4171
  • attyspocak
    #3531
    Neked kéne tudni, te állítod, hogy van legjobb! :P

    "vegyétek már észre hogy minden kasztnak van vmi erőssége, az egész ízlések és pofonok alapon működik"
  • dragon11
    #3530
    LOL, most akk. pvp-re melyik a legjobb?
  • attyspocak
    #3529
    Ja, nagyon jó PvP-ben az Archer, ha van safe area, ahová befuthat. :)
  • dragon11
    #3528
    Igen, ez így van, de van best PVP build, hidd el, csak még nem tudtam rájönni melyik az.. mert pl 1 mage vs sorcerer sorcerer a vesztes.


    Holnap felrakom és szeretném vinni újra az archer karim, az nagyon jó pvp-be sokak szerint.. kis levelen szar, de nagyon ütős..

  • Marcinko
    #3527
    archer nekem bejött.
    fejlődni is lehet vele. ranger király pvp re. Egyébként nagy betűkkel itt van egy archlord oldal arra rákattintasz és ott az osztályok részt elolvasod, illetve ha visszaolvasol akkor olvashatod a kedvencem:

    "vegyétek már észre hogy minden kasztnak van vmi erőssége, az egész ízlések és pofonok alapon működik"
  • dragon11
    #3526
    PVP build,re melyik a legjobb kaszt, szerintetek?:)


    Archer, vagy ..?


    és fejlődésre?:)
  • Kicsikiraly
    #3525
    reset orb kell hozzá. jó drágán. vagy asszem trainernél van egy olyan gomb h reset, de az csak egyszer működik.
  • jozsagab
    #3524
    Üdv!

    Valaki segítsen nekem, hogy hogy is lehet a skilleket resetelni!
    Köszi
  • dragon11
    #3523
    Jah igen, minden kaszt más és más.PVP build van, ő pedig arról beszélt;)
  • attyspocak
    #3522
    Itt az igazság ! :)
  • dragon11
    #3521
    Archer a mage-t is odab@xxa hidd el, csak én lusta vok folytatni.Am van egy 24es socrererem.. de most pihen a game.. ha újra megjön a kedvem, az archerem fogom vinni, tuti.:)
  • Kicsikiraly
    #3520
    vegyétek már észre hogy minden kasztnak van vmi erőssége, az egész ízlések és pofonok alapon működik
  • kyle007
    #3519
    Bocs az íráshibáért már fáradt vagyok...
  • kyle007
    #3518
    Jah. amúgy a Te kis Húú de erős Archer-ed mit használ ölni? Stun, Phonex(nemtom h. h. kell írni) ha nem válna be fut 1 kicsit és meg Stun és Phonex nah ha még ez se segítana esetleg ott van a Snare Shot, Stun(Magic Arrow[csakhogy ne mond nemtom h. h. hívják]) és Phonex nah most már kevesebbet kell futnia.. szal szted melyik a jobb kari? Bersi ami odaáll és be Stunnol és lever vagy az Archer ami 1folytában csak futkos?? Am. ha az Elével hasonlítjuk össze akk. ugyan ez van kivéve annyi különbséggel h. az Ele odaáll és ugyanúgy Stunn és lever?(csak h. tudd a különbség z v. h. itt az Ele üt le)
  • kyle007
    #3517
    LOL nem akarsz vitázni...:
    "3. És te nagyon Híg agyú Tanulj meg olvasni azt írtam hogy Be Stunnolom és másra bízom hogy beöljék olvass már öcsém."
    Akk. ez a sor mi?
    Am. én csak 1 szer írtam rosszul te visz már többször is. am. meg csakhogy megnyugodj simán mennek a lv50-es karik is a temetőbe utánam szal...
    Am. meg a lv36 és a lv38 között szinte semmi különbség nincs max 2 skill pont szal 36-on ugyanúgy mentek volna a 44-esek jah és csakhogy megnyugodj van amikor rám is 2-en jönnek és igen kitaláltad 44-esek és igen ezt is kitaláltad simán levertem őket szal sztem ha találkoznánk azonos szinten akk. a Te kis húú de erős Archer-ed kifingana.

