4171
  • mega
    #2931
    Egy tanács az utvonalat érdemes bejárni előtte :))
  • mega
    #2930
    Magyar Event a Gaihon-szerveren ! Minden magyar játékost várunk Zylokba 2008. március 2-án 19-kor. Az event 2-csoportba lvl35-49-ig ill. 50-59-ig 4-5fös partykban kerül megrendezésre. Feladat egyszerü: OLd orr poppy-nál/ork föld/ van egy torony ahol ezüstvihar /lvl77/ karaktert kell megkeresni, akire rá kell tardelni. Kapni fogtok tőle valamit, amit el kell vinni egy másik városba /amit csak induláskor tudtok majd meg :)/a célvárosban már várnak majd titeket a teleportnál.A távot futva kell/vagy hátason megtenni-buffok leesnek-/Pk-zás nem kizáro ok. Nevezési dijj nincs.. ellenben a jutalom nem marad el /megéri eljönni/.
    Mindenkinek SOK szerencsét /pvp/ kivánunk
    A teleportokat felejtsétek el mert ott állni fognak ellenőrök :)))
    Phoenix Klán
  • attyspocak
    #2929
    Igen megy rajta, én is Vistán futtatom.
  • overlocker
    #2928
    MEgy Vistan rendesen??
  • dragon11
    #2927
    Hi all.Wow szeró ez a gém, vagy inkább silkroad?:) Milyen buildok vannak?thx.
  • attyspocak
    #2926
    Figyu Tuxi! Az utolsó modatodtól kevesebb miatt is betámadtak már minket, emlékszel. Ez bár szerinte nem sértő, de félreérthető volt. Tudod hogy vannak akik alig várják, hogy fogást találjanak rajtunk! Majd jön a k@cs@g nagyképűek szöveg itt is, mint az extrás portálon. Ne szítsuk az ellentéteket. Legyünk diplomatikusabbak. :)
  • TuxiBuxi
    #2925
    Hát Én természetesen az én Guildomért Állok Nálunk a PhoeniX Be level 35 től van tagfelvétel. Tudomásom szerint Másik magyar és viszonylag nagy méretekkel rendelkezik az a HUNAngels.Ott Nem tom hogy van e Valami Level Korlát de ha van nem lehet valami nagy.
  • Gubberx
    #2924
    előreláthatólag orc berserker vagy ijász leszek^^
  • Gubberx
    #2923
    Gaihon keresek majd guildet, kit keressek gaméban? :)
  • attyspocak
    #2922
    Eladó 44-es 44-es komplett UNIQUE Human Knight páncélzat! Keress a gaiahon szerveren Pocak néven, vagy emailban. a [email protected] címen.
  • TuxiBuxi
    #2921
    amúgy király lett volna a Siege. de imádkozzunk hogy hogy az ep3 a megváltást jelenti.
  • attyspocak
    #2920
    Siege elötti csend
  • TuxiBuxi
    #2919
    Archlord.extra.hu -n sok mindent megtalálsz info-t.Magyar guild van szép számmal de serverétől függ.Én gaihon on vagyok a magyar Phoenix Guildall de igazából más szerókat nem ismerek :)
  • Max007
    #2918
    Sziasztok. Most regisztráltam, új vagyok még az archlordban, aziránt érdeklődnék, hogy milyen számban vannak maygarok, melyik szerverre érdemes menni?
    Illetve van e magyar klán?
  • dante3
    #2917
    Eventel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, most először vennék részt ebben, de nem tudom, hogy van-e valami feltétele? Hogyan zajlik ez az egész? thx előre is!
  • kyle007
    #2916
    Akkor az. Csak azért a kavicsokat mondtam mert én amit kinyitottam 3 láda mindben az volt
  • Fayme
    #2915
    szerintem általában inkább potik vannak benne:D
  • kyle007
    #2914
    Általában prayer kavicsok vannak bennük és venni cc sell-ertől tudsz vagy ha befizetsz igazi pénzt akkor úgy tudsz venni
  • majestic75
    #2913
    Találtam egy arany és egy ezüst ládát. Azt irja, kulcs kell hozzájuk. Honnan lehet venni vagy szerezni ilyet? Mik szoktak az ilyen ládában lenni? Zsákbamacska, vagy azért általában értékes dolgok?
  • dante3
    #2912
    sajna igen!
    15.-e lesz a legjobb, ahogy elnézem!
  • attyspocak
    #2911
    Ha csak most értesültél róla, akkor lemaratál egyről. :)
  • dante3
    #2910
    Péntek esti eventek, 21:00-tól éjjeli 3:00-ig tar!

