4171
  • attyspocak
    #3251
    Senkit ne makarok megbántani, de 188591 gold nem összeg. Egy óra alatt összefarmolok droppal együt majd félmillát. Persze alacsony szinten még soknak tűnik, de ezért nem fog senki accot lopni.
  • Gubberx
    #3250
    ok akkor ha lesz plat chested csak szólj és adok érte csomó unique cuccot :)
  • dragon11
    #3249
    Ehh, sztem el vagy varázsolva.A legolcsóbb UNIQUE semmi + semmi element benne, 210k Gaihon serveren.Eleve itt megnyertem az üzletet, nem még egy rare weaponnal:D

    Am meg az sg-sek nem törnek fel, de tudod ahova feltöltöm ott vigyázni kell, jah és elnéztem az egyiket kisatírozni:-s
  • Sir Quno Jedi
    #3248
    Így van. Alig több mint egy óra összedobni egy 16-os karit, nyilván rejteni kell a vagyonát a sóvárgó, irígy szemek elől! :D
  • Marcinko
    #3247
    Tudom, Tudom tele van mint Nyikolaj tetűvel
  • attyspocak
    #3246
    Az nem afeltétlen a teljes vagyona, hiszen ez csak inventori és nem tudhatod, hogy milye van a storage-ban. :)
  • Marcinko
    #3245
    Azt elmagyarázod nekem , hogy két kép egyikén miért kell kitörölni a pénzösszeget , míg a másikon tökéletesen olvasható vagyonkád nagysága.
  • lg911
    #3244
    Jól átbasztáka fejed!Ez nem ér talán 100-120k-t,egy plat chestet 250k már ellehet adni!LOL
  • lg911
    #3243
    Tedd azt!TEgnap elött farmolás közben engem is egy 49 es archer 8 szor egymásután kinyirt.Gondolom wantedezett de belőlem nem húz ki pénz!Inkább fejlesztésre költöm!
  • Marcinko
    #3242
    Bakker Nagyon tele s faxom Humán földével. Megyek a dungiban mobozok , majd leölnek. Na nem baj arrébb megyek ott egy srác nyakamba hozza Exi valami sárkányt az kinyir ( -3 %.)

    Visszaszaladok és megnézem ki ölt meg ! látom Indianpokerstar alig 56 -os archer. Jó kemény ellenfél voltam neki 32 es. Másik egy 56-os Bersi.

    Srácok miből gondolják , hogy van benne izgalom öldökölni az ilyen kicsi karikat. Na mind1. ? Megoldás asszem áttelepítem elementalistomat és bosszút állok mint Rambo.
  • dragon11
    #3241
    Tegnap egy Platina chest(box-ot) elcseréltem ezekre:

    Nah meg erre:


    +100k.Jól jártam tudom.. viszont mennyiért tudnám eladni ezeket a cuccokat?Köszi!!
  • dragon11
    #3240
    Jah, van egy új bug legalábbis nálam..amikor belépek egy party-ba(meghívnak) akkor kijön nagy nehezen az én menüm és nem jön le a lista hogy leave party..mindig reconnectelek hogy kilépjek.Tipp?
  • dragon11
    #3239
    Okés, akkor jelentkeztem a 16os sorcereremmel, amit nem rég csináltam=)
  • lg911
    #3238
    De visszatérve erre a infernoba lépésre!A 32 alatiak inkább kerüljék a klánt
  • lg911
    #3237
    Nyaklevesnek hívják lvl40 knight
  • attyspocak
    #3236
    Ismét rendesen működik az aldb.info oldal!

    Most éppen az extrán van karbantartás immár sokadszor egy hónapon belül. :P
  • attyspocak
    #3235
    Szerintem egy klánba egy karival illik belépni.
  • TuxiBuxi
    #3234
    Ig911 KI a Karid az Infernóba ? :)
  • dragon11
    #3233
    Oké, én jelentkeztem a kis karimmal, most csintam, lvl4-es:) majd még be szeretnék lépni a sorcerer-emmel, boweremmel nem fontos.
  • lg911
    #3232
    Én azt mondom ha valaki nagyobb magyar klánba akar jönni,az jelentkezzen
    az INF3RN0-ba megéri!!!Amúgy is kell az utánpótlás!
  • attyspocak
    #3231
    Vagy be van csípódve neked valami, vagy nem tudsz olvasni. Nem írtam, hogy nincs jogod itt írni, csak kérdeztem, hogy mit keresel itt, ha nem játszol a game-val, ami a topik témája. Én sem látogatom a PW fórumot (mert ugye biztosan van) hogy fikázzam a gametű, amit te játszol. Ezért, ha hasznos tanácsot nem tudsz adni, akkor a többség (gondolom én naív) nem fog rád sem hederíteni.