    Jah igen még valami Te "híg agyú" Én meg nem ha jól tom nem szidtalak ill káromkodtam...
  • TuxiBuxi
    #3516
    Amúgy Kyle MOndok neked valamit te húú de nagyon okos nincs kedvem vitázni de ha már így akarod
    1. Utálom a Knight kasztot de vannak és attól függetlenül erős kaszt.
    2.Jáj levertél egy pár 44 est az eléddel hogy oda ne rohanjak mit vársz megcsókoljam a lábad ? Elárulom hogy ugyanezt a műtétet a kis szar 36 os archeremmel eljátszottam jah és volt amikor ketten is voltak(egyszerre hogy ne legyenek értelmezési problémáid ).
    3. És te nagyon Híg agyú Tanulj meg olvasni azt írtam hogy Be Stunnolom és másra bízom hogy beöljék olvass már öcsém.
    4.Menjél nyugodtan fejlődni én jót akartam .
  • TuxiBuxi
    #3515
    Nekem van egy Archerem ami aszem most 39 ( rég óta nem tolom ) azzal ha nem dungiba fejlődök napi 1 miliót simán keresek. AMúgy elmondom hogy ha tényleg te így archlord kockulást választod akkor level 40-50 között keress anyi pénzt amenyit csak tudsz mert a 60 as cuccra inged gatyád rá fog menni ( nem egy emberrel megörtént ez már)És utána nem nagyon leszel többé egy hú de gazdag max ha találsz valami nagyon drága cuccot .
  • Kicsikiraly
    #3514
    mondjuk gondolom lvl 35 környékén 100-200k is aprópénz :D (utána még hozzámvágott kb 700 med life potit, mer hogy neki ennyi nem kell :D)
  • Kicsikiraly
    #3513
    egyik guildtársam volt olyan jófej hogy vett nekem egy mégjobbat, úgyhogy a probléma megoldva :)
  • kyle007
    #3512
    Nem akarlak leszolni De az Archer 1 nagy rakás szar nekem volt 1 44-es Archer-em és a legjobbak voltak a cuccai és úgy halt pvp-ben mint pve-ben húztam a vonatot és 1 10-es vonat kinyírt. Jah és most látom "leszólod" Pocak-ot és az előző hsz-edben meg azt mondod h. kezdjek Knigh-ot? nah ez LOL mondhatom te se tod mit írsz! am. még annyit h. az Ele igenis nagyon jó kaszt én pl. alig halok és a mob-ok meg fexenek mint még soha pvp-ben meg kiváló 38-ason simán lenyomtam mindenkit aki 44-es szinten volt és problémám volt vele kivéve ranger-t és Ele-t nem tudtam levágni nem erről ennyit! Ja és méghogy szar a Bersi miért is? ja te azt írtad .h be stun-olom és megölöm... Hát szted engem h. ölt meg mindenki aki éppen ki tudott nyírni? Stun bammeg azért van ne röhögtess már!!! ja igen a Hunter-t ne emlegessük mert már nincs kedvem többet írni most megyek vissza és fejlődök tovább az Ele-mmel úgy h. alig halok...

    Nah szal ezek után gondold már át mit írsz le és mit nem...(Tuxi)
  • TuxiBuxi
    #3511
    Előfordulnak Ilyen Bugok Próbáld mégegyszer vagy ha úgy hagytad az AH-t akkor frissítsd úgy értem lapozz el és vissza lehet hogy megvették már vagy más oldalra került.DE mondok egy jó tanácsot amivel később milliókat fogsz spórolni ha fent van a csávó írj rá és alkudozz lehet hogy 20k is megspórolhatsz ezzel .
  • Kicsikiraly
    #3510
    most egy másféle kérdéssel fordulnék hozzátok:
    nemrég kinéztem magamnak egy unique itemet AH-ban. 50,000 volt az ára. Mondom dejó, ezt összekapargatom. Gyűjtögettem a pénzt, összejött. Most odamegyek az AH-hoz, zsebemben 59K-val, megnyitom, kikeresem klikk rajta, megkérdezi meg akarom-e venni, rámegyek OK-ra, és... SEMMI nem történik. se a pénzem nem vonódik le, se az item nem kerül az inventorymba. Mi lehet a probléma, ez most nagyon idegesít
  • TuxiBuxi
    #3509
    Mondjuk én sokkal izgalmasabbnak tartanám a Siegéket ha nem lenne az aki elém áll és ki kell hogy kerüljem mert azt mormogom hogy áh buzi tank .
    Ha a Tankok nem állnának falat siegéknél akkor lenne ez csapat MMORPG. Mert mindent meg kéne fontolni mikor mész kiket küldesz előre stb...

    A Siege egy rakás ****. Jó lagg nincs (annyira) de komolyan mondom nincs benne semmi fontos . Fúú Ott van csoda jó Leaderünk Mó666 Akinek ott van a feje fölött a logó és még pénzt is kapunk ( Őszintén senki se kap pénzt legalább is a magyarok közül ).A Siegére 2 darab akszt kell :
    -Mage
    -Knight
    És ha csicska nyomorékok vagyunk akkor egy Tündi Bündi Ranger aki Láthatatlanul STAMP el . Hát igen ez siege modhatom !

