4171
  • Hydroceph
    #3291
    Mire?:)
  • Iziraider
    #3290
    Szabolcs jo hely !!!!!!!!
  • Iziraider
    #3289
    lololololololololol:
  • Iziraider
    #3288
    Gyere Hordo várlak Dunaujvárosban 185-cm magaságodbolletérdelsz pont cumizhatsz egy kicsit gyere várlak!!!!!!!
  • attyspocak
    #3287
    Csepeltől délre volt érdekeltségem Ráckevén és Lacházán.
    Egyébként Keresztúr de ez nem is olyan rulez. :)
  • Hydroceph
    #3286
    hááát, majdnem dunaujváros :)
    pár napot apámnál töltök pusztaszabolcson, amugy csepel rulez xD!
  • attyspocak
    #3285
    Kicsit fáradt vagyok az egésznapos tanulástól, így sikeresen elgépelten sokmindent. :)
    Azért a lényeg benne van.

    Van valaki Dunaújvárosból?
    Keletkezett egy kis elintéznivaló ügyem ott.
  • attyspocak
    #3284
    Hydrocegh: Csak vissza kell olvasni Iziraider a régebbi megnyílvánulásait. Ott is adta magát mint rendesen.

    Azért csak reagálnék.
    Egytrészt : Bár 12 éves lehetnék megint. :)

    Másrészt: Anyukám így 61 évesen még jól van így nem kell kiásni. Bár a dereka nem bírna ke kettőnket, mert én ugyi a 185 cm. magasságom mellé kaptam 96 kilót is. Nem hiába a becenevem. :)

    Én kis muta mondjuk ismerem a kulturált társalgás íratlan szabályait. Nem nélkülözöm az ironikus humor eszközeit sem, bár lehet, hogy a sima mocskolódás sokkal nagyobb észbeni képességet rejt. Igy nyilván én vagyok a "buta".

    Az, hogy milyen karakterrel játszom az Archlordban, életem elenyésző része, így nem is érdekes. Csupán azért vasn itt kint, hogy ha valaki lát game közben, akkor tudja, hogy én vagyok. Pl. te is. lol.

  • Hydroceph
    #3283
    :) Kár volt, most ugyanaz a véleményem (és sztem ezzel enm vok egyedul) rolad, mint ami Neked a srácról:)
    am sztem "icipici" irigység is van benned, azért feszengsz ennyire a témán
    attyspocak meg remélem nem is reagál hszedre:)
    na most én is megkapom?
  • Iziraider
    #3282
    te kis buta kiásom anyádat azt megbaszom a hátadon Hordó!!!mit kértél ki a faszom vagy te egy 12-éves csira más nem te buzi a 65-knightodal eggyütt megbaszlak !!!Mindenki mástol bocsi az irásért csak egy kis tudatlant választottak csicskásnak :Soooooory
  • attyspocak
    #3281
    Majd el felejtettem. Ha nem érdekel (bár monst is csak káromkodásra futotta) akkor miért is tetted közzé? lol.
  • attyspocak
    #3280
    Iziraider: Ha nem tudsz olvasni, az a te bajod. Ez van. Kértem szépen, hogy próbáljon meg mindenki normális hangon csevegni. Ezt mindenki megértette, de neked nem ment.
    A kommentjeid másról sem szoltak, csak az én folyamatos fikázásomról.
    Nem kezdem el megmagyarázni, mit írtam, mert akik olvasták értették ,csak te neked van gondod ezzel. Persze most is regényt írtam ugye? Mert ha jól emlékszem a két mondatnál hoszabb szöveg megfekszi a gyomrodat. lol.
  • Iziraider
    #3279
    A hordo letiltott az oldalrol de leszarom kinevezték azt csinálja a picsáját !!!leugatja az ujjakat hogy tiszteletlenek meg ilyenek azt ezt nevezték ki semmire kellő paraszt ugye Hordó?Hórdo=Pocak
  • TuxiBuxi
    #3278
    Jó én is megtaláltam a Torrentet de felratot ( vagy álmaimban ) SZinkront nem találtam.
  • Hydroceph
    #3277
    hehe, én még amgyar feliratot sem találtam..
  • attyspocak
    #3276
    Szinkronnal DVD-ben nincs meg? :)
  • Hydroceph
    #3275
    :)
  • Gubberx
    #3274
    Én sikerrel jártam :P innen szedheted is KATT IDE (torrent)
  • TuxiBuxi
    #3273
    Mi egyszer Már elkezdtük kutatni honnan tudjuk lekapni de nem lett sikeres az akciónk ^^.
  • Gubberx
    #3272
    Ez tényleg egy film? :D honnan lehet tölteni? :D
  • Hydroceph
    #3271
    A történet szerintem érdekes lehet
  • Hydroceph
    #3270
    Ő egy skizo fiu sztem xD
    amugy film;

