4171
  • attyspocak
    #3411
    Időközben befejezte akereső motor a munkáját:

    http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=285124&highlight=server+rate

    Jelenlegi állás:
    No item drop 135 65.22%
    Chance to drop up to 1 item 46 22.22%
    Chance to drop up to 2 items 5 2.42%
    Chance to drop up to 3 or more items 2 0.97%
    Chance to drop all items 19 9.18%

    Voters: 207. You have already voted on this poll

    Ez a szavazás azonban csak és kizárólag az esetleges PvP droppal kapcsolatos. Szó sincs a nyitó szövegben arról, hogy Pvp szerver nyitna, csak annyi, hogy a szavazás eredményeként a drop szabály csak egy újszerveren lépne életbe.



  • attyspocak
    #3410
    No erre én is kíváncsi lettem.
    Hol olvastad?
  • kyle007
    #3409
    Ezt hol olastad?
  • Jeffjohnson
    #3408
    azt olvastátok ,hogy akarnak egy hardcore pvp szervert csinálni? Szavazásokat írtak ki ,hogy pvp-ben ha meghalsz droppolj e el valami, mekkora legyen a server rate (1.5x,2x) stb..
  • kyle007
    #3407
    Hát jah :)
  • Marcinko
    #3406
    köszönöm akkor ez full cumi
  • kyle007
    #3405
    Marcinko Ez full random.
  • Morfi
    #3404
    Köszi. Akkor majd figyelgetem mi mennyi hogyan van :)
  • Jeffjohnson
    #3403
    thx akkor egyenlöre még várok
  • Sir Quno Jedi
    #3402
    40 alatt nemigen, max. ha nagyon pvp-s másodkari vagy.
  • Jeffjohnson
    #3401
    Ref potikat hanyas szinttöl éri meg használni a cuccokon mert kis szinten viszonylag gyakran cserélödik a fegyver
  • Marcinko
    #3400
    Szevasztok aza a kérdésem, hogy

    ha összespórolok egy wing chest ládára 3500 cc nek megfelelő aranyat, akkor mitől függ, hogy milyen és hányas level ( hány +1.?. százalékos speedes ) szárnyat kapok ?

    Előre is köszi.
  • attyspocak
    #3399
    Ez szerverenként igen eltérő lehet. Nálunk Gaiahon szerón szoktam látni Tullnaban ahogy kiabálnak főként Plat ládákat. Eladásra 250K 350K között kínálják. Gold meg van hogy 50K. Silver ládát párezerért.
    Ha sok van, akkor érdemes kiabálni egy kicsit a legforgalmasabb helyen, de figyelni kell a shout-ot ilyenkor, hogy tudj igazodni a többi kínálathoz.
  • Morfi
    #3398
    Engem az érdekelne, hogy a különböző ládikákat milyen áron érdemes vagy lehet eladni esetleg alku tárgyaként megéri-e használni?
  • attyspocak
    #3397
    Illetve a támadáskor, ha más stunnal rendelkezővel küzdesz, akkor Stun Protection bekapcsol. Ez egy gyorsan leketyegő skill sajna.
  • attyspocak
    #3396
    A knight egész jó, csak figyelni kell, hogy mivel támad az ember. Én stun shock, majd Strike of death és utánna dragon divide vagy sima normál támadás. Arra figyelni kell, hogy a critical attack miatt (ami itt már 1480-1550 közötti) a Paint With Blood-al is fel legyen buffolva az ember.
    Mondjuk én nem vagyok egy nagy PvP-s, de tegnap azért kitettünk páran magunkért Tullan arénában. :)
    A knight előnye a nagy HP érték és a jó kis cirtical.
  • attyspocak
    #3395
    Részemröl nem sok érzelem van a dolgoba. :)
  • Marcinko
    #3394
    Isten ments , hogy nagyon beleszóljak de köztetek az érzelem úgymond szivárvány hidat vert.
  • Jeffjohnson
    #3393
    rákérdezhetek? :56 vagy 65 persze lehetsz 29,38,47....stb vaagy 92 éves

    Sajnos a viselkedés már maga meghatározza ,hogy kb. ki hány éves szinten gondolkodik de ahogy olvasgatom ebben a párbeszédben nem te vagy a 12 éves.
    Játékkal kapcsolatban korábban kérdeztem de lehet nem olvastad 69es szinten milyen a knight pvp ben?
  • attyspocak
    #3392
    Most nekem is van kérdésem!

    Jut eszembe! Ha én noob vagyok, miért te teszel fel "bonyolult" kérdéseket!
  • attyspocak
    #3391
    Az tetszik, hogy ha valaki - aki még nálam is pocsékabbul gépel - behisztizik, mert nem tetszik neki valami, akkor rögtön 12 évesnek titulál. Ez valami divat ma nálatok kamaszoknál?
    Pont tegnap mondta ezt az alább már emlegetett karakter tolvaj a játékban, amikor ismét lefüleltem.

