4171
  • Jeffjohnson
    #3371
    ezért is kérdeztem sztem inkább csak fejlödgetek ráérek a mesterségeket késöbb is felhúzni :) látom te is Knight-al játszol nagy szinten milyen pvp ben?
  • attyspocak
    #3370
    Azok nem harci skillek. Azok arra valók, hogy főzzél vele illetve varázsolj. Tudsz ételeket készíteni, illetve metamorph potikat, amelyke közül nem egy igen értékes. Illetve jó áron eladható. A nyúzás, kifosztás, darabolás segítségével sok nyersanyag gyűjthető a főzéshez és varázsláshoz. De hogy a fejlődésed némileg lasabb, az biztos, ha ezzel foglalkozol.
    Én questeket is megcsináltam egészen idáig, de most kicsit hanyagolom őket, bár később folytatom.
    Egy szintből alacsonyabbaknál 20-25% is lehet simán maga a questért kapott XP, magasabban már jóval kevesebb, és egyre többet kell mászkálni. :P
  • Jeffjohnson
    #3369
    ha gyorsan akarok fejlödni érdemes a cooking meg hasonló "egyéb" skilleket húzni? vagy ezek annyira nem fontosak és ráérek felhúzni. Questelni vagy grindeolni érdemesebb?
  • attyspocak
    #3368
    3. A CM jelenleg a Click & Buy fizetési módot fogadja el. Ezen regisztrálsz és a CM oldalán bejelentkezve veszel CC-t.
  • attyspocak
    #3367
    1, A Merchantnál veszel levélpapírt, aminek ott a neve Ordinary Letter Paper és tizes csomagban van.
    Ezután az "U" betű lenyomásával tudod a levelezőt menyitni. Aztán kattintasz a febukkanó ablakon a Write the letter gombra és elkezded.
    To= kinek (pontos karakter név) Sumject= téma, ez alá meg a szöveg.
    A bal alsó sarokban van egy slot oda behúzhatod a tárgyat, amit küldeni akarsz. Ha kész kattintás a send gombra.
    Amikor megkapja, akkor neki el kell menteni a tárgyat és ennyi.
  • lg911
    #3366
    1. Hogyan lehet levelet írni valakinek és hozzá csatolni valamilyen tárgyat?
    2.Brumhart szerveren tud valki valami naon faxa magyar klánt(ahol aktív tagok vannak).
    3.Hogyan lehet feltölteni cc-t bankkártyáról?Azt tom hogy visa vagy mastercardal lehet.De egyik spanom mondta hogy az ő haverja OTP-s kártyával is tudott
    PLS segítsetek!
  • Jeffjohnson
    #3365
    Thx a helpet majd olvasgatok. Valamelyik komolyabb magyar klánba van felvétel?
  • attyspocak
    #3364
    Látogasd meg az archlord.extra.hu oldalt és olvass sokat. Rendeteg infó gyűlt ott már össze.
  • Gubberx
    #3363
    Az a lényeg hogy a fegyver vagy armor és a kövek is az inventorydban legyenek, utána már csak a követ rá kell húzni a slotra és vagy belemegy vagynem :)
  • Jeffjohnson
    #3362
    okok már megvan köszi
    másik kérdés látom a vanna slotok ahova köveket lehet berakni van erre külön npc aki elkészíti vagy ,hogyan megy?
  • attyspocak
    #3361
    Nincs kellő infó az adekvált válaszhoz.
    Egy Accounton van a két karater? Akkor simén a safe keepernél lévú raktárodon keresztűl.
    Két Accounton (egy szerveren) van? Akkor be kell lépni mindkettővel és trade. Ha csak egy tárgyat akarsz a két Accounton lévők között, akkor akár levél mellékletként is elküldheted.
  • Jeffjohnson
    #3360
    egyik karakteremtöl a másikhoz ,hogyan tudok cuccot vagy pénzt küldeni?
  • Jeffjohnson
    #3359
    Kipróbáltam a requiemet tiszta Lineage 2 feeling így elsöre grafika az rosszabb mint az Archlordé de ez nekem annyira nem számít viszont a lagg nagyobb de tetszik és az Archlordal a nagy grind festival ami a legnagyobb bajom. Szerintem játszogatok mind2 vel aztán majd meglátom mindenesetre az Archlord talán játékosbarátabb de egy béta fázisban lévö játékot nem szabad leírni. Szóval ugyanott vagyok ahol az elején :D
  • Gubberx
    #3358
    Az apróságokon belül arra gondoltam hogy van rendes aukciós ház ahol licitálni is lehet, vannak rendes instance dungeonok ahol csak ti vagytok a partyval és nem kselnek meg pk-znak le folyton, be tudod linkelni a chatbe a tárgyakat amit így mások és te is meg tudsz nézni, stb stb nem olyan kényelmi funkciók amik a lvl up-ot segítenék:)
  • attyspocak
    #3357
    Nos én csak a weboldalt néztem meg, de az alább elhangzottak hoz egy-két gondolat:

