4171
  • Sir Quno Jedi
    #3331
    A bannerben lévő linken találsz egy magyar oldalt, ahol balra mindig van egy aktuális szavazás és magad is láthatod, hogy hol mennyien vannak (arányaiban mindenkép).
  • dragon11
    #3330
    Overlocker, nem neked írtam, hogy oda menj..az programok/hadrware-vel foglalkozik, itt kérdezd inkább.Érthetetlen -.-

    am Gaihonon sztem...
  • dragon11
    #3329
    Nem tudom,de ITT tedd fel kérdésedet, Saddalim biztos, hogy ad valami választ!
  • overlocker
    #3328
    Melik serveren van a legtöbb magyar??
  • Sir Quno Jedi
    #3327
    Legtisztább venni pl. egy vodás mobilmodemet (ha van a környéken némi 3g lefedettség), azon 5-6ezerért egész hónapban korláltlanul tudsz netezni és bár a ping-ek magasak, de még online játékokhoz is jó. Mi nem 1x generals-oztunk rajta többen multiban. Persze laptop sem árt hozzá, mert nyilván az idegen hálózatok telepítése is tiltva van a kliens gépeken melóban (már akinek).
  • Sir Quno Jedi
    #3326
    Nem az IP-t kell rejteni (annak ehhez semmi köze az égvilágon), hanem a proxy-n kell átjutnod valamiféle tunnelling programmal. Mint pl. HTTP proxy-n a HTTP tunnel-lel stb. De ezek, ha nem fizetős szolgáltatást veszel, akkor veszett lassúak és instabilak, játékhoz tapasztalataim szerint teljesen alkalmatlanok. Valószínűleg elindulni sem fog a program, nemhogy értékelhetően futni.

    Egy ilyen tunnel proggit bekonfigolni sem egy élmény szvsz. én anno szívtam vele rendesen, aztán hagytam a fenébe (pedig néha már-már használható volt HTTP proxyn keresztül is a WinMX pl., igaz csak néha).
  • Marcinko
    #3325
    Munkahelyi internetről ami PROXY kiszolgálón keresztül , felhasználói név és jelszó megadásával kapcsolodok az internethez. Sajna portok vannak letiltva, és így az alefclient illetve patch server által használt is.

    Kérdés van olyan progi mint pld oldalban a hidemyass.com , ami elrejti az oldal címét amit meg kívánsz nyitni.

    Szóval van-e ilyen progi vagy hogy oldjam meg a problémát, hogy arch menjen. Sajna a rendszergazdával nem lehet megbeszélni, hogy nyisssa meg a szükséges portokat. ( Érthető okok miatt ) Még is csak munkahely.
  • Gubberx
    #3324
    Velem nemrég akart karit cserélni lol, sőt asszem az én guildemben is van :S ha igen még ma kirugom..
  • dragon11
    #3323
    Marcinko, tedd fel újra az egészet egyben, és érthetően.Mert ezek nélkül nem tudok segíteni.
  • Marcinko
    #3322
    tudom ezt a sztorit sajna ismerem :(
  • attyspocak
    #3321
    Marcinko: Bocsi! És zsidó; mohamedán; keresztény; buddhista; taoista; masiniszta.

    De jós az nem vagyok.

    Jelzem, hogy a játékban egy KK monogrammú egyén több karaktert is elcsalt másoktól. korábban king9 és egyéb neveken játszott, majd tudomásom szerint unokatestvére lenyulta a kariját és azóta ő is ezt teszi másokkal, akik vannak olyan óvatlanok, hogy kiadják a jelszavukat.
    Az illető sokak által huhnhunt vagy hunhunt néven is ismert. Sok embernek tartozik a játékban a gaiahon szerveren.

    Hát ilyenek is vannak. :(
  • Marcinko
    #3320
    Egyébként ja ilyen segítőkészek vagytok tessék megmondani, hogy munkahelyi proxy-s gépről, hogy lehet archlordot játszani, ugy hogy rendszergazdával nem lehet megdumcsizni sajna.

    Valami proxy auto hide kütyű kutya füle nincs ?
  • Marcinko
    #3319
    Látom kirekesztetted a világnézetek felét na DE SEBAJ VESZÍTENI TUDNI KELL :))

    Egyébként is tessék jósolni ! :)))
  • attyspocak
    #3318
    Marcinko: Én demokrata liberális kommunista vagyok, így a válaszom az EP3-al kapcsolatban:

    a, Nem tudom
    b, Tényleg nem tudom
    c, Fingom nincs
    d, Lehet

    Szabadon választott. :)
  • Marcinko
    #3317
    Van még1 kérdésem :)

    Ez a játék ingyenes ? :)
  • Marcinko
    #3316
    Én meg azt szeretném kérdezni, hogy mi az a CC? :)

    Valamint annyira nem vagytok segítőkészek válaszoljatok az előző kérdésekre !