    http://youtube.com/watch?v=vbF6mOaI_Dc

    http://www.imdb.com/title/tt0953318/

    http://www.benx.be/eng/defilm.asp

    már szedem :D
  • attyspocak
    #3269
    Én például semmit.

    Miért ki ő?
  • Hydroceph
    #3268
    muhi!
    mit tudunk BenXről?
  • attyspocak
    #3267
    Adott helyen ölögeted a mobokat. Ezt hívjuk spot-nak.
    Mielöt használnád a roundtrip passodat, a spotodon keresel egy olyan pontot, ahol szinte soha nem láttál mobot. Ezek azért megfigyelhetőek. Odamész, amikor használni akarod a Roundtrip-et és éppen nincs rajtad mob. Majd az inventoridban kattintasz a Roundtrip passodra, mint ahogy a normálra is. Ekkor vissza kerülsz az utolsó látogatott városodba.
    Ott eladod a droppodat, kijavítod a kovácsnál a cuccodat stb. Teszed, amit akarsz. Vacsi satöbbi.
    Aztán, amikor úgy döntöttél, hogy mennél vissza a spot-ra akkor a képernyő jobb alsó sarkán megkeresed a kicsi roundtrip passt ábrázoló ikont és arra kattintasz. Ekkor megint a spotodra kerülsz. Ennyi.
  • dragon11
    #3266
    Hogy kell használni a roundtrip passportot hogy pl ölök valahol visszamenjek a városba és utána oda ahol ölök?Részletezni pls.Thx.
  • attyspocak
    #3265
    Én az egérrel mozgatom a karit és a nyílbillentyűkkel a kamerát. Aztán van, hogy néha az egérrel isforgatom a kamerát. Rángatni még sosem rángatott, bár néhány helyen a grafika bugos. Ilyen pl. Ellore után a hídhoz vezető emelkedő és maga a Boundary Bridge elötti kisebbik híd. Ezen még egyszer sem sikerült egy kattintással átmenni. A közepén mindíg elakad a kari.
  • kyle007
    #3264
    Próbáljátok meg a jobb egérgomb irányításával irányítani a kamerát.

    Na ezt is jól megaszontam XD
  • Borgi
    #3263
    nekem is volt ilyen problémám, nem tudtam megoldani :C
  • semo1
    #3262
    sziasztok. most raktam fol a gamet,de nem tudom a kamerat normalisan mozgatni mert ossze vissza rangat. mi lehet a gond?
  • attyspocak
    #3261
    A végén már ne volt olyan ritka és hozta magával a Laglord efektet is.

    Egyébként ha értesülünk róla, valóban ki fogjuk írni. :)
  • TuxiBuxi
    #3260
    nem tom én rohadtra örültem a Dupla Xp , Drop Nak mert RITKA! ! ! Amúgy meg ha lesz Pocak vagy valamelyik admin úgyis ki írja majd hírnek az Extrára.
  • attyspocak
    #3259
    Ki mondta, hogy lesz?
  • lg911
    #3258
    Mikor lesz legközelebb dupla xp és drop ?
  • dragon11
    #3257
    Mivan, leverte vlami az automatát?:D
  • TuxiBuxi
    #3256
    Minek Lenne amikor FUll Ingyenes ? :)
  • dragon11
    #3255
    Ezt a pech-et..:( vettem egy +7es unique staffot 20ra, 5/5öset, és 69es sebzése volt, feltoltam volna 2reinforce potivel, failed, failed, vettem még kettőt, failed, failed->és leszedte a +7et, lol ?
  • dragon11
    #3254
    Nekem jó=) írok msn-en ha esett:)
  • Szabis
    #3253
    Van hozá tört szerver??????????,,
  • attyspocak
    #3252
    Ja van Plat chestem gaiahono mit adsz érrte? :)