4171
  • Fayme
    #3451
    csak kétezer lesz havonta? hmmm...megfontolandó :)
  • TuxiBuxi
    #3450
    Mikör Jöttök Rá hogy Nincs Free game (mmorpg nél legalább is)Millió 1 gamet felmondhatok nektek amibe mindig megvan a cc-s rendszer ( cq,cg,ad meg a franc se emlékszik rájuk már)Én Most Subsonik Barátommal Perfect World özünk ( Cg rendszer ^^) De csak egy évig mert Megyünk AION ozoni . Ez lesz A MMORPG! Fizetni kell majd érte havi 2000 ezret de Nuku CC és egyebek én úgy döntöttem hogy nem számít az a havi 2000 forint de legalább egyenlőség lesz a köbön ha legyőznek ott az azért lesz mert rossz az armorom vagy ilyesmi . Abban a gameba el fogok követni mindent hogy én legyek az akit inkább ki kerülnek minthogy le álljanak velem harcolni (anélkül hogy tank lennék ) ^^
  • kyle007
    #3449
    Nekem ezért halt meg a 44-es karim végleg.
  • Nenrandil
    #3448
    Egyet kell értenem...én anno ezen idegeltem be magam...háromszor kihaltam lag miatt... és szinte semmit nem fejlődtem...
  • kyle007
    #3447
    JA várjatok erre tudom a választ:

    Az h. vegyél kibaszott CC-t h. ne menjen az a -3%(de így kibaszottul nincs értelme annak h. ingyenes) miért nem csinálnak olyan rendszert ahol lehetne választani pl. -3% v. mittom én -10k v. valami de ez így 1 rakás szar.



    (megvan a téma)
  • kyle007
    #3446
    PL. Mi értelme van annak h. minden halál után levesznek 3%-ot?
  • kyle007
    #3445
    Itt is zajlana ha lenne vmi altéma
  • attyspocak
    #3444
    lol
  • Marcinko
    #3443
    bocsi archlord.extra.hu n zajlik az élet.
  • kyle007
    #3442
    blah, blah, blah...


    (megfelel?(: )
  • lg911
    #3441
    Írjatok már!!!Külömben kifog halni ez a fórum!!
  • f1sch3r
    #3440
    Kössz a segítséget!
    Akkor egyértelműen Gaiahon.
  • Fayme
    #3439
    nézd meg itt:)
  • f1sch3r
    #3438
    Hello!

    Valaki tudna segíteni, melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • dregonose
    #3437
    Aktiválni kell az emailodon miután megadtad a jelszót
  • Tomaron
    #3436
    hy letöltöttem a játékot és kéri user id-t meg a passwordot es mar beregeztem a codmasters oldalara de nem fogadja el mi az oka vagy mit lehetne tenni hogy jó legyen a game?
  • attyspocak
    #3435
    Irsz egy levelet a CM-nek.
  • lg911
    #3434
    Hy kéne gy ksi help hogyan tudom átadni valakinek a klán leaderséget?
  • attyspocak
    #3433
    Ha mindent tudnál előre, akkor mi értelme lenne a játéknak? Mi volna benne a szórakozás?
  • Akhi
    #3432
    koszi:) neki alltam enek a vilagnak is csak a questek nehezek ugy hogy nem ismerem a mobokat hol vanak stb:)
  • attyspocak
    #3431
    Mindegyiken, de egy nemhivatalos (444 válaszoló) felmérés alapján Gaiahon.
  • Akhi
    #3430
    Sziasztok!! melyik szervere erdemes menni ? melyiken van sok magyar? koszi a valaszokat!
  • Marcinko
    #3429
    Szevasztok !

    lvl 50 archer cagyok Woodyka néven a Gaiahon szeron.
    Ez a buildem:

    http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=HAaaaafQfY4aaYa4aaa

    ( van még 4 skill pointom ) de nem tudom, hogy elköltsem ( ha igen mire ) valamire vagy várjak az EP 3 egy két skilljeire.