    Neki is csak azt üzenhetem, mint neked, hogy a kor egy állapot nem érdem. Ha összeadom életkorom első és második számjegyét, akkor még egy év kell a 12-höz. Nos?

    Szavaidban ott bujkál az irigység, ami a legocsmányabb emberi tulajdonság a világon. A hét főbűnök egyike is, bár ez nem sokat mondhat neked. Végezetül, ha valakivel vitázni akarsz próbálj meg érvelni sértegetés helyett, mert sértéseid leperegnek rólam.

    Részemről lezártam a témát. Remélem legközelebb kapsz segítséget ha kérdésed lesz. :)
  • SeriusLame
    #3390
    szerintem még igyis hogy nemírtam féloldalas hsz-t kiderul egy normál emreb számára mégis mi a faszt akartam én itt megtudni ?
    jowan hogy nem premuim itemnek hivják a chantra shopodat, de attol még érthetö, csak te nem akarod megérteni mer vmi 12 éves kis kocka noob korcs lehetsz szerintem, a te stinteden megfogalmazva remélem érthetö pfoltam te nub
  • SeriusLame
    #3389
    :O
    hallod most tényleg nemtom eldönteni h te fogyatékos vagy,
    vagy
    csak egy elbaszott nyomorék aki játsza itt az agyvát mer 69 elvéelt nyit kockult ki a karak teréböl ?
  • attyspocak
    #3388
    Végül -bár megtettél mindent, hogy szimpatikus legyél- válaszul: Nem lehet megoldani, hiszen netes vásárlásról van szó. Illetve ha lenne elég ingame goldod, akkor vehetnél a játékban más játékostól. Most az átlag ára a Gaiahon szerveren 7-10millió/1000CC.
  • attyspocak
    #3387
    Mi a meglepő?

    Kérezted volna pontosan megfogalmazva, közérthetően amit tudni akarsz! lol.

    Vagy nem emlékszelk mit kérdeztél?

    Tudod mit mutasd meg, hogy hol olvastad a Chatra shop tárgyairól, hogy prémium termékek!

    Mert bármilyen hihetetlen 69-es karakterként fél év alatt gyszer sem hallottam, olvastam vagy láttam, hogy valaki ezt a kifelyezést használta volna.
  • Jeffjohnson
    #3386
    akkor asszem megy az egész az aukciós házba :( pénzt nem nagyon szeretnék áldozni a gaméra max akkor ha már komolyabban benne vagyok
  • SeriusLame
    #3385
    elég meglepö hogy 69 es karaktered van és mégse érted miröl beszélek

    de anyira nem is lényeg, valszeg hanyagolom a gémet amig meg nem oldják a lag problémákat
  • attyspocak
    #3384
    Jaj elfeletettem, hogy voltak tárgyak az EP1-ben, melyke un. preorder itemek és meg lehetett venni őket szintén valódi pénzért neten, ezért sme értettem mire gondolsz. Pl. Gyűrűm van olyan, ami all ele 10% védelmet ad és ilyen preorder item volt.
  • attyspocak
    #3383
    Te premium terméket mondtál, amely kifejezést még nem nagyon hallottam a Chantra Shop terékei kapcsán.
  • SeriusLame
    #3382
    najo elárulom hogy a chantra shopra gondoltam, onnan akarnék winget veni mer jóljönne egy kis speed incrase :)
    szal ha valai tudja hogy kell és leírná annak örülnék
  • Morfi
    #3381
    Én a héten kezdtem el a játékot, tetszik is :D Csak azok a ládákhoz nehéz kulcsot szerezni. Játékon belül ha adnak el mennyiért vagy miért?
  • attyspocak
    #3380
    Gratulálok! ÉS hogy jön az Archlord topic-ba a csíkos üzlet?
  • attyspocak
    #3379
    Ma kettőt nyitottam, az egyikbenvolt 22! extralarge life potion. :( A másikban 3db lvl3-as attack stone.
    Volt, hogy ezüst ládából 2db reinf potit vettem ki.
  • lg911
    #3378
    tegnap este 3 plat ládá nyitottam 3 lvl3 as attack kő volt benne meg 8 reinf poti :))
  • SeriusLame
    #3377
    a boltot linkeljem be ? bolt
  • attyspocak
    #3376
    Milyen boltból milyen terméket?
    linkeld már be a boltot.
  • SeriusLame
    #3375
    a hozzá valo kulcsot valos pénzért lehet megvenni,
    azt tudja valaki hogyan lehet premium terméket vásárolni a boltbol ?
    Bankszámla nélkül meglehet oldani ?
  • Jeffjohnson
    #3374
    ládikákhoz amik esnek ,hogyan lehet kulcsot szerezni?
  • Jeffjohnson
    #3373
    nálam nincs lagg
  • SeriusLame
    #3372
    az mér van hogy archlordban a karakterem foylton laggol ?
    másnak is laggol vayg csak nekem ?