdeztem!
    Még egy kérdés/nem igérem, hogy az utolsó/!
    Mit jelent a fegyver neve mellett ez: [0/2]?

  • Sir Quno Jedi
    #2865
    Ki hitte volna... SŐT varázslóbotot senem tudsz!!! Meg ilyenek...
  • dante3
    #2864
    Knights vagyok, így íjat nem tudok használni?
  • attyspocak
    #2863
    Igen a kövek kitörhetnek, egymás is kicseszhetik. :(
  • attyspocak
    #2862
    A "szines kövel" (Elemental stones) bármilyen ruhába, tárgyba berakhatóak. Az adott tipusú (tűz, víz, föld mágia, és levegő) varázslat védelmét, tmáadását erősíti. Én spec főleg ruhába (nem melvért és nadrág) ajánlo. A melvért és a gatyúk "jobbat" érdemelnek. :)
  • Fayme
    #2861
    hát ha elementál kő volt, akkor elvileg mindenbe be tudnád rakni. failedet irt ki? vagy iylesmi? mert ez nem midnig sikerül.
  • dante3
    #2860
    Köszi, ezt próbáltam, de nem sikerült, lehet, hogy nem olyan ruha volt, amibe bele lehet tenni!
  • Fayme
    #2859
    ha van slotos ruhád, akkor arra ráhuzód és belerakja. vagy fegyvered. fegyverben támadásra ad, ruhában pedig védelemre.
  • dante3
    #2858
    Tegnap kezdtem el a játékot, lvl.8-as vagyok csak, és lenne egy kérdésem! Találtam 4-féle követ, ahogy kivettem a leírásából fejlesztésre való, de hol tudom használni?/piros=tűz, Kék=víz stb.../
    Bocs ha a kérdés!
  • Fayme
    #2857
    hehee, nicsmit:)
  • Sir Quno Jedi
    #2856
    Köszi a kajcsit, megkaptam! :D
  • Duskorc
    #2855
    Grata 76 hoz végre látok 76 cumót Brumharton vadászni kell a high lvl mágusokra higy megnézhesd a cuccát
  • Moira
    #2854
    Engem érdekelne az account! ismerek olyan fickot aki már keresgélt eladó karikat a neten!
  • Moira
    #2853
    Hi mkinek! Tudja vki h mikor jön ki már végre az episode 3?
  • Fayme
    #2852
    nagyon csini ^^