    A Codemasters nen noname, dekoreai. :)
    lvl17-es karival is el tudja dönteni valaki, hogy a grafikája milyen.
    Egy boztos, ha vannak benne apróságok, amik megkönnyítik a játékot nem boztos, hogy azok a játék élményt is jobbá teszik. éha - ha nem az irányításról va szó - pont az a jó, ha a game nem túl könnyű.
    Pl. Mit érne bármelyik MMORPG ha a HL sdzintre pár nap alatt fel lehetne ugrani?
  • Gubberx
    #3356
    Öszetettségben a requiem mert sok olyan apróság van benne ami megkönnyíti a játékot, de próbáld ki mert lehet hogy nekem tetszik de másnak nem.
  • Jeffjohnson
    #3355
    szerinted melyik a jobb?
  • Gubberx
    #3354
    Hát ezteket a negatív dolgokat nemtudom hogy szűrted le egy lvl 17-es karival, mert szvsz annyi idő alatt kb semmit nem tudsz meg a játékról úgy igazán.
  • SeriusLame
    #3353
    lvl 17-ig játszottam egy karaktert requiemben, és szvsz a grafja elég ocsmány :s
    de ez még csak open beta, állítolag van pár olyan effect ami még nincs engedélyezve, de azon már semi sem segít
    Az archlord meg minden szempontbol kiemelkedö, mégiscak egy profi fejlesztocsapat [Codemasters] készítette, nem valami koreai Noname Company,
    Régota vártam a requiemre, mivel az 1. horror RPG lett volna, de az egész annyira elbaszott hogy nagyon : o
    game designerek aludtak mikor készült, a pvp is teljesen elbaxott, szoval

    csak ennyit akartam, üdv
  • Jeffjohnson
    #3352
    mi az amitöl jobb mint a requiem? így elsöre egy L2 szerü grafikás game a requiem.
  • Gubberx
    #3351
    Én is nagyon szeretem archlordot csak grindelésbe fullad a végén az is :/
  • SeriusLame
    #3350
    hát ha e között a két játék között hezitálsz, én az archlordot ajánlom.

  • Gubberx
    #3349
    lett egy uj asylum szint, és néhány uj pénzes cucc az item mallban
  • Jeffjohnson
    #3348
    én is pont e közül a két játék közül szeretnék választani :) azért kérdeztem változott e valamit az Archlord az elmult fél/egy évben.
  • SeriusLame
    #3347
    OFF: én játszottam azzal a Requiem nevezetü horrorjátéknak csufolt valamivel, hát ennyi a véleményem röviden :
  • SeriusLame
    #3346
    mikor lesz legközelebb xp event ?
  • Gubberx
    #3345
    :D
  • attyspocak
    #3344
    Szerintem ez szubjektív dolog. Nekem ez tetszik és nem próbálom ki pl. Gubberx ajánlotta horro izét. :)
  • Gubberx
    #3343
    OFF: [URL=http://www.playrequiem.com/index.aspx]Próbáljátok ki^^[/URL]
  • Jeffjohnson
    #3342
    Sziasztok!
    Lenne pár kérdésem kb. fél éve (talán van az több is) játszottam a játékkal de akkoriban nagyon egyhangúnak tünt azóta változott valamit? Érdemes "komolyabban" nekiülni anélkül ,hogy a chantra shopból idönként vásárolnék vagy anélkül mindenki bucira ver?
  • attyspocak
    #3341
    Segítettünk volna, de lehet, hogy korábban senki nem járt itt.

    És hogy legközelebb ne érjen meglepetésként:

    Hétfőn délelött kb. 10-13 között szokott (de inkább 11-14) heti karbantartás lenni, de most hátfőn (gyermeknap miatt vagy sem) még tartott a hétvégi dupla XP és drop event amit nem akartak egy több órás leállással megszakítani, ezért volt most a heti karmbantartás. Egyébként naponta 14 órakor restart van ami szintén pár perc leállással jár.
  • SeriusLame
    #3340
    np már beenged, azér kösz a helpet
  • SeriusLame
    #3339
    hi all
    nemrég kezdtem a játékot, és valamiért nem tudok bejelntkezni,
    a szerver karbantártásnak már vége, engem mégse enged be
    valaki tudja mért nem ?
  • Gubberx
    #3338
    Mostmár nem rontja^^
  • Gubberx
    #3337
    Ha hazaértem repül :D
  • Kreeder44
    #3336
    Gaiahon hahó.... Lotrot pihentetem belevágtam ebbe a game be keresek magyar klánt ijjászom neve Uriels ez a fő kerim Mirganth a warriorom :)örömmel belépek bárhova ahol aktív guild élet van :)
  • lg911
    #3335
    A X3n3sthisbe is jelentkezett
  • attyspocak
    #3334
    Nos ma lebukott a karakter tolvaj mert volt pofája Relax-két bemutatkozni és lejmolni tőlem. nem tudván, hogy mindent tudok a történtekről. R3zzz nevű lvl44-es Archer bőrébe bújva ólálkodik a pitiáner kis tolvaj a Gaiahon szerveren. Jelenleg a Warsong klán hírnevét rontja. Remélhetőleg nem sokáig, hiszen ez a klán ennél többre érdemes.
  • TuxiBuxi
    #3333
    Tudunk Róla....
  • lg911
    #3332
    Dsdasa2 egy mocskos PK-s!!