    Félreértés ne essék akik ezt olvassák ( aki olvassa egyáltalán ) Menjetek Siegére Hajrá hurrá legyen váratok ( de csak ha a guild legalább 40 online meg tud szerezzni és az átlag 70+ És akkor mehettek a leggyenébb várhoz ) .

    Jah és ha már itt tartok mindig felmerült bennem hogy olyan naivak vagytok ti mind azt hiszsitek hogy ááá pár hónap és lesz várunk meg hűű de fasza lesz. Nem el kell hogy szomorítsalak titeket . Nem lesz soha az életbe váratok maximum segíthettek egy nagy Guildnak akiknek van vagy igényt tart rá : mert megteheti . És végül úgy végzitek mint mindenki . Beleolvadtok a nagy guildba (INF3RN0 [Magyar]=> Rebirth [Vegyes/Német] Gaihon |WSS [magyar] => Genesis [vegyes] Brumhart )
    És ez még csak a magyar példa. A fénykorában Léveő Leghatalmasabb guild a Gaihon on azért nem kötözködött senkivel csak azokkal akik nyiltan ellenségek voltak mert megvolt a lehetőseég hogy húú a nagyobbakat figyeljük és haverkodás ezerrel ha feloszalanak a maradék +20 tag majd átjön . És ez be is vált náluk . Extrára nem írok mert csak ^^ Aki idetéved az majd el olvassa és majd meglátja mi ebből hasznos .

    U.I: Mó666 al nincs semmi bajom sőt amikor még gameltem jóba voltam vele.
  • attyspocak
    #3508
    Tuxi meg ne sértődj, de ez a játék nem az egyénről szól, és ebben az értelemben nem is klasszikus MMORPG. Ez a játék a klánokról a siege-ről szól. Ott pedig minden kasztnak meg van a maga szerepe. Ezt bizonyította a tegnapi DOTA és a szombati Siege is. Az más kérdés, hogy ki miért játsza a játékot.
    Arról nem beszélve, hogy arénában CC-zhet felőlem a sok ele és egyéb. :P Végük van ha két criticalt bekapnak.
  • TuxiBuxi
    #3507
    Jó Jó te Tank vagy . a Tank mire jó hogy álljon és fogyassza a Potit. Semmi másra őszintén . Az is egy jó kaszt nem azért de én minden játékban utáltam őket mert ha nem vagy képes az ellent leverni akkor minek van ilyen kaszt ? Ez az MMORPG-k szégyene a Tank kasztok. És bocsi Pocak De szerintem ez az igazság.
  • attyspocak
    #3506
    Annakidején én 71 voltam egy hónapja Wickedcharm meg 74. Betámadt Asyban előszőr egyedül. Nem bírt velem, elfutott. Aztán jött egy másik is, azt lenyomtam, majd neki mentem Wickednek, aki megint menekült és együtt jöttek vissza. Végül mivel nem győztek le, hívtak egy 76-os Archert, akivel már simán lenyomtak hármasba, de egyesével nem ment nekik. :)
    Ettől függetlenűl ha ujra kezdeném és nem lovagot nyomnék, akkor Mage lenne a választásom. :)
    Persze nem ilyen terepen derül ki, hogy ki milyen, hanem arénában, ahol nem tölt vissza a HP. :P
  • TuxiBuxi
    #3505
    Mage ! a Sorci val Fejlődni könnyű ( úgy 35 felett már tényleg begyorsul ) De a PvP be nem a legideálisabb (hamar le lesz nyomva ). De a Mage Nak a Skilljei Ugyanazok és még jó buffjai is vannak .
    Ezt hogy felvázoljam kaptam Gyilkolásra egy Maget ( level 62 es ) És mentünk még egy 62 es mage val gyilkolni a 80+ osokat miközbe fejlődnek ( Persze csak az ellenségeket) Nah most a 76 os Sorci úgy futott el mint a nyúl. Még Szidtam egy picit. Aztán lenyomntak minket ( 83 as Knigth meg még egy 70+ os meg volt ott valami mage is de az kisseb volt szóval túlerő ) VIsszejött a nagypofáju Sorci . Mondtam hogy 1v1 be leverem ha igényt tart rá persze az ő haverjai bíztatták hogy nah fogadd el hiszen csak egy 62 es mage simán lenyomod . Hát nem fogadta el ( tudta jól hogy égne a pofája ha lezúznám , amúgy sikerült volna is nem nehéz). Na Szóval nagyobb szinten ekkora különbségek vannak. Egy 60+ os archer (volt erre is példa ) vagy mage simán lenyom akrá 80+ sorcerert.
  • Kicsikiraly
    #3504
    na most olvasgatom a vitákat kasztokról. én is észrevettem azt, hogy mennyire gáz az elementalist :D akkor tulajdonképpen melyik kaszt a jó? orc sorci vagy human mage? (vmi varázslót akarok mindenképp, magus-ba is mindíg az voltam :D)
  • jozsagab
    #3503
    Nekem nem adja be a ws felbontásokat, csak 1024x768 és 1280x1024 közül tudok választani!
  • Pocakattys
    #3502
    Most nem tudom futtatni a klienst, de van pár előre meghatározott felbontás benne az setup-ra kattintva láthatod. Van közte WS beállítás is. Én is azt használom.
  • jozsagab
    #3501
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet widescreen (pl. 1440x900) felbontást beállítani a game-ben?
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • TuxiBuxi
    #3500
    Ne Haragudj (Tényleg) De a Karaktereid a Legaszarabbak között van (már ami ki van írva) Például a Moon Elf Elementalis Van egy Nagyon Jó Ismerősünk akinek van egy csili-vili 60+ os Moon Elf elemntalisa . És Ne tudd meg amikor fejlődik mennyiszer halljuk azt ts/vnetrilon hogy már megint meghalt . Mivel Hatalmas az AOE je És ráadásul még nagyot is csap. Summonok rakás ***ok és max PvP ben hasznosak . Ilyen semmire nem jó kaszt komolyan ( Bocsi Bogi Tudod hogy imádunk ^^).Orc Berserker Ne viccelj Hát az egy BOOORZASZTÓÓÓÓÓÓ kaszt egy semmire nem jó Kupac *** Tudod mire jó ? Hogy amikor rád támadnak Be tudd stunnolni és rábízni a többiekre a dolgot . Ha meg Halberded van akkor meg úgy fel kéne tolnod a nagy sebzésre a dologkat hogy naaagyon hamar le kéne csapnod az ellent ( De még így is szar hidd el ) . Nah Most pedig következzen az orc Hunter nah ezt nem én kommentálom hanem level 78 as Barátom Subsonik Írását idézem ( aki nem mellesleg Hunter ) :