    1, Nem tudom
    2, Tényleg nem tudom
    3, Fingom nincs
    4, Lehet
  • attyspocak
    #3315
    Én azt szeretném kéredzni, hogy honnan lehet letölteni a játékot és melyik szerveren van a legtöbb magyar? :)
  • kyle007
    #3314
    Lehet h. csak a skill-ek miatt de azt is meg lehetne oldani:) De sztem az jobb lenne h. ha az Archerrel lehetne varázsolni mert akk. kb vmi legyőzhetetlen lenne. :)
  • kyle007
    #3313
    :)
  • TuxiBuxi
    #3312
    Hmmm mintha meghalt volna ez a fórum....
    Szóval Lehet Archerrel Pajzsot meg kardot használni avagy nem ? :)
  • TuxiBuxi
    #3311
    Remélem is hogy Költői Kérdés volt . Vagy Lehetett is valami titkos kód csak nem vagyok Kódfejtő :P
  • attyspocak
    #3310
    Akkor ez egy "költői kérdés" volt? :)
  • Marcinko
    #3309
    Tudom, hogy nem lehet tudni de mikor lesz EP III. nálunk is ( már végre ). A leírás alapján nagyon érdekelne.
  • Gubberx
    #3308
    Közben meg is néztem, faja kis film^^
  • attyspocak
    #3307
    A hivatalos oldalon az aktuális szerver státus és az archlord, illetve várur adatok nem mondanám, hogy pontosak. :P
  • Marcinko
    #3306
    Az az érdekes, hogy honlap szerint mennek a szerverek ennek ellenére nem
  • attyspocak
    #3305
    Ma kapott pár PKU4 tag a Tullani arénában restart elött egy keveset. :)
  • TuxiBuxi
    #3304
    Orc Föld PKU4LIFE é . . . .:D De sztem beverjük őket ah No lagg van ^^
  • attyspocak
    #3303
    Én is remélem, bár még szintet is lépett a minap. :)
    Vagyis annyira azért nincs bezárva a csodavárba. :
    Az melyik vár amit említettél Tuxi?
    Bár mindegy nekem, hol harcolunk.
  • TuxiBuxi
    #3302
    Csak Remélem Mó (leaderünk ) hamar megunja az Archlrodságott és megyünk Arthilianért ^^ :D
  • attyspocak
    #3301
    Betartotta az ígéretét a CM és megoldotta a lagg kérdést. Alig észrevehető lagg volt csak a siege alatt, holott rengeteg karakter volt egy helyen. A mi klánun (támadó) 78 online taggal kezdte a csatát, amihez hozzá jönnek a szövetségesek és az unio klánjai.
    Nyertünk is. :)

    Gaiahon szerveren az Inflame kastély a fehér EoW tulajdona lett így a Rebirth meghálálta a sok segítséget.
  • lg911
    #3300
    Akinek nem inge,az ne vegye magára!
  • Hydroceph
    #3299
    Hát ez remélem nem rám vonatkozott, mert ha igen akk hamar kibujok én is borombol:)
  • attyspocak
    #3298
    Csak Iziraidernek van (azt hiszem) baja, bár nem tudom, hogy neki mi.
  • attyspocak
    #3297
    Ez csak irónia volt.
    Bocsi. :)
  • lg911
    #3296
    Nem tudom mi bajotok pocakal,csak azért mert mert szólni azért mert nem bírtok kúltúráltan beszélni(egyébként aki így beszél az saját szellemi szintjét fejezi ki vele lol)
  • kyle007
    #3295
    miért mit csináltál?
  • attyspocak
    #3294
    Én kérek elnézést. :)
  • Hydroceph
    #3293
    vagy egy éve :)
  • kyle007
    #3292
    Na mit lenyomtok itt 1 óra alatt, bár igaz szoktam én is trágárul beszélni de ez már LOL. Ez már full szánalom(gondolom tudja az akinek írom h. miről beszélek)

    Hydroceph: LoL nagyon kiru az aláírásod főleg h. ha tényleg megtörtént :)

    (Ja és a fogalmazásért bocsánatot kérek de valahogy nem tom másképp megfogalmazni XD )