4171
  • Sir Quno Jedi
    #3571
    A gammábans ehol, de kívülről mindenféle frissítés limitáló proggik vannak (videócsip függő). A hardware fórumon kérdezz itt rá, most éppen mit ajánlanak a fiúk...
  • kyle007
    #3570
    Sehol...
  • Dominic901
    #3569
    Hi all
    Hol lehet átállítani hogy ne 60Hz-n hanem 85-Hz-n fusson a játék?
  • dragon11
    #3568
    Azt hittem vlami új kaszt.. akk. megy vissza pihenni ^^
  • attyspocak
    #3567
    eXequtoR: Jaja! Olyan tuti kaszt lett, hogy el is bujt. Azóta sem látta senki.

    Dragon: Szintes semmi. Pár skill, pár uj terület, pár uj ékszer és páncélzat és sok HL ele mob.
  • dragon11
    #3566
    Ebbe az Episode 3-ba mi újítás van?:)
  • eXequtoR
    #3565
    Ez a remek swashbuckler jófajta class lett? Talán emiatt vissza néznék pár hétre, ha megéri.

    Dave (ha még aktuális): Sorcival 50ig csak úgy tudsz értelmesen fejlődni ( aoezni / vonatozni ) ha veszel dodge potit. Amint megvan a 2 konvertáló skilled onnantól lehet majd élvezni is a játékot. :)
  • attyspocak
    #3564
    Én nem használom egy ideje de nekem nem nullázódtak. Azonban sokan panaszkodtak rá.
  • jozsagab
    #3563
    Sziasztok!

    A crafting skillek másnak is nullázódtak? Ha használom őket nem kapok xp-t sem. Ki fogják ezt javítani? Valaki tud róla valamit?
  • attyspocak
    #3562
    Nem volt. :P
  • dragon11
    #3561
    Halljátok re, volt vlami nagy update v. mi? nem voltam itt.. sry..
  • Fayme
    #3560
    akkor megyek vissza archlordozni XD
  • Marcinko
    #3559
    Van persze
  • Fayme
    #3558
    van az ep3-ban végre swashbuckler? :)
  • kyle007
    #3557
    Nahh ak. mégis igaz volt a hír :)
  • attyspocak
    #3556
    Elvileg már letölthető a telepítője az EP3-nak.
    A telepítéssel még nem lesz semmi változás, mivel a szerverek nincsenek még frissítve.

    www.gamershell.com/news_57778.html

    Dnote szerint ez a jövő héten (elvileg 18-án) várható.
  • kyle007
    #3555
    Valamikor ebben a hónapban(ez hivatalos hír)(volt XD)
  • Marcinko
    #3554
    Nagy a csend. AKkor én et most megtöröm.

    MIKOR LESZ EP III ? NYAF NYAF ?
  • kyle007
    #3553
    Nincs mit.
  • Dave John
    #3552
    Thx ^^
  • kyle007
    #3551
    Ha esetleg nem jól írtam volna...
  • kyle007
    #3550
    wendi1106 itt tudsz regelni: http://archlordgame.com/freetoplay.php
  • kyle007
    #3549
    A sorcival a 2. Dungiban tudsz jól fejlődni: Nézd meg h. hol vagy a MAP-on(lenn leszel jobb sarok környékén) és keresd meg a 2. barlang jelet az a bánya. Ott lehet már fejlődni 33-tól...
  • wendi1106
    #3548
    Hali.
    Szóval akkor ez 1 teljesen ingyenes game akkor már csak az a kérdésem hogy hogy/hol tudok regisztrálni ??? :S
  • Dave John
    #3547
    Hali!
    kb. egy éve nem toltam ezt a gamet. Van egy level 33-as sorcim és a kérdésem az lenne, hogy hol tudnék jól fejlődni? Elég könnyen halok nagy tömegben,szal vmiféle dungira gondoltam... előre is kösz a választ!
  • Kicsikiraly
    #3546
    tényleg ingyenesen letölthető, tényleg ingyenesen játszató, tényleg MMORPG, tényleg a codemasters cég fejleszti, tényleg az archlord

    :D a mondat minden része igaz :D
  • wendi1106
    #3545
    Hali.
    Ezt olvastam 1 oldalon:
    "Az Archlord egy ingyenesen letölthető és játszható MMORPG, melyet a Codemasters cég fejlesztett."
    ez tényleg igaz lenne mert akkor szivesen kipróbálnám a gémet :)
  • attyspocak
    #3544
    Igy van! Jellemző módon.
    Ezért miért szólna le bárki is?
  • kyle007
    #3543
    (Ne szóljatok le!!) A Hétfői karbantartás 11:00-tól 15:00-iga tart tudtommal...
  • Kicsikiraly
    #3542
    igen, nekem is, nyugi legkésőbb 3 órára megoldódik.
  • pongi10
    #3541
    azt írja hogy "server connection has ended"
  • Kicsikiraly
    #3540
    hétfőn szerver karbantartás van, azt hiszem 14:00-tól, de lehet rosszul emlékszem és már korábban van. szerintem az lehet a baj :)
  • pongi10
    #3539
    hali! most raktam fel a játékot még új vagyok regisztráltam de nem enged be a játékba.
    Remélem csak azért mert rosszak a szerverek!meg tudtok erősíteni?
    előre is köszi
  • kyle007
    #3538
    Dragon esetleg olvass vissza a kis "Veszekedésre" :)
  • dragon11
    #3537
    K, mind1, nekem a sorcerer is tetszik meg az archer is..^^
  • attyspocak
    #3536
    Dragon: Tudod azt csinálsz amit akarsz! Annyi karit viszel és olyan szintre amilyenre akarod.
    Csak ez a "lusták vagytok megmondani" kicsit érdekes. Miért kéne bárki is megmondja? Miből gondolod, hogy bárki is tudja? Mert ugye ha valaki tudná tényleg ezt a válaazt, az azt jelentené, hogy vélhetően végig tolta az összes karit lbl sokig. Szerinted?
  • Kicsikiraly
    #3535
    amúgy is dragon, minek neked a legjobb pvp build? ha nem te vagy a legjobb már nincs is kedved játszani? én konkrétan egy PvE builddal tolom, tudom magamról hogy úgyse játszanék sokáig, de így leköt, és van élményem. Nem is tervezem, hogy fogok PvP-zni, szerintem próbáld ki te is ezt.
  • dragon11
    #3534
    Kipróbálni? vigyek fel minden kasztot 70ig, mikor sokan megtették ezt?..
    haha
  • attyspocak
    #3533
    Ja lusták vagyunk elmondani. lol.
    Talán te vagy lusta utánna járni, illetve kipróbálni. :P
  • dragon11
    #3532
    De ilyen nincs, sro is van mmo és megmondják ott is h pvp-re most az update óta melyik a legjobb build.. itt is van!:@ csak lusták vagytok elmondani nekem :\ azért is bower leszek->viszem a bowerem. -.-"