    Ötlet ?
  • attyspocak
    #3428
    Csak pár percig volt a fejemen egy szilveszteri bulin. :)
  • TuxiBuxi
    #3427
    ÓÓ az a Trendi Napszemüveg nem a Tiéd ?? :D
  • attyspocak
    #3426
    Mostanság ott sem párásodik be a a nemlétező szemüvegem a fórum friss hozzászólásainak elolvasása alatt. :)
  • Gubberx
    #3425
    túlzás az a heti 1 :D
  • TuxiBuxi
    #3424
    Birom azokat a Fórumokat ahoval csak heti 1x kell belépni hogy elovasd a friss beszélgetéseket. ( Nah jó igazából az archlord.extra-n megy az igazi fórumozás).
  • mayk
    #3423
    Szó sincsen efféle dologról nem adnám ki az accountomat senkinek se akár barát akár nem.

    Köszi csak ezt akartam tudni.
  • attyspocak
    #3422
    Nem egésszen értem ,hogymit is szeretbél, de ha azt, hogy más tolja a karidat, ezt nem javasolom, hiszen meg kell adjad hozzá az account adatokat és így lehet, hogy annyi lesz a karidnak már most. volt sajna már ilyesmire példa.
    Ha olyasmire gondoltál, hogy hol tudsz gyorsabban fejlődni, akkor keresd meg tullantol keletre a Forgotten Grave nevű dungit Lizardsman Claw-nál. Talán ott vannak rád méretezett mobok. Ez ugyan kicsit poti igényesebb, mint a kinti fejlődés, de egy-egy mob jóval több XP-t jelent.
  • mayk
    #3421
    Sziasztok.
    segítséget kérek az lenne a probléma hogy nem tudok már olyan gyorsan lvl upot csinálni 23 as Knightom van a Gaiahon szerón nem tudok továbbjutni.
    Pls valaki segítsen.
    MSN: [email protected]
  • Jeffjohnson
    #3420
    ööö én optimista vagyok :D igaz azt is írták ,hogy nem feltétlenül reprezentálja ez a felmérés a nép akaratát magyarán lehet azt csinálnak amit akarnak :D de én egy L2es rendszernek örülnék
  • attyspocak
    #3419
    Gondolod, hogy a karakterek szorni fogják a tárgyakat, ha a szavazás eredményei nem változnak és azt figyelembe veszik a készítők?
  • Jeffjohnson
    #3418
    rosszúl írtam a pvp szint kisebb lesz (lvl 15 körüli)
  • Jeffjohnson
    #3417
    a ratek valszeg nagyobbak lesznek a droppok is meg a szint ami után elkezdhetsz pvpzni PK-sok meg droppoljanak csak el mindent L2 ben is ez van ott müxik itt miért ne :)
  • TuxiBuxi
    #3416
    Én inkább egy Közös Serónak Örülnék (Tegyük fel egy hatalmas arénával vagy mit tom én ) ahonnan minden seróról lehetne küzdeni ! Nah az Ütős lenne. De így nem valami sok értelmét látom.
  • attyspocak
    #3415
    Az egész lol. Egy kifejezetten PvP-re kiélezett szerveren mit is kezdene magával a sok noob, aki azt élvezi, ha mésokat lenyomhat PK-ban. Mert lássuk be, a Pk sokkal gyakoribb, mint a PvP. PvP miatt külön szerver. lol.
  • TuxiBuxi
    #3414
    Ha nincs 2x es 5x es 10x es Xp Akkor Az Nem HC szerver Sztem :). Jah És a Rogues dolgos is megmaradnak szóval fullra el van már most b****va.A PvP seró azért van PvP-z bakker .
  • Jeffjohnson
    #3413
    10 napig lesznek nyitva a szavazások utána lehet pár héten belül jön az új szerver is
  • Jeffjohnson
    #3412
    pedig lesz ezért is vannak ezek a pollok ,hogy infot gyüjtsenek persze arra idöpont nincs de 4 szavazás is ki van írva mind az új HC PvP szerverhez gyüjt "adatot"