    Én már legalább vettem a fáradtságot és kérdést intéztem hozzád. lol.

    Ezu: ott a pont! :)
  • Gubberx
    #3230
    :D
  • Doomista
    #3229
    akkor kik kellenek ?:D orcok ?:D
  • TuxiBuxi
    #3228
    Fhúúúú Sok Magyar ??? Júj De Júj De Jújde ... SZAR ! Nekem nem kellenek a Magyarok ^^
  • Ezustvihar
    #3227
    Téged fizetnek ezért valamilyen reklámügynökségtől? :)
  • Jockey
    #3226
    jah és pw-be ugyanugy megvan a várfoglalós rész, repkedhetsz, ezer fajta mountod lehet dungik, egyedi fashion rucik, karaktergenerálást majd lessétek meg eszméletlen, kaszton belül ezer fajta specelési lehetőség és ami fontos, itt van normális healer.
    Ez a autópotizás eleve kérdőjel volt nálam anno:)
  • Jockey
    #3225
    van archlord accountom is, már nem aktív. Sőt, archlordot még bétába kezdtem, amikor kijött éles én azonnal meg is vettem, akkor még fizetős volt (havi)
    szal sztem had legyen jogom beírni ide, mégha accountom nem lenne akkor is lenne jogom beírni:)
    az, hogy képeket néztél és PW csúnya, akkor valamit nagyon benéztél, nagyon szép a játék, mivel ingyenes tehetsz egy próbát, majd rájössz hogy archlord textúrái a béka segge alatt vannak PW-hez képest.
    Archlord-al pont egy a gond, hogy ami a lényege lenne az ostrom stb, az a játszhatatlan a rettentő lag miatt.
    én csak egy alternatívát írtam be aki akarja kipróbálja aki nem nem.
    Ráadásul van egy elég komoly magyar létszám is pw-be, de amíg nem játszol vele úgyse tudod mi a tényleges különbség:)
    peace:)
  • kyle007
    #3224
    Persze van 1-2 kivétel klán!
  • Jockey
    #3223
    téves infóid vannak
    már nem béta (2007óta nem az) és nem lesz kari törlés:)
    jah és fizeős sem lesz, ugyanaz mint archlod, ha +dolgot akarsz vegyél shopba pénzért..
  • kyle007
    #3222
    Ig911 igazad van de a sok nyomi nem jön rá h. jobb lenne az! Ezért is megy már 1-2 magyar játékos is pl. német klánba csak azért mert a magyar klánok sz*rok pedig jobban is éreznék magukat magyarok között.
  • Nenrandil
    #3221
    Tudom, márt már sokat mondták nekem :)... és nem csak akkor ha igazam volt...
  • attyspocak
    #3220
    Igy van! :)
  • Nenrandil
    #3219
    a szája...
  • attyspocak
    #3218
    És mi jár annak, akinek igaza van?
  • lg911
    #3217
    HÁT JA:)De most mondjátok nincs igazam?!
  • TuxiBuxi
    #3216
    Ig911 ISmerős mondatok :)
  • lg911
    #3215
    Most már belehetne fejezni ezt a 800 kis apró magyar klánosdit ami nem áll másból mint 8-10 db emberből!Miért nem lehete 2-3 nagy magyar klánt létrehozni!!!!!!!!!!!
  • kyle007
    #3214
    Amikor le akarod tölteni a game-et akk. ki kell töltened 1 sort a fent lévő képben lévő szóval(na ezt jól megaszontam). Ha nyomsz 1 next gomb-ot akk. bejön h. milyen progival akarod letölteni(v. már tudom is én XD) és azok felet kilyön 1 kis szám/betű sor és az kell oda.

    Remélem egyész érthetően le tudtam írni! :) :) :)
  • 1414geri
    #3213
    valami registration key kell de az mi lenne?
  • 1414geri
    #3212
    segítség kéne van a cog oldal ahol regisztráltam de a játékba nem indul el tlán csinálni kéne subscriptiont? mert ha meg arra mek van valami key és oda mit kéne írni mert semmit se fogad el hiába írom be valaki segítsen please