4171
  • kyle007
    #3491
    Hát klánt az Evengarda-ra tudnék ajánlani karit meg hát Hunter, Berserker, Elementalist SZERINTEM.
  • tazis
    #3490
    Üdv!
    Tudnátok ajánlani magyar klánokat a játékban?
    Úgy tudom Bumharton van a legtöbb magyar.
    Régebben már játszottam de abba kellett hagynom!
    Melyik karit ajánlanátok?
  • Kicsikiraly
    #3489
    Grahantar néven jelentkeztem
  • Hydroceph
    #3488
    Hali. laggos még? multkor ujra leszedtem gondoltam nyomom kicsit, de elkepesztoen laggos volt kezdoben, és nem nem a netem:)
  • Marcinko
    #3487
    na akkor talán annyi még hogy cygnus és a siler kell egyszerre is majd, ezért érdemes az increase gate-re is rágyurni ha ki van maxolva a elemental storm.
  • Kicsikiraly
    #3486
    azt a skill buildot használom :)
  • Marcinko
    #3485
    még mielőtt belekötsz a legelején azt jelenti, ahogy elérhető
  • Marcinko
    #3484
    nem fogják.

    És nem később fog kelleni hanem a legelején. archlord oldalon van egy jó alap build azt csináld az elején. mottója def,hp, attack.

  • Kicsikiraly
    #3483
    na találtam végre skill buildot elementalisthoz :D el is kezdtem, és előre olvasgattam a skilleket: van ugye a frost armor, és később kelleni fog a soul barrier. mind a kettőnek hasonló hatása van. nem fogják kiütni egymást?
  • lg911
    #3482
    Nem,nem lehet!Próbáld meg a forgalmas helyeken árulni,majd valaki jelenkezik!
  • Kicsikiraly
    #3481
    és hol érdemes árulni? AH-ba lehet?
  • Guillotine
    #3480
    Az Elite Weapon és Armor chest-eket nyugodtan kidobhatod a kukába. A Silver Treasure Chest-et meg kb. 15K-ért.
  • Kicsikiraly
    #3479
    ilyen elite weapon/armor chesteket meg silver chesteket mennyiért érdemes eladni?
  • Kicsikiraly
    #3478
    ennek mi köze van az archlordhoz? (guild wars fizetős játék amúgyis)
  • Wolgorn
    #3477
    Guild Wars CD Keyt (europe)meg adja valaki...Elöre is köszi
  • Kicsikiraly
    #3476
    szompolygo és aiaraa majd joinolni fog, légyszi fogadd majd el őket :)
  • attyspocak
    #3475
    Új képek és hírek az archlord.extra.hu oldalon.
  • Gubberx
    #3474
    ha jól emlékszem akkor shift+arréb húzod az itemet egy másik slotra és akkor felajánlja hogy szétszedd
  • Kicsikiraly
    #3473
    a stackolt itemeket hog ylehet szétszedni? (pl van 60 manapotim és én azt két 30-as csomagra szeretném bontani)
  • kyle007
    #3472
    LOL az Evengarda szerveren is van 1 WingsOfGlory klán és én vok a kis klánjuk Leader-je. Mi is szívesen várjuk a jelentkezőket az ArchAngelHUN-ba a szint nincs korláthoz kötve az jelentkezik aki akar de aktív legyen legalább.
  • lg911
    #3471
    A WingsOfGlory magyar guild tagokat keres lvl30 as szinttől a Gaihon szerveren!Kérdés esetén estefelé írjatok Afrossnak!
  • Gubberx
    #3470
    chantra shop-bol (igazi pénz) játékosoktól (goldért)
  • Kicsikiraly
    #3469
    hol tudok platinum key-t szerezni?
  • Kicsikiraly
    #3468
    tudunk angolul, de jobb az ha van egy magyar közösség és többen is vannak.
  • kyle007
    #3467
    Miért kérdezi meg mindenki h. melyik szerón van a legtöbb magyar? Amelyiken a legkevesebb van azon kb. nincs olyan sok kis magyar guild és legalább 1 nagy van. Am. meg tanuljatok agnolt :)
  • Gubberx
    #3466
    állítólag gaiahon
  • Kicsikiraly
    #3465
    Egyik haverommal el szeretnénk kezdeni archlordozni. melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • Gubberx
    #3464
    csak valami mittudomén :D
  • Marcinko
    #3463
    Nálunk esett is :)
  • dragon11
    #3462
    Felhős az ég
  • attyspocak
    #3461
    Valami
  • Sir Quno Jedi
    #3460
    Bármi
  • Marcinko
    #3459
    Tessék írni valamit ( Bármit )!
  • attyspocak
    #3458
    Van biza! :)
  • Sir Quno Jedi
    #3457
    Akkemény! 78?! :DDD Hmmm...
  • Fayme
    #3456
    az Új Magyar Archlord Oldal feliratra ha kattintasz, ott biztosan találsz minden kérdésedre választ, és klánt is könnyedénb keershetsz, mert azt hiszem van iylen fórum topikunk.
  • wolverine375
    #3455
    Sziasztok, most kezdtem a játékot. De még sok minden nem világos, pl h lootoltam 3ládikót amihez platina kulcs kell, namár most ez ér valamit, vagy magának a ládának a nevében kell benne lenni a platinának?(értem ez alatt h olvastam h ezekhez meg kell venni IRLpénzen a kulcsot, és a ládákért ilyen 30-300k-kat simán pengetnek)
    Másik kérdés, h nem találtam rendes fórumot ahol lehetne valami guildet keresni, játékban meg nagyon sok balfasz van akik válaszra sem nagyon méltatnak jobb esetben. Ja itt h megy am a guild szervezés?
    Előre is köszi a válaszoakat, ha nem lett értelmes sry, nem nagyon aludtam...:)
  • Fayme
    #3454
    én kitartóan, már 78as vagyok :P
    irj rám bármikor( ha fent vagyok).
    bár mostanában keveset vagyok nyári nyaralásokat stb miatt:)
  • TuxiBuxi
    #3453
    Hát amúgy ha jól tudom olyan 10 dollár Körül lesz ( még nem 100%) De ha megfizethető lesz akkor megyek és nincs többé "Free" MMORPG többé :). Fayme Te még Pw zel ? mert jól jönne ha egy bőven 70+ os kari segítene szegény kicsi Low leveleken :)
  • kyle007
    #3452
    Az. Bár én mostanában Biablo2 LOD-ozok de amint kijön a 3 azzal fogom nyomni. És most pár ezer forint a B-netre nem sok és azzal addig gémelsz amíg meg nem unod és nem kell havonta fizetni