  • attyspocak
    #2909
    Jesszusom! Ebbe hét lvl3 Atack sotne és rá a rakás reinf poti. Vajon mennyit fog akkor ütni?

    Azt nem tudja valaki, hogy megint miért nem müxik a CC vásárlás a COG-on?
  • Duskorc
    #2908


    a jövőbeli kicsi fegyóm
  • Gezow
    #2907
    Nem tudok bejelentkezni és mert ha beírom a nickemet és a jelszvamat akkor valamiéért visszakerülök oda ahol be kellett írnom.
    mit tegyek?
  • Duskorc
    #2906
  • kyle007
    #2905
    csak annyit h. 14:00-kor vagy a körül ne próbáljatok belépni mert újraindítják a szerókat és sehogy se fog beengedni.
  • TopGun
    #2904
    Van itt most valaki elementalista, Gaiahon szerveren aki segitene most nekem kb 1 orat?
  • TopGun
    #2903
    Mar nekem is jo, engem is beengedett!
  • dante3
    #2902
    Akkor nem tudom, valamiért nem tetszik neki az accod! Az előbb próbáltam, engem beengedett!
  • TopGun
    #2901
    Igen! itt persze, es tegnap este meg beengedett, ma meg mar azt irja ki amit leirtam az elobb! :( minden mailra valaszoltam :(
  • dante3
    #2900
    Itt regisztráltál?
  • TopGun
    #2899
    Szia! epp most probaltam belepni, vagy otszor egymas utan, de meg a szerver valasztasig sem enged be! ez mitol lehet? :( azt irja ki hogy: "Cannot acces the login server" meg mindig zarva vannak a szerverek? nem lehet jatszani? vagy hogy mukodik ez? :( meg el sem kezdtem a jatekot es maris ennyit szivok vele? kezd elmenni a kedvem tole, pedig szeretem az ilyen tipusu jatekokat. :(
  • dante3
    #2898
    Van úgy , hogy zárva vannak, de ha kilépsz és újra megpróbálsz bejelentkezni, akkor már lehet, hogy beenged! Nálam is így szokott lenni!
  • TopGun
    #2897
    Igen, koszi! mar megoldodott, tegnap ejjel feltelepultek a patchek es jatszottam volna, csak zarva voltak a szerverek! ez mindig igy van? hogy ejszakara lekapcsoljak a szervereket? :( nem lehet ejjel jatszani?
  • csapblue
    #2896
    Nem is volt ilyen a patch-eléssel. kb 4x elindítottam miután kiírta a hibát, és egyszer csak elindult és letöltötte amit kellett.
  • attyspocak
    #2895
    Igen. És?
    Azért többnyire lvl1-es kavicsokat dobál.
    Tegnap plat ládából két alkalommal került elő lvl4-es ele kavics és egyszer hat reinf poti. ennyi. Ott sem mindig van lvl3as attack kavics.
  • TopGun
    #2894
    Sziasztok! Letoltottem es felinstallaltam a jatekot, de amikor el akarom inditani, azt irja ki, hogy failed patch download, ezt vagy otszor kiirja es nem csinal semmit! mi a megoldas? :( Le lehet tolteni a patchek-et valahonnan?
  • Kiado
    #2893


    xD
  • dante3
    #2892