    "gyors fejlődés ; könnyű grindelés ; pve kari ; pvp ben az ele resistre és a skill blockra épít ; neki van egyedül olyan buffja ami miatt nem lehet öt debuffolni ; mindezek ellenére könyen lemossák a pályáról ; a sebzése pedig azonos mint a knightnak kb, jobban jársz ha inkább neki vágod a fegyód,minthogy elkezdjél skillezni ; ostromon nélkülözhető."

    Ha Hasznos Kasztot akarsz Most felejtsd el ezeket és Kezdj egy Knight ot Maget vagy Archert és késöbb nem lesz akkorra megbánásod hogy óóó halgatnom kellet volna arra a sutyóra aki ott irogált nekem.
  • kyle007
    #3499
    Nah hát ez hagyjuk ez az én álláspontom...
  • kyle007
    #3498
    Hát nem is kéne elárulnod mert tudok róla!
  • attyspocak
    #3497
    Ecsetelhetnéd, hogy miért is vagyok pl. én cheater? Valamit kihagytam volna? Csalok, de n nem tudok róla?
    Ma kint Trilg elött lenyomtam egy 76-os Orc Sorcit. Vagy 3 percig tartott a csata. :) Lenst használtam és small healinget. Ő állítása szerint Lenst és Extra L life potit. Ez van. :P
  • TuxiBuxi
    #3496
    Lehet hogy az van Odaírva a Karimhoz hogy level 55 ( tényleg át is kéne írnom XD ) De hidd el hogy én jobban vágom . De Olvasd el az Extrás on Subonik írását ( ott van az aranybetűsbe a link ) Ő jó haverom és összefoglalta miért ( ezért nem fogok szenvedni hogy ecseteljem) Amúgy meg nem Cheat hanem bug és vannak olyanok amik negatívan is hatnak Pl Mage Nál. Jah És a Moon Elf Rangernek Is van Bug ja de hülye leszek elárulni ^^
  • kyle007
    #3495
    Tuxi sztem a Human karik mind cheat-erek am. az Archer semmit nem ér most mire megy max +50 def-el???
  • TuxiBuxi
    #3494
    Amúgy Gaihon on magyar :Xenesthis van
    Brumharton meg a Fre3dom-osok vannak akik úgy erős magyarok.
    U.I Gaihonon van a legtöbb magyar de a Brumharton is vannak azért és Ha jól tudom az Evergardan sincsenek kevesen.
  • TuxiBuxi
    #3493
    Nem akarok Kötözködni De a Leggyengébb kasztokat mondtad fel.
    Sztem ezek a Legjobbak
    Human Mage
    Human Knigth
    Human Archer
    Moonelf Ranger
  • Marcinko
    #3492
    Én meg Gaiahont.
    és HUNTER helyett archer